94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0505507) OBIEKT na SPRZEDAŻSierpowo,
DZIAŁKA ZABUDOWANA HALĄ PRODUKCYJNO – MAGAZYNOWĄ Z ZAPLECZEM BIUROWO – SOCJALNYM ORAZ WIATĄ,
SIERPOWO, GM. CZARNE. 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z działki nr 33/10 o powierzchni 0,1419 ha zabudowanej halą produkcyjno – magazynową z zapleczem biurowo – socjalnym o powierzchni użytkowej 373,06 m2 oraz wiatą magazynową drewnianą o powierzchni 264,3m2. 
Hala wykonana w konstrukcji szkieletowej – słupy betonowe wykonane w trzech rzędach. Ściany osłonowe wykonano częściowo z suporeksu, częściowo z płyt betonowych prefabrykowanych, częściowo w części hali frontowa ściana osłonowa wykonana z blachy na szkielecie drewnianym, posadzka hali betonowa, elewacja z blachy. Konstrukcja dachu łaty drewniane na podciągach betonowych, pokrycie blacha trapezowa, rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej. 
Opis części produkcyjno – magazynowej:  
Hala składa się z dwóch części przedzielonych ścianą o drewnianej konstrukcji. Część pierwsza (ok. 173m2) o długości 20 m, wyposażona w drzwi wejściowe stalowe, bramę o szerokości 2,00 m stalową jednoskrzydłową, okna pojedyncze metalowe oraz wejścia do wiaty na tyłach oraz do portierni i części biurowo – socjalnej. Druga część hali (ok. 112,45m2) posadowiona jest 0,7m niżej od pierwszej części hali, posiada bramę garażową uchylną oraz frontową ścianę osłonową z blachy trapezowej na szkielecie drewnianym – możliwość szybkiego demontażu/montażu dużych bram wjazdowych dających dobry dostęp do powierzchni magazynowych. Do tylnej ściany hali (obydwu części) przylega wiata magazynowa o konstrukcji drewnianej, kryta blachą trapezową, z posadzką betonową, wyposażona w bramę garażową uchylną, o wymiarach 5,8m x 45,5 m, wyposażona w instalację elektryczną. 
Opis części biurowo – socjalnej:  
- portiernia (ok. 10m2) – na podłodze wylewka betonowa, ściany tynk malowany, okno PCV, 
- korytarz (ok. 12,44m2) – na podłodze płytki ceramiczne, ściany tynk malowany, 
- pomieszczenie socjalne z przejściem do hali magazynowej (ok. 17,6m2) – na podłodze panele, na ścianach tynk malowany, zbiornik cwu, 
- łazienka z wejściem z korytarza (pow. ok. 4,2m2) – na podłodze i ścianach płytki ceramiczne do wys. 1,5m, muszla ustępowa, 
- kuchnia (ok. 12,4m2) – na podłodze płytki ceramiczne, na ścianach tynk malowany, pas kafli na ścianie między meblami, 
- łazienka z wejściem z kuchni (ok. 3,7m2) – na podłodze i ścianach płytki ceramiczne do wys. 1,5m, muszla ustępowa, 
- biuro (ok. 8,31m2) – na podłodze panele, na ścianach tynk malowany, okno PCV, 
- biuro (ok. 18,96m2) – na podłodze panele, na ścianach tynk malowany, okno PCV. 
Dojazd do działki drogą utwardzoną trylinką. 
Media: 
prąd – w budynku;  
woda – z sieci, obecnie odłączona;  
kanaliza – zbiornik bezodpływowy.  
Dla przedmiotowej nieruchomości brak jest aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest jako tereny zabudowy produkcyjno usługowej. 
Kupujący bez prowizji.   
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.  
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.   

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0505507
Miejscowość
Sierpowo
Gmina
Czarne
Ulica
,
Rodzaj obiektu
Przemysłowy/produkcyjny
Rodzaj budynku
Obiekt komercyjny
Powierzchnia całkowita
373 m2
Powierzchnia działki
1 419 m2
Cena cena w innych walutach
263 000 PLN
Cena za m2
705 PLN
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Adam Jaremko

Adam Jaremko

Pośrednik ds. Nieruchomości
Specjalista ds. Inwestycji


invest@investsc.pl
tel.: 94 347 70 00

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę