94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 1904303) MIESZKANIE na SPRZEDAŻZegrze Pomorskie,

Oferujemy Państwu na sprzedaż w atrakcyjnej cenie mieszkanie położone w Zegrzu Pomorskim.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,30m 2 w cenie 95.000,00 zł, składające się:  z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.
Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu bloków wielorodzinnych w jednym z nich na pierwszym piętrze.
W salonie na podłodze płytki PCV, okna drewniane starego typu, na ścianach tapeta, drzwi wewnętrzne starego typu- całość wymaga wymiany.
W pokoju na podłodze płytki PCV, okno drewniane starego typu, na ścianach tapeta, drzwi wewnętrzne starego typu- całość wymaga wymiany.
W kuchni na podłodze płytki PCV, okno drewniane starego typu, na ścianach lamperia pomalowana farbą olejną, drzwi wewnętrzne starego typu, kuchenka  westwalka, dotyczczas użytkowana i ogrzewana drzewem. Woda podgrzewana z zasobnika typu bojler znajdującego się w łazience z wc, podgrzewana z piecyka kuchennego typu westwalka. Całość wymaga remontu, przeinstalowania, np. na kuchenkę elektryczną (indukcyjną) oraz zamontowania elektrycznego podgrzewacza wody.
W łazience z wc na podłodze gumoleum, na ścianach lamperia malowana farbą olejną.
W przedpokoju na podłodze płytki PCV, na ścianach i suficie boazeria. W przedpokoju znajduje się wnęka idealnie nadająca się pod szafę w zabudowie.

Koszty eksloatacyjne wynoszą 239,72 zł miesięcznie na które składa się: 106,30 zł- CO; 28,98zł- zaliczka na fundusz remontowy;  101,44 zł - zaliczka na cele administracyjne Wspólnoty Mieszkaniowej; 3,00 zł- energia elektryczna; woda oraz energia elektryczna - zgodnie ze stanem zużycia.

Nieruchomość z dużym potencjałem do własnej aranżacji i remontu.  

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1904303
Miejscowość
Zegrze Pomorskie
Gmina
Świeszyno
Ulica
Zegrze Pomorskie
Powierzchnia całkowita
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Cena cena w innych walutach
95 000 PLN
Cena za m2
1 967 PLN
Czynsz i inne opłaty stałe
240 PLN
Forma własności
Własność
Ogrzewanie
Kotłownia lokalna
Winda w nieruchomości

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Jakub Malinowski

Jakub Malinowski

Pośrednik licencja 25195

Stażysta


licencja: 25195
jakub@investsc.pl
tel.: 602-632-277

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę