94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 1903879) DZIAŁKA na SPRZEDAŻWarniłęg,

DZIAŁKA – nad Jeziorem Drawskim – Pojezierze Drawskie– rejon Czaplinka/ Urazu - 750m od  jeziora !


Jadwiżyn/ Warniłęg to miejscowość  rozwijająca się  w sposób zrównoważony pod względem turystycznym i rekreacyjnym.

Raj  na Ziemi dla ludzi ceniących  wyjątkowe  warunki przyrody, klimat, dobre sąsiedztwo oraz wygodny i  szybki dojazd.

Działka o pow. 3000 m2 położona w miejscowości Jadwiżyn/Warniłęg. gm. Złocieniec. Około750m w linii prostej od jeziora Drawsko, z dobry dojściem i dojazdem do jeziora drogą gruntową (mała plaża)  niezalesiona (pojedyncze drzewa od strony drogi). ziałka w kształcie trójkąta. Naturalnie otulona ścianą lasu (działka sąsiednia -  własność Lasów Państwowych  - ATUT !!! Brak możliwości zabudowy). 


Ładnie wkomponowana w cichy zakątek  otoczony lasem iglastym i mieszanym i szpalerem starych lip wzdłuż  drogi asfaltowej.

Ciekawe wyskarpowanie (wał ziemny)  tworzące   w sposób zamierzony naturalne odgrodzenie siedliska od ściany lasu. Z jednej strony dostęp do wygodnej drogi gminnej, z drugiej zaś z uwagi na położenie -  oaza ciszy i spokoju, dające poczucie bezpieczeństwa.Wzdłuż drogi gminnej oświetlenie słupowe.  


Dojazd do nieruchomości  bezpośrednio drogą gminną asfaltową od strony ZACH.  lub drogą  gruntową od strony PŁN. W sąsiedztwie  nieuciążliwa zabudowa zagrodowa -rekreacyjna.


Na działkę zostały wydane warunki zabudowy - Zabudowa  zagrodowa w gospodarstwach rolnych. Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny (w tym poddasze użytkowe) z garażem (o pow. do 120 m2 ) oraz  jednokondygnacyjny budynek gospodarczy do 40 m2. Szerokość elewacji frontowej do 12m, dach dwuspadowy.


Dostępne media: energia i woda  w drodze, szambo (zbiornik własny).


Wykonanie przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

 


 

 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1903879
Miejscowość
Warniłęg
Gmina
Złocieniec
Ulica
Warniłęg
Cena cena w innych walutach
85 000 PLN
Cena za m2
28 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Rodzaj działki
Działka pod bud. 1-rodz.
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Wioletta Wołyńska

Wioletta Wołyńska

Pośrednik 

Specjalista ds. kredytów hipotecznych


wioletta@investsc.pl
tel.: 602 632 141

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę