94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 600564) DOM na SPRZEDAŻKoszalin, Biesiekierz

Biesiekierz - Wyjątkowa oferta – dom z dodatkową funkcją usługową! – TYLKO U NAS!!!

Prezentujemy absolutnie niepowtarzalną trzykondygnacyjną nieruchomość, będącą połączeniem dużego domu wielorodzinnego z lokalem usługowym i pracownią w obrębie jednego budynku, usytuowanym tylko niecałe 13km od Koszalina!

Posiadłość o łącznej powierzchni 880m2 składa się z obniżonego parteru, klasycznego (wysokiego) parteru i piętra i umiejscowiona została na ogromnej działce o metrażu sięgającym prawie 30 arów!

Idealnie nadający się pod inwestycję budynek podzielony został na następujące kondygnacje:

-obniżony parter – o powierzchni 420m2 – obejmujący obszerne podpiwniczenie oraz pracownię stolarską, na terenie której dotychczas przebiegała produkcja mebli kuchennych oraz innych należących do sieci kuchennych,

-wysoki parter – o powierzchni 260m2 – składający się z lokalu usługowego (do chwili obecnej był to sklep) oraz części mieszkalnej ulokowanej za przejściem z tego lokalu, obejmującej dużą kuchnię z oknem, wielki salon z kominkiem, łazienkę i przestronny hall,

-piętro – o powierzchni 200m2 o typowo mieszkalnym przeznaczeniu - rozłożonej na 5 dużych pokoi (w tym dwa z miejscem na garderobę), łazienkę z wc oraz hall – posiadającej wyjście na olbrzymi 100-metrowy taras.

Posiadłość, wykończona w bardzo dobrym standardzie, posiada dwustronną wystawę okienną, wymienione wszystkie instalacje, okna PCV, a źródłem ciepłej wody i ogrzewania jest dwu-funkcyjny piec gazowy, przy czym ten rodzaj ogrzewania jest tylko jednym z dwóch sposobów dostarczania ciepła do budynku. Równolegle do niego w posiadłości działa także kominek, z którego rozprowadzone zostało tzw. ogrzewanie kominkowe, sięgające całej przestrzeni mieszkalnej. Dom ma podłączony system kanalizacyjny, występują tu dwa ujęcia wody.

Działka posiada ogrodzenie trwałe z bramą, teren wokół został utwardzony, a dwustronny dojazd do posesji także prowadzi drogą utwardzoną. Posiadłość położona jest tuż przy drodze głównej w kierunku Koszalin-Szczecin, dzięki czemu w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek działalności handlowo-usługowej, żaden potencjalny klient nie będzie miał problemu z dotarciem do budynku.

Oferowana nieruchomość doskonale nadaje się pod inwestycję. Można za przykładem dotychczasowych właścicieli prowadzić zarówno zakład stolarski, jak i sklep spożywczy/przemysłowy/wielobranżowy, przy okazji zajmując samemu część mieszkalną, która sama w sobie ma ogromny potencjał dla każdego z pomysłem na zaprojektowanie własnego domu marzeń. 6 pokoi dostępnych dla nowego właściciela wystarczy nawet w przypadku wieloosobowej rodziny, ponadto dwie łazienki będą udogodnieniem dla nowych lokatorów.

Posiadłość można przerobić także na motel, zajazd, bądź też obecny warsztat stolarski wykorzystać jako pracownię/zakład o zupełnie innym charakterze – wszystko w zależności od koncepcji czy kreatywności przyszłego właściciela.

Dużym atutem oferty jest możliwość pozostawienia w nieruchomości całkowitego umeblowania widocznego na zdjęciach ze wszystkich pomieszczeń, bez żadnych dopłat ze strony nabywcy. Otrzymujemy tym samym kompletnie umeblowany, w większości wyposażony, gotowy do natychmiastowego zamieszkania lub wynajęcia osobom trzecim dom, bez konieczności inwestowania dalszych środków finansowych.

Ogromny metraż działki także stanowi niebywałą zaletę. Teren posesji jest na tyle obszerny, że również może zostać wykorzystany w celach zarobkowych, jeśli przyszły właściciel byłby zainteresowany prowadzeniem jeszcze innego typu działalności.

Podana w ofercie cena podlega negocjacji.

Podsumowując, jeśli masz pomysł na własną działalność, ale chcesz prowadzić ją na własnym terenie, bez konieczności codziennych dojazdów do siedziby firmy, marzysz o dużym domu pod samym miastem, położonym na rozległej działce o dużych możliwościach adaptacyjnych, czy zwyczajnie chcesz zainwestować swój kapitał tak, by procentował i jednocześnie nigdy nie stracić na jego wartości, nasza oferta jest tym, czego szukasz!!!

Pamiętaj, że warto spełniać swoje marzenia i jeśli nasza oferta może Ci w tym pomóc, nawet się nie zastanawiaj! Nie zawiedziemy Cię!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
600564
Miejscowość
Koszalin
Gmina
Miasto Koszalin
Dzielnica - osiedle
Biesiekierz
Ulica
Biesiekierz
Rodzaj domu
Dom wolno stojący
Cena cena w innych walutach
1 450 000 PLN
Powierzchnia całkowita
880 m2
Powierzchnia działki
29 700 m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
2
Rok budowy
2005
Forma własności działki
Własność
Ogrzewanie
Gazowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Agnieszka Boruń - Spaleniak

Agnieszka Boruń - Spaleniak

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
przebywa na urlopie wychowawczym


licencja: 11698
agnieszka@investsc.pl
tel.: 602 632 106

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę