94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Al. Niepodległości

110 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0504090

MIESZKANIE 2-POKOJOWE W CENTRUM MIASTA - BORNE SULINOWO Mieszkanie o pow. 46,67 m2, 2 pokoje, IV piętro z balkonem w budynku w otoczeniu zadrzewionym (z ładnym widokiem). Mieszkanie: - 1 pokój (pow. ok. 15,80 m2) - panele podłogowe, na ścianach gładź; - 2 pokój (pow. ok. 10,33 m2) - panele podłogowe, na ścianach gładź, wyjście na zadaszony balkon; - kuchnia (pow. ok. 9,51 m2) - terakota, glazura w części roboczej, zlewozmywak, kuchenka elektryczno - gazowa, okap; - łazienka z wc (pow. ok. 3,67 m2) - terakota, glazura, wanna, umywalka, muszla; - przedpokój (pow. ok. 7,36 m2)- panele podłogowe, na ścianach gładź. W całym mieszkaniu nowe okna i drzwi balkonowe pcv, nowe drzwi wejściowe. Ogrzewanie (podzielniki ciepła) i ciepła woda z sieci.Opłaty eksploatacyjne wynoszą ok. 240 zł/m-c (w tym m.in. zaliczka na c.o., eksploatacja, fundusz remontowy). Piwnica o pow. 2,99 m2. Administrator - Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo - jest to najmłodsze w Polsce miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - Szczecinek - ok. 20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Żarnowo,
,

99 000 | 80 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0503868

JESZCZE TANIEJ! PRZESTRONNE MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE Z DZIAŁKĄ PRZY RZECE PARSĘTA! ŻARNOWO GM. GRZMIĄCA. Lokal mieszkalny o pow. 80,40 m2, położony na I piętrze budynku wielorodzinnego w miejscowości Żarnowo, gmina Grzmiąca, składający się z: 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 21,51 m2 - na podłodze wykładzina pcv, ściany malowane, okna drewniane; - pokój o pow. ok. 9,96 m2 - na podłodze płytki pcv, na ścianach tapeta, okno drewniane; - pokój o pow. ok. 18,42 m2 - na podłodze płytki pcv, ściany malowane, okna drewniane, wyjście na balkon; - pokój o pow. ok. 10,54 m2 - na podłodze płytki pcv, ściany malowane, okno drewniane; - kuchnia o pow. ok. 7,54 m2 - na podłodze terakota, ściany malowane, w części roboczej glazura, okno drewniane, piec etażowy `Central 23`, bojler elektryczny `Galmet` o poj. 100l, zbiornik wyrównawczy; - łazienka z wc o pow. ok. 5,13 m2 - na podłodze terakota, ściany częściowo malowane, częściowo glazura, okno drewniane, sedes, wanna, umywalka; - przedpokój o pow. ok. 7,17 m2 - na podłodze w części wejściowej terakota, dalej płytki pcv, ściany malowane, wnęka zabudowana szafą. Ogrzewanie własne etażowe - piec do c.o. znajduje się w kuchni. Woda podgrzewana za pomocą elektrycznego bojlera `Galmet`. Według księgi wieczystej lokal składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy garaż z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 43,80 m2 . Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i działki nr 297/1 o pow. 0,2686 ha do 1900/10000 części. Wraz z mieszkaniem sprzedawana jest niezabudowana działka nr 300/3 o pow. 645 m2. Działka posiada bezpośredni dostęp do rzeki Parsęta, częściowo porośnięta jest drzewami. Aktualnie gmina Grzmiąca nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. W nieobowiązującym już planie działka pod budynkiem nr 297/1 oznaczona była symbolem M - budownictwo mieszkaniowe; obecnie w studium kierunków i uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności. W nieobowiązującym już planie działka nr 300/3 oznaczona była symbolami M - budownictwo mieszkaniowe i RP - uprawy polowe; Obecnie w studium kierunków i uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności; użytki zielone. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Wyszyńskiego

139 000 | 52 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0503724

MIESZKANIE POŁOŻONE PRZY CENRTUM MIASTA NA PARTERZE, Z OGRÓDKIEM. Ładne mieszkanie o pow. 51,97 m2, z ogródkiem. Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej. Teren wokół budynku bardzo zadbany i ładnie zagospodarowany, porośnięty wysokimi sosnami, działka ogrodzona, ogólnodostępna z parkingiem dla mieszkańców budynku. Istnieje ustalony umownie (przez mieszkańców budynku) sposób korzystania z działki, na której jest miejsce do własnego korzystania. Mieszkanie: - przedpokój (pow. ok. 7,40 m2) - na podłodze panele, ściany w części malowane, w części tapeta, duża szafa w zabudowie z lustrami i oświetleniem; - pokój (pow. ok. 17,82 m2) - na podłodze panele, ściany malowane; - pokój (pow. ok. 10,70 m2) - na podłodze panele, na ścianach gładź; - kuchnia (pow. ok. 9,90 m2) - na podłodze panele, glazura w części roboczej, w pozostałej części ściany malowane; - duża łazienka z wc (pow. ok. 6,15 m2) - terakota, umywalka, prysznic, muszla. Centralne ogrzewanie miejskie: grzejniki panelowe (podzielniki), ciepła woda z sieci (liczniki), tv kablowa i cyfrowa naziemna. Wymieniony dach na budynku. Z lokalem związany jest udział do 28/10000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki nr 18/3 o pow. 4735 m2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,23 m2. Wspólnota Mieszkaniowa - zarządca nieruchomości quot;Administratorquot;. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 280 zł (zaliczka na koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy). Borne Sulinowo - jest to najmłodsze miasto w Polsce wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Konopnickiej

78 000 | 39 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0503600

quot;LEŚNY DOMquot; - NAJTANIEJ W MIEŚCIE MIESZKANIE W LEŚNYM MIASTECZKU. Kupujący nie płaci 2% PCC Mieszkanie o pow. 39 m2 położone na 1 piętrze: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka z wc. W całym mieszkaniu nowe okna pcv, parapety marmurowe, drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe. Ogrzewanie (pomiar zegarowy), ciepła woda (liczniki) z sieci, siła. Klatka schodowa w nowoczesnym stylu - na podłodze terakota, schody pokryte płytkami gres Tubądzin, na ścianach gładź. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 1,3 m2. Pięknie odremontowany budynek położony jest na dużej, porośniętej sosnami i ogrodzonej działce. Ciekawym i wyjątkowym rozwiązaniem, jak na Borne Sulinowo, a jednocześnie bardzo praktycznym, jest zaprojektowanie i wykonanie przejścia z klatki schodowej na teren działki (teren zielony, zadrzewiony). Dostęp do budynku od strony ulicy to wejście wyposażone w instalacje domofonowe, a od strony terenu zielonego wyjście również z odpowiednimi najazdami umożliwiającymi dostęp dla osób niepełnosprawnych. Wjazd na teren posesji przez zamykaną bramę, co znacznie poprawia bezpieczeństwo. Istnieje możliwość wybrania jeszcze innego mieszkania w tym budynku. Budynek posiada świadectwo charakterystyki energetycznej. Borne Sulinowo - jest to najmłodsze miasto w Polsce wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Łubowo,
Kościuszki

220 000 | 190 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0503500

ŁUBOWO GM. BORNE SULINOWO - ŁADNA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA NA I PIĘTRZE, Z OGRODEM. Ładne, słoneczne, zadbane, bezczynszowe mieszkanie o pow. 190 m2, położone na I piętrze, z ogrodem, w bardzo dobrej lokalizacji. Sprzedawany jest udział 2/4 części w nieruchomości zabudowanej na działce nr 283/2 położonej w Łubowie przy ul. Kościuszki. - salon - wykładzina pcv, na ścianach tynk strukturalny, w części tapeta; - aneks kuchenny - wykładzina pcv, kuchenka elektryczno - gazowa, zlewozmywak, meble kuchenne, zmywarka; - pokój - na podłodze deski, na ścianach gładź, w części tapeta; - pokój - na podłodze deski, na ścianach gładź, w części tapeta; - pokój - panele podłogowe, na ścianach tynk strukturalny;- pokój - panele podłogowe, na ścianach tynk strukturalny; - pokój - panele podłogowe, na ścianach tynk strukturalny; - łazienka z wc - glazura, terakota, wanna, umywalka, muszla;- przedpokój - wykładzina pcv, na ścianach tynk strukturalny. W całym mieszkaniu nowe okna pcv, nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe. Ogrzewanie etażowe oraz dodatkowo w dwóch pokojach kominkowe, ciepła woda z nowego bojlera (znajduje się na strychu).Właściciele mieszkania korzystają z pomieszczenia piwnicznego. W budynku został wymieniony dach na blacho dachówkę oraz kominy. Budynek położony jest na dużej działce, wydzielony (umowny sposób korzystania z działki) z licznymi nasadzeniami (drzewa owocowe, orzech włoski i śliwka).Obok budynku znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze Niedaleko budynku znajdują się sklepy, kościół, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanek PKS, Jezioro Lubicko. Odległości: - Borne Sulinowo - ok.11 km; - Czaplinek ok 16 km. Wynagrodzenie pośrednika ponosi Sprzedający. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Łubowo,
Kościuszki

220 000 | 190 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0503455

ŁUBOWO GM. BORNE SULINOWO - ŁADNA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA NA I PIĘTRZE, Z OGRODEM. Ładne, słoneczne, zadbane, bez czynszowe mieszkanie o pow. 190 m2, położone na I piętrze, z ogrodem, w bardzo dobrej lokalizacji. Sprzedawany jest udział 2/4 części w nieruchomości zabudowanej na działce nr 283/2 położonej w Łubowie przy ul. Kościuszki. - salon - wykładzina pcv, na ścianach tynk strukturalny, w części tapeta; - aneks kuchenny - wykładzina pcv, kuchenka elektryczno - gazowa, zlewozmywak, meble kuchenne, zmywarka; - pokój - na podłodze deski, na ścianach gładź, w części tapeta; - pokój - na podłodze deski, na ścianach gładź, w części tapeta; - pokój - panele podłogowe, na ścianach tynk strukturalny;- pokój - panele podłogowe, na ścianach tynk strukturalny; - pokój - panele podłogowe, na ścianach tynk strukturalny; - łazienka z wc - glazura, terakota, wanna, umywalka, muszla;- przedpokój - wykładzina pcv, na ścianach tynk strukturalny. W całym mieszkaniu nowe okna pcv, nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe. Ogrzewanie etażowe oraz dodatkowo w dwóch pokojach kominkowe, ciepła woda z nowego bojlera (znajduje się na strychu).Właściciele mieszkania korzystają z pomieszczenia piwnicznego. W budynku został wymieniony dach na blacho dachówkę oraz kominy. Budynek położony jest na dużej działce, wydzielony (umowny sposób korzystania z działki) z licznymi nasadzeniami (drzewa owocowe, orzech włoski i śliwka).Obok budynku znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.Podatek od nieruchomości ok. 400 zł/rocznie. Niedaleko budynku znajdują się sklepy, kościół, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanek PKS, Jezioro Lubicko. Odległości: - Borne Sulinowo - ok.11 km; - Czaplinek ok 16 km. Wynagrodzenie pośrednika ponosi Sprzedający. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek, centrum
Bohaterów Warszawy

179 000 | 73 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0503265

MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM MIASTA, PRZY DEPTAKU, OK. 300 M OD PARKU I JEZIORA TRZESIECKO. Lokal mieszkalny o pow. 72,74 m2 położony w kamienicy, na II piętrze, składający się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (przejściowy, ok. 32,94 m2) - na podłodze panele podłogowe, na ścianach gładź, grzejnik panelowy, okno pcv; - pokój z balkonem (ok. 18,70 m2) - na podłodze wykładzina dywanowa, ściany malowane, sufit obniżony, grzejnik panelowy, okno i drzwi pcv; - kuchnia (przejściowa, ok. 14,46 m2) - na podłodze panele, ściany częściowo pokryte glazurą i gładzią, meble kuchenne, lodówka, kuchenka gazowa, zmywarka, grzejnik panelowy, piecyk gazowy dwufunkcyjny, okno pcv; - łazienka z wc (ok. 4,24 m2) - na podłodze terakota, na ścianach glazura, wanna, sedes, umywalka; - przedpokój (ok. 3,22 m2) - na podłodze panele, na ścianach gładź, małe okienko pcv. Ogrzewanie c.o. gazowe, ciepła woda podgrzewana piecykiem gazowym. Mieszkanie posiada 2 wejścia od dwóch osobnych klatek schodowych. Obecnie właściciele korzystają z klatki schodowej z wejściem od strony podwórza, a wejście do pokoju z klatki schodowej od strony deptaku zostało zabudowane płytą kartonowo-gipsową. Budynek po remoncie klatek schodowych. Administratorem budynku jest ZGM-TBS. Opłaty miesięczne na wrzesień 2019 r. wynoszą ok. 393 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnych). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i gaz wg zużycia oraz opłatę za wywóz nieczystości wg osób zamieszkałych. Z lokalem związany jest udział do 126/1000 części w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki gruntu nr 254/1. W ramach swojego udziału właściciele korzystają z piwnicy. W 2019 r zostały wykonane prace związane z dociepleniem budynku, remontem dachu. W planie zagospodarowania przestrzennego budynek został określony jako obiekt o walorach zabytkowych. W pobliżu znajdują się m.in.. sklepy oraz lokale usługowe, ratusz, kościół, miejsca parkingowe, przystanki Komunikacji Miejskiej, park oraz jezioro Trzesiecko. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).