94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Dąbrowica,
Lipowa

629 000 | 168 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 0505327

DĄBROWICA - PIĘKNY DOM Z WIDOKIEM NA JEZIORO PILE Piękny dom całoroczny o pow. ok. 168 m2, położony w Dąbrowicy gm. Borne Sulinowo, na działkach nr 12/11 o pow. 459 m2 i dz. nr 12/23 o pow. 502 m2, oddalony o ok. 50 m od 1000 hektarowego Jeziora Pile. Wspaniałe miejsce do zamieszkania całorocznego, pod agroturystykę i do wypoczynku. Dom: Parter: - pokój - salon z kominkiem: podłoga drewniana, ściany malowane, sufit drewniany, kominek z rozprowadzeniem na piętro; - kuchnia: terakota, glazura w części roboczej, meble kuchenne, zlewozmywak; - pokój: na podłodze panele, ściany malowane; - łazienka z wc: terakota, glazura, kabina prysznicowa, muszla, umywalka, przepływowy podgrzewacz wody; - przedpokój: terakota, na ścianach drewno, schody na piętro drewniane; - taras - terakota mrozoodporna, zadaszenie; Piętro:- pokój - sypialnia: podłoga deska sosnowa, boazeria, loggia; - pokój - sypialnia: podłoga deska sosnowa, boazeria; - pokój - sypialnia: łóżka, podłoga deska sosnowa, boazeria; - pokój z wyjściem na taras zaszklony - na podłodze deska sosnowa, boazeria, wyjście na taras; - taras - oszklony w całości, na podłodze terakota; - łazienka z wc - terakota, glazura, wanna, muszla, umywalka z szafką; - przedpokój - schody drewniane. Ogrzewanie: piec na węgiel, drewno znajduje się w pomieszczeniu gospodarczym, dodatkowo w salonie znajduje się kominek - rozprowadzenie ciepła na piętro. Dach - dachówka ceramiczna. Działka jest ogrodzona i obsadzona krzewami i drzewani owocowymi. Obok domu znajduje się dobudowane pomieszczenie piwniczne. Przeznaczenie działki: 2ML - budownictwo letniskowe. Nieruchomości został przez Gminę Borne Sulinowo nadany nr porządkowy nieruchomości. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Pełna dokumentacja budowlana dostępna u właściciela. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Krągi,
działka

44 000 | 3070 m2
nr oferty: 0505326

DZIAŁKA SIEDLISKOWA POŁOŻONA OK. 700 M OD JEZIORA PILE Tereny w pobliżu Jeziora Pile są bardzo atrakcyjne dla poszukujących spokoju i ciszy. Doskonałe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Działka znajduje się w Krągach gm. Borne Sulinowo: - lokalizacja z daleka od miejskiego ruchu, - w pobliżu zabudowań mieszkalnych, - w pobliżu jeziora Pile (pow. jeziora ok. 1002 ha), Działka w pobliżu zabudowań z perspektywą zabudowy. W planie zagospodarowania przestrzennego działka ujęta jest jako grunt rolny.Istnieje możliwość zabudowy quot;siedliskiem rolnymquot; Pod pojęciem quot;siedlisko rolnequot; /dotyczy nowych siedlisk/ należy rozumieć zabudowę mieszkaniową i gospodarczą związaną z produkcją rolną prowadzoną w ramach posiadanego areału /ponad 1,0 ha użytków zielonych w tym min. 0,3 ha powierzchnia działki siedliskowej, na części której znajduje się zainwestowanie/. W nowo przygotowywanym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest jako wielofunkcyjna zabudowa wiejska o różnej intensywności. Powierzchnia działki: działka 151/2 o pow. 0,3070 ha o wymiarach ok. 38m x 36m - cena 44 000 zł; Media: - prąd - przyłącze elektryczne znajduje się na działce, - wodociąg - przebiega w drodze przy działce, - gaz - gazociąg przebiega w poprzek drogi i po przekątnej działki nr 151/5. Klasy gruntu: RV, RIV - grunty orne. Działka obecnie jest porośnięta samosiejką drzew i krzewów. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Wymiary działki: ok. 37mX82 m. Dojazd drogą gruntową, ok. 300m od drogi asfaltowej. Odległości: - do Bornego Sulinowa ok. 4 km; - do Szczecinka ok. 18 km. Jezioro Pile - piękne i urokliwe jezioro o pow. ok. 1002 ha i głębokości do 44 m. Raj dla do uprawiani żeglarstwa, kajakarstwa. W okolicy dobre tereny do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Otaczające lasy bogate są w runo leśne. Do sprzedaży są również działki sąsiednie. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Dąbrowica,
Kasztanowa

319 000 | 100 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0505325

DĄBROWICA - PIĘKNY DOM DREWNIANY OK. 50 M OD JEZIORA PILE Piękny drewniany dom letniskowy położony w Dąbrowicy gm. Borne Sulinowo, na działkach nr 12/35 o pow. 494 m2 i dz. nr 12/34 o pow. 508 m2, oddalony o ok. 50 m od 1000 hektarowego Jeziora Pile. Wspaniałe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Dom: Parter: - pokój - salon z kominkiem: podłoga, ściany, sufit drewniane, kominek z rozprowadzeniem na piętro; - kuchnia: terakota, glazura w części roboczej, meble kuchenne, zlewozmywak; - łazienka z wc: terakota, glazura, kabina prysznicowa, muszla, umywalka; - hall (8,90 m2): terakota, na ścianach drewno, szafa w zabudowie; - taras - drewniany, balustrada; Piętro:- pokój - sypialnia: łóżka, podłoga i ściany deska sosnowa, logia; - pokój - sypialnia: łóżka, podłoga deska sosnowa; - pokój - sypialnia: łóżka, podłoga deska sosnowa; - przedpokój - schody drewniane, garderoba. Ogrzewanie: w salonie znajduje się kominek - rozprowadzenie ciepła na piętro. Dach - dachówka ceramiczna. Działka jest ogrodzona i obsadzona krzewami. Przeznaczenie działki: 2ML - budownictwo letniskowe. Nieruchomości został przez Gminę Borne Sulinowo nadany nr porządkowy nieruchomości . Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Pełna dokumentacja budowlana dostępna u właściciela. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Krągi,
działka

44 000 | 3070 m2
nr oferty: 0505324

DZIAŁKA SIEDLISKOWA POŁOŻONA OK. 700 M OD JEZIORA PILE Tereny w pobliżu Jeziora Pile są bardzo atrakcyjne dla poszukujących spokoju i ciszy. Doskonałe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Działka znajduje się w Krągach gm. Borne Sulinowo: - lokalizacja z daleka od miejskiego ruchu, - w pobliżu zabudowań mieszkalnych, - w pobliżu jeziora Pile (pow. jeziora ok. 1002 ha), Działka w pobliżu zabudowań z perspektywą zabudowy. W planie zagospodarowania przestrzennego działka ujęta jest jako grunt rolny. Istnieje możliwość zabudowy quot;siedliskiem rolnymquot; Pod pojęciem quot;siedlisko rolnequot; /dotyczy nowych siedlisk/ należy rozumieć zabudowę mieszkaniową i gospodarczą związaną z produkcją rolną prowadzoną w ramach posiadanego areału /ponad 1,0 ha użytków zielonych w tym min. 0,3 ha powierzchnia działki siedliskowej, na części której znajduje się zainwestowanie/. W nowo przygotowywanym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest jako wielofunkcyjna zabudowa wiejska o różnej intensywności. Powierzchnia działki: 1. działka 151/2 o pow. 0,3070 ha o wymiarach ok. 38m x 36m - cena 44 000 zł; 2. działka 151/3 o pow. 0,3046 ha o wymiarach ok. 42m x 25m - cena 44 000 zł; 3. działka 151/4 o pow. 0,3068 ha o wymiarach ok. 42m x 25m - cena 44 000 zł; 4. działka 151/5 o pow. 0,3735 ha o wymiarach ok. 42m x 30m - cena 44 000 zł. Powierzchnie działek regularne w kształcie prostokąta. Media: - prąd - przyłącze elektryczne znajduje się na działce, - wodociąg - przebiega w drodze przy działce, - gaz - gazociąg przebiega w poprzek drogi i po przekątnej działki nr 151/5. Klasy gruntu: RV, RIV - grunty orne. Działka obecnie jest porośnięta samosieją drzew i krzewów. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Wymiary działki: ok. 37mX82 m. Dojazd drogą gruntową, ok. 300m od drogi asfaltowej. Odległości: - do Bornego Sulinowa ok. 4 km; - do Szczecinka ok. 18 km. Jezioro Pile - piękne i urokliwe jezioro o pow. ok. 1002 ha i głębokości do 44 m. Raj dla do uprawiani żeglarstwa, kajakarstwa. W okolicy dobre tereny do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Otaczające lasy bogate są w runo leśne. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.