94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Brzechwy

146 000 | 54 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505043

ŁADNE USTAWNE MIESZKANIE NA PARTERZE, W PIĘKNEJ OKOLICY. Mieszkanie o pow. 53,64m2, położone w budynku quot;koszarowymquot; na parterze, z częściowym wyposażeniem. Teren wokół budynku bardzo zadbany i ładnie zagospodarowany, porośnięty wysokimi sosnami, działka ogrodzona, ogólnodostępna z parkingiem dla mieszkańców budynku. Wg KW mieszkanie opisane jest jako: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie: - przedpokój - panele podłogowe, na ścianach gładź; - pokój - panele podłogowe, na ścianach gładź, meblościanka, stól, krzesła, kanapa; - pokój - panele podłogowe, na ścianach gładź, meblościanka, kanapa; - kuchnia - na podłodze terakota, glazura w części roboczej, częściowo gładź, szafki kuchenne, - łazienka z wc- glazura, terakota, umywalka z szafką, lustro, muszla, wanna. W całym mieszkaniu okna drewniane starszego typu. Centralne ogrzewanie miejskie (GJ), ciepła woda z sieci (liczniki), tv kablowa i cyfrowa naziemna. Wymieniony oraz docieplony dach na budynku oraz elewacja po remoncie. Z lokalem związany jest udział do 34/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki nr 62/21. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,4 m2. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 270 zł (zaliczka na koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy). Administrator - Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo - miasto w Polsce wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Morska

269 000 | 169 m2 | pokoi: 8
nr oferty: 2103698

Polecamy budynek mieszkalny dwurodzinny położony w Koszalinie przy ulicy Morskiej o powierzchni całkowitej 251,10 m2 w stanie do remontu. Nieruchomość składająca się z dwóch wyodrębnionych lokali mieszkalnych o powierzchni łącznej 169,00 m2:a) lokal mieszkalny na parterze o powierzchni 82,30 m2 składający sie z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. b) lokal mieszkalny na I piętrze o powierzchni 86,70 m2 składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.Budynek położony na działce o powierzchni 397 m2. W częściach wspólnych budynku piwnica oraz pomieszczenie strychowe. Standard techniczny budynku:-ściany zewnętrzne wykonane z cegły ceramicznej o grubości 33 cm, ścianki działowe o grubości 15 cm;-stropy:nad piwnicami strop staloceramiczny/kleina; nad pozostałymi kondygnacjami stropy drewniane;-tynki zewnętrzne cementowo-wapienne, wewnętrzne wapienno-piaskowe;-w piwnicy posadzki ceglane, w łazienkach i na klatce schodowej parteru posadzki lastricowe a w pozostałych pomieszczeniach podłogi drewniane na legarach;-pokrycie dachu dachówką ceramiczną karpiówką pojedynczą;-brak działającego ogrzewania;-przyłącza gazowe, wodno-kanalizacyjne, elektryczne w budynku. Duże możliwość adaptacji budynku. Okolica spokojna, blisko do centrum miasta. Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności, dla dwóch rodzin. Szybkie wydanie mieszkania. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Chopina

89 000 | 40 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0505039

BORNE SULINOWO - IDEALNA KAWALERKA NA WCZASY I DO STAŁEGO ZAMIESZKANIA, TANIA W UTRZYMANIU, NA PIERWSZYM PIĘTRZE W LEŚNYM MIASTECZKU. Ładna duża kawalerka o pow. 39,82 m2, położona na I piętrze, w budynku quot;koszarowymquot;, położonym na dużej działce do korzystania przez właścicieli. W KW mieszkanie opisane jest jako: pokój, kuchnia, łazienka, korytarz oraz pomieszczenie komórki w podpiwniczeniu o pow. 2,13 m2. Opis mieszkania: - pokój - na podłodze wykładzina pcv, na ścianach gładź, wyposażenie ( w tym m.in. łóżko, meblościanka); - kuchnia - na podłodze wykładzina pcv, glazura w części roboczej, na pozostałych ścianach gładź, kuchenka elektryczna, zlewozmywak, meble kuchenne, okap, lodówka; - łazienka z wc - glazura, terakota, wanna, umywalka, muszla, lustro; - przedpokój - na podłodze wykładzina pcv, na ścianach gładź, komoda, lustro. W całym mieszkaniu nowe okna pcv. Ogrzewanie elektryczne i ciepła woda z przepływowego podgrzewacza wody. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 120 zł (w tym m.in.: czynsz, fundusz remontowy, wywóz nieczystości). Piwnica o pow. 2,13 m2. Budynek znajduje się na działce nr 87/18 o pow. 4474 m2 do wspólnego korzystania przez mieszkańców, za blokiem znajduje się ciąg garażowy na który można przejść bezpośrednio z działki. Niedaleko budynku znajduje się centrum, m.in. sklepy, przystanek BUS-a. Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo - najmłodsze w Polsce miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowe i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połaczenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Al. Niepodległości

120 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505033

BORNE SULINOWO - CENTRUM - ŁADNE MIESZKANIE NA PARTERZE, Ładne mieszkanie o pow. 50,12 m2, położone na parterze w centrum miasta. Blisko sklepy, park. Mieszkanie z wyposażeniem. W księdze wieczystej lokal mieszkalny opisany jest jako: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica nr 6 B - 1 o pow. 5,03 m2. Stan obecny mieszkania: - salon połączony z aneksem kuchennym i przedpokojem:- salon - panele podłogowe, narożnik, szklana ława, witryna, komoda; - kuchnia - terakota, glazura, meble kuchenne, lodówka, zlewozmywak, kuchenka gazowa (gaz z buli), stół z trzema krzesłami, zabudowana szafa dwudrzwiowa (magazynek gospodarczy); - przedpokój - terakota; - pokój (sypialnia) - panele podłogowe, łóżko, meble ( segment); - łazienka z wc - terakota, glazura, zabudowana kabina z natryskiem, umywalka, lustro, muszla, pralka, szafka wisząca, grzejnik rurkowy, bojler elektryczny. W całym mieszkaniu okna pcv.Centralne ogrzewanie miejskie: grzejniki panelowe (pomiar zegarowy - GJ), ciepła woda - bojler elektryczny zawieszony w łazience. Z lokalem związany jest udział do 330/10000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki nr 45/5 o pow. 2059 m2. Do mieszkania przynależy duża piwnica: nr 6 B - 1 o pow. 5,03 m2. Opłaty miesięczne w sezonie letnim wynoszą ok.195 zł (zaliczka na koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy) + dodatkowo w sezonie zimowym płaci się za zużycie GJ (pomiar licznikowy); ciepła woda z bojelra elektrycznego (w łazience). Wspólnota Mieszkaniowa.Borne Sulinowo - miasto w Polsce wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Drzymały

385 000 | 94 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 500752

Przestrzeń, pozytywna energia, wygodny układ to parametry jakimi powinno się kierować przy wyborze odpowiedniego miejsca na ziemi ! Nieruchomość spełni oczekiwania osób mających wiele pomysłów na własną aranżację. Całość z ogromnym potencjałem, dzięki czemu można tu zaaranżować ciekawy apartament bądź lokal pod kancelarię. Budynek ulokowany w spokojnej okolicy w otoczeniu niskiej zabudowy. Lokal o powierzchni aż 94,26 m2, położony na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul. Drzymały.Składa się z trzech sypialni, pokoju dziennego z kominkiem, przedpokoju będącego komunikacją między niezależnymi pomieszczeniami, łazienki z wanną i prysznicem, oddzielnego wc i osobnej kuchni. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Ponadto w budynku znajduje się wózkownia, rowerownia. Parking ogólnodostępny w dziedzińcu. Mieszkanie słoneczne i widne z dwustronną wystawą okienną. Duże, wysokie okna świetnie nasłoneczniają mieszkanie. Wysokość pomieszczeń gwarantuje wygodę.Wszędzie okna PCV. Ogrzewanie za pomocą pieca gazowego marki Imergas. W mieszkaniu istnieje dodatkowa alternatywa grzewcza - kominek opalany drewnem. Opłaty za użytkowanie mieszkania to czynsz w kwocie 620 zł (wysokość czynszu wynika ze spłaty kredytu zaciągniętego przez wspólnotę, który stanowi ok. 250 zł-300 zł wysokości czynszu). Dodatkowo płatna energia, woda i gaz.Na przestrzeni ostatnich lat kamienica została poddana kilku remontom, w tym głównie odrestaurowaniu zewnętrznej części obiektu. Wymieniono zewnętrzną stolarkę, która nadała całości odpowiedniego charakteru. Jeśli marzy Ci się luksusowy apartament to to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Przyjdź i zobacz potencjał tej nieruchomości !

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Morskie
Bosmańska

254 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 600422

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie idealne na start! Prezentujemy dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,10m2 usytuowane przy ulicy Bosmańskiej, które składa się z : dużego i zarazem słonecznego salonu połączonego z loggią, dwóch niewiele mniejszych pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokój.W cenie mieszkania zostaje kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD, szafa w zabudowie w przedpokoju, w łazience zostaje pralka. Reszta mebli jest do dagadania. Okna PCV z roletami wewnętrznymi, na ścianach gładź na podłogach panele i terakota, ocieplony sufit. W całym mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek po termomodernizacji. Ogrzewanie miejskie woda z ciepłociągu czyli BRAK junkersa. Czynsz do spółdzielni to kwota ok. 550zł z zaliczką na fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, zaliczka na ogrzewanie, zaliczka na wodę ciepłą i zimną. Okolica spokojna, bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, niedaleko przystanek MZK.W sąsiedztwie przychodnia, apteka, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, w pobliżu Żabka, Stokrotka Kaliszczak, kwiaciarnia, przychodnia wetyranyjna, sklep zoologiczny, poczta, wiele zakładów fryzjerskich i kosmetycznych. Szukasz 3 pokoi w dobrej dzielnicy?Zadzwoń i umów się na obejrzenie tej nieruchomości! W rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach!