94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk rosyjski facebookgoogle+

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Al. Niepodległości

79 000 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0504819

BORNE SULINOWO - MIESZKANIE SŁONECZNE POŁOŻONE W CENTRUM MIASTA Bardzo ciepłe i słoneczne mieszkanie o pow. 37 m2, położone na II piętrze w centrum miasta, ok. 300 m od jeziora Pile. Opis mieszkania: - 1 pokój (o pow. ok. 17m2) - na podłodze panele, na ścianach gładź; - 2 pokój (o pow. ok. 5 m2) - na podłodze panele, na ścianach gładź; - kuchnia (o pow. ok. 6 m2 - na ścianach gładź, na podłodze wykładzina pcv, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym; - łazienka z wc (o pow. ok. 4m2) - do remontu, umywalka, muszla, wanna; - przedpokój (o pow. ok. 5 m2) - na podłodze panele, ściany gładź, wnęka zabudowana szafą. W całym mieszkaniu nowe okna pcv, ogrzewanie i ciepła woda z sieci (liczniki). Z lokalem związany jest udział do 10/1000 części w częściach wspólnych budynku oraz działki nr 1/14 o pow. 5578 m2. W ramach swojego udziału właściciel mieszkania korzysta z piwnicy. Wspólnota mieszkaniowa administrowana przez zarządcę - quot;Admisquot;. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 280 zł (w tym m.in. fundusz remontowy, czynsz, zaliczka na c.o.). Mieszkanie do wydania od zaraz. Teren wokół budynku bardzo zadbany i pięknie zagospodarowany z parkingiem dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci. Mieszkanie położone jest w centrum miasta - w pobliżu sklepy, Urząd Gminy, kościół, przystanek BUS, ośrodek zdrowia. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stare Bielice,
Jemiołowa

93 000 | 1001 m2
nr oferty: 2103441

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miesjcowości Stare Bielice o powierzchni 1.001 m2 pod zabudowę 1-rodzinną. Lokalizacja na mocno rozwijającym się osiedle domów 1-rodzinnych.Działka położona przy ul. Jemiołowej, w najbliższym otoczeniu domy 1-rodzinne oraz niezabudowane działki budowlane. Dostępne uzbrojenie (przebiegające w drodze przy działce): - energia elektryczna; - woda; - kanalizacja; - gaz. Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. - wydane zostały warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie budynku mieszkalnego 1-rodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą. - w ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa i R IVb - grunty orne. Dojazd do działki. Kierując się od ul. Szczecińskiej w kierunku Starych Bielic, po minięciu kościoła po prawej stronie na łuku drogi prowadzącej w prawo - należy pojechać prosto w drogę szutrową - ul. Platanową. Działka położona jest w rogu ul. Platanowej oraz Jemiołowej (ul. Jemiołowa to czwarta droga szutrowa w prawo). Atutem działki są:- pełne uzbrojenie oraz wykonane oświetlenie;- dogodny dojazd;- mocno rozwijące się osiedle mieszkaniowe;- bliskość Koszalina;- teren suchy, płaski;- dokumentacja przygotowana do rozpoczęcia budowy. Możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni 1.000 m2. Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stare Bielice,
Jemiołowa

93 000 | 1000 m2
nr oferty: 2103440

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miesjcowości Stare Bielice o powierzchni 1.000 m2 pod zabudowę 1-rodzinną. Lokalizacja na mocno rozwijającym się osiedle domów 1-rodzinnych.Działka położona przy ul. Jemiołowej, w najbliższym otoczeniu domy 1-rodzinne oraz niezabudowane działki budowlane. Dostępne uzbrojenie (przebiegające w drodze przy działce): - energia elektryczna; - woda; - kanalizacja; - gaz. Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. - wydane zostały warunki zabudowy dla tego terenu polegające na budowie budynku mieszkalnego 1-rodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą. - w ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa i R IVb - grunty orne. Dojazd do działki. Kierując się od ul. Szczecińskiej w kierunku Starych Bielic, po minięciu kościoła po prawej stronie na łuku drogi prowadzącej w prawo - należy pojechać prosto w drogę szutrową - ul. Platanową. Działka położona jest w rogu ul. Platanowej oraz Jemiołowej (ul. Jemiołowa to czwarta droga szutrowa w prawo). Atutem działki są:- pełne uzbrojenie oraz wykonane oświetlenie;- dogodny dojazd;- mocno rozwijące się osiedle mieszkaniowe;- bliskość Koszalina;- teren suchy, płaski;- dokumentacja przygotowana do rozpoczęcia budowy. Możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni 1.001 m2. Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Stepień - Stepno,
Stepno

275 000 | 72 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0504818

NOWOWYBUDOWANY DOM CAŁOROCZNY NAD JEZIOREM STEPIEŃSKIM OK. 100 METRÓW OD JEZIORA STEPNO KOŁO STEPIENIA, GM. BIAŁY BÓR Nieruchomość zabudowana domem o pow. całk. 71,50 m2, częściowo podpiwniczonym, krytym blachodachówką, składającym się z salonu, 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, osobnego wc na poddaszu, przedpokoju, ganku oraz piwnicy. Opis pomieszczeń: parter: - salon - panele, ściany malowane, okna pcv, kominek, schody na poddasze; - kuchnia - terakota, ściany malowane, w części roboczej glazura, okno pcv; - łazienka z wc - terakota, glazura, kompakt wc, bidet, umywalka, kabina prysznicowa, okno pcv; - ganek - terakota, panele boazeryjne; poddasze: - pokój - panele, ściany malowane, okno pcv; - pokój - panele, ściany malowane, drzwi balkonowe, okno dachowe, wyjście na balkon; - pokój - panele, ściany malowane, dwoje drzwi balkonowych, wyjścia na balkony; - wc - terakota, glazura, kompakt wc, umywalka; - przedpokój - panele, ściany malowane, schody na parter. W piwnicy znajduje się bojler elektryczny oraz studnia z hydroforem. Ogrzewanie własne kominkowe z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń; Ciepła woda podgrzewana za pomocą bojlera elektrycznego znajdującego się w piwnicy. Media: - prąd - znajduje się w budynku; - woda - studnia; - kanalizacja - szambo. Budowa domu została rozpoczęta w 2008 r., a zakończona w roku 2016. Działka o pow. 1213 m2, w całości ogrodzona, ładnie zagospodarowana, obsiana trawą z nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych i owocowych. Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajduje się także składzik o konstrukcji drewnianej. Aktualnie gmina Biały Bór nie posiada na danym terenie uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako tereny rolne, potencjalne tereny rozwojowe: turystyczno - rekreacyjne. Klasy gruntów: B. Działka znajduje się w Obszarze Chronionego Krajobrazu quot;Jeziora Szczecineckiequot;. Orientacyjne wymiary działki: długość ok. 48 m., szerokość ok. 25 m. Dojazd drogą gruntową, ok. 2 km od drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się w linii prostej ok. 100 metrów od jeziora Stepieńskiego. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Czarne Wielkie,
Działka

99 000 | 19093 m2
nr oferty: 0504815

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 1485 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat.Działka z własnym lasem i z decyzją o warunkach zabudowy jednorodzinnej. Pięknie położona działka z własnym lasem ok. 2,5 km od Jeziora Komorze (wraz z działką nabywany jest udział 1/100 części w działce nr 131/6 obręb Sikory z dostępem do jeziora Komorze). Działka znajduje się na kolonii wsi, w pobliżu dużych kompleksów leśnych, ok. 2,5 km od pięknego Jeziora Komorze, dojazd asfaltem, najbliższe zabudowania znajdują się ok. 250 m od działki. Działka:nr 308/3 o pow. 1,9093 ha cena 99 000 zł - klasy gruntów: LsV - 0,4535 ha, LsVI - 0,0342 ha, Lz-PsV - 0,2596 ha, RVI - 0,1679 ha, RV - 0,9941 ha. Aktualnie na terenie obrębu Sikory nie ma planu zagospodarowania przestrzennego.W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako grunt rolny i łąka.Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędnymi urządzeniami budowlanymi.W decyzji ustalono (m. in.):- linię zabudowy dla planowanego zamierzenia, ustala się jako nieprzekraczalą, zgodnie z częścią graficzną decyzji,- wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu inwestycji nie może przekraczyć 10%,- wskaźnik terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 70% powierzchni terenu wyznaczonego w cząści graficznej decyzji liniami rozgraniczającymi,- liczba kondygnacji nadziemnych - 2, w tym poddasze użytkowe,- dopuszcza się lokalizację piwnic,- szerokość elewacji frontowej projektowanego budynku mieszkalnego nie może przekraczać 15 m (tolerancja 20%),- wysokość elewacji frontowej projektowanych budynków, liczona od poziomu terenu przy wejściu głównym do budynku, do okapu dachu, musi mieścić się w przedziale 2,5 - 4,5 m,- dachy budynków należy projektować jako dwuspadowy o symetrycznych kątach nachylenia głównych połaci dachu, mieszczących się w przedziale 35 - 45 stopni,- wysokość do kalenicy dachu projektowanych budynków nie może przekraczać 9 m,- parametry urządzeń budowlanych określają przepisy odrębne, - odległość od działek sąsiednich oraz odległość od lasu określają przepisy odrębne,- zakaz wykonywania ogrodzeń z prefabrykatów betonowych,- teren inwestycji podlega ochronie - przewidziana inwestycja zlokalizowana jest w obszarze Drawskiego Parku Krajobrazowego, w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu quot;Pojezierze Drawskiequot; i w obszarze objętym ochroną z zakresu quot;Natura 2000quot; Jeziora Czaplineckie i Ostoja Drawska,- zaopatrzenie w energię elektryczną - przyłączem do sieci elektroenergetyczne zgodnie z warunkami określonymi przez operatora sieci, - zaopatrzenie w wodę - istniejącym przyłączem do sieci wodociagowej zgodnie z warunkami określonymi przez operatora sieci - alternatywnie z własnego ujęcia - studni o głębokości do 100 m, Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej;- zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Posiadamy jeszcze inne działki na sprzedaż w tej okolicy. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Sienkiewicza

430 000 | 94 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 2103436

4-pokojowe mieszkanie z kominkiem i ogrodem. Polecamy przestronne mieszkanie, o powierzchni 93,58 m2 położone na parterze w poniemieckim budynku 3-rodzinnym przy ulicy Sienkiewicza 7. Mieszkanie własnościowe na parterze, z osobnym wejściem i zadaszonym podjazdem oraz wydzielonym ogrodem o powierzchni około 325 m2. Opis nieruchomości: Parter: - Salon z kominkiem, połączony z otwartą kuchnią - 38 m2. Kuchnia (3 lata po remoncie), całkowicie wyposażona (lodówka, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik). Z kuchni wyjście na zadaszony taras i ogród. - 3 pokoje o powierzchni: 18,9 m2 (z szafami w zabudowie), 12.8 m2 i 11.3 m2. - Łazienka 5.5 m2 i z osobnym WC - po całkowitym remoncie. Piwnica.Całkowicie odnowiona, składająca się z 3 pomieszczeń użytkowych: - Kotłownia (nowy piec gazowy + bojler na wodę 200 litrów). - Pomieszczenie gospodarcze 11.3 m2 wyposażone w pralkę i suszarkę. - Pomieszczenie 17.2 m2 używane jako dodatkowy pokój sypialny lub do pracy. Dom ocieplony, drzwi zewnętrzne nowe, okna PCV. Możliwość sprzedaży mieszkania z meblami (kanapy, łóżka, biurka, duża szafa ubraniowa itp.). Lokalizacja: Mieszkanie świetnie nadaje się dla rodziny z małymi lub dorastającymi dziećmi. Okolica spokojna, z dobrym dojazdem do centrum miasta. Blisko place zabaw dla dzieci, supermarkety, szkoła, klub osiedlowy. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń lub napisz do nas! Na naszej stronie znajdziesz wiele podobnych ofert. Zapraszamy.