94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert obiekty

sortuj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Kosynierów

879 000 | 434 m2 | pokoi: 15
nr oferty: 0205829

Mieszkanie + usługi lub nieruchomość idelana na siedzibę firmy! Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy z lat 80. zlokalizowany przy ul. Kosynierów na os. Morskim w Koszalinie. Brak MPZP ale w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego widnieje wpis N-02-MN funkcja mieszkalna w zabudowie jednorodzinnej intensywnej, uzupełnienie - zabudowa mieszkalno-usługowa typu podstawowego-nieuciążliwa. Pierwotnie w nieruchomości prowadzona była cicha produkcja, potem na przestrzeni lat prowadzono działalność typu salony odnowy, solarium, szwalnię. Dom podpiwniczony. Piwnice o pow. 176,22 m2. Wysokość: 2,4 m.Obecnie całość została zaadaptowana na cele mieszkaniowe-6 pokoi, sanitariaty (2 łazienki z natryskami i WC), kotłownia, pom. gospodarcze, kuchnia, kondygnacja z niezależnym wejściem do budynku! 1 piętro - pow. 132,65 m2. Wysokość: 2,7 m. niezależne wejście do budynku - p.pokój, 4 pokoje w tym 1 pokój w układzie sekretarsko-dyrektorskim, ale obecnie pełni funkcje powierzchni mieszkalnej, bardzo duża kuchnia, łazienka z natryskiem i wanną narożną oraz wc, pom. gospodarcze-składzik lub garderoba. Z tej kondygnacji przejście na 2 piętro. 2 piętro - pow. 125,16m2. Wysokość: 2,7 m. Duża kuchnia, 6 pokoi w tym również w układzie sekretarsko - dyrektorskim-łączone. Łazienki z natryskami i wc.Na tej kondygnacji przy pokojach znajdują sie balkony. Okna w całym domu PCV. Nieruchomość idealna pod inwestycję typu siedziba firmy, wynajem kwater lub dom mieszkalny. Możliwość połączenia funkcji mieszkaniowej z usługową. Niezależne wejście do pomieszczenia z boku budynku (50m2 lub więcej wedle potrzeb, do wykorzystania cała dolna kondygnacja, która łączy się z lokalem usługowym). Działka zagospodarowana, wyłożona kostka polbrukową (miejsce na stworzenie parkingu na samochody służbowe), dwie bramy wjazdowe. Z tyłu budynku wybudowano wędzarnię. Posesja w całości ogrodzona.W 2017 r. Został zakupiony nowy piec dwufunkcyjny. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Obiekt mieszkalno - usługowy, Sianów.
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Sianów,
Ogrodowa

550 000 | 520 m2
nr oferty: 4401871

Obiekt mieszkalno - usługowy i produkcyjny położony o pobliżu centrum Sianowa. Nieruchomość składa się z: części mieszkalnej o pow. 70 m2hali usługowo - produkcyjnej o pow. 120 m2, wysokość: 3,2 m.hali usługowo - produkcyjnej o pow. 140 m2 wysokość: 3,5 m.powierzchni magazynowej w podpiwniczeniu o pow. 190 m2, wysokość: 2,5 mdziałki o pow. 2134 m2 Część mieszkalna obiektu po remoncie, gotowa do zamieszkania. Budynek jest z lat 80-tych ale wszystkie instalacje były wymieniane po roku 2000. W zeszłym roku wymieniono gazowy, dwubiegowy piec. Również w zeszłym roku łazienki przeszły gruntowny remont. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki z WC, korytarza, WC i przedpokoju. Wszystko na poziomie parteru. Parter jest dość wysoki co daje bezpieczeństwo oraz pewność, że nikt nie zagląda do okien. Na poziomie parteru znajduje się również część usługowo - produkcyjna, którą ewentualnie można również przeznaczyć na mieszkalną. Otrzymamy wówczas możliwość utworzenia drugiego mieszkania lub powiększenia obecnego do wielkości 190 m2. Część usługowo - produkcyjna to 3 hale o różnych parametrach. Obecnie hale są wynajmowane i działają w nich firmy. Jedna zajmuje się produkcją meblarską a druga stolarką aluminiową - również na eksport. Wszystkie pomieszczenia są ogrzewane.Zdecydowanym atutem nieruchomości jest działka o pow. 2134 m2, położona zaledwie ok. 300 metrów od centrum Sianowa. Rozkład działki daje możliwość podziału jej na dwie niezależne działki. Podobne działki są sprzedawane w cenie ok. 150 zł/m2. Działka w całości ogrodzona.Dojazd na posesję drogą asfaltową. Część działki utwardzona z możliwością wjazdu samochodów ciężarowych. Teren, na którym leży działka nie posiada Planu Zagospodarowania Przestrzennego ale w Studium jest ujęty jako usługowo - produkcyjny i mieszkalny. Klasa ziemi to Bi.Położenie działki przy drodze Sianów - Darłowo daje dodatkowe możliwości inwestycyjne, np. motel, pokoje gościnne lu np. przychodnia lekarska albo przedszkole czy żłobek. W latach 80-tych znajdowała się tu restauracja.Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Zwycięstwa

440 000 | 260 m2
nr oferty: 0205797

Nieruchomość mieszkalno-usługowa. Budynek szeregowy, środkowy, zlokalizowany na os. Rokosowo przy ul. Zwycięstwa w ciągu lokali handlowych! Nieruchomość o pow. użytkowej 208 m2 wybudowana w 1987r. na działce gruntu o pow. 0,0095 ha.Na parterze obecnie mieści się gabinet ( wynajem do końca grudnia ), potem lokal będzie pusty-przystosowany do prowadzenia dowolnej działalności, równiez gabinety ( wysokość 3 m spełnia wymogi NFZ ). Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem znajduje się na piętrze. Opis :Lokal usługowy - ( obecnie gabinet) od strony chodnika w ciągu lokali na parterze budynku.W lokalu glazura do ok. 2 m wysokości, na podłodze terakota, 2 wc. Pierwotnie jedna otwarta przestrezń-sala główna (widoczne na załączonych zdjęciach przy ofercie ) była proawdzona kawiarnia. Lokla idealny na każdą działanośc-biuro rachunkowe, salon fryzjerski, kosmetyczny gabinety. Powierzchnia lokalu to około 70 m2!W bryle lokalu na ścianie również zamontowany bankomat - dzierżawa ( dochód dla właściciela nieruchomości ) - 500 zł brutto miesięcznie. Miejsca parkingowe znajdują się przy chodniku bardzo blisko całego kompleksu szeregów handlowych oraz z tyłu budynku - dla mieszkańców lokali. Również obok byłego kina ,, Zacisze" . Lokal mieszkalny na piętrze - wejście z tyłu budynku-niezależne, indywidualną klatką schodową. 3 pokoje, łazienka z wc i kuchnia z wyjściem na duży balkon. Instalacja elektryczna miedziana. Nieruchomość wyposażona w instalację videodomofonu, monitoringu i alarmu.Ogrzewanie gazowe-piec dwufuncyjny. Budynek murowany, podpiwniczony, ocieplony styropianem.Niezależnie opomiarowane lokale- dwa piece, liczniki oddzielne, bankomat również posiada swój podlicznik. Stan techniczny nieruchomości - w bardzo dobrej kondycji! Wydanie nieruchomości po zapłaceniu ceny i uzgodnieniach terminów, oglądanie po kontakcie telefonicznym z pośrednikiem.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Zegrze Pomorskie,
Kurozwęcz

59 000 | 5748 m2
nr oferty: 1904103

Szanowni Państwo! Mamy Państwu do zaoferowania działkę inwestycyjną w miejscowości Kurozwęcz obręb Zegrze Pomorskie gmina Świeszyno.Nieruchomość znajduje się w odległości od: Koszalina ok - 25 km, Rosnowa - 5 km, Świeszyna - 15 km, Białogardu - 24 km.Nieruchomość położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 168, która prowadzi do drogi krajowej nr 11, trasa Koszalin - Poznań.W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe w Zegrzu Pomorskim. Oferta dotyczy działki o nr 160/2, której powierzchnia wynosi 0,5748 ha.W miejscowym planie zagospodarowania działka ma oznaczenie: Ba - tereny przemysłowe o powierzchni 0,1178 haRV - grunty orne o powierzchni 0,4570 ha Nieruchomość nr 160/2 o pow. 0,5748 ha zabudowana jest budynkiem przemysłowym, niepodpiwniczonym o konstrukcji murowanej. Budynek składa się z pomieszczeń magazynowych i socjalnych o pow. 402m2. Z prawem własności nieruchomości związana jest służebność w drogach dojazdowych wewnętrznych oznaczonych jako działki o nr 162, 163, 164, 165 stanowiące drogi dojazdowe do drogi krajowej nr 168.Nieruchomość w pełni ogrodzona i strzeżona.Wewnętrzne ciągi komunikacyjne utwardzone.Media: woda, energia, ścieki. Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek o nr 158/2, 166 i 167. Podana cena jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek - 23% VAT. Zapraszamy na prezentację z pośrednikiem! Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i w każdej chwili mogą ulec zmianie. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Zegrze Pomorskie,
Kurozwęcz

95 000 | 15580 m2
nr oferty: 1904102

Szanowni Państwo! Mamy Państwu do zaoferowania działkę inwestycyjną w miejscowości Kurozwęcz obręb Zegrze Pomorskie gmina Świeszyno.Nieruchomość znajduje się w odległości od: Koszalina ok - 25 km, Rosnowa - 5 km, Świeszyna - 15 km, Białogardu - 24 km.Nieruchomość położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 168, która prowadzi do drogi krajowej nr 11, trasa Koszalin - Poznań.W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe w Zegrzu Pomorskim. Oferta dotyczy działki o nr 166, której powierzchnia wynosi 1,5580 ha.W miejscowym planie zagospodarowania działka ma oznaczenie: Ba - tereny przemysłowe o powierzchni 0,3910 haRV - grunty orne o powierzchni 0,9815 hadr - drogi o powierzchni 0,1855 Na nieruchomości nr 166 o pow. 1,5580 znajduje się: a) budynek wolnostojący o pow. 305 m2, budynek jednokondygnacyjny, nie podpiwniczony, murowany, składający się z pomieszczeń biurowych z zapleczem socjalnym,b) budynek magazynowy o pow. 317m2, budynek jednokondygnacyjny, murowany, nie podpiwniczony, składający się z pomieszczeń magazynowych,c) budynek o pow. 57m2, budynek parterowy, wolnostojący, całkowicie odnowiony pełni funkcję świetlicy wiejskiej. Z prawem własności nieruchomości związana jest służebność w drogach dojazdowych wewnętrznych oznaczonych jako działki o nr 164, 165 stanowiące drogi dojazdowe do drogi krajowej nr 168. Nieruchomość w pełni ogrodzona i strzeżona.Wewnętrzne ciągi komunikacyjne utwardzone.Media: woda, energia, ścieki. Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek o nr 158/2, 160/2 i 167. Podana cena jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek - 23% VAT. Zapraszamy na prezentację z pośrednikiem! Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i w każdej chwili mogą ulec zmianie. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Bohaterów Warszawy

3 980 000 | 1294 m2 | pokoi: 8
nr oferty: 0205770

Okazja, obniżka ceny o 1 000 000 zł! Na sprzedaż działka gruntu zabudowana obiektem komercyjnym stanowiącym obecnie stację kontroli pojazdów i myjnię oraz serwis mechaniki pojazdowej i opon.Nieruchomość położona przy ul. Bohaterów Warszawy, bezpośrednio przy drodze publicznej, ze zjazdem z tej drogi. Przedmiot sprzedaży stanowi:działka gruntu o pow. 0,4631 ha - własność zabudowana;hala magazynowo-usługowa wolno stojąca z 2004 r. (usługi motoryzacyjne z serwisem opon);Zaopatrzone we wszystkie media, ogrzewany. Powierzchnia zabudowy - 843,41 m2. Charakterystyka obiektu: 2 magazyny ogumienia i części, 8 stanowisk serwisowych, biuro obsługi klienta, biuro, pomieszczenie socjalne, toaleta z umywalnią i korytarz.Standard - bardzo dobry, gotowy do kontynuowania działalności. Budynek magazynowy z zapleczem socjalnym z 2004r. wolno stojący, budynek zaopatrzony w media, ogrzewany. Pow. Zabudowy -229,5 0m2. Charakterystyka obiektu: 2 magazyny ogumienia, pomieszczenia socjalno-higieniczne dla pracowników i kotłownia.Standard-bardzo dobry. Budynek stacji diagnostycznej i myjnia samochodowa z 2010r., wolno stojący, zaopatrzony we wszystkie media, ogrzewany. Pow. zabudowy - 220,85 m2. Charakterystyka obiektu: Hala diagnostyki, po.biurowo-socjalne, wc i 3 stanowiska myjni bezdotykowej z kontenerem ( pomieszczenie techniczne).Standard-bardzo dobry.OGÓŁEM: 8 STANOWISK SERWISOWYCH, 16 MIEJSC PARKINGOWYCH. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Koszalin:działka oznaczona symbolem W9- funkcja dominująca przemysłowo-składowa ( P) z funkcją uzupełniającą: rzemiosło i usługi komercyjne ( PR+UC). Cena - 3 980 000 zł + vat. CENA OBEJMUJE CAŁOŚĆ - NIERUCHOMOŚĆ WRAZ Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM, z przyrządami diagnostycznymi! Obiekt gotowy do kontynuowania działalności bez konieczności dodatkowego wkładu finansowego.