94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Gąski, Gąski
Neptuna

850 000 | 253 m2 | pokoi: 12
nr oferty: 1001277

Atrakcyjna, nowoczesna, dochodowa nieruchomość nad morzem, czyli dom z wynajmem pokoi o powierzchni 253 m 2, piętrowy (parter + piętro) z 2012 roku na działce o powierzchni 903 m 2 przy ulicy Neptuna w Gąskach. Ten dom wolno stojący składa się z 12-stu pokoi z łazienkami z WC,czyli pokoje: 4-osobowe razy 3, 2-osobowe razy 4 i 3-osobowe razy 4 z wyposażeniem ( lodówki, pralki i telewizory - 13 sztuk, itp.). W domu są dwie kuchnie: jedna dla gości a druga dla właściciela z oknami. Okna PCV dwuszybowe.Oprócz tego właściciel w czasie sezonu zajmuje jeden pokój dla siebie. Jest wyjście z domu na taras oraz loggię. Dach dwuspadowy, pokryty dachówką ceramiczną. Konstrukcja budynku murowana (bloczki betonowe, suporeks). Źródło wody użytkowej: bojler elektryczny. Przewidywane ogrzewanie, (obecnie kominkowe), gazowe do wykonania w ciągu najbliższego półrocza w cenie tej nieruchomości. Pozostałe instalacje w domu to: internetowa, kanalizacyjna, energii elektrycznej 220/380, wentylacyjna, telewizji kablowej, itp. Dojazd do opisywanej nieruchomości drogą gruntową utwardzoną. Obecnie cało sezonowo przyjeżdżają stali goście. Odległość od nieruchomości do morza to ok. 400 metrów. Odległość od Koszalina to ok. 20 km. Prezentacja w/w nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo, nr lic. zaw. 45 lub 21167.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Jałowcowa

549 000 | 113 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 4402303

II ETAP Osiedla Dębowego Nowo powstające Osiedle Dębowe na Rokosowie w Koszalinie, zlokalizowane na ulicy Jałowcowej. Zaraz przy skrzyżowaniu dróg Wojska Polskiego i Dębowej, koło szkoły Czaplówki. Cała inwestycja obejmuje 8 domów. W ofercie mamy cztery domy 5 pokojowe oraz cztery domy 4 pokojowe, wszystkie budynki posiadają garaż oraz jedno miejsce postojowe znajdujące się przed budynkiem.Każdy budynek jest osobnym domem z wydzieloną działką, posiadający własne przyłącze wody, gazu i prądu, zupełnie osobne są także dachy, oddzielone od siebie murkami.W budynku: podłączony światłowód Gawexu, zamontowana antena satelitarna na elewacji, przed budynkiem wybrukowany podjazd oraz miejsce parkingowe, na tyłach budynku taras. Działki od tyłu odgrodzone od siebie siatką PCV, wybrukowane tarasy odzielone od siebie ekranem z poliwęglanu. Od frontu otwarta przestrzeń do własnej aranżacji. Oferta dotyczy domy środkowego, dom następny po skrajnym, na projekcie oznaczonego literą I. Na parterze domu mamy:Do domu wchodzimy przez ocieplone, drzwi do wiatrołapu z którego przechodzimy do małego korytarza, z którego możemy wejść do oddzielnej toalety oraz salonu z aneksem. W korytarzu znajdują się także schody na piętro z małym pomieszczeniem gospodarczym pod nimi. Z garażu wchodzi się do domu przez wiatrołap, brama garażowa otwierana ręcznie, ocieplona. Piętro oferuje nam cztery oddzielne sypialnie oraz główna łazienka z wc (ogrzewanie podłogowe, grzejnik drabinkowy) Powierzchnia użytkowa domu: 96,68 m2 plus 16,45 m2 garaż, powierzchnia całkowita: 113,13 m2.Powierzchnia działki: 184 m2 Pomieszczenia na parterze:Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 28,63 m2, WC o powierzchni 2,18 m2 Wiatrołap o powierzchni 3,76 m2, Korytarz o powierzchni 4,67 m2Pomieszczenie gospodarcze pod schodami o powierzchni 2,13 m2Garaż: 16,45 m2, Na piętrze znajdują się:Sypialnie o powierzchniach: 13,07 m2, 12,31 m2, 8,51 m2, 9,75m2Łazienki z WC o powierzchni 6,09 m2Korytarza o powierzchni 5,58 m2 Ogrzewanie: gazowe z pieca dwufunkcyjnego - kondensacyjnego, w domu będzie znajdowała się instalacja co wraz z kotłem i grzejnikami, w głównej łazience ogrzewanie podłogowe.Przewidywany termin oddania domu do użytkowania: grudzień 2020r. Oferta pod opieką Pośrednika nr lic. 14825.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Jałowcowa

529 000 | 108 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 4402304

II ETAP Osiedla Dębowego Nowo powstające Osiedle Dębowe na Rokosowie w Koszalinie, zlokalizowane na ulicy Jałowcowej. Zaraz przy skrzyżowaniu dróg Wojska Polskiego i Dębowej, koło szkoły Czaplówki. Cała inwestycja obejmuje 8 domów. W ofercie mamy cztery domy 5 pokojowe oraz cztery domy 4 pokojowe, wszystkie budynki posiadają garaż oraz jedno miejsce postojowe znajdujące się przed budynkiem.Każdy budynek jest osobnym domem z wydzieloną działką, posiadający własne przyłącze wody, gazu i prądu, zupełnie osobne są także dachy, oddzielone od siebie murkami.W budynku: podłączony światłowód Gawexu, zamontowana antena satelitarna na elewacji, przed budynkiem wybrukowany podjazd oraz miejsce parkingowe, na tyłach budynku taras. Działki od tyłu odgrodzone od siebie siatką PCV, wybrukowane tarasy odzielone od siebie ekranem z poliwęglanu. Od frontu otwarta przestrzeń do własnej aranżacji. Oferta dotyczy śrdokowego na projekcie oznaczonego literą J. Na parterze domu mamy:Do domu wchodzimy przez ocieplone, drzwi do wiatrołapu z którego przechodzimy do małego korytarza, z którego możemy wejść do oddzielnej toalety oraz salonu z aneksem. W korytarzu znajdują się także schody na piętro z małym pomieszczeniem gospodarczym pod nimi. Z garażu wchodzi się do domu przez wiatrołap, brama garażowa otwierana ręcznie, ocieplona. Piętro oferuje nam trzy oddzielne sypialnie, jedna z zaplanowaną garderobą oraz główna łazienka z wc (ogrzewanie podłogowe, grzejnik drabinkowy) Powierzchnia użytkowa domu: 91,76 m2 plus 16,45 m2 garaż, powierzchnia całkowita: 108,21 m2.Powierzchnia działki: 184 m2 Pomieszczenia na parterze:Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 28,63 m2, WC o powierzchni 2,18 m, Wiatrołap o powierzchni 3,76 m2, Korytarz o powierzchni 4,67 m2Pomieszczenie gospodarcze pod schodami o powierzchni 2,18 m2Garaż: 16,45 m2, Na piętrze znajdują się:Sypialnie o powierzchniach: 10,22 m2 + garderoba 4,52 m2, 12,31 m2, 13,07 m2Łazienki z WC o powierzchni 6,09 m2Korytarza o powierzchni 4,18 m2 Ogrzewanie: gazowe z pieca dwufunkcyjnego - kondensacyjnego, w domu będzie znajdowała się instalacja co wraz z kotłem i grzejnikami, w głównej łazience ogrzewanie podłogowe.Przewidywany termin oddania domu do użytkowania: grudzień 2020r. Oferta pod opieką Pośrednika nr lic. 14825.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nowe Warpno,
Wojska Polskiego

700 000 | 681 m2 | pokoi: 14
nr oferty: 1001276

Atrakcyjnie położona nieruchomość w centrum Nowego Warpna, przy ul. Wojska Polskiego, otoczona dookoła wodami, czyli Jezioro Nowowarpieńskie, łączącego się z Zalewem Szczecińskim, w sąsiedztwie Puszczy Wkrzańskiej. W mieście znajduje się marina żeglarska z molo i wieżą widokową od strony jeziora Nowowarpieńskiego znajduje się ośrodek wypoczynkowy, który przyjmuje kampery oraz łodzie żaglowe.W mieście funkcjonowało morskie przejście graniczne, które w związku z wykonaniem pogłębienia Zalewu Szczecińskiego jest obecnie zawieszone. Pogłębienie toru wodnego miedzy Świnoujściem a Nowym Warpnem spowoduje w 2023 roku połączenie promowe pasażersko-samochodowe między tymi dwoma miastami, co będzie miało skrócić drogę na tereny przygraniczne. Nieruchomość wymaga prac remontowych, adaptacyjnych lub rozbudowy zgodnie z zamierzeniami potencjalnego inwestora. Przeznaczenie obiektu dowolne, np. hotel, pensjonat, ośrodek rehabilitacyjno - rekreacyjny, ośrodek wypoczynkowy, ośrodek odnowy biologicznej, dom opieki osób starszych, itp. Obiekt o powierzchni ok. 681 m2 dysponował 14 pokojami z 23 miejscami noclegowymi. Wykonany został projekt budowlany rozbudowy nieruchomości o część zawierającą funkcję rehabilitacyjno - rekreacyjną z uwagi na bliskość granicy niemieckiej oraz rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi. Ponadto po rozbudowie zwiększy się ilość pokoi do 23 a miejsc noclegowych do 43. Obiekt składa się z budynku głównego (część frontowa), zbudowanego w 1925 roku i parterowej przybudówki (część zaplecza) z lat 70 XX wieku. Budynek główny został wykonany w technologii tradycyjnej, w całości podpiwniczony, trzykondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym i stromym dachem dwuspadowym. Na parterze zlokalizowana była recepcja, biuro ośrodka, sala jadalni z barem i sanitariaty ogólnodostępne. Kondygnacje naziemne użytkowe były jako lokale noclegowe. Budynek wyposażony był w instalacje: energię elektryczną, kanalizację sanitarną, wodną, które wymagają modernizacji lub wymiany . Budynek przybudówki jest parterowy, niepodpiwniczony z dachem jednospadowym, użytkowany był jako kuchnia z zapleczem magazynowym i socjalnym. Budynek nowoprojektowany (pow. 532,88 m2), to obiekt dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty dachem wysokim w konstrukcji drewnianej, połączony na poziomie parteru łącznikiem z budynkiem istniejącym. W parterze nowego budynku zaprojektowano m. in. salę rehabilitacji ruchowej, zespół szatni i sanitariatów oraz zespół pomieszczeń rekreacji takich jak: sauna, pokój masażu, solarium, pomieszczenia hydroterapii. Na piętrze budynku znajdują się pokoje gościnne. Pozostały fundamenty po domkach. Prezentacja po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo, nr lic. zaw. 45 lub 21167. https://youtu.be/w-GL_T1Ptk4https://youtu.be/va767m_66Rshttps://youtu.be/w-GL_T1Ptk4

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Darłowo, Darłówko zachodnie
Bosmańska

919 000 | 285 m2 | pokoi: 14
nr oferty: 1904355

Dochodowy pensjonat z mieszkaniem w Darłówku Zachodnim, 300m od plaży! Przedstawiamy Państwu dochodową nieruchomość zlokalizowaną w mieście Darłowo, w dzielnicy Darłówko zachodnie przy ul. Bosmańskiej(300m od plaży). Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalno-pensjonatowym, trzykondygnacyjnym niepodpiwniczonym, o powierzchni użytkowej 285m2 oraz garażem wolnostojącym z wiatą do rekreacji o powierzchni 42m2. Działka o powierzchni 455m2 porośnięta jest drzewostanem oraz zadbanym trawnikiem. Otoczenie nieruchomości to budynki pensjonatowe oraz ośrodki wczasowe. Pensjonat posadowiony jest bezpośrednio przy drodze osiedlowej, która w sezonie często uczęszczana jest przez turystów co pozwala na skuteczne prowadzenie dodatkowej działalności typu baru lub sklep z pamiątkami. Nieruchomość uzbrojona jest w prąd, gaz miejski oraz instalację wodno-kanalizacyjną. Pensjonat został wybudowany w 1982 roku natomiast w 2011 przeszedł przebudowę i modernizację. Na parterze znajduje się mieszkanie właścicieli, magazyn, kotłownia, oraz dwa pokoje dla gości z łazienkami. Na pierwszym piętrze jest 5 pokoi dla gości z łazienkami. Na ostatniej kondygnacji również 5 pokoi dla gości z łazienkami. Przed sezonem 2019 zakupione zostały nowe meble i sprzęty do pokoi, o wartości ponad 62 tysięcy złotych. Cena ofertowa nieruchomości 919.000 zł. Na prezentację umawia pośrednik.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Stare Bielice
Stare Bielice

499 000 | 128 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 500814

Nie masz czasu na budowę? Szukasz gotowego domu parterowego? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję ! Przedstawiamy wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem możliwym do własnej aranżacji usytuowany w Starych Bielicach. Nieruchomość w stanie deweloperskim położona na kształtnej działce o powierzchni 462 m2. Budynek o powierzchni użytkowej 103,60 m2, w skład którego wchodzą na parterze: wiatrołap (2,50 m2), komunikacja (5,80 m2), dwie sypialnie (11 m2, 11,60 m2), łazienka (4,40 m2), pokój dzienny (27,70 m2), kuchnia (10,10 m2). Część mieszkalna stanowi 72,50 m2 oraz pomieszczenia techniczne 31,10 m2. Z salonu oraz z jednej sypialni wyjście na taras. Dom posiada poddasze doświetlone oknem połaciowym, całość o powierzchni ok. 50 m2.Dom wykonany z dobrej jakości materiałów. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Wszędzie okna PCV, 3 komorowe w kolorze złoty dąb. Całość domu ogrzewana za pomocą 2-funkcyjnego pieca gazowego. Dodatkowo przygotowano miejsce na zainstalowanie kominka. Nieruchomość podłączona do kanalizacji. Cena nieruchomości obejmuje doprowadzenie inwestycji do stanu deweloperskiego. Cena do negocjacji !!!Istnieje możliwość wykończenia domu zgodnie z potrzebami nowego właściciela. Bardzo spokojna, a jednocześnie atrakcyjna okolica. Lokalizacja na granicy Koszalina i Starych Bielic. Komunikacja miejska w postaci autobusu nr 6,12. Nowo powstała droga dojazdowa (polbruk), bezpośrednie ścieżki rowerowe nad morze. Jeśli szukasz wygodnego parterowego domu na obrzeżach miasta to ta oferta jest dla Ciebie !

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Czarne,
Szczecinecka

480 000 | 106 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0505112

DOM JEDNORODZINNY WRAZ Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I PAWILONEM HANDLOWYM, W CZARNEM PRZY ULICY SZCZECINECKIEJ Dom o pow. użytkowej wynoszącej 106 m2, kryty blachą ocynkowaną, podpiwniczony (niski parter), położony na działce gruntu numer 4 o powierzchni 669 m2. Z uwagi na wykończenie domu klinkierem budynek został ocieplony styropianem od wewnątrz (nie jest ocieplony tylko salon). W skład domu wchodzą: 5 pokoi w tym salon, dwie kuchnie, 2 wc, łazienka z wc, 4 przedpokoje, wiatrołap, 2 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia i skład na opał. Opis domu: Wysoki parter: - wiatrołap o pow. ok. 1,8 m2 - terakota, panele ścienne (sklejkowe), kasetony (sklejkowe); - przedpokój o pow. ok. 4,3 m2 - parkiet, panele ścienne (sklejkowe), kasetony (sklejkowe); - wc o pow. ok. 1,2 m2 - terakota, glazura, częściowo ściany malowane, okno drewniane, kompakt, umywalka; - kuchnia o pow. ok. 8,9 m2 - terakota, glazura, częściowo tynk ozdobny malowany, zabudowa kuchenna z glazury, płyta indukcyjna `Teka`, zmywarka `Zanussi, lodówka `Beko`, zlewozmywak, okno pcv; - salon o pow. ok. 30,7m2, parkiet, tapeta, kominek, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, wyjście na taras o pow. ok. 6,5m2; - pokój o pow. ok. 8,4m2 - parkiet, tapeta, okno pcv; Piętro: - przedpokój o pow. ok. 4,8 m2 - panele, panele ścienne (sklejkowe), kasetony (sklejkowe), wyjście na strych; - pokój o pow. ok. 16,2 m2 - panele, gładź malowana, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, balkon ok 4,8m2; - pokój o pow. ok. 23,9 m2 (powierzchnia liczona po podłodze) - panele, tapeta, okno pcv, skosy; - pokój o pow. ok. 8,20 m2 (powierzchnia liczona po podłodze) - panele, ściany malowane, okno drewniane, skosy; - łazienka z wc o pow. ok. 6,5 m2 - terakota, glazura, ściany częściowo malowane, okno pcv, kompakt, umywalka, wanna; Niski parter: - przedpokój o pow. ok. 1,7 m2 - terakota, ściany malowane, tynk mineralny; - przedpokój o pow. ok. 2,9 m2 - panele, tynk ozdobny; - pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 18 m2 - panele, tynk ozdobny, okno drewniane; - pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 10,4 m2 - panele, ściany malowane, okno drewniane; - wc o pow. ok. 2,2 m2, terakota, tynk strukturalny, umywalka, kompakt; - kuchnia o pow. ok. 8 m2, panele, ściany malowane, częściowo tynk mineralny, zlewozmywak, okno drewniane; - kotłownia o pow. ok. 3 m2, posadzka, ściany malowane, okno drewniane piec c.o. na drewno; - skład na opał o pow. ok. 6 m2, posadzka, ściany malowane, okno drewniane. Pawilon Handlowy kryty blachą ocynkowaną położony przy ulicy, o powierzchni zabudowy 24,57m2. Budynek gospodarczy (stolarnia) kryty papą, dwukondygnacyjny, z poddaszem, o powierzchni użytkowej 282,9m2, podpiwniczony, składający się na parterze z trzech pomieszczeń każde z osobnym wejściem, w tym jednego garażowego (wysokość 3,2m2) o powierzchni kolejno: ok. 20 m2, 47,3 m2, 33 m2. Piętro przedzielone drewnianymi ściankami. Budynek w miejscach gdzie nie ma cegły klinkierowej, jest ocieplony. Media: woda, prąd i kanalizacja znajdują się w budynku. Nieruchomość wyposażona w tzw. siłę. Przebiega w gruncie linia telekomunikacyjna. z nieruchomości poprowadzony jest także wodociąg i kanalizacja do sąsiedniej działki. W budynku mieszkalnym znajduje się centralne ogrzewanie z pieca na drewno. Ciepła woda z bojlera elektrycznego ogrzewana także z pieca. W budynku gospodarczym (stolarnia) znajduje się osobne centralne ogrzewanie z pieca uniwersalnego znajdującego się w piwnicy tego budynku. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 05 MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki: ok. 32m x 21m. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Konikowo, Konikowo
Konikowo

400 000 | 125 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3402562

NOWOCZESNE DOMY BLISKO KOSZALINA W ATRAKCYJNYCH CENACH!Zaraz ruszamy z kolejnym etapem budowy, można już dokonywać rezerwacji! Przedstawiamy ofertę domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej składającej się z 4 domów na nowo powstającym, nowoczesnym osiedlu w Konikowie, położonym zaledwie 5 km od Koszalina! Możliwość szybkiego dojechania do miasta i równoczesnego korzystania z uroków natury to niewątpliwa zaleta tej lokalizacji. Inwestycja składa się z budowy łącznie 18 domów. Oferta dotyczy domu środkowego o pow. 125,30 m2 posadowionego na działce (własność) o pow. 277,16m2. Domy skrajne poożone są na większych działkach o pow. ok 480m2. Rozkład pomieszczeń: kuchnia (6,67 m2), salon połączony z jadalnią ( 21,80m2), 3 pokoje (11,10m2; 12,72m2; 5,03m2), łazienka (8,27m2), wc (2,47m2), wiatrołap (3,80m2), komunikacja (3,70m2; 5,60m2), sypialnia z garderobą (17,28m2), garaż (22,26m2) oraz kotłownia (4,60m2). Dodatkowo od strony ogrodu projekt został wzbogacony o 22 m2 tarasu. Dom w stanie deweloperskim, wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaków keramzytowych, ocieplony styropianem, elewacja budynku-tynk strukturalny. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV ,,trzy szyby`. Posadzki: we wszystkich pomieszczeniach wylewka betonowa z izolacją ze styropianu, przygotowane do położenia podłóg, wykładzin lub glazury. Instalacje: elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna. Dom ogrzewany jednofunkcyjnym piecem gazowym Turbo z zasobnikiem C.W.O. Łazienka i wc wyposażone w przyłącza wodno-kanalizacyjne. Kuchnia wyposażona w media potrzebne do zainstalowania zlewozmywaka, kuchenki indukcyjnej, zmywarki oraz lodówki (zakup i montaż wyposażenia kuchennego, wraz ze zlewozmywakiem, we własnym zakresie). Drzwi zewnętrzne, brama garażowa. Teren działki będzie zagospodarowany, od strony ogrodu taras, od frontu podjazd i chodnik. Zaprojektowane domy w zabudowie szeregowej łączą w sobie funcjonalność i prostą elegancję. Dzięki wykonaniu z nowoczesnych i bezpiecznych dla środowiska materiałów mieszkanie w nich będzie prawdziwą przyjemnością.Oddanie domu I kwartał 2022r. Cena domu jest ceną netto, należy doliczyć podatek 8% VAT. Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Człuchów, Człuchów
Plac Wolności

1 199 000 | 390 m2 | pokoi: 11
nr oferty: 0401844

Dom w Człuchowie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nietuzinkową ofertą wielopoziomowego domu z 1989r. o powierzchni 390 mkw w samym centrum Człuchowa. Budynek jest podpiwniczony ( powierzchnia piwnicy 120 mkw), ma wydzieloną część mieszkalną i usługową. Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji: - na poziomie 0 znajduje się lokal użytkowy o powierzchni 40 mkw z łazienką ( idealny np. na biuro bądź sklep odzieżowy) z niezależnym wejściem, dużą witryną sklepową zabezpieczoną roletami. Na tym poziomie z drugiej strony budynku znajduje się duży garaż, kotłownia i kilka pomieszczeń gospodarczych. - wyżej obecnie znajduję się kwiaciarnia z zadaszonym tarasem z widokiem na centrum miasta, hol wejściowy do domu, łazienka, po drugiej stronie budynku funkcjonuje gabinet stomatologiczny z poczekalnią z dwiema łazienkami i zapleczem, oraz trzecie z niezależnym wejściem pomieszczenie biurowe , duży hol z wyjściem na kolejny kryty taras. Do wszystkich pomieszczeń prowadzą niezależne wejścia oraz wyposażone są w węzły sanitarne - socjalne. - na pierwszym piętrze znajduje się funkcjonalne mieszkanie składają się z: 1.zewnętrznego tarasu o powierzchni 25 mkw wykonanego z mrozoodpornej glazury i uszczelnionego produktami żywicznymi, można go zabudować i stworzyć modny ogród zimowy. 2. kuchni z włoskimi meblami w stałej zabudowie i sprzętem AGD w cenie nieruchomości, połączona jest z pokojem wypoczynkowym, oraz z przestronnym pokojem stołowym i pokojem kąpielowym na wyposażeniu między innymi duża dwuosobowa wanna z hydromasażem. Na drugim piętrze znajdziemy: - trzy oddzielne pokoje oraz kolejną łazienkę, pomieszczenie gospodarcze mogące służyć za garderobę lub komórkę. Każdy z poziomów to ok. 130 metrów. W budynku są cztery niezależne źródła ogrzewania: - piec na węgiel i drewno - ogrzewanie miejskie, - piec olejowy, - ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym Dach ze spadami zabezpieczony jest dobrej jakości papą. Elementy ozdobne dachu są zabezpieczone dachówką ceramiczną. Ściany budynku zabezpieczone są izolacją styropianową - 10 cm, pokryte ozdobnie bardzo dobrej jakości panelami typu siding. Ich praktyczne zastosowanie to trwały kolor ( żółty ) i przystosowana do zmywania ciśnieniowego powierzchnia. Otoczenie obiektu z każdej strony jest utwardzone (kostka brukowa i asfalt).Dom wybudowano w technologii tradycyjnej, czyli murowany z gazobetonu (pustaków tradycyjnych). Oferta jest bardzo ciekawa można bowiem zakupić ją pod inwestycję, daje kilka źródeł zarobkowania, można wynajmować lokale usługowe ( ewentualnie za porozumieniem przejąć je z obecnymi dzierżawcami), jest również osobne mieszkanie. Zapraszamy na prezentację tylko z Pośrednikiem nr lic. 14825.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Bukowe
Gajowa

1 200 000 | 360 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 3402557

Wyjątkowa nieruchomość na Os. Bukowym dla osób ceniących spokój i komfort!OPIS NIERUCHOMOŚCIDom wolnostojący o pow. użytkowej ok 229m2 położony na Os. Bukowym. Działka o pow. 1.025m2 ozdobiona piękną roślinnością i drzewami, którą latami pielęgnowali właściciele. Dom bardzo słoneczny i przestronny. Wybudowany metodą tradycyjną w 2000 roku z wysokiej jakości materiałów. Dachówka ceramiczna, grubość więźby dachowej ponad standard. Bardzo dobra izolacja budynku tj. 24cm suporeks+ 12 cm styropian+ 12cm suporeks, następnie tynk. Odświeżona elewacja budynku. ROZKŁAD POMIESZCZEŃDom składa się z 4 kondygnacji. PIWNICA to łączna pow. 51,90m2 na którą składa się pokój, spiżarnia, kotłownia, pralnia, toaleta i korytarz. Wysokość w domu w części podpiwniczonej jest standardowa, dlatego dół można śmiało zaadoptować na dodatkowe mieszkanie dla członka rodziny lub pod wynajem. PARTER składa się z salonu o pow. 32,30m2, jadalni 12,30m2; kuchni 13,90m2; łazienki 4,85m2; pokoju/garderoby 12,30m2, korytarza oraz przedsionka. PIĘTRO to 4 pokoje o pow. 17,40; 30,70m2; 13,40m2; 11,90m2. Jeden z pokoi posiada prywatną łazienkę o pow. 3,45m2 oraz garderobę 3,25m2. Dużym atutem domu jest przestronny STRYCH o pow. 64,80m2 , który może stanowić dodatkową strefę mieszkalną. W bryle budynku znajduje się również jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze do którego wchodzi się od ogrodu.Dom wykończony z wysokiej jakości materiałów. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. W oknach na parterze zamontowane rolety antywłamaniowe. W salonie na podłodze drewno afrykańskie, w pozostałych pokojach panele. Ściany gładzie malowane. To dom, który jest remontowany na bieżąco, bardzo zadbany. W ostatnim czasie przeprowadzono remont kuchni, łazienki na parterze oraz tarasów. Odświeżano również elewacje, robiony był polbruk.Media: ogrzewanie gazowe, dodatkowo kominkowe. Woda i kanalizacja miejska. Rozprowadzona instalacja alarmowa.LOKALIZACJA: Ogromnym atutem domu jest jego położenie. Zlokalizowany jest na Os. Bukowym, wzdłuż zamkniętej ulicy, przez co nie ma tu żadnego ruchu. Wjazd na posesję z drogi asfaltowej, dom położony w lekkim oddaleniu od głównej ulicy osiedlowej. Przed budynkiem znajduje się spory plac parkingowy dla gości. Budynek jest znakomicie utrzymany. Usytuowany na osiedlu o bogatej infrastrukturze ( szkoła, sklepy, apteka, przystanek autobusowy, kościół ) , bardzo lubianym przez mieszkańców Koszalina i okolic. Bliskość do lasu i przyrody dodatkowo zwiększa atrakcyjność położenia domu.Oglądanie z Pośrednikiem ( lic. Zaw. nr 11917 ) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej art. 66 KC

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Ustronie Morskie,
Klonowa

1 470 000 | 477 m2 | pokoi: 18
nr oferty: 0206155

Budynek mieszkalno - pensjonatowy położony w Ustroniu Morskim, ok. 300 m od morza!Obiekt po generalnym remoncie w 2015 r. -nowa elewacja, instalacja elektryczna i hydrauliczna. Budynek 3 kondygnacyjny z cegły, ocieplony styropianem. Ogrzewanie piec dwufunkcyjny gazowy, okna PCV.Ogrodzona i zagospodarowana, zabudowana działka o pow 1237 m2. Dom z możliwością podziału na osobne mieszkania na każdej kondygnacji. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER (134.69 m2) - część pensjonatowa6 pokoi z łazienkami,ogólnodostępna kuchnia,schowek.I PIĘTRO (95.07 m2) - cześć mieszkalna:5 pokoi (12.40 m2, 13.40 m2, 12.75, 18.98 m2, 7.62 m2); kuchnia (8.31 m2);WC (1.05);łazienka (4.01 m2);korytarz (13.55 m2);wiatrołap (3.00 m2).II PIĘTRO (95.32 m2) - część mieszkalna:5 pokoi (12.76 m2, 13.80 m2, 13.14 m2, 19.49 m2, 7.94 m2 ); kuchnia (4.61 m2);WC ( 1.05 m2);korytarz (13.81 m2);wiatrołap (8.72 m2).Powierzchnia użytkowa 325,08 m2.Cześć pensjonatowa z 38 miejscami noclegowymi. Na działce znajduje się drugi niezależny budynek mieszkalny o pow. użytkowej 71,6 m2 stanowiący osobne mieszkanie. Ogrzewanie piec centralny - węglowy. W skład nieruchomości wchodzi także trzeci budynek o pow. ok. 80 m2 na działce w ogrodach działkowych, składający się z dwóch niezależnych mieszkań (parter, piętro). Działka o pow. 500 m2 - grunt wieczyste użytkowanie. Ogrzewanie centralne węglowe.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kwakowo,
,

350 000 | 164 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505077

DOM W PIĘKNEJ OKOLICY, DO WYPOCZYNKU LUB ZAMIESZKANIA KWAKOWO GM. SZCZECINEK Dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 163,60 m2 (pow. parteru + pow. poddasza liczona po obrysie) i pow. użytkowej ok. 77,60 m2, położony na działce o pow. 1,0394 ha. Kryty dachówką, ocieplony, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego wc. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 20,46m2) - terakota, płyta karton.-gips. tapeta malowana, okna pcv; - Pokój (ok. 16,30m2) - terakota, płyta karton.-gips. tapeta malowana, okno pcv;; - Kuchnia (ok. 11,56m2) - terakota, płyta karton.-gips. tapeta malowana, w części roboczej glazura, meble kuchenne okno pcv, zlewozmywak, piec etażowy (c.o.), bojler na ciepłą wodę; - Przedpokój (ok. 30,64m2) - terakota, płyta karton.-gips. tapeta malowana, wejście na poddasze, wyjście; - Łazienka (ok. 6,68m2) - terakota, glazura, muszla, kabina prysznicowa, elektryczny podgrzewacz wody "Buderus", okno pcv; - Wc (ok. 4,15m2) - terakota, glazura, tapeta malowana, muszla, umywalka, okno pcv; Poddasze do własnej aranżacji o pow. ok. 86 m2 (skosy, pow. liczona po podłodze). Na działce znajduje się garaż wolnostojący, murowany o pow. ok. 31,20 m2, składający się z pom. garażowego (ok. 19,10m2) oraz drugiego pomieszczenia i wc (ok. 12,10m2). Media: woda z sieci, szambo, prąd z sieci. Ogrzewanie c.o. własne etażowe - piec w kuchni. Ciepła woda - elektryczny przepływowy ogrzewacz wody. Działka nr 32/1 o pow. 1,0394 ha częściowo ogrodzona, z nasadzeniami drzew i krzewów. Częściowo porośnięta trawą. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka 32/1 oznaczona jest częściowo jako RO - tereny produkcji rolnej a częściowo jako MUR-1 - tereny zabudowy zagrodowej, produkcji rolnej nieuciążliwej. Działka częściowo leży w granicach strefy "K" - ochrony konserwatorskiej. Klasy gruntów: PsIV, Br-PsIV, W-PsIV. Dojazddrogą gruntową ok. 70 m od drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się w pobliżu jezior: jez. Trzebiechowo - ok. 1,3 km w linii prostej; jez. Wierzchówko - ok. 2,9 km w linii prostej; jez. Wierzchowo - ok. 4,1 km w linii prostej; Od południa graniczy z niezabudowanymi terenami przeznaczonymi pod produkcję rolną. Odległości: Szczecinek - ok. 20 km; Bobolice ok. 15 km; Wierzchowo - ok. 5 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Kaszubska

499 000 | 235 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 0505064

DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY W SZCZECINKU PRZY ULICY KASZUBSKIEJ Dom wolnostojący o pow. całkowitej liczonej po podłodze 234,7 M2, kryty dachówką, podpiwniczony, położony na działce gruntu o powierzchni 653m2. W skład domu wchodzą: 7 pokoi w tym salon, kuchnia, 3 łazienek z wc, 5 przedpokoi, wiatrołap, spiżarnia, garderoba oraz garaż. Opis domu: Parter: - wiatrołap o pow. ok. 5 m2 - terakota, panele na ścianach i suficie, okno pcv; - korytarz o pow. ok. 2,7 m2 - terakota, panele na ścianach i suficie; - przedpokój o pow. ok. 7,2 m2 - terakota, gładź malowana; - kuchnia o pow. ok. 13,30 m2 - terakota, glazura, boazeria, gładź malowana, okno pcv, meble kuchenne, kuchenka elektryczna "Alaska" płyta indukcyjna "Ceran", zlewozmywak; - salon o pow. ok. 28,6m2, panele, w części terakota, gładź malowana, kominek, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, wyjście na taras o pow. ok. 14m2; - przedpokój o pow. ok. 2,3 m2 - terakota, gładź malowana; - łazienka z wc o pow. ok. 6 m2 - terakota, glazura, na suficie panele, okno pcv, kompakt, umywalka, kabina; - spiżarnia o pow. ok. 7,7 m2 - terakota, gładź malowana; - garaż o pow. ok. 28,4 m2, posadzka, w części glazura, tynk na ścianach, brama elektryczna, 2 okna pcv, rolety antywłamaniowe. Półpiętro: - przedpokój o pow. ok. 2,30 m2 - terakota, gładź malowana; - pokój o pow. ok. 7 m2 -panele, gładź malowana, na suficie boazeria, okno pcv; - pokój o pow. ok. 15 m2 - panele, gładź malowana, na suficie boazeria, na jednej ścianie fototapeta, okno pcv; - pokój o pow. ok. 14,3 m2 - panele, gładź malowana, na suficie boazeria, okno pcv; - łazienka z wc o pow. ok. 6,1 m2, terakota, glazura, umywalka, wanna, kompakt, panele na suficie, okno pcv. Piętro (skosy): - przedpokój o pow. ok. 10,6 m2 - terakota, gładź malowana, boazeria, okno PCV; - pokój o pow. ok. 28,10 m2 (pow. podłogi) - parkiet, boazeria, gładź malowana, okno pcv; - garderoba o pow. ok. 6,10 m2 (pow. podłogi) - terakota, gładź malowana, boazeria. Poddasze (skosy): - pokój o pow. ok. 31,3 m2 (pow. podłogi) - terakota, gładź malowana, boazeria, 2 okna pcv; - łazienka z wc o pow. ok. 5,8 m2 (pow. podłogi) - terakota, glazura, boazeria, kompakt, kabina prysznicowa, okno pcv; - pokój o pow. ok. 6,9 m2 (pow. podłogi) - terakota, gładź malowana, boazeria, okno pcv. Media: woda, kanalizacja i prąd znajdują się w budynku. Gaz jest doprowadzony do budynku. W budynku znajduje się centralne ogrzewanie na olej opałowy (piec umieszczony w piwnicy). Ciepła woda także ogrzewana jest z pieca olejowego. Budynek znajduje się na działce nr 94, ogrodzonej, obsianej trawą, z nasadzeniem drzew i krzewów ozdobnych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 5MN/MW1/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej i wielorodzinnej niskiej, z usługami towarzyszącymi. Wymiary działki: ok. 24m x 27m. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sitno,
,

650 000 | 172 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0505057

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM ORAZ SZKLARNIAMI, POŁOŻONA W SITNIE Nieruchomość położona w pobliżu granicy administracyjnej miasta Szczecinek, zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni 171,90 m2, oraz szklarniami o powierzchni 1.575m2, składająca się z działki gruntu nr 29/2 o pow. 2,0933 ha. Na działce została wykonana płyta fundamentowa o wymiarach ok. 30,88m x 20,53m, pod nową inwestycję - halę magazynową, zgodnie z wydanym pozwoleniem na budowę. Budynek mieszkalny dostosowany pod wynajem pokoi - 12 miejsc. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc, 4 przedpokoi, pomieszczenia, podpiwniczony (garaż w podpiwniczeniu), parterowy: - przedpokój (pow. ok. 9,42m2) - terakota, gładź malowana; - przedpokój (pow. ok. 8,23m2) - parkiet, gładź malowana; - pokój (pow. ok. 15,36m2) - panele, gładź malowana, okno pcv; - pokój (pow. ok. 13,58 m2) - parkiet, gładź malowana, okno pcv; - pokój (pow. ok. 11,90m2) - parkiet, gładź malowana, okno pcv; - pokój (pow. ok. 17,38m2) - parkiet, gładź malowana, okno pcv; - przedpokój (pow. ok. 10,03m2) - terakota, gładź malowana, okno pcv; - przedpokój (pow. ok. 10,34m2) - parkiet, terakota, gładź malowana; - kuchnia z jadalnią (pow. ok. 17,81 m2) - terakota, gładź malowana, okna pcv; - łazienka z wc (pow. ok. 7,75m2) - terakota, glazura, wc, umywalka, 3 kabiny prysznicowe, okno pcv. Budynek mieszkalny z centralnym ogrzewaniem, z pieca z zasobnikiem, na ekogroszek, znajdującego się w piwnicy, bieżąca woda ogrzewana z bojlera podłączonego do c.o. lub elektrycznie. Budynek jest nieocieplony, pokryty papą. W piwnicy budynku znajduje się także piec do ogrzewania szklarni. Nieruchomość ma własne ujęcie wody. Znajdują się na niej dwie studnie, z czego woda jest pobierana z jednej. Właściciel sąsiedniej nieruchomości także korzysta ze studni znajdującej się na działce numer 29/2 poprzez wodociąg przebiegający od niej do tej nieruchomości. Nabywca w momencie nabycia przedmiotowej nieruchomości, wyrazi zgodę na dalsze bezpłatne korzystanie ze studni. Nieruchomość podłączona do kanalizacji, wyposażona w układ trójfazowy prądu (tzw. siła). Przez działkę przebiegają sieci: kanalizacyjna, wodociągowa, i elektroenergetyczna do sąsiedniej nieruchomości. Dostęp do nieruchomości z drogi asfaltowej. Działka o wymiarach (uśrednione): ok. 114m x 179m. Nieruchomość obiciążona jest służebnością przesyłu na rzecz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szczecinku Klasy gruntów: grunty rolne zabudowane - Br-RIVa, Br-RIVb, Br-RV, grunty orne - RIVa, RIVb, RV, lasy - LsIV. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działka oznaczona jest symbolem MNU-3 - tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej nieuciążliwej, oraz RO - tereny produkcji rolnej. Nieruchomość położona jest w obszarze chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Szczecinek, Zachód
Witolda

400 000 | 153 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0505054

DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA OSIEDLU ZACHÓD SZCZECINEK, UL. WITOLDA Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. ok. użytkowej ok. 95,60 m2 i pow. całkowitej ok. 153 m2, ocieplony, kryty papą, składający się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek z wc, 2 przedpokoi, wiatrołapu, tarasu, balkonu oraz piwnicy. Opis pomieszczeń: Parter (na poziomie 1 piętra):- salon o pow. ok. 21,60 m2 - podłoga drewniana, ściany malowane, okna i drzwi tarasowe PCV, wyjście na taras i na działkę; - kuchnia o pow. ok. 9,70 m2 - podłoga drewniana, ściany malowane, w części roboczej glazura, okno PCV; - przedpokój o pow. ok. 8,90 m2 - podłoga drewniana, boazeria, okno PCV; - łazienka z wc o pow. ok. 3,30 m2 - terakota, glazura, kabina prysznicowa, kompakt wc, umywalka; - wiatrołap o pow. ok. 0,90 m2 - podłoga drewniana, tapeta, schowki; - klatka schodowa o pow. ok. 3,80 m2 - schody drewniane, boazeria; Piętro (na poziomie 2 piętra): - pokój o pow. ok. 8,30 m2 - podłoga drewniana, ściany malowane, okno PCV; - pokój o pow. ok. 11,20 m2 - podłoga drewniana, ściany malowane, okno PCV; - pokój o pow. ok. 9,90 m2 - podłoga drewniana, ściany malowane, okno i drzwi balkonowe PCV, wyjście na balkon o pow. ok. 2,50 m2; - pokój o pow. ok. 13,80 m2 - podłoga drewniana, ściany malowane, okno PCV; - łazienka z wc o pow. ok. 4 m2 - terakota, glazura, wanna, muszla wc z dolnopłukiem, umywalka, gazowy podgrzewacz wody `Neckar`, zbiornik wyrównawczy c.o.; - przedpokój o pow. ok. 4 m2 - podłoga drewniana, boazeria, schowek nad schodami; Piwnica (na poziomie parteru): - garaż o pow. ok. 19,30 m2; - kotłownia o pow. ok. 13,90 m2; - pomieszczenie o pow. ok. 7,40 m2; - pomieszczenie o pow. 14,30 m2 z wyjściem na działkę. Ogrzewanie własne gazowe oraz alternatywnie etażowe. Piec gazowy oraz etażowy znajdują się w kotłowni w piwnicy. Ciepła woda podgrzewana za pomocą gazowego podgrzewacza wody `Neckar` znajdującego się w łazience na piętrze. Media: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja znajdują się w budynku. Działka nr 275/16 i 275/13 o pow. 219 m2 jest w całości ogrodzona. We frontowej części podjazd wykonany z polbruku, częściowo przy ogrodzeniu z nasadzeniami krzewów ozdobnych. W tylnej części działka obsiana jest trawą z nasadzeniami drzew i krzewów owocowych i ozdobnych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Miasta Szczecinka działka oznaczona jest symbolem 8.MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Klasy gruntów - B. Orientacyjne wymiary działki: długość ok. 36,5 m, szerokość ok. 6 m. Dojazd drogą asfaltową. W pobliżu nieruchomości znajdują się: park, jezioro Trzesiecko, plaża `Kołki`, przystanki komunikacji miejskiej, kościół, sklepy, markety, szkoła podstawowa. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).