94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Al. Niepodległości

253 000 | 90 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505202

BORNE SULINOWO - NIESTANDARDOWE MIESZKANE 3 - POKOJOWE POŁOŻONE W CENTRUM MIASTA Z PIĘKNYM DUŻYM TARASEM NIEDALEKO UROKLIWEGO JEZIORA PILE. Bardzo ładne 3 - pokojowe mieszkanie poddaszowe o pow. użytkowej 65,02 m2 po obrysie o pow. ok. 90 m2, z wyjściem na duży taras, położone na II piętrze, w centrum miasta i ok. 300 m od Jeziora Pile, w pobliżu sklepów, kościoła, banku, szkoły, ośrodka zdrowia, poczty i przystanku BUS. Mieszkanie 3 lata temu przeszło generalny remont, wymieniona została cała stolarka drzwiowa, w całym mieszkaniu odnowione zostały belki. Wg KW mieszkanie opisane jest jako: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój oraz piwnica nr 15a o pow. 3,38 m2. Opis mieszkania: - salon z wyjściem na taras - na podłodze panele podłogowe, na ścianach gładź, na jedej ścianie tapeta - imitacja cegły; - kuchnia - na podłodze panele, glazura w częsci roboczej, na pozostałych ścianach gładź, meble kuchenne w zabudowie, zlewozmywak, płyta elektryczna, piekarnik elektryczny; - pokój - na podłodze panele, na ścianach gładź, duża szafa 2 - drzwiowa; - pokój - na podłodze panele, na ścianach gładź; - łazienka z wc - terakota, ściany częciowo glazura, częściowo malowane, wanna, umywalka, muszla podwieszana; - przedpokój - na podłodze panele, na ścianach gładź. W całym mieszkaniu okna poddaszowe drewniane, okno i drzwi balkonowe drewniane. Ogrzewanie (pomiar zegarowy GJ) i ciepła woda (liczniki) z sieci. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 280 zł (w tym m.in. zaliczka na c.o., fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych). Do mieszkania przynależy piwnica na 15a o pow. 3,38 m2. Wspólnota Mieszkaniowa. Z lokalem związany jest udział do 358/10.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 43/7 o pow. 1690 m2. Borne Sulinowo - miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - Szczecinek - ok. 20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący bez prowizjii. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 4396. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Al. Niepodległości

145 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505200

BORNE SULINOWO - ŚCISŁE CENTRUM MIASTA. MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI. Mieszkanie 2 - pokojowe z dwoma balkonami, ciepłe, słoneczne, o pow. 46,83 m2, położone na I piętrze w ścisłym centrum miasta, ok. 300 m od Jeziora Pile.W KW mieszkanie opisane jest jako: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz piwnica nr 5e o pow. 7,84 m2. Opis mieszkania: - przedpokój - na podłodze wykładzina pcv, na ścianach gładź, szafa w zabudowie;- pokój z balkonem - na podłodze wykładzina pcv, na ścianach gładź, meble;- pokój - na podłodze wykładzina pcv, na ścianach gładź, meble;- kuchnia z balkonem - terakota, w częsci roboczej glazura, meble kuchenne, kuchenka elektryczna, lodówka;- łazienka z wc - na podłodze terakota, wanna, umywalka z szafka, lustro, muszla.W całym mieszkaniu nowe okna i drzwi balkonowe pcv, na ścianach gładzie, ogrzewanie z sieci (podzielniki opomiarowane), ciepła woda z sieci (liczniki). Opłaty miesięczne wynoszą ok. 280 zł (w tym m.in. czynsz, fundusz remontowy, ogrzewanie).Klatka schodowa czysta, zadbana.Z lokalem związany jest udział do 142/10000 części w częściach wspólnych budynku oraz działki nr 3/3 o pow. 2892 m2.Do mieszkania przynależy duża piwnica o pow. 7,84 m2.Wspólnota Mieszkaniowa. Teren wokół budynku bardzo zadbany i pięknie zagospodarowany z licznymi nasadzeniami i z parkingiem dla mieszańców. W pobliżu mieszkania znajdują się - przystanek BUS i PKS, ośrodek zdrowia, Urząd Gminy, przedszkole, sklepy, kościół, poczta.Borne Sulinowo - miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości:- droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km;- Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 4396.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Krzemieniewo,
,

97 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505197

MIESZKANIE 3-POKOJOWE W KRZEMIENIEWIE, BLISKO CZARNEGO Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 64,67 m2, położonego na pierwszym piętrze, w bloku mieszkalnym, składającego się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Wg księgi wieczystej mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i korytarza. Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 17,3 m2 - panele odłogowe, ściany gładź malowana, okno pcv; - pokój o pow. ok. 11 m2 - panele podłogowe, ściany gładź malowana, okno pcv, drzwi balkonowe pcv; - pokój o pow. ok. 13 m2 - panele podłogowe, ściany gładź malowana, okno pcv; - kuchnia o pow. ok. 10,7 m2 - terakota, glazura, ściany panele pcv, okno pcv; - łazienka z wc o pow. ok. 5,4 m2 - terakota, glazura, kompakt, wanna, umywalka; - przedpokój o pow. ok. 7 m2 - terakota, panele pcv. Ogrzewanie: c.o. etażowe, piec c.o znajduje się w piwnicy. Woda podgrzewana z bojlera z pieca c.o. Zarząd budynkiem sprawuje Wspólnota Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne na 01.2020 r wynoszą ok. 127 zł (w tym: fundusz remontowy, eksploatacja, opata zarządcy). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, wodę, wywóz nieczystości, śmieci. Właściciel korzysta z dwóch pomieszczeń piwnicy. Wg. Księgi wieczystej do lokalu przynależy jedna piwnica o pow. 26,85m2. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w budynku gospodarczym o pow. 19,25m2. Z lokalem związany jest udział do 45/1.000 części we wspólnych częściach budynku oraz w prawie własności działki gruntu pod budynkiem o pow. 6100 m2. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).