94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk rosyjski facebookgoogle+

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy na sprzedaż

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Niekłonice,
Niekłonice

998 000 | 292 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 4401994

Pełen światła nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej położony w Niekłonicach koło Koszalina, w sąsiedztwie ogrodów działkowych. Został wybudowany w nowoczesnej, energooszczędnej technologii. Ściany zbudowane są z porothermu, ocieplone watą mineralna (grubość 15cm), elewacja - puc oraz płytka/cegła klinkierowa. W domu wszystkie media: woda (własna studnia), prąd, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie i ciepła woda z nowoczesnego pieca gazowego bardzo wysokiej jakości, zainstalowano solary. Dach z blachy aluminiowej, ocieplony pianką natryskową poliuretanową otwarto komórkową.Aktualnie wnętrze domu jest w trakcie odświeżania, zdjęcia pomieszczeń zostaną zaprezentowane po skończeniu prac.Dom składa się z :parteru: olbrzymi salon o powierzchni 56 m2, nad salonem nie ma stropu, sufit kończy się na konstrukcjo dachu., na ścianie południowej znajdują się olbrzymie okna wspaniale doświetlające całą otwarta przestrzeń w domu. Z salonu możemy przejść do widnej i otwartej na salon kuchni, w salonie jest także przygotowane miejsce na kominek oraz wyjście na taras na stronę zachodnią. Ponadto na parterze jeszcze trzy sypialnie (dwie z własnymi łazienkami), łazienka wc, garaż dwustanowiskowy, z kotłownią i łazianką oraz pomieszczeniem gospodarczym, Oraz pietra: główna sypialnia, pokój kąpielowy, łazienka oraz wyjście na bardzo duży taras. Ponadto garderoba, pomieszczenia przeznaczone na suszarni-prasowalnię oraz duża antresola. Projektowane posadzki: w przedpokojach, pomieszczeniach gospodarczych, garażu żywica epoksydowa; w kuchni oraz łazienkach terakota, w pokojach deska podłogowa.Projektowane ściany: malowane tynki tradycyjne (mineralno-wapienne)Okna PCV (tzw. szyby bezpieczne i antywłamaniowe typu p2 i p4), drzwi wejściowe antywłamaniowe. Instalacja alarmowa, domofon, centralnego odkurzania, internetowa, komputerowa, telefoniczna, gazowa, wodna, wentylacja, kanalizacja.Opis sporządzony na podstawie oświadczenia sprzedającego.Oglądanie nieruchomości po wcześniejszym kontakcie z Pośrednikiem nr lic. 14825.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin/Nowe Bielice, Osiedle Kolorowe
Róż

385 000 | 107 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1904159

Oferujemy do sprzedaży w I etapie inwestycji 25 budynków w zabudowie szeregowej, Wybudowanych według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie budynków garażami zwiększyło komfort mieszkańców, który nie będzie zakłócany przez odgłosy dochodzące zza ścian. Kolejnym atutem inwestycji jest najwyższy standard deweloperski, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich. Zabudowy wc firmy Tece gwarantuje żywotność i niezawodność.Stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z dopełnia uczucie komfortu i dobrze zainwestowanych pieniędzy.W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku.Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a nowoczesna ocieplona i uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność, długo żywotność i komfort mieszkańców. Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku. Tynki wewnętrzne i sufity podwieszane wykonane zostały z materiału firmy Knauf, poddasze ocieplone wełna skalna 25cm firmy Rockwool. Fasada ocieplona styropianem o gr 18 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy Ceresit barwiony w masie i kładziony metoda natryskowa. Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania. Cale osiedle będzie całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywać się będzie przez bramę na pilota.Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane będą z kostki betonowej. Osiedlowy plac zabaw dopełni całości. Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu .Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla.Podana cena jest cena brutto, zawierającą 8% VAT i dotyczy segmentu środkowego. Segment zewnętrzny do nabycia za 385.000zł brutto. Możliwość rozliczenia części ceny zakupu mieszkaniem klienta.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Dzierżęcino
Dzierżęcinska

1 180 000 | 500 m2 | pokoi: 11
nr oferty: 1001234

Nieruchomość przy ulicy Dzierżęcińskiej w Koszalinie, parterowa, wielorodzinna, o powierzchni całkowitej 500 m2, użytkowej 400 m2,gdzie można wydzielić 3 mieszkania np. można wynajmować i mieć źródło dochodu lub idealna oferta dla dewelopera ze względu na dużą działkę gruntu o powierzchni 4481 m2. Ta powierzchnia działki umożliwia dodatkowo wytyczenie dwóch lub trzech działek w przyszłości z dojazdem z innej strony lub zabudowania całej działki w inny sposób niż obecnie, albo rozbudowanie istniejącej nieruchomości, co przy tej funkcji usprawiedliwia taką cenę ofertową. Rok budowy 2008. Nieruchomość składa się z mieszkania o powierzchni 200 m2+ garaż i kotłownia o powierzchni 100 m2 i drugiego mieszkania również o powierzchni 200 m2. W tej funkcji istnieje również mieszkanie 2 - pokojowe. Lokale nie są formalnie wydzielone, choć jest to możliwe. Ta powierzchnia mieszkalna może być podzielona w inny sposób. Mieszkania te mają wielkie przestrzenie z możliwością rozbudowy, idealne dla wielopokoleniowych rodzin. Obecnie w tym domu - nieruchomości mieszkają dwie rodziny. W jednym mieszkaniu i drugim jest ogromny salon z wyjściem na ogród. W drugiej części mieszkania w kuchni połączonej z tym ogromnym salonem jest kuchenka gazowa zasilana butlą gazową, a w następnym mieszkaniu jest salon połączony z kuchnią, gdzie na podłodze są płytki - poler, kominek, w kuchni kuchenka elektryczna w zabudowie i nowoczesne meble ( zabudowa kuchenna pod wymiar). Dom - nieruchomość jest w nowoczesnym standardzie, do niewielkiego odświeżenia, cztery łazienki z WC, okna PCV. Media : prąd w budynku, woda- wodociąg prywatny - niezależne ujęcie z własnej studni. Pokrycie dachu: blachodachówka. Ogrzewanie: piec, gdzie rachunki wynoszą miesięcznie w sezonie grzewczym : 700 zł, prąd ok. 100 zł m-c, wywóz nieczystości - śmieci: 55 zł m-c. W ogrodzie liczne nasadzenia: drzewa i krzewy i zielona trawa. Dojazd do tej nieruchomości drogą gruntową utwardzoną. Prezentacja po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo, nr lic. zaw. 45.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin/Nowe Bielice, Osiedle Kolorowe
Róż

351 000 | 107 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1904154

Oferujemy do sprzedaży w I etapie inwestycji 25 budynków w zabudowie szeregowej, Wybudowanych według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie budynków garażami zwiększyło komfort mieszkańców, który nie będzie zakłócany przez odgłosy dochodzące zza ścian. Kolejnym atutem inwestycji jest najwyższy standard deweloperski, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich. Zabudowy wc firmy Tece gwarantuje żywotność i niezawodność.Stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z dopełnia uczucie komfortu i dobrze zainwestowanych pieniędzy.W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku.Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a nowoczesna ocieplona i uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność, długo żywotność i komfort mieszkańców. Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku. Tynki wewnętrzne i sufity podwieszane wykonane zostały z materiału firmy Knauf, poddasze ocieplone wełna skalna 25cm firmy Rockwool. Fasada ocieplona styropianem o gr 18 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy Ceresit barwiony w masie i kładziony metoda natryskowa. Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania. Cale osiedle będzie całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywać się będzie przez bramę na pilota.Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane będą z kostki betonowej. Osiedlowy plac zabaw dopełni całości. Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu .Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla.Podana cena jest cena brutto, zawierającą 8% VAT i dotyczy segmentu środkowego. Segment zewnętrzny do nabycia za 367.000zł brutto. Możliwość rozliczenia części ceny zakupu mieszkaniem klienta.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin/Nowe Bielice, Osiedle Kolorowe
Róż

351 000 | 107 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1904155

Oferujemy do sprzedaży w I etapie inwestycji 25 budynków w zabudowie szeregowej, Wybudowanych według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie budynków garażami zwiększyło komfort mieszkańców, który nie będzie zakłócany przez odgłosy dochodzące zza ścian. Kolejnym atutem inwestycji jest najwyższy standard deweloperski, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich. Zabudowy wc firmy Tece gwarantuje żywotność i niezawodność.Stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z dopełnia uczucie komfortu i dobrze zainwestowanych pieniędzy.W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku.Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a nowoczesna ocieplona i uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność, długo żywotność i komfort mieszkańców. Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku. Tynki wewnętrzne i sufity podwieszane wykonane zostały z materiału firmy Knauf, poddasze ocieplone wełna skalna 25cm firmy Rockwool. Fasada ocieplona styropianem o gr 18 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy Ceresit barwiony w masie i kładziony metoda natryskowa. Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania. Cale osiedle będzie całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywać się będzie przez bramę na pilota.Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane będą z kostki betonowej. Osiedlowy plac zabaw dopełni całości. Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu .Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla.Podana cena jest cena brutto, zawierającą 8% VAT i dotyczy segmentu środkowego.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin/Nowe Bielice, Osiedle Kolorowe
Róż

351 000 | 107 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1904156

Oferujemy do sprzedaży w I etapie inwestycji 25 budynków w zabudowie szeregowej, Wybudowanych według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie budynków garażami zwiększyło komfort mieszkańców, który nie będzie zakłócany przez odgłosy dochodzące zza ścian. Kolejnym atutem inwestycji jest najwyższy standard deweloperski, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich. Zabudowy wc firmy Tece gwarantuje żywotność i niezawodność.Stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z dopełnia uczucie komfortu i dobrze zainwestowanych pieniędzy.W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku.Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a nowoczesna ocieplona i uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność, długo żywotność i komfort mieszkańców. Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku. Tynki wewnętrzne i sufity podwieszane wykonane zostały z materiału firmy Knauf, poddasze ocieplone wełna skalna 25cm firmy Rockwool. Fasada ocieplona styropianem o gr 18 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy Ceresit barwiony w masie i kładziony metoda natryskowa. Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania. Cale osiedle będzie całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywać się będzie przez bramę na pilota.Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane będą z kostki betonowej. Osiedlowy plac zabaw dopełni całości. Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu .Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla.Podana cena jest cena brutto, zawierającą 8% VAT i dotyczy segmentu środkowego.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nowe Bielice,
Róż

351 000 | 107 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1904158

Oferujemy do sprzedaży w I etapie inwestycji 25 budynków w zabudowie szeregowej, Wybudowanych według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie budynków garażami zwiększyło komfort mieszkańców, który nie będzie zakłócany przez odgłosy dochodzące zza ścian. Kolejnym atutem inwestycji jest najwyższy standard deweloperski, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich. Zabudowy wc firmy Tece gwarantuje żywotność i niezawodność.Stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z dopełnia uczucie komfortu i dobrze zainwestowanych pieniędzy.W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku.Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a nowoczesna ocieplona i uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność, długo żywotność i komfort mieszkańców. Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku. Tynki wewnętrzne i sufity podwieszane wykonane zostały z materiału firmy Knauf, poddasze ocieplone wełna skalna 25cm firmy Rockwool. Fasada ocieplona styropianem o gr 18 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy Ceresit barwiony w masie i kładziony metoda natryskowa. Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania. Cale osiedle będzie całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywać się będzie przez bramę na pilota.Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane będą z kostki betonowej. Osiedlowy plac zabaw dopełni całości. Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu .Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla.Podana cena jest cena brutto, zawierającą 8% VAT i dotyczy segmentu środkowego. Segment zewnętrzny do nabycia za 367.000zł brutto. Możliwość rozliczenia części ceny zakupu mieszkaniem klienta.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nowe Bielice,
Róż

351 000 | 107 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1904157

Oferujemy do sprzedaży w I etapie inwestycji 25 budynków w zabudowie szeregowej, Wybudowanych według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie budynków garażami zwiększyło komfort mieszkańców, który nie będzie zakłócany przez odgłosy dochodzące zza ścian. Kolejnym atutem inwestycji jest najwyższy standard deweloperski, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich. Zabudowy wc firmy Tece gwarantuje żywotność i niezawodność.Stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z dopełnia uczucie komfortu i dobrze zainwestowanych pieniędzy.W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku.Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a nowoczesna ocieplona i uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność, długo żywotność i komfort mieszkańców. Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku. Tynki wewnętrzne i sufity podwieszane wykonane zostały z materiału firmy Knauf, poddasze ocieplone wełna skalna 25cm firmy Rockwool. Fasada ocieplona styropianem o gr 18 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy Ceresit barwiony w masie i kładziony metoda natryskowa. Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania. Cale osiedle będzie całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywać się będzie przez bramę na pilota.Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane będą z kostki betonowej. Osiedlowy plac zabaw dopełni całości. Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu .Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla.Podana cena jest cena brutto, zawierającą 8% VAT i dotyczy segmentu środkowego. Segment zewnętrzny do nabycia za 367.000zł brutto. Możliwość rozliczenia części ceny zakupu mieszkaniem klienta.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kurówko,
Kurówko

349 000 | 201 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 1904151

Idealna nieruchomość dla miłośników ciszy i spokoju lub dla chętnych aby prowadzić działalność agroturystyczną.Nieruchomość zlokalizowana wśród lasów, łąk i jezior na działce o pow.: 1896m2Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wolnostojący o pow. 200,60m2, położony w miejscowości Kurówko gm. Bobolice. Budynek murowany (cegła), częściowo podpiwniczony, okna PCV, dach pokryty blachą., podłogi: drewniane. Rozkład pomieszczeń:Piwnica, PARTER: 155,80m2- 5 pokoi w układzie amfilady, kuchnia (w pełni umeblowana i wyposażona, zabudowa kuchenna pozostaje w cenie nieruchomości), 2 łazienki (jedna łazienka z kabina prysznicowa, druga z wanną), komunikacja.PIĘTRO: 44,80m2- 2 pokoje, łazienka z kabiną prysznicową, pomieszczenie strychowe. Ogrzewanie: gazowe- butla gazowa propan- butan lub piec drzewny. Woda: podgrzewana gazem + bojler elektryczny. Budynek zaopatrzony w instalację elektryczną, gazową, wodną i telefoniczną.Na działce znajdują się również dwa budynki gospodarcze murowane:Budynek I o pow.: 87,80m2, w którym znajduje się letnia kuchnia oraz garaż.Budynek II o pow.: 30,80m2 (pomieszczenie rekreacyjne z kominkiem oraz pokój gościnny).Bezpośrednio obok nieruchomości znajduje się staw.Odległości: Bobolice- 18km, Koszalin- 34km, Drzewiany- 12km Możiwość zamiany na mieszkanie w Szczecinie lub Zielonej Górze.Na prezentację umawia Pośrednik (lic. zaw. 11698).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Sienkiewicza

450 000 | 94 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3402291

CHCIAŁBYŚ POCZUĆ SIĘ JAK W DOMU? SZUKASZ MIESZKANIA NIEOPODAL CENTRUM MIASTA, Z WŁASNYM TARASEM I OGRODEM? JEŚLI TAK - TO TA OFERTA JEST SKIEROWANA WŁAŚNIE DO CIEBIE !!! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni całkowitej 93,58 m2, mieszczące się na parterze w domu 3-rodzinnym. Mieszkanie klimatyczne, słoneczne, rozkładowe z oddzielnym wejściem, zadaszonym podjazdem i własnym ogrodem. Nieruchomość składa się z :* przestronnego salonu wraz z kominkiem,* 3 pokoi,* łazienki z wanną wyposażoną w szklaną przesłonę prysznicową,* WC.W pokojach na ścianach tapety i gładź, podłogi drewniane. Kuchnia w zabudowie (lodówka, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik), łazienka i WC po remoncie. Okna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Ogrzewanie gazowe + bojler na wodę 200 l. Większość mebli widocznych na zdjęciach w cenie mieszkania.Nieruchomość posiada również ogrzewaną piwnicę, w której znajduje się : kotłownia, pomieszczenie gospodarcze (wyposażone w pralkę, suszarkę i półki), pomieszczenie, które może służyć jako dodatkowy pokój.OPŁATY:podatek od nieruchomości 195,00zł/ rocznie,wywóz nieczystości 44zł/ miesięcznie,woda + prąd/ według zużycia,ogrzewanie-gaz/ według zużycia. Położenie to niewątpliwy atut nieruchomości. Cisza , spokój a zarazem bliskość do wszelkich wygód jakie daje nam miasto. W pobliżu przystanki autobusowe, sklepy, szkoła, kościół.ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA ? DZWOŃ ! UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ .Oglądanie tylko z Pośrednikiem (Lic.zaw. 11917). Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Mielenko,
Chabrów

698 000 | 270 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 2103282

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA BIURA.Uwaga NOWA cena, NIŻSZA o 52.000zł! Pensjonat z 11 pokojami gościnnymi położony w Mielenku (koło Mielna) ok. 700m od plaży. Oferta obejmuje 1/2 całego domu - bliźniaka o pow. 270m2, wybudowanego na odrębnej działce o powierzchni 455m2. OPIS PENSJONATU: - Budynek wybudowany i oddany do użytku w 2012r. - pokoje 3-osobowe i 4-osobowe, łącznie 11 pokoi; - wszystkie pokoje posiadają łazienki; - na najwyższej kondygnacji znajdują się 2 studia 2-pokojowe ze wspólną łazienką, każde studio 7-osobowe; - łączna liczba miejsc noclegowych 32 osoby; - pełne wyposażenie niezbędne do prowadzenia pensjonatu zawarte w cenie sprzedaży; - na terenie posesji znajduje się miejsce wypoczynkowe dla gości - grill z ławeczkami; ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER: wejście, hall, korytarz, kuchnia dla gości pensjonatu wraz z jadalnią, pokój 4-os. z łazienką, mieszkanie 1 pok. dla rezydenta (salon połączony z kuchnią, z kominkiem i wyjściem na taras, łazienka), schowek. I PIĘTRO: 2 pokoje 3-osobowe z łazienkami, 2 pokoje 4-osobowe z łazienkami i z balkonami. II PIĘTRO: 2 studia 2-pokojowe ze wspólną łazienką, każde studio 7-osobowe. STANDARD BUDYNKU: - dom wybudowany z bloczków silikatowych Silka, ściany ocieplone; - okna PCV + na najwyższej kondygnacji okna połaciowe; - z uwagi na fakt, że budynek jest obiektem sezonowym ogrzewanie gazowe zainstalowane zostało tylko w mieszkaniu dla rezydenta, dodatkowe ogrzewanie kominkowe; - ciepła woda pochodzi z kotła gazowego; - bardzo dobry stan techniczny pozwalający na prowadzenie działalności pensjonatowej. LOKALIZACJA: Lokalizacja przy głównej ulicy prowadzącej z Mielna do Mielenka. KOMUNIKACJA Poznań - Mielenko: 250km, Warszawa - Mielenko: 469km, Wrocław - Mielenko: 425km, Berlin - Mielenko: 312km. OGLĄDANIE NIERUCHOŚCI: Oglądanie wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem z pracownikiem biura.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Wspólny Dom
Chopina

239 000 | 56 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3402276

Chcesz mieszkać w domu, a jednocześnie być blisko centrum? Mamy dla Ciebie gotowy kompromis!Mieszkanie z ogródkiem w centrum Koszalina, które satnowi namiastkę domu!Opis:Mieszkanie trzypokojowe o pow. 56m2 położone na I piętrze w kamienicy. Kamienica ocieplona, z odświeżoną elewacją i wyremontowanym dachem.Mieszkanie bardzo słoneczne. Okna wychodzą na 3 strony świata: północ, południe i zachód. Wymienione wszystkie okna na PCV oprócz jednego. W pokojach na podłogach deski, ściany malowane. W kuchni terakota i pas glazury. Łazienka połączona z wc, widna- co jest dodatkowym atutem nieruchomości. Wszystkie pokoje przestronne i jasne o pow. 17,6m2; 13,10m2 i 10m2.Dużym walorem nieruchomości jest fakt, iż w kamienicy znajdują się tylko dwa mieszkania co daje poczucie dużej prywatności. Dodatkowo do mieszkania przynależy duży ogródek, który stanowi niewątpliwie stefę rekreacji. Mieszkanie posiada również dużą piwnicę składającą się z dwóch pomieszczeń oraz strych.Mieszkanie do remontu, które w dowolny sposób można zaaranżować. Opłaty:Koszty eksploatacyjne za media tj. wodę, prąd, kanalizację i gaz.Ogrzewanie gazowe-piec dwufunkcyjny.Lokalizacja:Mieszkanie znajduję się Koszalinie w dzielnicy Wspólny Dom. Dzięki usytuowaniu w tym miejscu mamy dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, szkół , przedszkoli oraz węzła komunikacyjnego. Bliskość do centrum Koszalina z jednoczesnym spokojem i ciszą .Mieszkanie przeznaczone dla rodziny, a także osób chcących prowadzić nieuciążliwość działalność gospodarczą typu kancelaria adwokacka, notariusz, biuro projektowe itp.Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Nasz Dom
Wojska Polskiego

350 000 | 103 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 2103274

OPIS NIERUCHOMOŚCI. Prezentujemy ciekawą ofertę dla osób poszukujących dla swojej rodziny miejsca zamieszkania bardzo dobrze skomunikowanego z centrum miasta. Na sprzedaż dom parterowy - pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 103m2 , położony w środku osiedla mieszkaniowego Nasz Dom w Koszalinie przy ulicy Wojska Polskiego; pod częścią mieszkalną istnieje kondygnacja - przyziemie, w której znajdują się pomieszczenia gospodarcze; powierzchnia działki 496 m2, stan prawny gruntu: własność; UKŁAD KONDYGNACJI: Wysoki parter: hall, przedpokój, salon, kuchnia, 2 sypialnie, osobno wc i łazienka, osobno weranda z bezpośrednim wejściem z zewnątrz. Przyziemie: 4 pomieszczenia gospodarcze, 2 garaże. OPIS TECHNICZNY. dach płaski pokryty papą termozgrzewalną (w 2012 odnowione zostało pokrycie papą); okna PCV; instalacja C.O. obejmująca grzejniki, rury oraz piec gazowy - całkowicie wymieniona w 2012r.; dom zbudowany z cegły czerwonej, stropy betonowe, ocieplenie stropodachu z lat 60-tych; rok budowy - lata 60 -te; stan techniczny i kondycja domu - do remontu; LOKALIZACJA. Lokalizacja w środku osiedla mieszkaniowego Nasz Dom w Koszalinie. Praktycznie centrum miasta. Najbliższe sąsiedztwo stanowią inne domy mieszkalne, szkoła podstawowa oraz ogródki działkowe naprzeciwko.Dogodne położenie w środku osiedla, dostępność do pełnej infrastruktury miejskiej obejmującej: szkoły (podstawówka i liceum), sklepy, przystanki, apteki i tereny wypoczynkowe, itp. ATUTY. lokalizacja na osiedlu Nasz Dom w Koszalinie; nieduży rozmiar domu stanowi potencjał dla rodziny pragnącej niskobudżetowego domu; układ domu - parterowy. MOŻLIWOŚCI: istnieje możliwość dokupienia działki znajdującej się na tyłach tej nieruchomości o powierzchni 436m2 , zabudowanej obecnie budynkiem warsztatowym (do usunięcia) za cenę 79.000,- zł. Wówczas łączna powierzchnia 2 działek wynosić będzie 932 m2. lub kupienia całej ogrodzonej nieruchomości obejmującej: dom 1/2 bliźniaka, budynek warsztatowy oraz wolno stojący pawilon usługowy położony na działce o pow. 118 m2 - wówczas łączna powierzchnia działki wynosić będzie: 1.115 m2. Wszystko za cenę 500.000,- zł. Oglądanie wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najlepszego na rynku kredytu na zakup nieruchomości. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY!