94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Radomyśl,
,

99 000 | 4092 m2
nr oferty: 0505185

DZIAŁKA BUDOWLANA POŁOŻONA W RADOMYŚLU BLISKO SZCZECINKA Działka budowlana numer 122/4 o powierzchni 4092 m2 położona w okolicy lasu. Aktualnie na terenie gminy Grzmiąca nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka posiada następujące przeznaczenie: grunty orne. Dla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy ustalającą warunki zabudowy dotyczące inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i wolnostojącymi budynkami o funkcji garażowej i gospodarczej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na nowowydzielonej działce powstałej w ramach podziału wtórnego działki. Budynek mieszkalny może być realizowany maksymalnie jako dwukondygnacyjny w tym poddasze użytkowe, z dachem symetrycznym, dwuspadowym lub wielospadowym krytym dachówką lub materiałem dachówkopodobnym, o nachyleniu połaci dachowej od 25 do 45 stopni. Budynki towarzyszące o funkcji garażowej i gospodarczej mogą być realizowane maksymalnie jako parterowe z dachem symetrycznym, dwuspadowym lub wielospadowym krytym dachówką lub materiałem dachówkopodobnym, o nachyleniu połaci dachowej analogicznym jak na budynku mieszkalnym. Działka zlokalizowana jest na terenach, których celem jest ochrona wartości historycznych i archeologicznych - Stanowisko archeologiczne WIII - nr 167. Dopuszcza się przeprowadzenie podziału działki na dwie działki; minimalna powierzchnia wydzielonych działek - 2000m2. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i dalej drogą gruntową (odcinek ok. 170 m). Media: - prąd - w drodze; - woda - w drodze; - wodociąg - w drodze. Wymiary działki: szerokość ok. 44 m; długość ok. 88 m (granica od strony drogi). Klasy gruntów: grunty orne RVI, nieużytki N. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Czaplinek,
Złocieniecka

99 000 | 20 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0505184

LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM CZAPLINKA. Lokal użytkowy o pow. 20 m2 położony na działce nr 326/2 o pow. 29 m2, na parterze, składający się z sali sprzedaży, zaplecza oraz wc, z oddzielnym wyjściem na zewnątrz. Działka jest w użytkowaniu wieczystym do 05.12.2089 r. Opis pomieszczeń: - sala sprzedaży - terakota, glazura, na pozostałych ścianach gładź; - zaplecze - terakota, glazura; - wc - terakota, glazura, muszla, umywalka. Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i w działce gruntu pod budynkiem do 500/1000 części. Administratorem budynku jest ...............w Czaplinku. Opłaty miesięczne wynoszą ok. .... zł w tym fundusz remontowy i utrzymanie części wspólnych. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę na wodę wg zużycia oraz opłatę za wywóz śmieci. Ogrzewanie podłogowe elektryczne. Gaz z sieci miejskiej podłączony do lokalu. Ciepła woda podgrzewana za pomocą elektrycznego przepływowego podgrzewacza wody przy baterii. Media: woda, kanalizacja i prąd znajdują się w lokalu. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest symbolem B12 M,U - pow. 0,30 Ha. Adaptacja zabudowy mieszkalnej i usług. Cały teren znajduje się w strefie quot;Aquot; ochrony konserwatorskiej. W pobliżu nieruchomości znajdują się: centrum miasta, przystanek pks, sklepy, apteka, szkoła podstawowa. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Unii Europejskiej
Cypryjska

389 000 | 50 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 500836

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Unii Europejskiej ! Budynek wybudowany przez znanego i szanowanego dewelopera, firmę KUNCER. Lokal o powierzchni 49,70 m2, położony na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z windą z 2020 roku przy ul. Cypryjskiej. W skład wchodzi salon z aneksem kuchennym (20,49 m2), przedpokój (6,51 m2), pokój (9,18 m2), pokój (9,19 m2), łazienka (4,33 m2).Mieszkanie z balkonem o powierzchni 5,27 m2, który jest niewątpliwym atutem mieszkania.Mieszkanie rozkładowe, z północno-południową wystawą okienną.W cenie nieruchomości oświetlenie, szafa w przedpokoju, meble kuchenne wraz ze sprzętem (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówko - zamrażarka) oraz wykończenie łazienki. W pokojach na podłogach panele, w łazience, przedpokoju i kuchni terakota. Na ścianach gładzie.Na tym etapie realizacji oferty istanieje możliwość wybrania materiałów wykończeniowych pod klienta !Ponadto do mieszkania przynależą :- zewnętrzne miejsce postojowe z bramą wjazdową na pilota płatne dodatkowo 10 000 zł- komórka lokatorska znajdująca się na tym samym piętrze (III) co mieszkanie, o pow. 2,63 m2 w kwocie 10 000 zł. Koszty utrzymania nieruchomości to czynsz w kwocie około 400 zł. Dodatkowo płatna tylko energia według indywidualnego zużycia.Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilnoprawnych! Prestiżowa i lubiana lokalizacja. W niedalekiej odległości sklep spożywczy, osiedlowy bar, przychodnia. Znajdziesz tu także ciszę i spokój. Poszukujesz wykończonego mieszkania ? Nie zwlekaj umów się na prezentację !Oglądanie wyłącznie w obecności Pośrednika po uprzednim uzgodnieniu terminu.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Żytnia

310 000 | 57 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2103855

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią położone na drugim piętrze w bloku z 2011r przy ul. Żytniej Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, bardzo jasne i przestronne, ciepłe. Na łączną powierzchnię 56,7 m2 składają się: przestronny przedpokój z dużą szafą w zabudowie, który prowadzi do pozostałych pomieszczeń: dużej kuchni, salonu z wyjściem na dużą loggię oraz sypialni.Mieszkanie ładnie wykończone. Nie wymaga nakładów finansowych. Na podłogach w pokojach wykładzina, w kuchni i łazience terakota, w przedpokoju panele. Na ścianach gładzie.W cenie mieszkania pozostaje duża szafa w zabudowie w przedpokoju oraz zabudowa kuchenna.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 4,8m2.Do ceny mieszkania należy doliczyć zakup garażu o powierzchni 20.70m2 za cenę 40.000. Opłaty:Miesięczny czynsz wynosi około 390zł w tym m.in. fundusz remontowy, zaliczka na ogrzewanie, zaliczka na wodę, utrzymanie części wspólnych, wywóz nieczystości.Dodatkowo płatny prąd według zużycia. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni lokalnej. Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na stale rozwijającym się osiedlu. Bardzo dobra komunikacja z pozostała częścią miasta. Tylko 3,5 km do centrum Koszalina. Blisko sklepy, przystanki. Przed budynkiem parking do wyłącznego korzystania dla mieszkańców. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Na naszej stronie znajdziesz więcej podobnych ofert.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Łubowo,
Polna

150 000 | 86 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505182

DOM W ŁUBOWIE ok. 1 km od plaży nad Jeziorem Lubicko Wielkie Dom: - przedsionek (4,4 m2);- łazienka z wc (4,47 m2);- przedpokój (9,75 m2); - kuchnia (16,43 m2; pod kuchnią jest piwnica - zejście po bardzo wysokich betonowych stopniach lub drabinie, piwnica ma około 15 m2, podłogi brak - klepisko. - 1 pokój - sypialnia (15,92 m2); - 2 pokój - salon (19,35 m2); - 3 pomieszczenie - garaż/komórka (14,46 m2); garażo-komórka jest ujęta jako przestrzeń mieszkalna i może być łatwo przerobiona na drugą sypialnię/trzeci pokój (takie z resztą były pierwotne zamierzenia właścicieli). - strych (ok. 78 m2 po obrysie) - quot;poddasze z możliwością adaptacjiquot; - wejście na strych jest po drabinie z garażu/komórki, cała powierzchnia jest wolna, nieprzedzielona, chodzi się po deskach - posadzka nie była wylewana, strop drewniany, izolowany, w ścianie jest okno. Ogrzewanie: w dwóch pokojach postawione są w 2017 roku nowe piece kaflowe. W łazience jest 80 l bojler na wodę; woda podgrzewana jest westfalką znajdującą się w kuchni; w kuchni jest także przyłącze pod pralkę; Podłogi drewniane; dach - eternit, w łazience jest nowe pokrycie dachowe - blacha. Działka nr 839 o pow. 400 m2 - kasy gruntów: Br RVI Przeznaczenie działki: rola; w uchwalonym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest jako wielofunkcyjna zabudowa wiejska o różnej intensywności. Na działce znajduje się również: 1 budynek gospodarczy (11,64 m2) 2 budynek gospodarczy (13,44 m2) Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).