94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Wyszyńskiego

162 000 | 45 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505069

MIESZKANIE 3 POKOJOWE W SZCZECINKU PRZY ULICY WYSZYŃSKIEGO. Lokal mieszkalny o pow. 45,49 m2, położony na 3 piętrze w bloku mieszkalnym, składający się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Istnieje możliwość nabycia lokalu z wyposażeniem w oferowanej cenie. Mieszkanie położone w pobliżu sklepu quot;Nettoquot;. Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 9,5 m2 - wykładzina pcv, tapeta, okno pcv; - pokój o pow. ok. 14 m2 - wykładzina pcv, tapeta, okno pcv, drzwi balkonowe, balkon; - pokój o pow. ok. 6,7 m2 - wykładzina pcv, tapeta malowana, oknio pcv; - kuchnia o pow. ok. 5,3 m2 - wykładzina pcv, tapeta, w części ściany malowane, okno pcv, zlewozmywak, kuchenka gazowa; - łazienka o pow. ok. 1,9 m2 - terakota, glazura, piec gazowy quot;Aristonquot;; - osobne wc o pow. ok. 1 m2 - terakota, glazura, ściany malowane, sedes; - przedpokój o pow. ok. 5,1 m2 - wykładzina pcv, tapeta. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Ciepła woda ogrzewana z pieca gazowego. Administratorem budynku jest Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 270 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, gaz, wodę oraz wywóz nieczystości. Właściciel korzysta z piwnicy. Z lokalem związany jest udział do 9/1.000 części we wspólnych częściach budynku oraz w prawie własności działki gruntu pod budynkiem o pow. 1412 m2. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Konopnickiej

338 000 | 72 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505068

BORNE SULINOWO - PIĘKNE MIESZKANIE PODDASZOWE Z LOGGIĄ, POŁOŻONE W BARDZO ŁADNEJ OKOLICY MIASTA. Piękne przestronne mieszkanie z loggią, położone na II piętrze o pow. użytkowej 59,43 m2 oraz antresola o pow. użytkowej 12,95 m2, mieszkanie jest świeżo wyremontowane. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na loggię - na podłodze terakota, na ścianach gładź malowana farbami satynowymi, schody drewniane (bukowe) na antresolę, okna poddaszowe oraz drzwi balkonowe pcv, dodatkowo wygłuszone są ściany dzielące z sąsiadami, dodatkowo wyprowadzony w mieszkaniu jest komin (możliwość podłączenia kominka - wyczystka jest z balkonu); - kuchnia - terakota, glazura w części roboczej, meble w zabudowie, płyta elektryczna, piekarnik elektryczny, lodówka; - pokoju - panele podłogowe, na ścianach gładź, -malowane farbami satynowymi, okna poddaszowe; - łazienki z wc - terakota, glazura, wanna, prysznic, muszla, wbudowane lustro, okno poddaszowe; - antresoli (składającej się z: 2 pokoi, wc, garderoby) - w części pokoi na podłodze panele, na ścianach gładź malowane farbą satynowa, okna poddaszowe.- wc - terakota, glazura, muszla umywalka, lustro. W mieszkaniu nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe, nowe okna poddaszowe oraz balkonowe pcv. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 142,63 zł (w tym fundusz remontowy, czynsz, wywóz nieczystości, zaliczka na c.o.). Ogrzewanie z sieci (rozliczenie GJ) oraz ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu dodatkowo dobudowany jest komin do wstawienia kominka. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,06 m2. Z lokalem związany jest udział do 351/10.000 części w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki gruntu nr 62/10 o pow. 0,4763 ha. Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo - najmłodsze w Polsce miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Reja

150 000 | 54 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505066

MIESZKANIE 2 - POKOJOWE NA PODDASZU Z LOGGIĄ, POŁOŻONE NIEDALEKO CENRTUM MIASTA ORAZ TARGOWISKA. Mieszkanie 2 - pokojowe z loggią, o pow. użytkowej 43,02 m2, a po obrysie pow. ok. 54m2, położone w budynku quot;koszarowymquot; na poddaszu, z wyposażeniem. Budynek położony jest w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz targowiska. Teren wokół budynku bardzo zadbany i ładnie zagospodarowany, działka ogrodzona, ogólnodostępna z parkingiem (otwieranym na pilota) dla mieszkańców budynku. Wg KW mieszkanie opisane jest jako: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie: - przedpokój - na podłodze terakota, na ścianach gładź; - salon z wyjściem na loggię - na podłodze panele, na ścianach gładź, wyposażenie;- loggia - terakota mrozoodporna, balustrada drewniana; - pokój - na podłodze panele, na ścianach gładź, wyposażenie, okno poddaszowe; - łazienka z wc- glazura, terakota, umywalka z szafką, muszla, wanna, pralka, umywalka; - kuchnia - na podłodze terakota, glazura w części roboczej, wyposażenie, okno poddaszowe.Antresola do rozbudowy w mieszkaniu - właściciele mają zgodę wspólnoty do rozbudowy pokoju na antresoli (prace we własnym zakresie). Centralne ogrzewanie miejskie (pomiar zegarowy GJ), ciepła woda z sieci (liczniki), tv satelitarna, naziemna. Wymieniony oraz docieplony dach na budynku, budynek ocieplony z odnowioną elewacją. Z lokalem związany jest udział do 27/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki nr 37/88 o pow. 3959 m2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 1,50 m2. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 200 zł (zaliczka na koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy). Podatek od nieruchomości wynosi 80 zł/rocznie. Wspólnota Mieszkaniowa quot;Europaquot;. Borne Sulinowo - miasto w Polsce wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Czarne,
Kościuszki

259 000 | 119 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505065

OBNIŻKA CENOWA! WYPOSAŻONY APARTAMENT W KAMIENICY CENTRUM MIASTA CZARNE UL. KOŚCIUSZKI Lokal mieszkalny o pow. 119,49 m2 położony na 1 piętrze kamienicy , składający się z 3 pokoi, garderoby, kuchni z jadalnią, 2 łazienek oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: Kuchnia z jadalnią (ok. 23,60m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, cegła ozdobna, meble kuchenne, wyspa, lodówka quot;Samsungquot;, piekarnik quot;AMICAquot;, mikrofalówka quot;Amicaquot;, płyta indykcyjna quot;Amicaquot;, zmywarka quot;Electroluxquot;, okna pcv; Przedpokój (ok.10,80m2) - deska barlinecka, tapety, szafa w zabudowie; Pokój (ok. 25,25m2) - deska barlinecka, gładzie malowane, tapeta, kamień ozdobny, okno pcv; Pokój (ok. 16,90m2) - deska barlinecka, gładzie malowane, tapeta, okno pcv, w pokoju urządzona garderoba (ok. 1,85m2) - terakota; Pokój z garderobą (ok. 32,00m2) - deska barlinecka, gładzie malowane, tapety, szafy w zabudowie, okna pcv; Łazienka (ok. 3,80m2) - terakota, glazura, kamień ozdobny, muszla, umywalka, wanna; Łazienka (ok. 2,90m2) - terakota, glazura, kabina prysznicowa, muszla, umywalka; Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone. Sufity obniżone z dodatkowym oświetleniem LED lub miejscem na to oświetlenie. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia w piwnicy o pow. 21,69m2 oraz 33,09m2. Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i w prawie własności działki gruntu pod budynkiem do 27/100 części. W ramach swojego udziału właściciel korzysta z wydzielonej części działki na której postawiono drewnianą altanę, oraz murowany grill. Do mieszkania przynależy zlokalizowany na działce murowany garaż o pow. 16,45m2. Wspólnota mieszkaniowa. Zarządcą budynku jest PGM Sp. z o.o. w Czarnem. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 777 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja, zarząd). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, wodę (12,04zł/m3) oraz wywóz nieczystości (14zł/os.). Ogrzewanie - c.o. - wspólna kotłownia dla całego budynku, dodatkowo własne etażowe - piec z podajnikiem na pelet, znajduje się w piwnicy. Ciepła woda podgrzewana za pomocą pieca etażowego. Dojazd drogą asfaltową. Wg stanu z ksiąg wieczystych mieszkanie stanowi dwa odrębne lokale mieszkalne o pow. 55,78m2 (2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka) oraz 63,71m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój), które zostały ze sobą połączone przez właćiciela. Zmiany były robione przez projektanta. Istnieje możliwość przerobienia lokalu na dwa oddzielne. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Azaliowa

409 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904333

Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Tylko cztery mieszkania w kameralnym budynku. Oferujemy Państwu Nowe Mieszkania w standardzie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej dzielnicy Koszalina, przy ulicy Azaliowej (os. Rokosowo).Nowa inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i spokój. Atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz łatwy i szybki dostęp do centrum i infrastruktury miasta.Kameralne, czterolokalowe budynki zapewniają wyjątkowy komfort oraz intymność zamieszkiwania.Do mieszkań 3 pokojowych o pow. 67,26m2 położonych na parterze przynależą ogródki o pow.: ok. 100m2- 200m2a do mieszkań na piętrze 3 pokojowych o pow.: 76,16m2 przynależeć będzie poddasze o pow.: 19,60m2, które przeznaczyć można dodatkowy pokój, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań na piętrze 95,76m2Do każdego z mieszkań przynależą również dwa miejsca postojowe znajdujące się przed budynkiem. Aktualnie inwestycja jest w fazie wykończenia, a pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania naszym Klientom na przełomie styczeń/marzec 2020r. Nowo powstałe osiedle przewiduje 8 budynków, 4 lokalowych.Standard wykończenia mieszkań:Ogrzewania indywidualne gazowe- podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kW ze sterownikiem funkcji, dodatkowo w łazience kaloryfer `drabinka` z termostatem. Stolarka okienna 5-komorowa `Veka` w kolorze złoty dąb. W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa oraz instalacja RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku. Drzwi wejściowe firmy `Viking`. Dojscie do budynku oraz miejsca postojowe wyłożone kostka polbrukowa lub azurową. Budynek niepodpiwniczony. Z prawem własności nieruchomości związany będzie udział w drodze dojazdowej wewnętrznej.Na prezentacje umawia Pośrednik.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Azaliowa

399 000 | 67 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904332

Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Tylko cztery mieszkania w kameralnym budynku. Oferujemy Państwu Nowe Mieszkania w standardzie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej dzielnicy Koszalina, przy ulicy Azaliowej (os. Rokosowo).Nowa inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i spokój. Atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz łatwy i szybki dostęp do centrum i infrastruktury miasta.Kameralne, czterolokalowe budynki zapewniają wyjątkowy komfort oraz intymność zamieszkiwania.Do mieszkań 3 pokojowych o pow. 67,26m2 położonych na parterze przynależą ogródki o pow.: ok. 100m2- 200m2a do mieszkań na piętrze 3 pokojowych o pow.: 76,16m2 przynależeć będzie poddasze o pow.: 19,60m2, które przeznaczyć można dodatkowy pokój, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań na piętrze 95,76m2Do każdego z mieszkań przynależą również dwa miejsca postojowe znajdujące się przed budynkiem. Aktualnie inwestycja jest w fazie wykończenia, a pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania naszym Klientom na przełomie styczeń/marzec 2020r. Nowo powstałe osiedle przewiduje 8 budynków, 4 lokalowych.Standard wykończenia mieszkań:Ogrzewania indywidualne gazowe- podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kW ze sterownikiem funkcji, dodatkowo w łazience kaloryfer `drabinka` z termostatem. Stolarka okienna 5-komorowa `Veka` w kolorze złoty dąb. W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa oraz instalacja RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku. Drzwi wejściowe firmy `Viking`. Dojscie do budynku oraz miejsca postojowe wyłożone kostka polbrukowa lub azurową. Budynek niepodpiwniczony. Z prawem własności nieruchomości związany będzie udział w drodze dojazdowej wewnętrznej.Na prezentacje umawia Pośrednik.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Azaliowa

409 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904331

Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Tylko cztery mieszkania w kameralnym budynku. Oferujemy Państwu Nowe Mieszkania w standardzie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej dzielnicy Koszalina, przy ulicy Azaliowej (os. Rokosowo).Nowa inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i spokój. Atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz łatwy i szybki dostęp do centrum i infrastruktury miasta.Kameralne, czterolokalowe budynki zapewniają wyjątkowy komfort oraz intymność zamieszkiwania.Do mieszkań 3 pokojowych o pow. 67,26m2 położonych na parterze przynależą ogródki o pow.: ok. 100m2- 200m2a do mieszkań na piętrze 3 pokojowych o pow.: 76,16m2 przynależeć będzie poddasze o pow.: 19,60m2, które przeznaczyć można dodatkowy pokój, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań na piętrze 95,76m2Do każdego z mieszkań przynależą również dwa miejsca postojowe znajdujące się przed budynkiem. Aktualnie inwestycja jest w fazie wykończenia, a pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania naszym Klientom na przełomie styczeń/marzec 2020r. Nowo powstałe osiedle przewiduje 8 budynków, 4 lokalowych.Standard wykończenia mieszkań:Ogrzewania indywidualne gazowe- podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kW ze sterownikiem funkcji, dodatkowo w łazience kaloryfer `drabinka` z termostatem. Stolarka okienna 5-komorowa `Veka` w kolorze złoty dąb. W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa oraz instalacja RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku. Drzwi wejściowe firmy `Viking`. Dojscie do budynku oraz miejsca postojowe wyłożone kostka polbrukowa lub azurową. Budynek niepodpiwniczony. Z prawem własności nieruchomości związany będzie udział w drodze dojazdowej wewnętrznej.Na prezentacje umawia Pośrednik.