94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Łozice,
,

70 000 | 27 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0504851

NOWA JESZCZE NIŻSZA CENA - 70 000 zł! NIEDUŻY DOMEK LETNISKOWY OTOCZONY OCZKIEM WODNYM. ŁOZICE, GM. BOBOLICE. Nieruchomość zabudowana domkiem letniskowym w stylu skandynawskim o konstrukcji drewnianej, o powierzchni użytkowej ok. 27,40 m2, składającym się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Budynek kryty blachą trapezową, ocieplony wełną mineralną w konstrukcji oraz styropianem na zewnątrz. Opis pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 24,18 m2 - gres, ściany malowane, w części roboczej glazura, meble kuchenne, kominek z nadmuchem, okna pcv, dwa naświetla z poliwęglanu, płyta gazowa; - łazienka z wc o pow. ok. 3,22 m2 - gres. ściany malowane, częściowo glazura, brodzik, kompakt wc, umywalka. Ogrzewanie grawitacyjne kominkowe. Brak stałego podłączenia do mediów.Na poddaszu znajduje się zbiornik na wodę do samodzielnego napełniania.Zasilanie - alternatywne źródło energii - zasilanie 12 v , dach przystosowany do montażu paneli fotowoltaicznych - orientacja połaci północ- południe, nachylenie około 27 stopni. Gaz z butli. Działka o pow. 3673 m2 o nieregularnym kształcie w większości składająca się z nieużytku zagospodarowanego jako staw. Na działce znajdują się pojedyncze drzewa, w tym 5 ponadstuletnich dębów. Aktualnie gm. Bobolice nie posiada na danym terenie uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako grunty orne, nieużytki oraz grunty rolne zabudowane. Klasy gruntów:- RIVb - grunty orne - 0,0018 ha; - RV - grunty orne - 0,0334 ha; - Br-RV - grunty rolne zabudowane - 0,0597 ha; - N - nieużytki - 0,2724 ha. Wymiary działki: długość ok. 80m., szerokość ok. 50m. Dojazd drogą gruntową poprzez służebność dojazdu o długości ok. 750 m. ustanowioną na sąsiedniej działce, ponadto drogą gminną częściowo asfaltową i brukową. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Brzeźnica,
,

179 000 | 150 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0504844

DOM WOLNO STOJĄCY ZA MIASTEM, W POBLIŻU LASU, BRZEŹNICA, GMINA BIAŁY BÓR. NOWA OKAZYJNA CENA! Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, położona w pobliżu lasu, na skraju miejscowości Brzeźnica, ok. 4,5 km od Białego Boru. Dom wolno stojący o pow. całkowitej ok. 150 m2, murowany, ocieplony, niepodpiwniczony, kryty eternitem, składający się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, kotłowni, przedsionka oraz strychu. Opis domu: - Pokój (ok. 13,43m2) - na podłodze deski, ściany malowane, okno pcv; - Pokój (ok. 23,31m2) - na podłodze deski, ściany malowane, okna drewniane; - Pokój (ok. 24,20m2) - na podłodze deski, ściany malowane, okna drewniane; - Kuchnia (ok. 14,00m2) - na podłodze terakota, ściany malowane, częściowo glazura, okno pcv; - Łazienka (ok. 3,12m2) - na podłodze terakota, na ścianach glazura, wanna, umywalka; - Wc (ok. 1,50m2) - na podłodze terakota, ściany malowane, sedes; - Przedsionek (ok. 3,36m2) - na podłodze terakota, ściany malowane, schody na strych; - Kotłownia (ok. 24,84m2) - piec c.o. dwufunkcyjny (do c.o. i podgrzania wody), bojler elektryczny; Media: woda z sieci, przydomowa oczyszczalnia ścieków, prąd, siła. Ogrzewanie c.o. własne etażowe. Ciepła woda podgrzewana za pomocą pieca etażowego lub grzałki elektrycznej w bojlerze. Działka o pow. 1 ha, teren lekko pagórkowaty. Na działce znajdują się również: murowany budynek gospodarczy oraz pozostałości po drugim budynku gospodarczym. Dojazd drogą asfaltową. Odległości: - Biały Bór - ok. 4,5 km; - Miastko - ok. 18 km; - Szczecinek - ok. 33 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Ostrza,
,

55 000 | 79 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0504830

ATRAKCYJNE MIESZKANIE (POŁOWA DOMU)WŚRÓD PIĘKNYCH LEŚNYCH KOMPLEKSÓWOSTRZA GM. DEBRZNO Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 49,40m2 stanowiący połowę domu, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarz. Opis pomieszczeń: - Korytarz (ok. 8,50m2) - posadzka, schody na piętro i do piwnicy; - Pokój (ok. 14,40m2) - płyta pilśniowa na posadzce, okno pcv, piec kaflowy; - Pokój (ok. 11,20m2) - płyta pilśniowa na posadzce, okno pcv, okno balkonowe pcv, piec kaflowy; - Kuchnia (ok. 7,00m2) - posadzka, zlew, piecokuchnia, okno pcv; - Łazienka z wc (ok. 4,00m2) - posadzka, muszla klozetowa, wanna, bojler na ciepłą wodę; Do lokalu przynależą piwnica o pow. użytk. 12,40 m2 oraz pomieszczenie na strychu o pow. 16,70m2. Wydzielone poddasze o pow. ok. 44,20m2. Okno balkonowe pcv, urządzony jeden pokój. Ogrzewanie własne (piece kaflowe). Budynek cz. ocieplony, cz. podpiwniczony, kryty blachą trapezową. Dach częściowo ocieplony. Z lokalem związany jest udział do 500/1000części we wspólnych częściach budynku i współwłasności działki nr 410 pod budynkiem. W ramach swojego udziału właściciel korzysta z ogrodzonej części działki oraz części budynku gospodarczego. Przez działkę przebiega linia energetyczna. Aktualnie gmina Debrzno nie posiada na tym obszarze miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium działka oznaczona ujęta jest w strefie zabudowy zagrodowej. Media: prąd z siecisiła na działce woda - ujęcie własne szambo Dojazd drogą gruntową ok. 660 m od drogi asfaltowej (DK 22). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wiekowice,
Wiekowice

279 000 | 148 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1001247

Dom wolnostojący w Wiekowicach, gmina Darłowo, o powierzchni całkowitej 147,50 m2. Zamieszkały jest parter domu, czyli powierzchnia wynosi 87,50 m2, który jest po remoncie w 2017 roku, dwupokojowy ( sypialnia i salon, ściany i sufity gładzie malowane, na podłogach jasne panele) oraz łazienka z wanną, oddzielne pomieszczenie z WC i kotłownia: piec c.o. wszystkopalny, hall: na podłodze terakota i szafa w zabudowie, obok salonu znajduje się kuchnia z wyjściem na taras ( zabudowa kuchenna pozostaje, czyli meble białe lakierowane wraz ze sprzętem AGD: płyta indukcyjna firmy Grunding, mikrofalówka firmy Grunding i piekarnik elektryczny firmy Grunding, zmywarka firmy Whirpool oraz zlewozmywak) plus na piętrze poddasze do adaptacji (możliwość zrobienia dwóch pokoi) o powierzchni 60,00 m2. Okna i parapety są nowe w kuchni, łazience, salonie i sypialni PCV oraz nowe instalacje grzewcze i elektryczne: prąd: siła. Drzwi wejściowe są antywłamaniowe oraz nowe drzwi wewnętrzne. Dom ten posadowiony jest na działce o powierzchni 800,00 m2( na działce jest dodatkowy budynek, czyli pomieszczenie gospodarcze np. do robót ręcznych). Dach pokryty jest dachówką cementową, materiał budowy: cegła. Jeżeli chodzi o wyposażenie w pokojach, czyli meble salonowe i sypialniane do uzgodnienia z właścicielem. Roczny podatek od opisanej nieruchomości wynosi 184,00 zł, czyli kwartalnie 46,00 zł. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo, nr lic. zaw. 45 lub 21167.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Stepień - Stepno,
Stepno

270 000 | 72 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0504818

TANIEJ! NOWOWYBUDOWANY DOM CAŁOROCZNY NAD JEZIOREM STEPIEŃSKIM OK. 100 METRÓW OD JEZIORA STEPNO KOŁO STEPIENIA, GM. BIAŁY BÓR Nieruchomość zabudowana domem o pow. całk. 71,50 m2, częściowo podpiwniczonym, krytym blachodachówką, składającym się z salonu, 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, osobnego wc na poddaszu, przedpokoju, ganku oraz piwnicy. Opis pomieszczeń: parter: - salon - panele, ściany malowane, okna pcv, kominek, schody na poddasze; - kuchnia - terakota, ściany malowane, w części roboczej glazura, okno pcv; - łazienka z wc - terakota, glazura, kompakt wc, bidet, umywalka, kabina prysznicowa, okno pcv; - ganek - terakota, panele boazeryjne; poddasze: - pokój - panele, ściany malowane, okno pcv; - pokój - panele, ściany malowane, drzwi balkonowe, okno dachowe, wyjście na balkon; - pokój - panele, ściany malowane, dwoje drzwi balkonowych, wyjścia na balkony; - wc - terakota, glazura, kompakt wc, umywalka; - przedpokój - panele, ściany malowane, schody na parter. W piwnicy znajduje się bojler elektryczny oraz studnia z hydroforem. Ogrzewanie własne kominkowe z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń; Ciepła woda podgrzewana za pomocą bojlera elektrycznego znajdującego się w piwnicy. Media: - prąd - znajduje się w budynku; - woda - studnia; - kanalizacja - szambo. Budowa domu została rozpoczęta w 2008 r., a zakończona w roku 2016. Działka o pow. 1213 m2, w całości ogrodzona, ładnie zagospodarowana, obsiana trawą z nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych i owocowych. Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajduje się także składzik o konstrukcji drewnianej. Aktualnie gmina Biały Bór nie posiada na danym terenie uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako tereny rolne, potencjalne tereny rozwojowe: turystyczno - rekreacyjne. Klasy gruntów: B. Działka znajduje się w Obszarze Chronionego Krajobrazu quot;Jeziora Szczecineckiequot;. Orientacyjne wymiary działki: długość ok. 48 m., szerokość ok. 25 m. Dojazd drogą gruntową, ok. 2 km od drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się w linii prostej ok. 100 metrów od jeziora Stepieńskiego. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Spore,
,

320 000 | 170 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0504795

PIĘKNY DOM LETNISKOWY Z WIDOKIEM NA JEZIORO SPORE GM. SZCZECINEK Wyjątkowa nieruchomość nad jeziorem Spore (niecałe 100 m!). Działka o pow. 690 m2 zabudowana nowym domem letniskowym (w trakcie budowy). Dom letniskowy podpiwniczony, ocieplony, kryty gontem. Piwnica murowana, ściany zewnętrzne - konstrukcja drewniana, szkieletowa wypełniona wełną mineralną, na zewnątrz cegła (mur pruski). Opis pomieszczeń: PARTERWydzielony osobny pokój (ok. 5,11m2) i wc (ok. 2,46m2), w pozostałej części (ok. 48,79m2) w projekcie: przedpokój, salon i aneks kuchenny. Drewniane schody na piętro, planowane schody do piwnicy. Na podłodze wylewka, na ścianach płyty kartonowo-gipsowe. Okna pcv oraz duże okno balkonowe pcv. W wc i części mającej stanowić aneks kuchenny wyprowadzone przyłącza wod.-kan. PIĘTRO Przedpokój (ok. 11,43m2), 3 pokoje (ok. 11,45m2, 11,76m2, 17,30m2) oraz łazienka (ok. 5,00m2). W pokojach i przedpokoju podłogi drewniane na ścianach płyty kartonowo-gipsowe. W łazience wylewka, na ścianach płyta kartonowo-gipsowa, wyprowadzone przyłącza wod.-kan. Okna pcv oraz drewniane poddaszowe. W pokojach i łazience skosy - powierzchnie liczone po obrysie. Piwnica pod całym budynkiem. 3 pomieszczenia o pow. ok. 23,31m2, 19,20m2 i 14,00m2. Działka zagospodarowana. Obsadzona drzewami i krzewami ozdobnymi, obsiana trawą. Częściowo ogrodzona. Na działce znajduje się również drewniany domek letniskowy! Z działki oraz z pokoi roztacza się piękny widok na jezioro Spore. Media: - woda z sieci; - prąd i siła; - projektowane szambo do czasu podłączenia kanalizacji wiejskiej (w planach). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren działki oznaczony jest jako ML - tereny zabudowy letniskowej. Działka leży w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu quot;JezioraSzczecinekckiequot;. Dojazd drogą gruntową ok. 400 m od drogi asfaltowej. Odległości: - droga krajowa nr 11 - ok. 3 km; - Szczecinek - ok. 12 km; - Koszalin - ok. 60 km; - Morze Bałtyckie - ok. 75 km. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Mielno,
Mielenko

648 000 | 99 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0205940

Na sprzedaż oferujemy domy w zabudowie bliźniaczej (98,6 m2, stan deweloperski) w Mielenku 200 m od plaży! Cena wraz z działką (500 m2) wynosi 648.000 zł (w tym 8 % podatku VAT).Na Osiedlu w Mielenku stanie 14 domów w zabudowie bliźniaczej przeznaczonych do zamieszkania całorocznego. Dwupiętrowa konstrukcja budynków obejmie salon kuchnię, WC i pomieszczenie gospodarcze (I piętro) oraz sypialnię z garderobą, dwa pokoje i łazienkę (piętro II). Mieszkańcy zyskają także do zagospodarowania 500 m2 działki. W ramach osiedla powstanie również 16 parterowych domków letniskowych o powierzchni użytkowej 72,4 m2 i takim samym rozkładzie pomieszczeń... Doskonała propozycja pod inwestycję. Mała miejscowość o sympatycznej nazwie Mielenko jest położona około 2 km od centrum Mielna, w którym swobodnie można zaopatrzyć się w codzienne zakupy, zjeść coś lub zwiedzić promenadę, która w okresie letnim tętni życiem i obfituje w wydarzenia rozrywkowo-kulturalne. Wkrótce również w pobliże miejscowości poprowadzona zostanie droga ekspresowa S6, dzięki której dojazd stanie się w pełni komfortowy właściwie z każdego zakątka Polski. Wielkim atutem osiedla jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Jedynie 200 m do zejścia dla mieszkańców. Każdy z domów w zabudowie bliźniaczej, powstający w ramach nowej inwestycji, będzie posiadał dużą działkę do dyspozycji zamieszkujących - miejsce na zorganizowanie letniej kuchni i wieczorne posiedzenia. W ramach osiedla wygospodarowaliśmy ponadto wspólny teren rekreacyjny o powierzchni 700 m2 ze strefą relaksu: basenem, grillem, placem zabaw i altaną. Idealne miejsce do zabawy dla dzieci - w bezpiecznej bliskości domu, a jednocześnie z dala od okien sąsiadów. Osiedle w Mielenku jest zamknięte, w całości ogrodzone, oświetlone i monitorowane. Oddawane do użytku domy wyposażono w elementy antywłamaniowe, a cały system obecnych zabezpieczeń z pewnością zagwarantuje przyszłym mieszkańcom poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Przewidziano tu zarówno miejsce na sporej wielkości strzeżony parking przeznaczony dla przyjezdnych gości, jak i indywidualne, przydomowe miejsca parkingowe. Planowany termin oddania domu (w stanie deweloperskim): 30.09.2019 r.Termin oddania całego osiedla (wraz z pełną infrastrukturą): najpóźniej do 30.04.2020r. Istnieje możliwość wykończenia domu `pod klucz` na podstawie osobnej umowy (do końca 2019 roku).Istnieje również możliwość nabycia domu w stanie surowym zamkniętym w cenie brutto 432 000 złotych (cena zawiera podatek VAT - 8 %) w stanie surowym zamkniętym . Każdy dom będzie posiadał indywidualne ogrzewanie gazowe (piec dwu-obiegowy i grzejniki).Oprócz tego w każdym salonie znajduje się instalacja kominkowa.Dostępne wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja) są na działce. Stan deweloperski obejmuje:- ławy i ściany fundamentowe - betonowe wraz z izolacją przeciwwilgociową;- ściany zewnętrzne z bloczków silikatowych;- ocieplenie ścian zewnętrznych - styropian 20 cm i tynk cienkowarstwowy mineralny, kolor;- ściany wewnętrzne suporeks o grubości 8 cm;- posadzki betonowe;- tynki wewnętrzne gipsowe;- okna PCV - siedmiokomorowe, 3-szybowe;- rolety okienne zewnętrzne na parterze, sterowane elektrycznie;- pokrycie dachu - dachówka ceramiczna;- Izolacja cieplna dachu - pianka poliuretanowa;- ogrzewanie gazowe - piec dwu-obiegowy plus grzejniki;- kominy wieloprzewodowe systemowe (w tum instalacja pod kominek);- drzwi zewnętrzne z elementami antywłamaniowymi;- kompletna instalacja elektryczna (w tym alarmowa, domofonowa, internetowa i antenowa),- instalacja wodno-kanalizacyjna rozprowadzona do pionu; Zagospodarowany teren rekreacyjny (zgodnie z wizualizacją).Osiedle zamknięte, w całości ogrodzone, oświetlone i monitorowane. Dodatkowe informacje o inwestycji u pośrednika po kontakcie telefonicznym.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Darłowo,
Rynkowa

897 000 | 240 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0205939

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa, 3 kondygnacyjna, położona w Darłowie przy ul. Rynkowej. Powierzchnia każdej kondygnacji to około 80 m2, 3 kondygnacje w domu włącznie z lokalem usługowym dają powierzchnię 240 m2. Na parterze znajduje się lokal usługowy o pow. około 79 m2, (na podłodze terakota, z tyłu male zaplecze z toaletą, obecnie najemca prowadzi sklep wielobranżowy, odzież, zabawki, etc.). Na parterze w lokalu 3 m wysokości. Obecnie obniżony sufit. Do części mieszkalnej niezależne wejście z tyłu budynki, od podwórka gdzie znajdują się miejsca parkingowe ogólnodostępne. Część mieszkalna składa się z z dwóch kondygnacji-jedną właściciel wynajmuje gościom. Klatka schodowa z wejściami na każdą kondygnację (bezkolizyjnie). Na 1 piętrze - duży salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc (w łazience wanna ), na drugiej kondygnacji - 4 pokoje z niezależną łazienką (z kabiną prysznicową), na poddaszu małe pomieszczenie typu składzik. Ogrzewanie w domu - piec gazowy dwufunkcyjny, dwuletni.Budynek z 1999 r. Ocieplony, gotowy do zamieszkania. Instalacje miedziane. Dach dwuspadowy. Podatek od nieruchomości kwartalnie - około 450 zł.Właściciel zostawia w domu w tej cenie wszystkie meble, oprócz sprzętów rtv i agd.Przy wejściu do domu miejsce na grilla, teren należący do właściciela, do zagospodarowania. Lokalizacja nieruchomości blisko rynku stwarza możliwości prowadzenia działalności, wynajmu i mieszkania.Plaża w Darłówku Wschodnim i Zachodnim - około 3 km.Wydanie do uzgodnienia. Cena podana nie zawiera VAT. Oferta na wyłączność. Oglądanie tylko z pośrednikiem po kontakcie telefonicznym..

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Mielno,
Spokojna

499 000 | 109 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 4402120

Mały biały domek w Mielnie wybudowany na działce o powierzchni 719 m2. Działka w kształcę zbliżonym do prostokąta. Dom znajduje się w spokojnej i cichej części Mielna. W okresie wakacyjnym nie odczuwa się zgiełku towarzyszącemu turystycznemu życiu w centrum Mielna. Jest to wspaniała oferta dla osób pragnących połączyć funkcję domy całorocznego z ewentualnym wynajmem kwater dla turystów. Dom położony jest w odległości około 1000 metrów od morza, dojście od domu do plaży w zasadzie prostej linii, spacerem zajmuje to około 10 minut. Na dzień dzisiejszy wjeżdzamy w wybrukowaną ulicą Spokojną i jedziemy do końca bruku, następnie skręcamy w lewo i wjeżdżamy w drogę gruntową, współwłaściciele tej drogi planują w przyszłym roku inwestycję polegająca na poprowadzeniu mediów w drodze raz utwardzeniu jej. Dzięki temu do posesji będzie prowadziła nowo wybudowana i utwardzona droga. Atrakcyjności ofercie dodaje domek holenderski, który stoi na działce o powierzchni 37 m2, składający się z salonem z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych sypialni oraz łazienki z wc. W salonie jest kominek gazowy, którym można ogrzewać domek. Dom wybudowany w nowej technologii, ściany ocieplone styropianem grafitowym , dach ma konstrukcję drewnianą i jest obity płytami osb, na dachu położono dachówkę betonową. Dom wybudowany według projektu `Wróblówka war. 1` (Murator WM 13al), projekt z serii `DOM piękny i prosty`. W domu: Na parterze mamy do dyspozycji duży salon z kominkiem, łazienkę z WC (w tym pomieszczeniu ogrzewanie podłogowe), tutaj znajduje się równierz kocioł gazowy (dwufunkcyjny: ogrzewanie i ciepła woda). Z korytarza na parterze mamy przejście do garażu o pow. 22,8 m2. W miejscu na klatkę schodową należy wstawić schody samonośne, np. drewniane. Na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz pomieszczenie łazienki z wc. W całym domu wylewki na podłogach, na ścianach gładzie gipsowe. Media: woda ze studni głębinowej, kanalizacja to zbiornik bezodpływowy, energia elektryczna oraz gaz w budynku. W domu została zainstalowana instalacja pod monitoring.Oferta pod opieką Pośrednika nr lic. 14825

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wiekowo,
Wiekowo

425 000 | 168 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 0205931

Dom wolnostojący o pow. 168 m2 pow. użytkowej z garażem w bryle budynku, zlokalizowany 10 km od morza (Dąbki, 16 km do Darłowa). Dom 7 pokojowy z rozkładem pomieszczeń:Parter: - przedsionek, - p.pokój, -wc, -łazienka, -pokój gościnny ( sypialnia ), - duży salon z konikiem, - jadalnia z kuchnią,- pomieszczenie gospodarcze, - kotłownia.W domu balkony. Piętro:- 5 pokoi, - łazienka, - wc UWAGA: jeden z pokoi można zaadaptować na kuchnię (w pokoju wszystkie przyłącza). Dom nadaje się dla dwóch rodzina lub jednej dużej rodziny, bądź jako mały pensjonat. Możliwość zbudowania schodów na górną kondygnację. Dom bardzo solidnie wybudowany na pięknej, zagospodarowanej działce o pow. 0,1125 haNa działce zamontowane solary wspierające oświetlenie na działce i wokół domu.Na tyłach działki furtka i przejście kładką na działkę (około 4 ary), z której korzystają nieodpłatnie właściciele domów. To idealne miejsce na grilla, uprawę owoców czy plac zabaw dla dzieci.Dom gotowy do wprowadzenia się, bardzo dobrze utrzymany, ciepły. Przy działce płynie strumyk, który służy w lecie do podlewania roślin na działce. Dom z 2003 r. ocieplony styropianem 10 cm, na dachu tytanowa blacha. Ogrzewanie etażowe (piec na węgiel i drzewo), gaz z butli, woda z bojlera. Podatek od nieruchomości rocznie około 470 zł. W Wiekowie sklepy wielobranżowe, również sklep z punktem pocztowym czynny 7 dni w tygodniu, stacja paliw, stacja kontroli pojazdów, dom seniorów. Po dzieci do szkoły przyjeżdża bus! Szkoła w Dąbrowie i Dobiesławiu. Przedszkole w Dąbrowie. Dojazd do Wiekowa - za Sianowem, Karnieszewicami skręcamy w kierunku miejscowości Dąbrowa, następną miejscowością jest Wiekowo. Możliwy dojazd również przez Suchą Koszalińską, Iwięcino, Jeżyczki. Odległość od Koszalina około 22 km. Na działce liczne nasadzenia: krzewy i kwiaty, drzewa owocowe: brzoskwinia, wiśnia, winogrona, gruszka, śliwki. Na terenie działki budynek gospodarczy na drewno i narzędzia. Na oglądanie umawia pośrednik. Wydanie do uzgodnienia z właścicielem. Oferta na wyłączność. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych