94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

185 000 | 112 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 0504924

BORNE SULINOWO - ŁADNE, DUŻE MIESZKANIE POŁOŻONE NA II PIĘTRZE, Z DWOMA TARASAMI. Ładne, słoneczne, bezczynszowe mieszkanie, o pow. użytkowej 112 m2, położone na II piętrze (poddaszu), z dwoma tarasami, w bardzo dobrej lokalizacji. Sprzedawany jest udział 183/1000 części w nieruchomości zabudowanej na działce nr 37/63 położonej w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego, w ramach nabytego udziału korzysta się z pomieszczeń: - salon - panele podłogowe, na ścianach gładź, wyjście na taras, wejście na antresolę na której znajdują się dwa pomieszczenia o pow. ok 20 m2 każde; - aneks kuchenny - terakota, glazura w części roboczej, na pozostałych ścianach gładź; - pokój - panele podłogowe, na ścianach gładź, wyjście na taras; - pokój - panele podłogowe; okno poddaszowe; - pokój - panele podłogowe; okno poddaszowe, garderoba; - łazienka z wc - glazura, terakota, wanna, umywalka, muszla, bojler elektryczny;- przedpokój - terakota, na ścianach gładź. W całym mieszkaniu okna i drzwi balkonowe pcv. Ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Dodatkowo w cenie jest udział wynoszący 68/1000 części w działce niezabudowanej nr 37/65 (od podwórka). Niedaleko budynku znajdują się sklepy, kościół, apteka, przychodnia zdrowia, poczta, siłownia, przystanek BUS-a, Jezioro Pile. Borne Sulinowo - najmłodsze w Polsce miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowe i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Przylesie
Śniadeckich

239 000 | 57 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 2103551

OPIS NIERUCHOMOŚCI Polecamy bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,80 m2, położone na parterze w budynku z windą, składające się z ustawnego salonu z wyjściem na dużą słoneczną loggię, 2 pokoi (jeden z nich połączony z kuchnią), łazienki, odrębnego w.c. oraz przedpokoju. Nieruchomość dwustronna, bardzo słoneczna od strony salonu duża loggia. W pokojach na podłogach panele, w łazience oraz kuchni i w przedpokoju terakota, na ścianach gładzie. Okna PCV. W mieszkaniu nie ma piecyka gazowego. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica. Teren wokół budynku ładnie zagospodarowany, blisko plac zabaw, miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz parking strzeżony i parking płatny niestrzeżony.W cenie mieszkania cała trwała zabudowa widoczna na zdjęciach oraz meble kuchenne. Obecnie Spółdzielnia na okres 3 lat podwyższyła czynsz o około 47 zł ze względu na zaplanowany remont elewacji, ocieplenie budynku oraz wymianę balkonów w całym bloku. Po dokonaniu całkowitego remontu wysokość czynszu zostanie zmniejszona. Czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej w wysokości około 540 zł, w tym między innymi: - zaliczka na ogrzewanie, - opłata zarządcy, - wywóz nieczystości, - gaz. Dodatkowe opłaty prąd i woda według zużycia. LOKALIZACJA Sporym atutem nieruchomości jest usytuowanie w jednej z najbardziej poszukiwanej dzielnicy Koszalina - Osiedle Przylesie z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, doskonałą komunikacją, a także licznymi terenami zielonymi. Spodobała Ci się ta oferta? Zadzwoń do nas i napisz i dowiedz się więcej. Na naszej stronie wiele podobnych ofert.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sitno,
,

99 000 | 23655 m2
nr oferty: 0504923

DZIAŁKA SIEDLISKOWA POŁOŻONA OK. 2 KM OD SZCZECINKA, PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR 20. Działka nr 43 o pow. 2,3655 ha, położona w obr. Sitno gm. Szczecinek, przy drodze krajowej nr 20 prowadzącej ze Szczecinka do Drawska Pomorskiego, ok. 2 km od granicy administracyjnej Szczecinka oraz ok. 260 m (w prostej linii) od jeziora Lipno. Teren działki lekko pagórkowaty, porośnięty trawą. Na działce znajduje się nieużytek do zagospodarownia np. na staw. Przez działkę, w część przy drodze asfaltowej, przebiega gazociąg. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem RO - tereny produkcji rolnej. Na terenach oznaczonych symbolem RO na działkach o pow. powyżej 2 ha istnieje możliwość zabudowy siedliskowej. Część działki przy drodze asfaltowej znajduje się w strefie uciążliwości od gazociągu średniego lub wysokiego ciśnienia. Działka znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu quot;Pojazierze Drawskiequot;. Dojazd: działka znajduje się przy drodze krajowej nr 20, posiada dojazd od drugiej strony drogą polną, ok. 580 m od drogi asfaltowej. Klasy gruntów: - grunty rolne RIVa - ok. 0,1200 ha; - grunty rolne RIVb - ok. 0,2542 ha; - grunty rolne RV - ok. 0,6948 ha; - grunty rolne RVI - ok. 0,4019 ha; - łąki trwałe ŁIV - ok. 0,4207 ha; - łąki trwałe ŁV - ok. 0,2956 ha; - łąki trwałe ŁVI - ok. 0,0299 ha; - nieużytki N - ok. 0,1466 ha. Wymiary działki: ok. 95m x 250 m. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.