94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na sprzedaż

sortuj
Lokal handlowy lub usługowy na sprzedaż w centrum Koszalina.
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Koszalin, Śródmieście
Zwycięstwa

129 000 | 61 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 440704

Lokal na sprzedaż w centrum Koszalina. Pow. użytkowa 61 m2. MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE!Lokal posiada dwa osobne wejścia. Istnieje możliwość podziału lokalu na dwa oddzielne lokale po 30m2 lub dwa niezależne pomieszczenia. Na wyposażeniu są dwie niezależne toalety i aneksy kuchenne. Oba pomieszczenia wyposażone są w energię elektryczną 230V / 380V z niezależnymi oddzielnymi licznikami. Lokal posiada odpowiednie pomiary ochronne instalacji elektrycznej. W lokalu zainstalowane jest oświetlenie sufitowe oraz galeryjne. Zainstalowane są dwa przepływowe ogrzewacze wody Simensa na 380VW lokalu zainstalowane jest ogrzewanie C.O. z sieci miejskiej podłączone i rozliczane bezpośrednio do M.E.C. Koszalin. Lokal posiada odbiór Sanepidu i Inspekcji Pracy. W lokalu doprowadzona jest instalacja sieci telefonicznej T.P. S.A. oraz telewizji kablowej Koszalin.Lokal w pełni jest wykończony-przygotowany od zaraz do prowadzenia działalności. Zabezpieczony dodatkowo przed włamaniem. Lokal nie posiada wad, dokumentacja do wglądu- potwierdzona przez Wspólnotę Mieszkaniową. Lokal mieści się w ścisłym centrum Koszalina w okolicy skrzyżowania ul Zwycięstwa, I-go Maja i Młyńskiej. Tuż obok znajduje się dogodny parking dla klientów, przystanki komunikacji miejskiej, ciąg pieszy i handlowy: sklepy, banki, gastronomia i inne. Lokal spełnia wymogi np na usługi: biuro, kancelarie, gabinet lekarski, gabinet fryzjerski i kosmetyczny, studio tatuażu, pracownia krawiecka, seks shop, inne. Koszty dodatkowe do poniesienia: 1. Czynsz za lokal 280zł. W ty jest woda i ścieki, wywóz nieczystości cena 60gr za m2, kablówka-pakiet podstawowy. 2. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej cena 55 zł opłata abonamentowa + zużycie w sezonie grzewczym. 3. Prąd-energia elektryczna.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Koszalin, Nowobramskie
Krakusa I Wandy

780 000 | 147 m2 | pokoi: 9
nr oferty: 040759

OFERTA BEZPOŚREDNIA KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY Komfortowy w pełni wykończony lokal użytkowy w centrum Koszalina- Galeria Handlowa Carrefour. Lokal znajduje się w pasażu handlowym bezpośrednio przy kasach hipermarketu Carrefour. Od 7 lat prowadziła w nim działalność apteka. Lokal ma dwa poziomy: 85 mkw parter -sala sprzedaży, pozostała powierzchnia pod spodem na poziomie parkingów: magazyny, przygotowalnia leków, toalety, zaplecze, kuchnia itp.-mozliwość dowolnej aranżacji. Znajduje się tu też oddzielne osobne wejście na dostawy z własnymi miejscami parkingowymi. Lokal jest wyjątkowo wyeksponowany szczególnie z zewnątrz (obok dworzec centralny, ul.Zwycięstwa, osiedla ),centrum handlowe połączone bezpośrednio ze stacją benzynową Statoil. Kasy hipermarketu dziennie opuszcza ok. 1300 osób- jest to lokal zakupiony przez Carrefoura na własność co zdarza się bardzo rzadko i tylko przy najlepszych lokalizacjach. W pasażu inni Najemcy jak Pepco, Inmedio, Vabi, Aktel itp. Parking na dachu i podziemny, windy, całodobowa ochrona, bezpłatna reklama na elewacji obiektu. Pełne wykończenie: terakota, podwieszane sufity, klimatyzacja/ogrzewanie, wentylacja, wszystkie instalacje itd. Opłata do zarządcy ok. 500 zł/mc. Doskonała lokalizacja na handel, usługi, aptekę (wypracowane miejsce, aranżacja), bank, pocztę, przedstawicielstwo, kawiarnię-cukiernię, gastronomię itp. Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT. Cena do negocjacji. Możliwość WYNAJĘCIA lokalu za kwotę 5000 zł/mc + VAT.Oglądanie po wcześniejszym umówieniu z Pośrednikiem.Lic. zaw. 3081

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Warcisława IV

180 000 | 75 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0501408

BEZCZYNSZOWY LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY PRZY JEDNEJ Z GŁÓWNYCH ULIC. Lokal użytkowy o pow. 74,60 m2 położony na I piętrze, w budynku biurowo - handlowym. Budynek po remoncie, wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i c.o. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Dach budynku po remoncie, kryty podwójną papą termozgrzewalną. Lokal składa się z: - 3 pomieszczeń biurowych - gładzie malowane, wykładzina dywanowa, okna pcv, okna dachowe, pomieszczenia klimatyzowane; - wc - wykładzina pcv, panele ścienne, sedes, umywalka; - korytarza (komunikacja) - wykładzina pcv, gładzie malowane. Właściciel w ramach części wspólnych korzysta z pomieszczenia znajdującego się przed wejściem, które idealnie nadaje się na poczekalnię. Rozkład pomieszczeń zezwala na zrobienie dwóch lokali użytkowych. Z lokalem związany jest udział do 22/100 części w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki pod budynkiem o pow. 221 m2. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6632. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).