94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0401907) DOM na SPRZEDAŻNowe Bielice , Nowe Bielice

Dom jednorodzinny, murowany, wolnostojący na dużej działce w kształcie przypominającym kwadrat. Budynek jest dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony z wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Dach dwuspadowy. Dom obejmuje parter i poddasze użytkowe, przystosowany do potrzeb 4-5 osobowej rodziny.

Na parterze salon z kominkiem, połączony z jadalnią. Z salonu wyjście na ogród. Duża ładna kuchnia z oknem. Na tej samej kondygnacji znajduje się tzw. wc gościnne z brodzikiem oraz pomieszczenie kotłowni z którego można przejść do garażu. Cały dom posiada ogrzewanie podłogowe ( gaazowe ). Na piętrze dodatkowowo zamontowane są grzejniki . Parter można dogrzać kominkiem znajdującym się w salonie.

Na poddaszu użytkowym usytuowane są trzy pokoje i duża łazienka połączona z wc. Brama do garażu i brama wjazdowa otwierana na pilota. 

Dom bardzo ładny, funkcjonalny w dobrej dzielnicy Koszalina. Okolica domków jednorodzinnych , dużo zieleni. Dobry dojazd drogą asfatlową. 

Prezentacja nieruchomości wyłącznie z pośrednikiem po wcześniejszym kontakcie.

Licencja zawodowa nr 3081

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0401907
Miejscowość
Nowe Bielice
Gmina
Biesiekierz
Dzielnica - osiedle
Nowe Bielice
Ulica
..
Rodzaj domu
Dom wolno stojący
Cena cena w innych walutach
735 000 PLN
Powierzchnia całkowita
152 m2
Powierzchnia działki
1 087 m2
Liczba pokoi
3
Forma własności działki
Własność
Ogrzewanie
Gazowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Adam Jaremko

Adam Jaremko

Pośrednik ds. Nieruchomości
Specjalista ds. Inwestycji


invest@investsc.pl
tel.: 94 347 70 00

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę