94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Białowąs,
działka

49 000 | 950 m2
nr oferty: 0505464

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 735 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Działka nr 15/15 w miejscowości Białowąs gm. Barwice Zalety działki: - w niewielkiej wsi w jej centrum z dobrą komunikacją, - w pobliżu dużych obszrów leśnych, - decyzja o warunkach zabudowy pozwalająca na budowę domu jednorodzinnego. W decyzji o warunkach zabudowy określono m.in.: - powierzchnia zabudowy - do 180,0 m2 - szerokość elewacji frontowej budynku - do 15,0 m, - wysokość górnej elewacji frontowej budynku, do koapu lub gzymsu - do 4,5 m, - wysokość budynku od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku do głównej kalenicy dachu - do 8,0 m, - maksymala liczba kondygancji budynku - II nadziemne, - dopuszcza się możliwość realizacji poddasza użytkowego, - ograniczyc do minimum zabudowę działki pozostawiając co najmniej 30 % powierzchni działki jako powierzchni biologicznie czynnej, - geometria dachu budynku dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych od 10o do 45o, - pokrycie dachu inwestycji dachówką bitumiczną, tynkiem wodoodpornym, blachą, blachodachówką, blachą trapezową, płytą warstwową, płytą falistą, papą lub materiałem dachówkopodobnym w stonowanej kolorystyce, nawiązującej do kolorystyki pokryć dachowych budynków zlokalizowanych na działkach sąsiednich, - stanowiska postojowe - minimum 1 stanowisko postojowe,- warunki w zakresie infrastruktury technicznej: - zaopatrzenie w energię elektyczną - zprojektowanych przyłączy do sieci elekroenergetycznej, - zapotrzebowanie na energię cieplną - z indywidualnych źródeł ciepła, - zaopatrzenie w wodę - z projektowanych przyłączy do sieci wodociągowej, - odprowadzenie ścieków bytowych - do szczelnego bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe. Klasy gruntów: grunty rolne RVI; Przed wybudowaniem budynków działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się teren zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej. Bardzo dobre warunki do zamieszkania i wypoczynku dla osób ceniących rytm życia na wsi. Odległość: - ok. 16 km od Tychowa; - ok. 7,6 km od Łeknicy; - ok. 11 km od Bawice. - ok. 62 km od Bałtyku (Mielno); Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Przylesie
Sikorskiego

279 000 | 45 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 600529

Od nowa zaaranżowane 3-pokojowe mieszkanie - ul. Sikorskiego! Chcielibyśmy zaprezentować fenomenalną ofertę przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45,3 m2, usytuowanego na parterze czteropiętrowego bloku na osiedlu Północ, przy ulicy Sikorskiego. Oferta wyróżnia się spośród innych głównie tym, że mieszkanie w całości zostało zaprojektowane i urządzone na nowo, a co za tym idzie, jego właściciel będzie miał wrażenie, że jest jego pierwszym nabywcą i użytkownikiem. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do mieszkania przynależy również przestronna piwnica. Mieszkanie przechodzi aktualnie całkowitą metamorfozę, w tym następuje wymiana wszystkich instalacji, drzwi, okien i parapetów. Zastosowana zostanie zabudowa z płyt GK oraz podwieszane sufity. We wszystkich pokojach i przedpokoju położone zostaną wysokiej klasy panele podłogowe, natomiast w łazience na podłogach i ścianach zastosowany będzie gres. Kuchnia wyposażona będzie w zabudowę pod wymiar wraz ze sprzętami AGD - ta opcja wliczona została w cenę mieszkania. Wizualizacje pokazują uzupełniająco pozostałe elementy umeblowania, a także sprzęt RTV/AGD i inne dodatki wykończeniowe, które również mogą wejść w skład umowy, jednakże będą wówczas dodatkowo płatne - na podstawie osobnej faktury VAT - w kwocie 15.000 zł. Mieszkanie zostało zaprojektowane i przygotowane w taki sposób, że w przypadku innej wizji jego właściciela, możliwe będzie bezproblemowe oddzielenie przestrzeni kuchennej od salonu, co pomoże uzyskać 3 niezależne pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką oraz korytarzem. W momencie odbioru nieruchomości jej rzeczywisty wygląd będzie zgodny z tym zaprezentowanym w wizualizacji. Czynsz do spółdzielni w kwocie 365zł zawiera koszty eksploatacji, zaliczkę na c.o. i dostawę wody, zaliczkę na fundusz remontowy, podatki itd. Koszt mediów takich jak np. energia jest dodatkowo płatny. Nieruchomość posiada ogrzewanie z miasta, źródłem ciepłej wody będzie podgrzewacz elektryczny. Do budynku podłączony jest światłowód oraz telewizja kablowa. Ogromną zaletą mieszkania jest oczywiście jego lokalizacja. W skład dostępnej infrastruktury wchodzą zarówno żłobki, przedszkola, szkoły czy uczelnia, będące dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi, ale także popularne markety, galeria handlowa, przystanki autobusowe, ryneczek, poczta i wiele innych przydatnych w codziennym życiu elementów otoczenia. Termin wydania mieszkania przewidywany jest na listopad/grudzień 2020r. Nieruchomość zdecydowanie warta polecenia - ze względu na każdy aspekt: optymalną ilość pokoi, umiejscowienie w budynku, nowoczesność i świeżość wykończenia oraz doskonałe w przypadku Koszalina położenie. To prawdziwa perełka na aktualnym rynku, dlatego bezwzględnie nie warto jej przegapić! Czekamy na Twój telefon!!!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Zwycięstwa

800 000 | 93 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 500938

Prezentujemy nowe 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Zwycięstwa ! Lokal o powierzchni 93,42 m2, położony na 2 piętrze i antresoli w budynku z 2020 roku . Budynek bez barier architektonicznych !Mieszkanie 4 - pokojowe zaranżowane w gustownych kolorach, urządzone w nowoczesnym stylu. Na pierwszym poziomie mieści się salon z aneksem kuchennym (39,30 m2), pokój (9,17 m2) z wyjściem na balkon (5,01 m2), łazienka (3,13 m2) oraz kominikacja (2,24 m2). Na piętro prowadzą stylowe, kręcone schody.Na drugim poziomie znajdują się dwa pokoje (13,38 m2; 9,78 m2), łazienka (3,99 m2) oraz komunikacja (7,90 m2). Niebywałym atutem nieruchomości jest taras o powierzchni 30 m2 znajdujący się na tej kondygnacji, wyjście na taras z pokoju (13,38 m2) i z komunikacji (3,99 m2).Mieszkanie zostanie wykończone w wysokim standardzie, w cenie nieruchomości zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka), dwie łazienki wraz z armaturą, w pozostałych pomieszczeniach na podłogach panele lub gres.Mieszkanie sprzedawane z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską o pow. 2.05 m2 w cenie !Można dokupić drugie miejsce postojowe w hali garażowej za dodatkową opłatą 30 000 zł.Kupujący zwolniony jest z 2 % podatku od czynności cywilnoprawnych !Prestiżowa i lubiana lokalizacja. Dookoła pełna infrastruktura - sklepy, szkoły, przychodnie, usługi, restauracje, komunikacja miejska a jednoczesnie blisko do obiektów rekreacyjnych - takich jak Góra Chełmska czy Wodna Dolina.Nietuzinkowa oferta na rynku nieruchomości ! Przyjdź i zobacz na żywo, może to własnie Twoje mieszkanie !

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Szczecinek, Trzesieka
Wypoczynkowa

180 000 | 1500 m2
nr oferty: 0505463

DZIAŁKI BUDOWLANE POŁOŻONE W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI W SZCZECINKU. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w Szczecinku, w obrębie Trzesieka, przy ulicy Wypoczynkowej (dojazd od ulicy Cichej). W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego Miasta Szczecinek przedmiotowe działki oznaczone są symbolem 93MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Powierzchnie oraz ceny działek:- działka nr 25/2 o powierzchni 1500m2 - 180.000zł, - działka nr 25/3 o powierzchni 1500 m2 - 180.000zł. Na terenach o symbolu 93MN określono m.in.: - lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie: wolno stojącej lub bliźniaczej, lub sze- regowej; - dopuszczenie lokalizacji: budynków usługowych, wyłącznie na działkach budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą, budynków pomocniczych; - maksymalną powierzchnię zabudowy działki budowlanej: dla zabudowy wolno stojącej - 30%, dla zabudowy bliźniaczej i szeregowej - 50%; - minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej działki budowlanej: dla zabudowy wolno stojącej - 40%, dla zabudowy bliźniaczej i szeregowej - 20%; - maksymalną wysokość zabudowy: budynków mieszkalnych i usługowych: 12,0 m, 3 kondygnacje nadziemne, budynków pomocniczych: 5,5 m, 1 kondygnacja; - maksymalny kąt nachylenia połaci dachowych - 50°. Przed wybudowaniem budynków działki podlegają procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Idealne miejsce do zamieszkania. Wraz z działkami nr 25/2 i 25/3 (wliczone w cenę) sprzedawany jest udział w udział w drodze wewnętrznej. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Chopina

98 000 | 28 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0505462

KAWALERKA NA PARTERZE Ładna kawalerka o pow. 28,36 m2, położona na parterze, w budynku quot;koszarowymquot;, położonym na dużej działce do korzystania przez właścicieli. W Księdze Wieczystej mieszkanie opisane jest jako: pokój z aneksem kuchennym, łazienka, oraz pomieszczenie w podpiwniczeniu o pow. 2,25 m2. Opis mieszkania:- pokój - panele podłogowe, , wyposażenie ( w tym m.in. narożnik, meblościanka, w części wejściowej meble przedpokojowe z szafką, wieszakiem i lustrem); - w części kuchennej - terakota, glazura w części roboczej, kuchenka elektryczna indukcyjna i dodatkowo 4-ro palnikowa kuchenka na gaz z butli), zlewozmywak, meble kuchenne, mała lodówka, stół i 2 krzesła i 2 taborety; - łazienka z wc - glazura, terakota, kabina prysznicowa z hydromasażem i radiem, umywalka, muszla, lustro, szafka; Okna pcv.Ogrzewanie elektryczne (grzejniki elektryczne) i ciepła woda z przepływowego podgrzewacza wody.Opłaty miesięczne wynoszą ok. 115 zł (w tym m.in.: czynsz, fundusz remontowy).Piwnica o pow. 2,25 m2. Budynek znajduje się na działce nr 87/18 o pow. 4474 m2 do wspólnego korzystania przez mieszkańców. W pobliżu zanjdują się m.in. sklepy, przystanek BUS-a.Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo - miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowe i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości:- droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km;- Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Trzebiechowo,
,

95 000 | 64 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505461

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE 3-POKOJOWE Z BALKONEM, W TRZEBIECHOWIE W GM. SZCZECINEK Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 63,50 m2, położonego na pierwszym piętrze, w bloku mieszkalnym, składającego się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 17 m2 - wykładzina pcv, ściany malowane, okno drewniane drzwi balkonowe drewniane, balkon; - pokój o pow. ok. 16 m2 - wykładzina pcv, ściany częściowo tapeta częściowo malowane, okno drewniane; - pokój o pow. ok. 8 m2 - wykładzina pcv, tapeta, okno drewniane; - kuchnia o pow. ok. 10 m2 - wykładzina pcv, ściany malowane w części lamperia, okno drewniane, zlewozmywak, kuchenka gazowa `Wrozametquot;, meble kuchenne, piecokuchnia; - łazienka o pow. ok. 5 m2 - płytki lastryko, ściany malowane w części lamperia, wanna, umywalka, wc; - korytarz o pow. ok. 5,7 m2 - wykładzina pcv, tapeta. Ogrzewanie c.o. z piecokuchni (instalacja wymaga naprawy), Ciepła woda z bojlera podgrzewanego z piecokuchni lub elektrycznie. Z lokalem związany jest udział do 2.263/10.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 22/33 o pow. 777 m2. Do lokalu przynależy piwnica o pow. ok. 23m2. Wraz z mieszkaniem zbywany będzie udział do 8.333/100.000 części w działce nr 22/31 o pow. 0,1354ha, w ramach którego właściciele korzystać będą z budynku gospodarczego o pow. ok. 17m2, oraz zbywany będzie udział do 375/1.000 części w działce nr 22/36 o pow. 0,0790 ha w ramach którego właściciele korzystać będą z ogródka. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Koszalin, Nasz Dom
Nowowiejskiego

1 600 | 55 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2104104

Lokalizacja. Mieszkanie położone w przy ul. Nowowiejskiego, na osiedlu mieszkaniowym Nasz Dom. Dogodna lokalizacja zapewniająca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: autobusy, sklepy, apteka, przychodnia lekarska, szkoła, itp. Opis mieszkania. Mieszkanie 2-pokojowe, przestronne, słoneczne - o powierzchni 55,03m2, położone jest w nowym budynku, oddanym do użytku w 2015r, na II piętrze w budynku IV-ro piętrowym (wyposażonym w windę). Atrakcyjna aranżacja wnętrza, wysoka jakość materiałów wykończeniowych. Na ścianach położone gładzie, na podłodze deski dębowe, energooszczędne oświetlenie sufitowe z regulacją stopnia jasności. Okna skierowane na stronę wschodnią. Duży taras ciągnący się przez całą szerokość mieszkania, wyjście na taras z salonu oraz sypialni. Wyposażenie. Salon: stół jadalniany + 4 krzesła, sofa + 2 fotele, ława, szafka z TV, szafka wisząca. Sypialnia: łoże sypialniane, 1 szafka nocna, szafa ubraniowa. Kuchnia: pełna zabudowa mebli kuchennych obejmująca: lodówkę, zmywarkę, płytę ceramiczną oraz kuchenne meble wiszące i stojące. Łazienka: (poza wbudowanymi elementami: kabina prysznicowa, umywalka, sedes) wisząca szafka łazienkowa, pralka, suszarka na bieliznę. Przedpokój: duża szafa przesuwna typu Kommandor. Opłaty. Czynsz najmu dla właściciela wynosi 1.600,- zł/miesiąc. Do czynszu najmu należy doliczyć: czynsz do wspólnoty za lokal (271,40 zł: C.O., wodę, f. remontowy, utrzymanie części wspólnych). Wymagana kaucja 2 miesięczna. Informacje dodatkowe. Budynek wyposażony w windę oraz w podziemną halę garażową. Możliwość wynajęcia 1 miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej w wysokości 200,- zł/miesiąc lub 2 miejsc postojowych w łącznej wysokości 300,- zł/miesiąc. Dodatkowe warunki najmu: Preferowany najem na dłuższy okres, co najmniej 1 rok. Właściciel nie wyraża zgody na zamieszkanie osób palących oraz posiadających zwierzęta. Oglądanie wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem (klucze w biurze).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Turowo,
,

64 000 | 1312 m2
nr oferty: 0505459

DZIAŁKA BUDOWLANA W TUROWIE. TYLKO OK. 3 KM OD SZCZECINKA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną oznaczoną na mapie nr 6 o pow. 1312 m2 (nr ewidenycyjny 498/16), bardzo ładnie położoną w kompleksie działek, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych - nowe domy. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem 49MN,U: - podstawowe przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej obejmujące powyżej 50% powierzchni całkowitej budynków na działce budowlanej; - uzupeniające przeznaczenie: tereny zabudowy usługowej, obejmujące poniżej 50% powierzchni całkowitej budynków na działce budowlanej; dopuszcza się budowę budynków usługowych jako obiektów wolnostojących lub realizowanie lokali użytkowych wbudowanych w budynki mieszkalno-usługowe; - wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, w tym poddasze użytkowe, nie wyżej niż 10 m, dla zabudowy gospodarczej i garażowej nie wyżej niż 6 m; - geometria dachów - pochyłe, jedno- lub dwuspadowe o symetrycznie pochylonych połaciach (dopuszcza się wprowadzenie mniejszych elementów dachu takich jak naczółki, lukarny, facjaty, sygnaturki, wieżyczki i uzupełniające połacie garaży, ganków, werand, wykuszy, wiat itp. o zróżnicowanych spadach i nachyleniach) i jako wielospadowe; - pokrycie dachów dachówką ceramiczną, betonową, innym materiałem dachówkopodobnym w odcieniach czerwieni, brązu, antracytu i czerni lub szlachetną blachą płaską (miedzianą lub cynkowo-tytanową); - nachylenie połaci dachowych - od 25 do 45 stopni; - powierzchnia zabudowy - nie więcej nniż 30% powierzchni działki budowlanej; - powierzchnia biologicznie czynna - nie mniej niz 50% powierzchni działki budowlanej; - wskaźnik intensywności zabudowy - do 0,9; - w zakresie sieci wodociągowej: ustala się rozbudowę i przebudowę sieci, do czasu realizacji sieci dopuszcze się zaopatrzenie w wodę z ujęć indywidualnych; - w zakresie sieci kanalizacji sanitarnej: ustala się budowę i rozbudowę sieci, do czasu realizacji sieci dopuszcza się stosowanie zbiorników bezodpływowych, w przypadku gdy budowa sieci jest technicznie lub ekonomicznie nieuzasadniona dopuszcza się odprowadzenie ścieków do przydomowych oczyszczalni; - w zakresie zaopatrzenia w ciepło: ustala się ogrzewanie budynków z indywidulanych lub lokalnych kotłowni opalanych paliwami stałymi, gazowymi, olejem opałowym lub biomasą, dopuszcza się stosowanie systemów wykorzystujących alternatywne żródła energii, w szczególności pompy ciepła i kolektory słoneczne, jako ogrzewanie wspomagające dopuszcza się stosowanie kominków i pieców kominkowych. Klasy gruntów: grunty rolne RV. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Wymiary działki: ok. 25m x 53m. Media: - wodociąg - w drodze gminnej oraz w drodze wewnętrznej w części przy zabudowaniach - wodociąg prywatny; - kanalizacja - w drodze gminnej. Dojazd: - do kompleksu drogą asfaltową; - na terenie kompleksu drogami wewnętrznymi - udział. Do sprzedaży przeznaczone są także sąsiednie działki oznaczone na mapie. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Azaliowa

369 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904446

Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Tylko cztery mieszkania w kameralnym budynku.Oferujemy Państwu Nowe Mieszkania w standardzie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej dzielnicy Koszalina, przy ulicy Azaliowej (os. Rokosowo).Nowa inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i spokój. Atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz łatwy i szybki dostęp do centrum i infrastruktury miasta.Kameralne, czterolokalowe budynki zapewniają wyjątkowy komfort oraz intymność zamieszkiwania.Do mieszkań 3 pokojowych o pow. 67,26m2 położonych na parterze przynależą ogródki o pow.: ok. 100m2- 200m2a do mieszkań na piętrze 3 pokojowych o pow.: 76,16m2 przynależeć będzie poddasze o pow.: 19,60m2, które przeznaczyć można dodatkowy pokój, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań na piętrze 95,76m2Do każdego z mieszkań przynależą również dwa miejsca postojowe znajdujące się przed budynkiem. Aktualnie inwestycja jest w fazie wykończenia, a pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania naszym Klientom do końca września 2020r. Nowo powstałe osiedle przewiduje 8 budynków, 4 lokalowych.Standard wykończenia mieszkań:Ogrzewanie indywidualne gazowe- podłogowe firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kW ze sterownikiem funkcji, dodatkowo w łazience kaloryfer `drabinka` z termostatem. Stolarka okienna 5-komorowa `Veka` w kolorze złoty dąb. W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa oraz instalacja RTV w każdym pokoju wraz z anteną SAT i analogową na dachu budynku. Drzwi wejściowe firmy `Barański`. Dojście do budynku oraz miejsca postojowe wyłożone kostką polbrukową lub ażurową. Budynek niepodpiwniczony. Z prawem własności nieruchomości związany będzie udział w drodze dojazdowej wewnętrznej.Na prezentacje umawia Pośrednik.