94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Czaplinek,
Szczecinecka

129 000 | 90 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0505092

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE W DWU RODZINNYM BUDYNKU Mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 89,54 m2 położone na pierwszym piętrze. W Księdze Wieczystej mieszkanie opisane jest jako: 4 pokoje, kuchnia, spiżarka, piwnica, pomieszczenie w budynku gospodarczym. Opis mieszkania: - cztery przejściowe pokoje, - kuchnia z małą oddzielną spiżarką (w kuchni jest zamontowany piec gazowy dwufunkcyjny), - w jednym pokoju zrobiono prowizoryczną łazienkę, wc i pom. (składzik) - oddzielone przepierzeniem z desek, - w trzech pokojach okna pcv, podłogi deska. Centralne ogrzewanie - własne etażowe podłączone do pieca gazowego dwufukcyjnego. Ciepła woda podgrzewana piecem gazowym. Pomieszczenia przynależne:- piwnica o pow. 28,85 m2;- pomieszczenie gospodarcze o pow. 14,55 m2 (znajduje się w podwórku). Strych ogólnodostepny (umowny sposób korzystania). Z lokalem związany jest udział do 1/2 w częściach wspólnych budynku i działce gruntu nr 140 o pow. 0,0486 ha. Podatek od nieruchomości - ok. 80 zł /kwartał. Czaplinek - miasto położone na Pojezierzy Drawskim, między dwoma jeziorami: Jezioro Drawsko (o pow. 1781,5 ha, max głębokości 79,7 m) i Jezioro Czaplino (o pow. 106 ha). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Silnowo,
Osiczyn

109 000 | 57 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505087

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W USTRONNYM MIEJSCU w Osiczynie k. Silnowa ok. 2,3 km od Jeziora Pile i plaży gminnej. Piękne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w budynku 5-cio lokalowym, po kapitalnym remoncie (rok temu) z wyposażeniem, idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi, jak i do korzystania rekreacyjnie.W KW mieszkanie opisane jest jako: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Opis mieszkania: - przedpokój - panele podłogowe, na ścianach tapeta, meble z lustrem; - pokój (sypialnia) - panele podłogowe, na ścianach tapeta, Łóżko sypialniane, dwie duże szafy z lustrami, dwie szafki nocne; - pokój gościnny - panele podłogowe, na ścianach tapeta; - pokój - panele podłogowe, na ścianach tapeta; - kuchnia - terakota, w części roboczej glazura, meble kuchenne, kuchenka indukcyjna z piekarnikiem elektrycznym, zmywarka, zlewozmywak, stół, cztery taborety; - łazienka - terakota, glazura, kabina prysznicowa, muszla (ciepła woda - z bojlera elektrycznego). W całym mieszkaniu okna pcv, nowe drzwi wejściowe oraz wewnętrzne, wymieniona instalacja elektryczna wraz z rozdzielnią, w mieszkaniu jest poprowadzona siła. Centralne ogrzewanie: w chwili obecnej właściciele ogrzewają mieszkanie przez grzejniki olejowe elektryczne, w planie Właściciele mieli wstawić kominek w pokoju gościnnym z rozprowadzeniem do wszystkich pomieszczeń (plan kominka jest na zdjęciu, łączny koszt kominka wraz z materiałami oraz montażem 7.000 zł) Piwnica (właściciele korzystają): - pom. piwnicy o pow. ok. 8 m2; - pom. o pow. ok. 40 m2 - skład opału dla dwóch lokali; - pom. kotłowni. Na działce znajduje się budynek gospodarczy - do lokalu przynależą dwa pom. gospodarcze: o pow. 20,90 m2 (garaż) i 10,71 m2. Z lokalem związany jest udział do 232/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 6/2 o pow. 0,9000 ha. Działka obsadzona jest wysokim drzewostanem, Właściciele mieszkania korzystają z działki. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Spółdzielcza

85 000 | 25 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0505089

KAWALERKA POŁOŻONA W SZCZECINKU PRZY ULICY SPÓŁDZIELCZEJ. Lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej), położony na drugim piętrze, o pow. 25,26 m2, składający się z pokoju, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 16 m2 - panele podłogowe, gładź malowana, okno pcv, dywan, stół, 2 krzesła, 4 komody, łóżko; - przedpokój o pow. ok. 2,2 m2 - wykładzina pcv, gładź malowana; - kuchnia o pow. ok. 4,2 m2 - wykładzina pcv, gładź malowana, zlewozmywak z szafką, kuchenka gazowa, płyta gazowa, okap, mała lodówka, okno pcv; - łazienka o pow. ok. 1,5 m2 - posadzka, ściany malowane, częściowo lamperia, piecyk gazowy `Vaillant`, - wc o pow. ok. 1,2 m2 - wykładzina pcv, ściany malowane, częściowo lamperia, sedes, pralka. Właściciel korzysta z piwnicy. Zarządcą budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne na dzień 08.2019 r. wynoszą ok. 180 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i gaz wg zużycia oraz opłatę za wywóz nieczystości wg osób zamieszkałych. Woda podgrzewana za pomocą piecyka gazowego znajdującego się w łazience. Istnieje możliwość zamiany lokalu na inny. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Mierosławskiego

165 000 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505078

MIESZKANIE 2-POKOJOWE W SZCZECINKU PRZY UL. MIEROSŁAWSKIEGO. Lokal mieszkalny o pow. 46,07 m2, położony na drugim piętrze, w bloku mieszkalnym, składający się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 18 m2 - klepka parkietowa, tapeta, okno pcv; - pokój o pow. ok. 12,5 m2 - klepka parkietowa, tapeta, okno pcv; - kuchnia o pow. ok. 5,2 m2 - wykładzina pcv, glazura, ściany malowane, zlewozmywak, okno pcv; - łazienka z wc o pow. ok. 3,2 m2 - terakota, glazura, tapeta, wanna, umywalka, sedes, piec gazowy quot;Aristonquot;; - przedpokój o pow. ok. 3,5 m2 - klepka parkietowa, tapeta. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Woda podgrzewana piecykiem gazowym znajdującym się w łazience. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 300 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, gaz, wodę, wywóz śmieci. Do lokalu przynależy piwnica. Lokal jest w stanie do remontu. Z lokalem istnieje możliwość nabycia garażu położonego przy ulicy Koszalińskiej w cenie 21000 zł (oferta numer 0505083 dostępna na naszej stronie). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Narutowicza

235 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505076

MIESZKANIE 3-POKOJOWE W SZCZECINKU PRZY UL. NARUTOWICZA. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 63,20 m2, położonego na pierwszym piętrze, w bloku mieszkalnym, składający się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez księgi wieczystej (księga wieczysta nie jest wymagana dla spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu). Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 8,50 m2 - panele, gładź malowana, okno pcv; - pokój o pow. ok. 17,40 m2 - panele, gładź malowana, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, z wyjściem na balkon; - pokój o pow. ok. 12,50 m2 - panele, gładź malowana, okno pcv; - kuchnia o pow. ok. 6,9 m2 - terakota, glazura, gładź malowana, okno pcv, meble kuchenne wraz z płytą indukcyjną `Mastercook` i piekarnikiem elektrycznym `Bosch`, zmywarką `Mastercook` i okapem `Whirlpool`; - łazienka o pow. ok. 3,3 m2 - terakota, glazura, gładź malowana, wanna, umywalka, piec gazowy quot;Termetquot;; - wc o pow. ok. 2 m2 - terakota, panele na ścianach i suficie, umywalka, sedesquot;; - przedpokój o pow. ok. 11 m2 - terakota, piaskowiec, gładź malowana, szafa. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Woda podgrzewana piecykiem gazowym znajdującym się w łazience. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 480 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, gaz, wodę, wywóz nieczystości. Właściciel korzysta z pomieszczenia piwnicy. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Winniczna

165 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505073

MIESZKANIE 2 POKOJOWE W SZCZECINKU PRZY ULICY WINNICZNEJ. Lokal mieszkalny o pow. 49,40 m2, położony na 3 piętrze w bloku mieszkalnym, składający się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 9,1 m2 - wykładzina pcv, gładź malowana, okno drewniane; - pokój o pow. ok. 21,9 m2 - wykładzina pcv, gładź malowana, na suficie tzw. `baranek`, drzwi balkonowe drewniane, okno drewniane, balkon; - kuchnia o pow. ok. 6,1 m2 - terakota, tapeta, okno drewniane, kuchenka gazowa, zlewozmywak; - łazienka z wc o pow. ok. 3,8 m2 - terakota, glazura, kompakt, umywalka, wanna; - przedpokój o pow. ok. 5,6 m2 - wykładzina pcv, tapeta malowana, kasetony sufitowe. Ogrzewanie c.o. i ciepła bieżąca woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest w stanie do remontu. Widok z balkonu (pow. balkonu ok. 5,3m2) jest na Górę Winniczną (Rynkową Górkę). Zarząd budynkiem został powierzony przez Wspólnotę Mieszkaniową firmie Zakład Obsługi Nieruchomości Waldemar Kubicki. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 250 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, wodę oraz wywóz nieczystości. Gaz płatny jest ryczałtowo. Do lokalu przynależy piwnica. Z lokalem związany jest udział do 171/10.000 części we wspólnych częściach budynku oraz w prawie własności działki gruntu pod budynkiem o pow. 4388 m2. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Kaszubska

345 000 | 74 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 500773

Elegancja, porządek, nietuzinkowa aranżacja - to wszystko mieści się w proponowanej przez nas ofercie. Nieruchomość spełni oczekiwania osób mających wiele pomysłów na własną aranżację. Całość zagospodarowana za smakiem. W tym mieszkaniu potencjał widoczny jest na każdym kroku. Dzięki wygodnemu układowi można tu zaaranżować ciekawy apartament bądź lokal pod kancelarię. Budynek ulokowany w spokojnej okolicy jednocześnie w centrum miasta. Lokal o powierzchni aż 73,96 m2, położony na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Kaszubskiej.Składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego, przedpokoju będącego komunikacją między niezależnymi pomieszczeniami, łazienki z wanną, osobnej kuchni. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 8,40 m2. Parking ogólnodostępny w dziedzińcu. Mieszkanie bardzo słoneczne i widne z dwustronną wystawą okienną. W salonie i jednej sypialni zachowana stolarka okienna. Dodatkowo w całym mieszkaniu 100 -letnia odrestaurowana stolarka drzwiowa z litego drewna. Wysokość pomieszczeń gwarantuje wygodę.W kuchni okno drewniane nowej generacji, w łazience i większej sypialni PCV. Ogrzewanie za pomocą 2- funkcyjnego pieca gazowego. Opłaty za użytkowanie mieszkania to czynsz w kwocie 360 zł. Dodatkowo płatna energia i gaz według zużycia.Na przestrzeni ostatnich lat kamienica została poddana kilku remontom, dwukrotnie docieplona, odrestaurowany front.Jeśli marzy Ci się luksusowy apartament to to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Przyjdź i zobacz potencjał tej nieruchomości !

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Na Skarpie
Sikorskiego

239 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 500777

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji czeka na nowego właściciela ! Lokal o powierzchni 45,30 m2, położony na czwartym piętrze, 4-piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Sikorskiego na Osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, skąd mamy oddzielne wejście do dużego salonu z wnęką i wyjściem na balkon, osobnej kuchni, łazienki z wc i sypialni. Mieszkanie bardzo zadbane, do ewentualnego odświeżenia. W cenie nieruchomości pozostają meble w kuchni wraz ze sprzętem, szafy w zabudowie, łóżko sypialniane, komoda w przedpokoju. Istnieje możliwość pozostawienia pełnego umeblowania widocznego na zdjęciach ! Mieszkanie jednostronne, ciepłe i bardzo słoneczne, z zachodnią wystawą okienną. Opłaty za użytkowanie mieszkania to czynsz w kwocie 495 zł, w tym m.in. zaliczka na c.o., eksploatacja, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, konserwacja domofonów, utrzymanie części wspólnych, podatek od nieruchomości, światło w piwnicy i działalność społ.-wych. i wodę. Do opłat należy doliczyć rachunki za energię elektryczną według zużycia oraz gaz.Do mieszkania przynależy piwnica. Właściciele korzystają również z drugiego pomieszczenia piwnicznego za dodatkową opłatą w kwocie 7 zł miesięcznie. Idealne miejsce dla pary z dzieckiem bądź na wynajem. W pobliżu szkoły, przedszkola, dyskonty spożywcze, liczne place zabaw, przystanki autobusowe, ścieżki rowerowe oraz rynek ze świeżą żywnością. 5 minut piechotą do Emki. Jeśli poszukujesz przytulnego mieszkania w dobrej lokalizacji to zapraszamy !