94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Koszalin, Jamno
Promowa

139 000 | 1356 m2
nr oferty: 2104235

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w Koszalinie (Osiedle Jamno) o powierzchni 1.356m2. Lokalizacja na mocno rozwijającym się osiedle domów 1-rodzinnych. Działka położona przy ul. Promowej, w najbliższym otoczeniu domy 1-rodzinne oraz niezabudowane działki budowlane. Do Jeziora Jamno i przystani żeglarskiej odległość wynosi ok. 800m. Dostępne uzbrojenie (przebiegające w drodze przy działce i przy domu sąsiednim): - energia elektryczna; - woda; - gaz. - kanalizacja: brak; konieczność wykonania zbiornika bezodpływowego; Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu; - wydane warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie budynku mieszkalnego 1-rodzinnego z garażem Podstawowe parametry wynikające z wydanych warunków zabudowy: - linia zabudowy 10m od granicy działki z drogą; - powierzchnia zabudowy: 20% powierzchni działki; - wysokość budynku mieszkalnego: 2 kondygnacje nadziemne, druga kondygnacja w poddaszu użytkowym; - geometria dachu: dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 25 - 45 stopni; W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem Bp - zurbanizowane tereny niezabudowane. Dojazd do działki. Cena działki obejmuje sprzedaż udziałów w wysokości 2/12 części w działce stanowiącej drogę dojazdową do działki. Atutem działki są: - dostępne uzbrojenie; - bliskość Jeziora Jamno, przystani żeglarskiej z pomostem żeglarskim, z którego w sezonie letnim do Mielna kursuje statek wycieczkowy "Koszalek"; - dogodny dojazd (również autobusem linii miejskiej); - mocno rozwijające się osiedle domów 1 rodzinnych; - bliskość Koszalina; - wydana dokumentacja pozwalająca na budowę domu; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

63 500 | 6339 m2
nr oferty: 0505577

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 950 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. GRUNT POŁOŻONY OK. 4 KM OD SZCZECINKA ORAZ OK. 600 M OD JEZIORA RADACZ. Przedmiotem sprzedaży są działki nr 696/33, 696/34 o łącznej pow. 6339 m2, położone w obr. Parsęcko, gmina Szczecinek, przy drodze prowadzącej ze Szczecinka do Połczyna Zdroju. Przez działki przebiega linia energetyczna średniego napięcia oraz sieć gazowa. Teren działek lekko pagórkowaty. Dojazd do działek drogą asfaltową i gruntową gminną oraz drogą wewnętrzną (służebność). W sąsiedztwie działek znajdują się zabudowania mieszkalne. W planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są symbolem RO - tereny produkcji rolnej. Media:- prąd i woda z sieci znajdują się przy sąsiednich zabudowaniach; - kanalizacja tłoczna w drodze gminnej. Klasy gruntów: - działka nr 696/33 o pow. 3171 m2 - grunty orne RV; - działka nr 696/34 o pow. 3168 m2 - grunty orne RV. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie oznaczone na mapie. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

101 500 | 12694 m2
nr oferty: 0505576

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 1520 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. GRUNT Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY SIEDLISKOWEJ, POŁOŻONY OK. 4 KM OD SZCZECINKA ORAZ OK. 400 M OD JEZIORA RADACZ. Przedmiotem sprzedaży są działki nr 696/29, 696/30, 696/31, 696/32 o łącznej pow.1,2694 ha, położone w obr. Parsęcko, gmina Szczecinek, przy drodze prowadzącej ze Szczecinka do Połczyna Zdroju. Przez działki przebiega linia energetyczna średniego napięcia oraz sieć gazowa. Teren działek lekko pagórkowaty. Dojazd do działek drogą asfaltową i gruntową gminną oraz drogą wewnętrzną (służebność). W sąsiedztwie działek znajdują się zabudowania mieszkalne. W planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są symbolem RO - tereny produkcji rolnej. Na terenach oznaczonych symbolem RO na działkach o pow. powyżej 1 ha istnieje możliwość zabudowy siedliskowej. Media:- prąd i woda z sieci znajdują się przy sąsiednich zabudowaniach; - kanalizacja tłoczna w drodze gminnej. Klasy gruntów: grunty orne RV. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie oznaczone na mapie. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

113 200 | 14150 m2
nr oferty: 0505581

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 1700 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. GRUNT Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY SIEDLISKOWEJ, POŁOŻONY OK. 4 KM OD SZCZECINKA ORAZ OK. 900 M OD JEZIORA RADACZ. Przedmiotem sprzedaży są działki nr 696/77, 696/78 o łącznej pow. 1,4150 ha, położone w obr. Parsęcko, gmina Szczecinek, przy drodze prowadzącej ze Szczecinka do Połczyna Zdroju. Teren działek lekko pagórkowaty. Dojazd do działek drogą asfaltową i gruntową gminną oraz drogą wewnętrzną (służebność). W sąsiedztwie działek znajdują się zabudowania mieszkalne. W planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są symbolem RO - tereny produkcji rolnej. Na terenach oznaczonych symbolem RO na działkach o pow. powyżej 1 ha istnieje możliwość zabudowy siedliskowej. Media: - prąd i woda z sieci znajdują się przy sąsiednich zabudowaniach; - kanalizacja tłoczna w drodze gminnej. Klasy gruntów: - działka nr 696/77 o pow. 0,6216 ha: grunty orne RIVb - 0,0081 ha, grunty orne RV - 0,6135 ha; - działka nr 696/78 o pow. 0,7934 ha: grunty orne RIVb - 0,1608 ha, grunty orne RV - 0,0511 ha, łąki trwałe ŁIV - 0,3523 ha, rowy W-ŁIV - 0,0170 ha, nieużytki N - 0,2122 ha. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie oznaczone na mapie. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

49 200 | 4920 m2
nr oferty: 0505578

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 740 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. GRUNT POŁOŻONY OK. 4 KM OD SZCZECINKA ORAZ OK. 700 M OD JEZIORA RADACZ. Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 696/71 o pow. 4920 m2, położona w obr. Parsęcko, gmina Szczecinek, przy drodze prowadzącej ze Szczecinka do Połczyna Zdroju. Przez działkę przebiega linia energetyczna oraz sieć gazowa. Teren lekko pagórkowaty. Dojazd drogą asfaltową i gruntową gminną oraz drogą wewnętrzną (służebność). W sąsiedztwie znajdują się zabudowania mieszkalne. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem RO - tereny produkcji rolnej. Media:- prąd i woda z sieci znajdują się przy sąsiednich zabudowaniach; - kanalizacja tłoczna w drodze gminnej. Klasy gruntów: grunty orne RIVb - 2700 m2; grunty orne RV - 2220 m2. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie oznaczone na mapie. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sępolno Małe,
,

39 900 | 1250 m2
nr oferty: 0505575

DZIAŁKA BUDOWLANA POŁOŻONA PRZY ZABUDOWANIACH, W POBLIŻU LASU. Kupujący nie płaci 2% PCC. Cena zawiera podatek VAT. Działka nr 826/1 bardzo ładnie położona, w pobliżu dużego kompleksu leśnego, na skraju wsi. W sąsiedztwie działki znajdują się zabudowania mieszkalne. Media: - prąd - przy sąsiednich zabudowaniach;- woda z sieci - przy sąsiednich zabudowaniach. Dojazd drogą asfaltową. Aktualnie gmina Biały Bór nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy ustalająca funkcję mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą. W decyzji ustalono (m. in.): - wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni terenu objetego decyzją - do 17%; - szerokość elewacji frontowej - do 16 m; - wysokość krawędzi elewacji frontowej (do okapu) - do 4 m; - wysokość zabudowy (do najwyżej położonej kalenicy lub wierzchołka zbiegu połaci dachowych) - do 7,5 m; - dach - dwuspadowy o kącie nachylenia połaci od 40 do 50 stopni. Teren inwestycji zlokalizowany jest na obszarze Natura 2000 pod nazwą "Ostoja Drawska", stwierdza się brak potencjalnego znaczącego oddziaływania na niniejszy obszar. Klasy gruntów: grunty orne RVI. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Orientacyjne wymiary działki: ok. 24 m x 52 m. Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie (oznaczone na mapie). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Radomyśl,
,

79 500 | 3700 m2
nr oferty: 0505572

DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA, POŁOŻONA W POBLIŻU LASU. RADOMYŚL - OK. 10 KM OD SZCZECINKA. Działka nr 85/3 o pow. 3700 m2, w kształcie trójkąta, bardzo ładnie położona blisko lasu, na skraju wsi, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. Teren porośnięty drzewami. Aktualnie na terenie gmina Grzmiąca nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. W decyzji ustalono (m.in.): - powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 25% powierzchni działki; - budynek mieszkalny może być realiowany maksymalnie jako parterowy z użytkowym poddaszem; - szerokość elewacji frontowej od 11m do 17m; - kąt nachylenia połaci dachowej od 35 do 50 stopni; - dach symetryczny, kryty dachówką lub materiałem dachówkopodobnym; - zapewnienie dostawy wody - do istniejącej sieci wodociągowej; - odprowadzenie ścieków - z zastosowaniem przydomowej oczyszczalni ścieków, a docelowo do gminnej kanalizacji sanitarnej. Dojazd do działki gminną drogą gruntową ok. 200 m od asfaltu oraz z drugiej strony drogą prywatną wewnętrzną (udział) ok. 85 m od asfaltu. Media: - prąd, wodociąg, kanalizacja - w drodze, przy sąsiednim budynku. Orientacyjne wymiary działki (boki): ok. 85m, ok. 80m, ok. 125m. Klasy gruntów: RVI grunty rolne. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

385 000 | 59248 m2
nr oferty: 0505570

DZIAŁKI MOGĄ BYĆ TWOJE ZA 5775 ZŁ MIESIĘCZNIE! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. DZIAŁKI ROLNE O ŁĄCZNEJ POW. 5,9248 HA, W POBLIŻU ZABUDOWAŃ, NA KOLONII PARSĘCKA, GM. SZCZECINEK. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY SIEDLISKOWEJ. Oferujemy do sprzedaży trzy działki rolne graniczące ze sobą nr 97/3, 97/4 i 99 o łącznej pow. 5,9248 ha, o delikatnie pochyłym i lekko pagórkowatym ukształtowaniu terenu, położone na kolonii wsi Parsęcko, w pobliżu zabudowań. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Szczecinek, działki oznaczone są symbolem RO - tereny produkcji rolnej, dodatkowo działki nr 97/3 i 97/4 w niewielkiej części oznaczone są symbolem KD - drogi dojazdowe - na poszerzenie pasa drogowego. Ze względu na powierzchnię na nieruchomości można zrealizować zabudowę - siedlisko rolne. Klasy gruntów:działka nr 97/3 o pow. 0,7748 ha: - RV - grunty orne - 0,1545 ha; - ŁIV - łąki trwałe - 0,6203 ha; działka nr 97/4 o pow. 3,6000 ha: - RIVb - grunty orne - 0,9000 ha; - RV - grunty orne - 1,3600 ha; - ŁIII - łąki trwałe - 1,1700 ha; - ŁIV - łąki trwałe - 0,1400 ha; - W-ŁIII rowy - 0,0200 ha; - W-ŁIV rowy - 0,0100 ha; działka nr 99 o pow. 1,5500 ha: - ŁIV - łąki trwałe - 1,5100 ha; - W-ŁV rowy - 0,0400 ha. Dojazd drogą gruntową. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Istnieje możliwość dokupienia działek nr 100 i 104/1. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

572 850 | 88148 m2
nr oferty: 0505571

DZIAŁKI MOGĄ BYĆ TWOJE ZA 8600 ZŁ MIESIĘCZNIE! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. DZIAŁKI ROLNE O ŁĄCZNEJ POW. 8,8148 HA, W POBLIŻU ZABUDOWAŃ, NA KOLONII PARSĘCKA, GM. SZCZECINEK. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY SIEDLISKOWEJ. Oferujemy do sprzedaży pięć działek rolnych nr 97/3, 97/4, 99, 100 i 104/1 o łącznej pow. 8,8148 ha, o delikatnie pochyłym i lekko pagórkowatym ukształtowaniu terenu, położone na kolonii wsi Parsęcko, w pobliżu zabudowań. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Szczecinek, działki oznaczone są symbolem RO - tereny produkcji rolnej, dodatkowo działki nr 97/3 i 97/4 w niewielkiej części oznaczone są symbolem KD - drogi dojazdowe - na poszerzenie pasa drogowego. Ze względu na powierzchnię na nieruchomości można zrealizować zabudowę - siedlisko rolne. Klasy gruntów: działka nr 97/3 o pow. 0,7748 ha: - RV - grunty orne - 0,1545 ha; - ŁIV - łąki trwałe - 0,6203 ha; działka nr 97/4 o pow. 3,6000 ha: - RIVb - grunty orne - 0,9000 ha; - RV - grunty orne - 1,3600 ha; - ŁIII - łąki trwałe - 1,1700 ha; - ŁIV - łąki trwałe - 0,1400 ha; - W-ŁIII rowy - 0,0200 ha; - W-ŁIV rowy - 0,0100 ha; działka nr 99 o pow. 1,5500 ha: - ŁIV - łąki trwałe - 1,5100 ha; - W-ŁV rowy - 0,0400 ha; działka nr 100 o pow. 2,3900 ha: - RIVb - grunty orne - 0,3200 ha; - RV - grunty orne - 0,5400 ha; - ŁIV - łąki trwałe - 1,5300 ha; działka nr 104/1 o pow. 0,5000 ha: - ŁIII - łąki trwałe - 0,3000 ha; - ŁIV - łąki trwałe - 0,2000 ha. Dojazd drogą gruntową. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Istnieje możliwość dokupienia działek nr 100 i 104/1. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.