94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk rosyjski facebook
(Symbol 1904304) DOM na SPRZEDAŻNowe Bielice, Osiedle Kolorowe

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, w pełni wykończony i wyposażony!

Komfortowy dom na osiedlu zamkniętym gotowy do zamieszkania

Dom położony na osiedlu składającym się z 40 domów. Wybudowany według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie budynków garażami zwiększyło komfort mieszkańców, który nie będzie zakłócany przez odgłosy dochodzące zza ścian.

Atutem jest najwyżswzy standard wykończenia, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich.

Stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z dopełnia uczucie komfortu i dobrze zainwestowanych pieniędzy.
W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku.

Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a nowoczesna ocieplona i uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność, długo żywotność i komfort mieszkańców.

Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku.

Dom urządzony według nowoczesnego projektu sprzedawany z pełnym wyposażeniem i umeblowanie (oprócz telewizora oraz obrazu w salonie).

Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania.

Cale osiedle jest całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywa się przez bramę na pilota.
Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane są z kostki betonowej.

Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu. Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla.

Podana cena jest ceną brutto, zawierającą 8% VAT i dotyczy segmentu skrajnego.


 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1904304
Miejscowość
Nowe Bielice
Gmina
Koszalin
Dzielnica - osiedle
Osiedle Kolorowe
Ulica
Róż
Typ domu
Dom szeregowy
Cena cena w innych walutach
590 000 PLN
Pow. całkowita
111 m2
Pow. działki
375 m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Rok budowy
2018
Forma własności działki
Własność
Ogrzewanie
Gazowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Agnieszka Boruń - Spaleniak

Agnieszka Boruń - Spaleniak

Licencjonowany pośrednik


licencja: 11698
agnieszka@investsc.pl
tel.: 602 632 106

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę