94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 2103946) HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻKoszalin,

Obiekt magazynowo – produkcyjno - biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 581,30m2 położony w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej.

 

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej, w strefie przemysłowej - w sąsiedztwie innych hal magazynowych i obiektów usługowych.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową poprzez działkę drogową która stanowi współwłasność sprzedającego – bezpośrednio z drogi ul. Szczecińskiej.

 

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość składa się z:

1. działki w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 966m2, na której wybudowane są: główny budynek magazynowo – produkcyjno – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 581,20m2 oraz 3 murowane budynki garażowe stanowiące dodatkowe pomieszczenia magazynowe.

2. działki drogowej dojazdowej do nieruchomości o powierzchni 1.200m2, w użytkowaniu wieczystym stanowiącej współwłasność sprzedającego.

 

OPIS BUDYNKU MAGAZYNOWO – PRODUKCYJNO – BIUROWEGO:

- budynek murowany, ocieplony, II kondygnacyjny, kompletnie wyremontowany w 2005r., dotychczasowe wykorzystanie: drukarnia;

- parter budynku: główna hala (pow. 94,79 m2, wysokość pomieszczenia 5,7m) z wrotami wjazdowymi, pomieszczenie magazynowe (40,79 m2), zaplecze (9,15 m2), hala magazynowo – produkcyjna (103,58m2, wysokość 2,8m), pom. biurowe, biuro obsługi interesanta, wc, magazyn z bramą wjazdową i kurtyną (37,12 m2), poczekalnia z klatką schodową prowadzącą na I piętro;

- piętro budynku: pomieszczenie biurowe wraz z pomieszczeniem pomocniczym wyposażonym w aneks kuchenny, balkon, toalety, kotłownia, szatnia męska i damska z pełnym zapleczem socjalnym (wc + prysznice), jadalnia, 2 pomieszczenia biurowe, korytarz z oknem na halę;

- budynek w bardzo dobrym stanie technicznym;

- posadzka utwardzona, bezpyłowa, wyłożona płytkami z Argelith`u (wyjątkowo trwałego i odpornego na zarysowanie materiału);

- własna kotłownia gazowa – piec Vaillant z zasobnikiem;

- pełne uzbrojenie nieruchomości: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz, wentylacja grawitacyjna;

 

PRZEZNACZENIE TERENU:

Teren objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego zapewniającym wszechstronne wykorzystanie nieruchomości. Przeznaczenie zgodnie z uchwałą nr XXVIII/439/2013 Rady Miejskiej w Koszalinie: teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, teren zabudowy usługowej.

 

CENA:

Cena: 1.498.000,- zł, brak możliwości odliczenia podatku Vat (faktura Vat ze stawką Vat zero).

 

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI:

Prezentacja nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z biurem.

     

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
2103946
Miejscowość
Koszalin
Gmina
Koszalin
Ulica
Szczecińska
Rodzaj nieruchomości
HALA-MAGAZYN
Rodzaj budynku
Obiekt komercyjny
Powierzchnia całkowita
581 m2
Powierzchnia działki
966 m2
Forma własności działki
Użytk. wieczyste
Cena cena w innych walutach
1 498 000 PLN
Rok budowy
2005

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Jakub Malinowski

Jakub Malinowski

Pośrednik licencja 25195

Stażysta


licencja: 25195
jakub@investsc.pl
tel.: 602-632-277

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę