94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0505094) MIESZKANIE na SPRZEDAŻSzczecinek,
MIESZKANIE POŁOŻONE NA 1 PIĘTRZE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI
SZCZECINEK, UL. KOSIŃSKIEGO

Lokal mieszkalny o pow. 57 m2 położony na 1 piętrze kamienicy, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki z wc oraz przedpokoju. Według stanu z księgi wieczystej lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Opis pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 21,55 m2 – deska barlinecka, malowany tynk ozdobny, w części roboczej terakota, glazura, okno pcv, kominek z nadmuchem ciepłego powietrza, meble kuchenne, piekarnik elektryczny `BOSCH`, płyta gazowa `ARISTON`, okap `ARSET`, lodówka `ELEKTROLUX`;
- sypialnia o pow. ok. 8,90 m2 – deska barlinecka, ściany malowane, okno pcv, szafa, łóżko, biurko;
- pokój o pow. ok. 18,55 m2 – deska barlinecka, ściany malowane, okno pcv;
- łazienka z wc o pow. ok. 4,40 m2 – terakota, glazura, okno pcv z żaluzjami, 2 umywalki z szafkami, kompakt wc w zabudowie, wanna, dwufunkcyjny piec gazowy `IMMERGAS`;
- przedpokój o pow. ok. 2,90 m2 – terakota, malowany tynk ozdobny.

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 18,70 m2.

Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem do 1148/10000 części.

Administratorem budynku jest `Tu mieszkamy`.

Opłaty miesięczne na dzień 06-09-2019 r. wynoszą ok. 260 zł, w tym fundusz remontowy, fundusz eksploatacyjny, światło w piwnicy. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę na wodę wg zużycia oraz opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych.

Ogrzewanie własne gazowe, alternatywnie kominkowe z rozprowadzeniem ciepłego powietrza po pokojach. Piec gazowy dwufunkcyjny `IMMERGAS` z zamkniętą komorą spalania znajduje się w łazience, kominek znajduje się w salonie.

Ciepła woda podgrzewana za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego `IMMERGAS` znajdującego się w łazience.

W ramach części wspólnych właściciel korzysta z działki gruntu pod budynkiem, m. in. Do parkowania samochodu.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest symbolem 6.MW – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Budynek oznaczony jest, jako obiekt o walorach zabytkowych.

W pobliżu nieruchomości znajdują się: sklepy, markety, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, kościół, park miejski, jezioro Trzesiecko.

Kupujący bez prowizji.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu). 

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0505094
Miejscowość
Szczecinek
Gmina
Szczecinek
Ulica
Kosińskiego
Powierzchnia całkowita
57 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
1
Cena cena w innych walutach
222 000 PLN
Cena za m2
3 895 PLN
Forma własności
Własność
Ogrzewanie
Gazowe
Winda w nieruchomości

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Jakub Malinowski

Jakub Malinowski

Pośrednik licencja 25195

Stażysta


licencja: 25195
jakub@investsc.pl
tel.: 602-632-277

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę