94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Biały Bór,
,

36 000 | 808 m2
nr oferty: 0505067

DZIAŁKA POŁOŻONA W SĄSIEDZTWIE ZABUDOWAŃ. Działka nr 2/21 o powierzchni 808 m2 położona w Białym Borze ok. 400 m od drogi prowadzącej w kierunku Bobolic (droga nr 25), oraz ok. 600 m od drogi prowadzącej w kierunku Szczecinka (droga nr 20). Dojazd drogą gruntową do drogi numer 25 oraz do drogi numer 20. Wraz z działką sprzedawany jest także udział w działce nr 230 - drodze wewnętrznej, w której znajduję się wodociąg i sieć elektroenergetyczna. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy ustalająca m.in.: - funkcję zabudowy i zagospodarowania terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; - wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: maksymalnie 12,1%; - szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego: 10,0 m (z tolerancją do 20%), - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: do 9,0 m; - kąt nachylenia głównych połaci dachowych 35-45 stopni (dach o symetrycznych spadkach głównych połaci dachowych); - układ głównych połaci dachowych: dwuspadowe lub wielospadowe; - wysokość głównej kalenicy: maksymalnie 9,0 m; - kierunek głównej kalenicy: równoległy lub prostopadły do drogi; - zaopatrzenie w wodę na warunkach Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku; - sposób odprowadzenia ścieków na warunkach Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku, - zaopatrzenie w energię elektryczną z istniejącej i projektowanej linii energetycznej na warunkach gestora sieci elektroenergetycznej. Klasy gruntów: grunty orne RVI, nieużytki N. Wymiary działki: ok. 36mx22m Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Działka oddalona jest ok. 500 m w linii prostej od jeziora Ławiczka (część jeziora Łobez). Kupujący bez prowizji! Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Konopnickiej

338 000 | 72 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505068

BORNE SULINOWO - PIĘKNE MIESZKANIE PODDASZOWE Z LOGGIĄ, POŁOŻONE W BARDZO ŁADNEJ OKOLICY MIASTA. Piękne przestronne mieszkanie z loggią, położone na II piętrze o pow. użytkowej 59,43 m2 oraz antresola o pow. użytkowej 12,95 m2, mieszkanie jest świeżo wyremontowane. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na loggię - na podłodze terakota, na ścianach gładź malowana farbami satynowymi, schody drewniane (bukowe) na antresolę, okna poddaszowe oraz drzwi balkonowe pcv, dodatkowo wygłuszone są ściany dzielące z sąsiadami, dodatkowo wyprowadzony w mieszkaniu jest komin (możliwość podłączenia kominka - wyczystka jest z balkonu); - kuchnia - terakota, glazura w części roboczej, meble w zabudowie, płyta elektryczna, piekarnik elektryczny, lodówka; - pokoju - panele podłogowe, na ścianach gładź, -malowane farbami satynowymi, okna poddaszowe; - łazienki z wc - terakota, glazura, wanna, prysznic, muszla, wbudowane lustro, okno poddaszowe; - antresoli (składającej się z: 2 pokoi, wc, garderoby) - w części pokoi na podłodze panele, na ścianach gładź malowane farbą satynowa, okna poddaszowe.- wc - terakota, glazura, muszla umywalka, lustro. W mieszkaniu nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe, nowe okna poddaszowe oraz balkonowe pcv. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 142,63 zł (w tym fundusz remontowy, czynsz, wywóz nieczystości, zaliczka na c.o.). Ogrzewanie z sieci (rozliczenie GJ) oraz ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu dodatkowo dobudowany jest komin do wstawienia kominka. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,06 m2. Z lokalem związany jest udział do 351/10.000 części w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki gruntu nr 62/10 o pow. 0,4763 ha. Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo - najmłodsze w Polsce miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Reja

150 000 | 54 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505066

MIESZKANIE 2 - POKOJOWE NA PODDASZU Z LOGGIĄ, POŁOŻONE NIEDALEKO CENRTUM MIASTA ORAZ TARGOWISKA. Mieszkanie 2 - pokojowe z loggią, o pow. użytkowej 43,02 m2, a po obrysie pow. ok. 54m2, położone w budynku quot;koszarowymquot; na poddaszu, z wyposażeniem. Budynek położony jest w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz targowiska. Teren wokół budynku bardzo zadbany i ładnie zagospodarowany, działka ogrodzona, ogólnodostępna z parkingiem (otwieranym na pilota) dla mieszkańców budynku. Wg KW mieszkanie opisane jest jako: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie: - przedpokój - na podłodze terakota, na ścianach gładź; - salon z wyjściem na loggię - na podłodze panele, na ścianach gładź, wyposażenie;- loggia - terakota mrozoodporna, balustrada drewniana; - pokój - na podłodze panele, na ścianach gładź, wyposażenie, okno poddaszowe; - łazienka z wc- glazura, terakota, umywalka z szafką, muszla, wanna, pralka, umywalka; - kuchnia - na podłodze terakota, glazura w części roboczej, wyposażenie, okno poddaszowe.Antresola do rozbudowy w mieszkaniu - właściciele mają zgodę wspólnoty do rozbudowy pokoju na antresoli (prace we własnym zakresie). Centralne ogrzewanie miejskie (pomiar zegarowy GJ), ciepła woda z sieci (liczniki), tv satelitarna, naziemna. Wymieniony oraz docieplony dach na budynku, budynek ocieplony z odnowioną elewacją. Z lokalem związany jest udział do 27/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki nr 37/88 o pow. 3959 m2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 1,50 m2. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 200 zł (zaliczka na koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy). Podatek od nieruchomości wynosi 80 zł/rocznie. Wspólnota Mieszkaniowa quot;Europaquot;. Borne Sulinowo - miasto w Polsce wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Czarne,
Kościuszki

259 000 | 119 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505065

OBNIŻKA CENOWA! WYPOSAŻONY APARTAMENT W KAMIENICY CENTRUM MIASTA CZARNE UL. KOŚCIUSZKI Lokal mieszkalny o pow. 119,49 m2 położony na 1 piętrze kamienicy , składający się z 3 pokoi, garderoby, kuchni z jadalnią, 2 łazienek oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: Kuchnia z jadalnią (ok. 23,60m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, cegła ozdobna, meble kuchenne, wyspa, lodówka quot;Samsungquot;, piekarnik quot;AMICAquot;, mikrofalówka quot;Amicaquot;, płyta indykcyjna quot;Amicaquot;, zmywarka quot;Electroluxquot;, okna pcv; Przedpokój (ok.10,80m2) - deska barlinecka, tapety, szafa w zabudowie; Pokój (ok. 25,25m2) - deska barlinecka, gładzie malowane, tapeta, kamień ozdobny, okno pcv; Pokój (ok. 16,90m2) - deska barlinecka, gładzie malowane, tapeta, okno pcv, w pokoju urządzona garderoba (ok. 1,85m2) - terakota; Pokój z garderobą (ok. 32,00m2) - deska barlinecka, gładzie malowane, tapety, szafy w zabudowie, okna pcv; Łazienka (ok. 3,80m2) - terakota, glazura, kamień ozdobny, muszla, umywalka, wanna; Łazienka (ok. 2,90m2) - terakota, glazura, kabina prysznicowa, muszla, umywalka; Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone. Sufity obniżone z dodatkowym oświetleniem LED lub miejscem na to oświetlenie. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia w piwnicy o pow. 21,69m2 oraz 33,09m2. Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i w prawie własności działki gruntu pod budynkiem do 27/100 części. W ramach swojego udziału właściciel korzysta z wydzielonej części działki na której postawiono drewnianą altanę, oraz murowany grill. Do mieszkania przynależy zlokalizowany na działce murowany garaż o pow. 16,45m2. Wspólnota mieszkaniowa. Zarządcą budynku jest PGM Sp. z o.o. w Czarnem. Opłaty miesięczne na 08.2019 r wynoszą ok. 777 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja, zarząd). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, wodę (12,04zł/m3) oraz wywóz nieczystości (14zł/os.). Ogrzewanie - c.o. - wspólna kotłownia dla całego budynku, dodatkowo własne etażowe - piec z podajnikiem na pelet, znajduje się w piwnicy. Ciepła woda podgrzewana za pomocą pieca etażowego. Dojazd drogą asfaltową. Wg stanu z ksiąg wieczystych mieszkanie stanowi dwa odrębne lokale mieszkalne o pow. 55,78m2 (2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka) oraz 63,71m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój), które zostały ze sobą połączone przez właćiciela. Zmiany były robione przez projektanta. Istnieje możliwość przerobienia lokalu na dwa oddzielne. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Kaszubska

500 000 | 235 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 0505064

DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY W SZCZECINKU PRZY ULICY KASZUBSKIEJ Dom wolnostojący o pow. całkowitej liczonej po podłodze 234,7 M2, kryty dachówką, podpiwniczony, położony na działce gruntu o powierzchni 653m2. W skład domu wchodzą: 7 pokoi w tym salon, kuchnia, 3 łazienek z wc, 5 przedpokoi, wiatrołap, spiżarnia, garderoba oraz garaż. Opis domu: Parter: - wiatrołap o pow. ok. 5 m2 - terakota, panele na ścianach i suficie, okno pcv; - korytarz o pow. ok. 2,7 m2 - terakota, panele na ścianach i suficie; - przedpokój o pow. ok. 7,2 m2 - terakota, gładź malowana; - kuchnia o pow. ok. 13,30 m2 - terakota, glazura, boazeria, gładź malowana, okno pcv, meble kuchenne, kuchenka elektryczna quot;Alaskaquot; płyta indukcyjna quot;Ceranquot;, zlewozmywak; - salon o pow. ok. 28,6m2, panele, w części terakota, gładź malowana, kominek, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, wyjście na taras o pow. ok. 14m2; - przedpokój o pow. ok. 2,3 m2 - terakota, gładź malowana; - łazienka z wc o pow. ok. 6 m2 - terakota, glazura, na suficie panele, okno pcv, kompakt, umywalka, kabina; - spiżarnia o pow. ok. 7,7 m2 - terakota, gładź malowana; - garaż o pow. ok. 28,4 m2, posadzka, w części glazura, tynk na ścianach, brama elektryczna, 2 okna pcv, rolety antywłamaniowe. Półpiętro: - przedpokój o pow. ok. 2,30 m2 - terakota, gładź malowana; - pokój o pow. ok. 7 m2 -panele, gładź malowana, na suficie boazeria, okno pcv; - pokój o pow. ok. 15 m2 - panele, gładź malowana, na suficie boazeria, na jednej ścianie fototapeta, okno pcv; - pokój o pow. ok. 14,3 m2 - panele, gładź malowana, na suficie boazeria, okno pcv; - łazienka z wc o pow. ok. 6,1 m2, terakota, glazura, umywalka, wanna, kompakt, panele na suficie, okno pcv. Piętro (skosy): - przedpokój o pow. ok. 10,6 m2 - terakota, gładź malowana, boazeria, okno PCV; - pokój o pow. ok. 28,10 m2 (pow. podłogi) - parkiet, boazeria, gładź malowana, okno pcv; - garderoba o pow. ok. 6,10 m2 (pow. podłogi) - terakota, gładź malowana, boazeria. Poddasze (skosy): - pokój o pow. ok. 31,3 m2 (pow. podłogi) - terakota, gładź malowana, boazeria, 2 okna pcv; - łazienka z wc o pow. ok. 5,8 m2 (pow. podłogi) - terakota, glazura, boazeria, kompakt, kabina prysznicowa, okno pcv; - pokój o pow. ok. 6,9 m2 (pow. podłogi) - terakota, gładź malowana, boazeria, okno pcv. Media: woda, kanalizacja i prąd znajdują się w budynku. Gaz jest doprowadzony do budynku. W budynku znajduje się centralne ogrzewanie na olej opałowy (piec umieszczony w piwnicy). Ciepła woda także ogrzewana jest z pieca olejowego. Budynek znajduje się na działce nr 94, ogrodzonej, obsianej trawą, z nasadzeniem drzew i krzewów ozdobnych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 5MN/MW1/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej i wielorodzinnej niskiej, z usługami towarzyszącymi. Wymiary działki: ok. 24m x 27m. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Azaliowa

409 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904333

Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Tylko cztery mieszkania w kameralnym budynku. Oferujemy Państwu Nowe Mieszkania w standardzie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej dzielnicy Koszalina, przy ulicy Azaliowej (os. Rokosowo).Nowa inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i spokój. Atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz łatwy i szybki dostęp do centrum i infrastruktury miasta.Kameralne, czterolokalowe budynki zapewniają wyjątkowy komfort oraz intymność zamieszkiwania.Do mieszkań 3 pokojowych o pow. 67,26m2 położonych na parterze przynależą ogródki o pow.: ok. 100m2- 200m2a do mieszkań na piętrze 3 pokojowych o pow.: 76,16m2 przynależeć będzie poddasze o pow.: 19,60m2, które przeznaczyć można dodatkowy pokój, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań na piętrze 95,76m2Do każdego z mieszkań przynależą również dwa miejsca postojowe znajdujące się przed budynkiem. Aktualnie inwestycja jest w fazie wykończenia, a pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania naszym Klientom na przełomie styczeń/marzec 2020r. Nowo powstałe osiedle przewiduje 8 budynków, 4 lokalowych.Standard wykończenia mieszkań:Ogrzewania indywidualne gazowe- podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kW ze sterownikiem funkcji, dodatkowo w łazience kaloryfer `drabinka` z termostatem. Stolarka okienna 5-komorowa `Veka` w kolorze złoty dąb. W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa oraz instalacja RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku. Drzwi wejściowe firmy `Viking`. Dojscie do budynku oraz miejsca postojowe wyłożone kostka polbrukowa lub azurową. Budynek niepodpiwniczony. Z prawem własności nieruchomości związany będzie udział w drodze dojazdowej wewnętrznej.Na prezentacje umawia Pośrednik.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Azaliowa

399 000 | 67 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904332

Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Tylko cztery mieszkania w kameralnym budynku. Oferujemy Państwu Nowe Mieszkania w standardzie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej dzielnicy Koszalina, przy ulicy Azaliowej (os. Rokosowo).Nowa inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i spokój. Atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz łatwy i szybki dostęp do centrum i infrastruktury miasta.Kameralne, czterolokalowe budynki zapewniają wyjątkowy komfort oraz intymność zamieszkiwania.Do mieszkań 3 pokojowych o pow. 67,26m2 położonych na parterze przynależą ogródki o pow.: ok. 100m2- 200m2a do mieszkań na piętrze 3 pokojowych o pow.: 76,16m2 przynależeć będzie poddasze o pow.: 19,60m2, które przeznaczyć można dodatkowy pokój, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań na piętrze 95,76m2Do każdego z mieszkań przynależą również dwa miejsca postojowe znajdujące się przed budynkiem. Aktualnie inwestycja jest w fazie wykończenia, a pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania naszym Klientom na przełomie styczeń/marzec 2020r. Nowo powstałe osiedle przewiduje 8 budynków, 4 lokalowych.Standard wykończenia mieszkań:Ogrzewania indywidualne gazowe- podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kW ze sterownikiem funkcji, dodatkowo w łazience kaloryfer `drabinka` z termostatem. Stolarka okienna 5-komorowa `Veka` w kolorze złoty dąb. W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa oraz instalacja RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku. Drzwi wejściowe firmy `Viking`. Dojscie do budynku oraz miejsca postojowe wyłożone kostka polbrukowa lub azurową. Budynek niepodpiwniczony. Z prawem własności nieruchomości związany będzie udział w drodze dojazdowej wewnętrznej.Na prezentacje umawia Pośrednik.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Azaliowa

409 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904331

Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji. Tylko cztery mieszkania w kameralnym budynku. Oferujemy Państwu Nowe Mieszkania w standardzie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej dzielnicy Koszalina, przy ulicy Azaliowej (os. Rokosowo).Nowa inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i spokój. Atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz łatwy i szybki dostęp do centrum i infrastruktury miasta.Kameralne, czterolokalowe budynki zapewniają wyjątkowy komfort oraz intymność zamieszkiwania.Do mieszkań 3 pokojowych o pow. 67,26m2 położonych na parterze przynależą ogródki o pow.: ok. 100m2- 200m2a do mieszkań na piętrze 3 pokojowych o pow.: 76,16m2 przynależeć będzie poddasze o pow.: 19,60m2, które przeznaczyć można dodatkowy pokój, garderobę czy pomieszczenie gospodarcze. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań na piętrze 95,76m2Do każdego z mieszkań przynależą również dwa miejsca postojowe znajdujące się przed budynkiem. Aktualnie inwestycja jest w fazie wykończenia, a pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania naszym Klientom na przełomie styczeń/marzec 2020r. Nowo powstałe osiedle przewiduje 8 budynków, 4 lokalowych.Standard wykończenia mieszkań:Ogrzewania indywidualne gazowe- podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kW ze sterownikiem funkcji, dodatkowo w łazience kaloryfer `drabinka` z termostatem. Stolarka okienna 5-komorowa `Veka` w kolorze złoty dąb. W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa oraz instalacja RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku. Drzwi wejściowe firmy `Viking`. Dojscie do budynku oraz miejsca postojowe wyłożone kostka polbrukowa lub azurową. Budynek niepodpiwniczony. Z prawem własności nieruchomości związany będzie udział w drodze dojazdowej wewnętrznej.Na prezentacje umawia Pośrednik.