94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Rzewnica,
,

185 000 | 104 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505081

DOMEK W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ POŁOŻONEJ NAD JEZIOREM. RZEWNICA, GM. RZECZENICA Dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 103,90 m2 (pow. parteru + pow. piętra liczona po podłodze + pow. poddasza liczona po podłodze) i pow. użytkowej ok. 84 m2, położony na dwóch działkach o łącznej pow. 562 m2. Dom murowany, częściowo ocieplony, po remoncie elewacji (2015r.), kryty dachówką cementową. Opis pomieszczeń: Parter- Salon (ok. 28,43m2) - podłoga drewniana, boazeria drewniana, kominek, okna drewniane z okiennicami, schody na piętro; - Aneks kuchenny (ok. 6,30m2) - terakota, boazeria drewniana, zlewozmywak, okno drewniane z okiennicą; - Łazienka z wc (ok. 5,42m2) - terakota, glazura, muszla, kabina prysznicowa, umywalka, elektryczny bojler na wodę quot;Zelmechquot;; Piętro - Pokój (ok. 42m2 - pow. liczona po podłodze - skosy) - podłoga drewniana, boazeria drewniana, okna drewniane z okiennicami, okno balkonowe drewniane, wyjście na balkon (ok. 7,50m2), wyjście na poddasze; Poddasze nieużytkowe - pow. ok. 19,90m2 (liczona po podłodze -skosy. Na parterze z osobnym wejściem małe pomieszczenie gospodarcze na sprzęt ogrodowy. Media: woda, kanaliza, prąd, siła z sieci. Gaz z butli. Ogrzewanie własne kominkowe Ciepła woda - elektryczny bojler quot;Zelmechquot;. Działki nr 1348 (zabudowana) i 1260/22 (niezabudowana) o łącznej pow. 562 m2 (ok. 41m x 14m) częściowo ogrodzone, z nasadzeniami drzew i krzewów. Częściowo porośnięta trawą. Nieruchomość leży w granicach obszaru chronionego krajobrazu quot;Okolice jezior Krępsko i Szczytnoquot;. Dojazddrogą gruntową. Do Rzewnicy drogą z płyt betonowych. Rzewnica to piękna letniskowa miejscowość leżąca nad jeziorem Szczytno, wśród pięknych kompleksów leśnych. W miejscowości znajduje się ogólnodostępna, plaża. Rzewnica leży w odległości ok. 1,5 km od DK 25(trasa Bydgoszcz - Koszalin). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Brzeźno,
,

39 600 | 3060 m2
nr oferty: 0505080

DZIAŁKA POŁOŻONA W KOMPLEKSIE DZIAŁEK BUDOWLANYCH PRZY JEZIORZE WIELATOWO, BRZEŹNO - OK. 12 KM OD SZCZECINKA. Działka nr 21/14 o pow. 3060 m2, pięknie położona nad jeziorem Wielatowo (pow. jeziora ok. 182 ha), w pobliżu dużych kompleksów leśnych oraz licznych urokliwych jeziorek, a także sąsiednich zabudowań mieszkalnych. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem MNU-2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług nieuciążliwych. Klasy gruntów: grunty orne RIVb. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Teren pagórkowaty. Dojazd drogą asfaltową, na terenie kompleksu utwardzonymi drogami wewnętrznymi (droga prywatna - udział). Wraz z działką sprzedawany jest udział w działce drogowej (działka nr 21/30), która prowadzi także bezpośrednio do jeziora Wielatowo. Media: prąd - na terenie kompleksu znajduje się trafostacja. Do sprzedaży przeznaczone są także sąsiednie działki położone na terenie kompleksu (oznaczone na mapce) o różnych powierzchniach i cenach. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Mierosławskiego

165 000 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505078

MIESZKANIE 2-POKOJOWE W SZCZECINKU PRZY UL. MIEROSŁAWSKIEGO. Lokal mieszkalny o pow. 46,07 m2, położony na drugim piętrze, w bloku mieszkalnym, składający się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 18 m2 - klepka parkietowa, tapeta, okno pcv; - pokój o pow. ok. 12,5 m2 - klepka parkietowa, tapeta, okno pcv; - kuchnia o pow. ok. 5,2 m2 - wykładzina pcv, glazura, ściany malowane, zlewozmywak, okno pcv; - łazienka z wc o pow. ok. 3,2 m2 - terakota, glazura, tapeta, wanna, umywalka, sedes, piec gazowy quot;Aristonquot;; - przedpokój o pow. ok. 3,5 m2 - klepka parkietowa, tapeta. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Woda podgrzewana piecykiem gazowym znajdującym się w łazience. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 300 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, gaz, wodę, wywóz śmieci. Do lokalu przynależy piwnica. Lokal jest w stanie do remontu. Z lokalem istnieje możliwość nabycia garażu położonego przy ulicy Koszalińskiej w cenie 21000 zł (oferta numer 0505083 dostępna na naszej stronie). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Narutowicza

235 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505076

MIESZKANIE 3-POKOJOWE W SZCZECINKU PRZY UL. NARUTOWICZA. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 63,20 m2, położonego na pierwszym piętrze, w bloku mieszkalnym, składający się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez księgi wieczystej (księga wieczysta nie jest wymagana dla spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu). Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 8,50 m2 - panele, gładź malowana, okno pcv; - pokój o pow. ok. 17,40 m2 - panele, gładź malowana, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, z wyjściem na balkon; - pokój o pow. ok. 12,50 m2 - panele, gładź malowana, okno pcv; - kuchnia o pow. ok. 6,9 m2 - terakota, glazura, gładź malowana, okno pcv, meble kuchenne wraz z płytą indukcyjną `Mastercook` i piekarnikiem elektrycznym `Bosch`, zmywarką `Mastercook` i okapem `Whirlpool`; - łazienka o pow. ok. 3,3 m2 - terakota, glazura, gładź malowana, wanna, umywalka, piec gazowy quot;Termetquot;; - wc o pow. ok. 2 m2 - terakota, panele na ścianach i suficie, umywalka, sedesquot;; - przedpokój o pow. ok. 11 m2 - terakota, piaskowiec, gładź malowana, szafa. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Woda podgrzewana piecykiem gazowym znajdującym się w łazience. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 480 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, gaz, wodę, wywóz nieczystości. Właściciel korzysta z pomieszczenia piwnicy. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Mielno,
Żeromskiego

795 000 | 197 m2 | pokoi: 12
nr oferty: 2103713

OPIS NIERUCHOMOŚCI I LOKALIZACJA: PENSJONAT Morska Bryza przy ul. Żeromskiego, położony Mielnie na działce o powierzchni 467m2 w otoczeniu domów wczasowych i innych pensjonatów. Jest to obiekt w pełni wyposażony i tak jest sprzedawany - gotowy, by jak najszybciej rozpocząć sezon hotelowy. Obiekt zlokalizowany jest w Mielnie przy ulicy Żeromskiego, w spokojnej dzielnicy Mielna, około 700 m od plaży i morza oraz 200m od Jeziora Jamno. Budynek wybudowano w 1975 roku. Właściciele dokonywali na bieżąco w budynku wszelkich napraw i modernizacji. Jest to prosperujący pensjonat, obecnie klienci korzystają z obiektu już od początku czerwca aż do końca sierpnia. Kameralny budynek murowany 3-kondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 197m2, przeznaczony jest obecnie na 24 miejsc noclegowych, posiada łącznie 9 pokoi z łazienkami oraz wspólną kuchnię dla wszystkich wczasowiczów. PARTER - 4 pokoje, każdy z prywatną łazienką, kuchnia przeznaczona dla wszystkich wczasowiczów w obiekcie, oddzielnie pomieszczenie gospodarcze - kotłownia. I PIĘTRO - łącznie 2 pokoje - część wydzielona dla właścicieli obiektu (pokój, kuchnia, duża łazienka) oraz 1 pokój w tej strefie z osobną łazienką, przeznaczony również do wynajęcia. II PIĘTRO - 3 pokoje z łazienkami. Na działce wybudowano również budynek letni z 3 odrębnymi pokojami dla łącznie 7 osób, ze wspólną łazienką oraz wyposażoną kuchnią. Zainstalowano również przyjemną altankę wypoczynkową tylko dla tych pokoi.Łączna liczba miejsc noclegowych dla wczasowiczów: 31. Przy obiekcie znajduje się również teren zielony dla wszystkich zamieszkałych gości, tutaj można miło spędzić część dnia grillując ze znajomymi. INNE INFORMACJE: Konstrukcja budynku murowana, dach płaski, kryty papą, okna PCV, ściany nie były ocieplane. Budynek zabezpieczony jest systemem kamer zewnętrznych. Ogrzewanie: nowy piec gazowy kondensacyjny, ciepła woda z pieca gazowego. CENA. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie pensjonatu w tym wszystkie meble, sofy, kanapy, stoliki, krzesła i komplety pościeli, wymienione niedawno telewizory, by nowy nabywca mógł rozpocząć działalność już od najbliższego sezonu. Jeżeli jest to oferta dla Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, tylko po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem. Na naszej stronie znajdziesz wiele podobnych ofert.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Mielno,
Żeromskiego

795 000 | 197 m2 | pokoi: 12
nr oferty: 2103712

OPIS NIERUCHOMOŚCI I LOKALIZACJA: PENSJONAT Morska Bryza przy ul. Żeromskiego, położony Mielnie na działce o powierzchni 467m2 w otoczeniu domów wczasowych i innych pensjonatów. Jest to obiekt w pełni wyposażony i tak jest sprzedawany - gotowy, by jak najszybciej rozpocząć sezon hotelowy. Obiekt zlokalizowany jest w Mielnie przy ulicy Żeromskiego, w spokojnej dzielnicy Mielna, około 700 m od plaży i morza oraz 200m od Jeziora Jamno. Budynek wybudowano w 1975 roku. Właściciele dokonywali na bieżąco w budynku wszelkich napraw i modernizacji. Jest to prosperujący pensjonat, obecnie klienci korzystają z obiektu już od początku czerwca aż do końca sierpnia. Kameralny budynek murowany 3-kondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 197m2, przeznaczony jest obecnie na 24 miejsc noclegowych, posiada łącznie 9 pokoi z łazienkami oraz wspólną kuchnię dla wszystkich wczasowiczów. PARTER - 4 pokoje, każdy z prywatną łazienką, kuchnia przeznaczona dla wszystkich wczasowiczów w obiekcie, oddzielnie pomieszczenie gospodarcze - kotłownia. I PIĘTRO - łącznie 2 pokoje - część wydzielona dla właścicieli obiektu (pokój, kuchnia, duża łazienka) oraz 1 pokój w tej strefie z osobną łazienką, przeznaczony również do wynajęcia. II PIĘTRO - 3 pokoje z łazienkami. Na działce wybudowano również budynek letni z 3 odrębnymi pokojami dla łącznie 7 osób, ze wspólną łazienką oraz wyposażoną kuchnią. Zainstalowano również przyjemną altankę wypoczynkową tylko dla tych pokoi.Łączna liczba miejsc noclegowych dla wczasowiczów: 31. Przy obiekcie znajduje się również teren zielony dla wszystkich zamieszkałych gości, tutaj można miło spędzić część dnia grillując ze znajomymi. INNE INFORMACJE: Konstrukcja budynku murowana, dach płaski, kryty papą, okna PCV, ściany nie były ocieplane. Budynek zabezpieczony jest systemem kamer zewnętrznych. Ogrzewanie: nowy piec gazowy kondensacyjny, ciepła woda z pieca gazowego. CENA. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie pensjonatu w tym wszystkie meble, sofy, kanapy, stoliki, krzesła i komplety pościeli, wymienione niedawno telewizory, by nowy nabywca mógł rozpocząć działalność już od najbliższego sezonu. Jeżeli jest to oferta dla Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, tylko po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem. Na naszej stronie znajdziesz wiele podobnych ofert.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kwakowo,
,

350 000 | 164 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505077

DOM W PIĘKNEJ OKOLICY, KWAKOWO GM. SZCZECINEK Dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 163,60 m2 (pow. parteru + pow. poddasza liczona po obrysie) i pow. użytkowej ok. 77,60 m2, położony na działce o pow. 1,0394 ha. Kryty dachówką, ocieplony, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego wc. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 20,46m2) - terakota, płyta karton.-gips. tapeta malowana, okna pcv; - Pokój (ok. 16,30m2) - terakota, płyta karton.-gips. tapeta malowana, okno pcv;; - Kuchnia (ok. 11,56m2) - terakota, płyta karton.-gips. tapeta malowana, w części roboczej glazura, meble kuchenne okno pcv, zlewozmywak, piec etażowy (c.o.), bojler na ciepłą wodę; - Przedpokój (ok. 30,64m2) - terakota, płyta karton.-gips. tapeta malowana, wejście na poddasze, wyjście; - Łazienka (ok. 6,68m2) - terakota, glazura, muszla, kabina prysznicowa, elektryczny podgrzewacz wody quot;Buderusquot;, okno pcv; - Wc (ok. 4,15m2) - terakota, glazura, tapeta malowana, muszla, umywalka, okno pcv; Poddasze do własnej aranżacji o pow. ok. 86 m2 (skosy, pow. liczona po podłodze). Na działce znajduje się garaż wolnostojący, murowany o pow. ok. 31,20 m2, składający się z pom. garażowego (ok. 19,10m2) oraz drugiego pomieszczenia i wc (ok. 12,10m2). Media: woda z sieci, szambo, prąd z sieci. Ogrzewanie c.o. własne etażowe - piec w kuchni. Ciepła woda - elektryczny przepływowy ogrzewacz wody. Działka nr 32/1 o pow. 1,0394 ha częściowo ogrodzona, z nasadzeniami drzew i krzewów. Częściowo porośnięta trawą. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka 32/1 oznaczona jest częściowo jako RO - tereny produkcji rolnej a częściowo jako MUR-1 - tereny zabudowy zagrodowej, produkcji rolnej nieuciążliwej. Działka częściowo leży w granicach strefy quot;Kquot; - ochrony konserwatorskiej. Klasy gruntów: PsIV, Br-PsIV, W-PsIV. Dojazddrogą gruntową ok. 70 m od drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się w pobliżu jezior: jez. Trzebiechowo - ok. 1,3 km w linii prostej; jez. Wierzchówko - ok. 2,9 km w linii prostej; jez. Wierzchowo - ok. 4,1 km w linii prostej; Od południa graniczy z niezabudowanymi terenami przeznaczonymi pod produkcję rolną. Odległości: Szczecinek - ok. 20 km; Bobolice ok. 15 km; Wierzchowo - ok. 5 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Winniczna

165 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505073

MIESZKANIE 2 POKOJOWE W SZCZECINKU PRZY ULICY WINNICZNEJ. Lokal mieszkalny o pow. 49,40 m2, położony na 3 piętrze w bloku mieszkalnym, składający się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Opis mieszkania: - pokój o pow. ok. 9,1 m2 - wykładzina pcv, gładź malowana, okno drewniane; - pokój o pow. ok. 21,9 m2 - wykładzina pcv, gładź malowana, na suficie tzw. `baranek`, drzwi balkonowe drewniane, okno drewniane, balkon; - kuchnia o pow. ok. 6,1 m2 - terakota, tapeta, okno drewniane, kuchenka gazowa, zlewozmywak; - łazienka z wc o pow. ok. 3,8 m2 - terakota, glazura, kompakt, umywalka, wanna; - przedpokój o pow. ok. 5,6 m2 - wykładzina pcv, tapeta malowana, kasetony sufitowe. Ogrzewanie c.o. i ciepła bieżąca woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest w stanie do remontu. Widok z balkonu (pow. balkonu ok. 5,3m2) jest na Górę Winniczną (Rynkową Górkę). Zarząd budynkiem został powierzony przez Wspólnotę Mieszkaniową firmie Zakład Obsługi Nieruchomości Waldemar Kubicki. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 250 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, wodę oraz wywóz nieczystości. Gaz płatny jest ryczałtowo. Do lokalu przynależy piwnica. Z lokalem związany jest udział do 171/10.000 części we wspólnych częściach budynku oraz w prawie własności działki gruntu pod budynkiem o pow. 4388 m2. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dołgie,
,

75 000 | 2613 m2
nr oferty: 0505074

DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA DOŁGIE, DOŁGIE GM. BIAŁY BÓR Działka położona w spokojnej okolicy, ok. 300 m od rynnowego Jeziora Dołgie (pow. ok. 310,8 ha, długość ok. 8,5 km, głębokość do ok. 19 metrów), graniczącego z dużymi kompleksami leśnymi. Miejscowość Dołgie położona jest w gminie Biały Bór, w woj. zachodniopomorskim, około 3 km od trasy Szczecinek - Biały Bór. Powierzchnia działki: 2 613 m2 (ok. 36m x 72m). Dojazd do działki drogą utwardzoną z płyt betonowych. Klasy gruntów: RVI. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Działka znajduje się w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu quot;Jeziora Szczecineckiequot;. Media: prąd wodociąg i kanaliza w drodze dojazdowej od południa. Przez działkę przebiega linia telekomunikacyjna. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Biały Bór działka oznaczona jest symbolem 79MN,Ut - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, teren zabudowy usług turystyki. Określono następujące zasady zagospodarowania terenu i kształtowania zabudowy: a) wysokość zabudowy - do 2 kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe),b) geometria dachów - dwu - lub wielospadowe,c) nachylenie połaci dachowych - 30° - 50°,d) powierzchnia zabudowy - maks. 20% powierzchni działki,e) powierzchnia biologicznie czynna - min. 60% powierzchni działki;Określono następujące zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego: - dla projektowanej zabudowy, ustala się maksymalne wysokości zabudowy: a) dla budynków jednokondygnacyjnych: do 6,0 m; b) dla budynków dwukondygnacyjnych: do 12,0 m; - ustala się wysokość nowych budynków garażowych i gospodarczych: 1 kondygnacja (i ewentualnie poddasze nieużytkowe), przy czym wysokość kalenicy lub innego najwyżej położonego pokrycia dachu nie może przekroczyć 5 m od poziomu terenu; - nową zabudowę, rozbudowę części budynków należy lokalizować stosownie do obowiązujących i nieprzekraczalnych linii zabudowy określonych na rysunku planu; - ustala się lokalizację zabudowy gospodarczej i garażowej w odsunięciu od obowiązującej nieprzekraczalnej linii zabudowy tj. w odległości nie mniejszej niż całkowita długość bocznej ściany budynku zlokalizowanego na froncie działki; - na wszystkich terenach zabudowy mieszkaniowej, mieszkalno-usługowej ustala się pokrycie dachów pochyłych o nachyleniu powyżej 30 stopni dachówką ceramiczną, betonową lub innym materiałem dachówkopodobnym w kolorach odcieni czerwieni, odcieni brązu, antracytu, czerni; - w obszarze planu obowiązuje zakaz lokalizacji blaszanych: garaży i obiektów gospodarczych; - zakazuje się realizację przęseł ogrodzeń i parkanów, z prefabrykowanych elementów betonowych; - ustala się zakaz stosowania jaskrawej kolorystyki elewacji i kontrastowych zestawień kolorystycznych w ramach jednego budynku. Określono następujące zasady w zakresie infrastruktury technicznej: - zasilenie w energię elektryczną: z sieci elektroenergetycznej; - zaopatrzenie w wodę: z sieci; - odprowadzenie ścieków: odprowadzenie ścieków do kanalizacji sanitarnej, do czasu realizacji kanalizacji sanitarnej dopuszcza się odprowadzenie ścieków do zbiorników bezodpływowych, dopuszcza się stosowanie indywidualnych systemów typu przydomowa oczyszczalnia ścieków lub pompownia ścieków; - w zakresie kanalizacji deszczowej i odprowadzenia wód gruntowych ustala się realizację systemu odprowadzenia wód deszczowych poprzez retencję gruntową: odprowadzenie wód na własny grunt i/lub magazynowanie w zbiornikach (otwartych lub zamkniętych) zgodnie z przepisami odrębnymi; - w zakresie zaopatrzenia w ciepło ustala się: ogrzewanie budynków z indywidualnych lub lokalnych kotłowni opalanych paliwami stałymi, gazowymi, olejem opałowym lub biomasą, dopuszcza się alternatywnie systemy wykorzystujące źródła energii: pompy ciepła, kolektory słoneczne, energię elektryczną, itp., jako ogrzewanie wspomagające można użyć kominków i piecyków kominkowych, zgodnie z wymogami przepisów odrębnych. Określono następujące zasady dotyczące sposobów i terminów tymczasowego zagospodarowania i użytkowania terenów: - zakaz tymczasowego zagospodarowania, urządzenia i użytkowania terenów za wyjątkiem: obiektów tymczasowych i zagospodarowania tymczasowego o charakterze sezonowym, na czas trwania imprez sportowych, kulturalnych lub handlowych na terenach wskazanych w ustaleniach szczegółowych. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.