94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert obiekty na sprzedaż

sortuj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Wilcze Laski,
,

200 000 | 604 m2
nr oferty: 0505154

PAŁAC W WILCZYCH LASKACH Przedmiotem oferty jest były dwór, nieruchomość zabudowana położona na działce nr 55/6 o pow. 1,4525 ha. Działka zabudowana jest pałacem z drugiej połowy XIX wieku, o pow. zabudowy 604m2, w stanie do kapitalnego remontu, wpisanym wraz z otaczającym parkiem do rejestru zabytków. Działka nr 55/6 jest ogrodzona, które to ogrodzenie jest miejscami poprzerywane. Klasy gruntów: tereny inne zabudowane Bi, łąki trwałe ŁIII, Lasy LsIII, grunty zadrzewione i zakrzewione Lzr-LIIIb, Lzr-ŁIII. Nieruchomość znajduje się na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolami: MUR - 2 - tereny zabudowy zagrodowej, produkcji rolnej nieuciążliwej, ZP-2 - tereny drzewostanów o charakterze parkowym, KL-2 - drogi publiczne klasy drogi lokalnej o szer. 14 m dla odcinków nowoprojektowanych lub modernizowanych. Część działki leży w strefie WIII ograniczonej ochrony archeologiczno - konserwatorskiej. Część działki stanowi zabytek wpisany do rejestru zabytków jako R-76 (dwór z parkiem krajobrazowym z 2 połowy XIX wieku). Media: - prąd znajduje się na działce; - wodociąg znajduje się w drodze; - kanalizacja w drodze. Przez nieruchomość przebiega sieć wodociągowa i telekomunikacyjna. Dojazd drogą asfaltową. Odległości: - Szczecinek ok. 12 km; Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Rybacka

550 000 | 629 m2
nr oferty: 0505137

DUŻA DZIAŁKA - USŁUGI, SKŁADY, MAGAZYNY - WYSOKOŚĆ BUDYNKÓW DO 15 M SZCZECINEK UL. RYBACKA Przedmiotem oferty jest nieruchomość - duża działka zabudowana budynkami , położona na działce nr 43/4 o pow. 7667 m2. Budynki murowane wybudowane w latach 60 XX w (całość o pow. użytkowej 629 m2) Część zabudowań to: - budynek biurowo - socjalny, - dwa budynki gospodarcze przylegle do budynku biurowego, - budynek warsztatowo - magazynowy. Budynki w stanie do remontu i adaptacji. Media: - woda - wodociąg, - kanalizacja - szambo 15 m3, kanalizacja w drodze obok działki, - prąd i siła w budynkach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Szczecinka działka oznaczona jest symbolem B-9.UUstalenia dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem B-9.U:1) przeznaczenie - zabudowa usługowa;2) zasady podziału geodezyjnego:a) dopuszcza się, z zastrzeżeniem lit. b, podział na działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż0,20 ha,b) dopuszcza się wydzielenie działki budowlanej o powierzchni nie większej niż 0,01 ha, przeznaczonejwyłącznie na potrzeby lokalizacji obiektów infrastruktury technicznej;3) zasady i warunki zabudowy i zagospodarowania terenu:a) budynki usługowe,b) dopuszcza się składy, magazyny,c) wysokość budynków - do 15 m,d) liczba kondygnacji nadziemnych - do trzech,e) geometria dachów - dachy o nachyleniu połaci pod kątem 45° lub mniejszym,f) powierzchnia zabudowy - do 70% powierzchni działki budowlanej,g) maksymalna intensywność zabudowy - 1,40,h) powierzchnia terenu biologicznie czynnego - co najmniej 10% powierzchni działki budowlanej,i) linie zabudowy nieprzekraczalne - zgodnie z rysunkiem planu,j) dopuszcza się, z uwzględnieniem linii zabudowy, lokalizację budynków ścianą bez otworów okiennychi drzwiowych bezpośrednio przy granicy działki budowlanej lub w odległości 1,5 m;4) obsługa komunikacyjna - dostęp do drogi publicznej - do terenu B-24.KD-Z lub B-25.KD-D. W (planie) ustaleniach w zakresie ochrony i kształtowania ładu przestrzennego:dopuszcza się zachowanie istniejących w dniu uchwalenia planu budynków, zlokalizowanych częściowoprzed linią zabudowy, a także ich nadbudowę w obrębie części wysuniętej przed tą linię; Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Kretomino, Kretomino
Koszalińska

1 390 000 | 420 m2 | pokoi: 8
nr oferty: 2103759

Do sprzedaży: wolno stojący budynek z funkcjonująca restauracją, pokojami hotelowymi do wynajęcia i mieszkaniem dla właściciela. Lokalizacja. - nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 (Koszalin - Poznań), przy południowym wjeździe do Koszalina; - lokalizacja na osiedlu mieszkaniowym (domy 1-rodzinne oraz budynki wielorodzinne) na obrzeżach Koszalina; Opis nieruchomości. - działka o powierzchni 1.193m2; - na działce wybudowany jest wolno stojący budynek II kondygnacyjny, w skład którego wchodzi: 1. restauracja z pełni wyposażoną kuchnią (specjalizująca się w kuchni greckiej); 2. 5 pokoi hotelowych 2 - osobowych z łazienkami do wynajęcia; 3. mieszkanie 3 - pokojowe (2 pokoje, kuchnia otwarta na salon, salon, łazienka); Rozkład pomieszczeń. Parter: Wejście do restauracji, sala konsumpcyjna na 50 osób (pow. 97,5m2), 2 toalety dla klientów, zmywak, kuchnia (pow. 86m2), 4 pomieszczenia magazynowe (pomieszczenie chłodni, magazyn `suchy`, magazyn warzyw, magazyn chemii), pomieszczenie socjalne dla pracowników, wc dla pracowników, kotłownia, odrębne wyjście dla dostawy towaru, przed wejściem do obiektu znajduje się murowany grill z wędzarnią, altana, stoliki zewnętrzne. I piętro. 5 pokoi 2 - osobowych z łazienkami do wynajęcia, mieszkanie 3 pokojowe dla właściciela (ok. 83m2: 2 pokoje, kuchnia otwarta na salon, salon, łazienka), pomieszczenie biurowe. Wyposażenie. W cenie pełne wyposażenie: - kuchni: chłodnie i zamrażarki (6 szt.), piec konwekcyjno - parowy, kuchnia gazowa 6-cio palnikowa z funkcją piekarnika i grillem gazowym na kamienie lawy, wyciągi kuchenne, zmywarka gastronomiczna, zmywarka zwykła, szafa przelotowa, regały i stoły ze stali nierdzewnej; - części hotelowej: Obejmujące tapczany, pościel, ręczniki, wyposażenie, itp. Atuty nieruchomości: - dobry stan techniczny nieruchomości nie wymagający nakładów finansowych na remont lub modernizację obiektu; - pełne wyposażenie niezbędne do prowadzenia działalności gastronomiczno - hotelowej; - dobra i uznana wśród klientów opinia obiektu gastronomiczno - hotelowego poparta wieloletnią działalnością; - możliwość organizowania imprez plenerowych; Cena nieruchomości. Cena nieruchomości: 1.390.000,- zł (1/4 nieruchomości podlega podatkowi Vat 23% z tytułu sprzedaży, cena zawiera ten podatek Vat). Prezentacja nieruchomości. Wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Sarbinowo,
Południowa

1 200 000 | 327 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 2103760

Szukasz pomysłu na dochodowy biznes nad morzem bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest dla Ciebie!!! Polecamy na sprzedaż kompleks domków letniskowych w Sarbinowie. Na działce o powierzchni 1164 m2 posadowione są 4 drewniane domki z murowanymi fundamentami. Domy posiadają przyłącza elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne, docieplone są wełna 15cm. Każdy dom ma powierzchnię 75m2, na którą składa się:Parter: salon z aneksem kuchennym, łazienka i klatka schodowaPiętro: dwie sypialnie Domy są w pełni wyposażone. W cenie pozostają meble kuchenne, lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, telewizor, piecyk elektryczny oraz wszystkie meble widocznie na zdjęciach. Na terenie działki przygotowane są również fundamenty wraz z przyłączami pod dwa dodatkowe domy. Dodatkowo w cenie domek holenderski o powierzchni 27m2, w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Przed domkami znajduje się plac zabaw dla dzieci. Cała posesja ładnie zagospodarowana. Trawnik oraz tuje posiadają system nawadniana. Ośrodek funcjonuje od kilku lat i cieszy się bardzo dużym zainetersowaniem. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Możesz od razu zacząć zarabiać!!! LokalizacjaSarbinowo to malowniczo położona miejscowość nadmorska, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Kompleks domków zlokalizowany jest tylko 350m2 od plaży. Jeżeli jest to oferta dla Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, tylko po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem.

Dom jednorodzinny, 282 m2, Karlino, działka 1 ha.
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Karlino, Witolub
Witolub

1 500 000 | 282 m2
nr oferty: 4402284

Dom jednorodzinny o pow. 282 m2, na dużej, ponad hektarowej działce. Ze wzgledu na położenie araz dużą dzaiłkę może zostać przearanżowany na obiekt pensjonatowy lub hotelowy. Obecnie w Karlinie nie ma takiego obiektu. Dom na obrzeżach miejscowości Karlino. Trzy kondygnacje obiektu zapewniają duże możliwości adaptacyjne.Dom posadowionu na dużej działce o pow. 10.080 m2. Działka zagospodarowana, przed budynkiem polbruk. Piękna, zielona okolica. W planach inwestycyjnych gminy Karlino pobliski teren przeznaczony jest pod Muzeum Historii Naturalnej - nowoczesne, multimedialne i interaktywne centrum wystawowe. Nie będzie to jednak zwykłe muzeum. Oprócz ekspozycji wież wiertniczych będzie również pokazanay szyb gazowy ze słupem ognia dochodzącym do 20 metrów wysokości. Inwestycja ta zapewne ożywi teren pod względem turystycznym. W roku 2020 mija 40 lat od najgłośniejszej w Polsce erupcji gazu. Zapewne wydarzenie to spowoduje duże zainteresowanie medialne zarówno ze strony wladz gminy, województwa jak i państwa.W tym kontekście oferowany przez nas obiekt będzie mógł spełniać funkcje hotelowo-pensjonatowe zwlaszcze, że mamy tu duże możliwości rozbudowy na działce. W chwili obecnej w Karlinie nie funkcjonuje żaden hotel. Odległości: Ustronie Morskie: 25 km, Kołobrzeg: 35 km, Koszalin: 30 km. Nieruchomość zlokalizowana w odległości ok. 1 km od trasy DK6. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Stare Bielice,
Bałtycka

1 050 000 | 700 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 2103741

OPIS NIERUCHOMOŚCI Super pomysł na rodzinny biznes!!! Ciekawa i niepowtarzalna oferta na rynku koszalińskim. Kameralny obiekt całoroczny, obecnie funkcjonuje w części jako dom mieszkalny oraz domki i apartamenty do wynajęcia. Do Mielna tylko 10 km. Chętnie odwiedzany jest przez turystów z Niemiec i z Danii. OKAZJA CENOWA, szybki zwrot nakładów! Mieszkaj i zarabiaj. Prezentujemy bardzo ciekawą nieruchomość, składającą się z: a/ 2 kondygnacyjnego domu, w którym na kondygnacji dolnej urządzono tylko dla właścicieli obiektu część wypoczynkowo - rozrywkową (bar, bilard) i łazienkę, pomieszczenie gospodarcze pralnia i magazyn), garaż, kotłownię, jak również 3 odrębne i całkowicie wyposażone apartamenty z aneksami kuchennymi oraz łazienkami i salon fryzjersko - kosmetyczny (każdy apartament posiada odrębne wejście), na górnej kondygnacji znajduje się bardzo duże 350m mieszkanie dla właściciela nieruchomości składające się z przestronnego salonu, kuchni, 2 łazienek, klatki schodowej, korytarza oraz 6 odrębnych pokoi; b/ 2 nowych, całkowicie wyposażonych domków do wynajęcia, c/ nowego atestowanego placu zabaw dla dzieci, d/ altany integracyjnej dla gości obiektu, e/ szklarni, f/ wiaty. Ogólnie obiekt posiada obecnie łącznie: - 20 miejsc noclegowych, w tym domki 2x5 miejsc, pokoje 2x4 miejsca i 1x2 miejsca, - miejsca parkingowe na około 20 samochodów. Dom posiada możliwości przebudowy, przez co można zwiększyć ilość miejsc noclegowych oraz stworzyć 2 odrębne mieszkania na kondygnacji górnej. Nieruchomość może stać się zajazdem, hotelem, pensjonatem. Bardzo dobrze prosperujący obiekt, z wysoką notą na bookingu, który zapewni Ci przyjemne dochodowe zajęcie, a po pracy pozwoli znakomicie wypocząć w bardzo dobrze zaaranżowanej przestrzeni. Podstawowe parametry techniczne budynku: Powierzchnia działki: 3050m2 (posesja w całości ogrodzona, z bardzo ładnie utrzymaną zielenią, bramą elektryczną, domofonem z podglądami i 5 kamerami do nagrywania zewnętrznego); Powierzchnia całkowita domu: 700m2, użytkowa 650m2; Materiał konstrukcyjny: cegła pełna czerwona i suporex, ocieplenie styropian 10 i położony putz; Dach: dwuspadowy, kryty blachodachówką; Ogrzewanie: gazowe oraz nowy (roczny) piec na pellet z zasobnikiem wody na 300L; Własne ujęcie wody ze stacją uzdatniania i woda miejska; Więcej danych technicznych udostępnimy każdej osobie zainteresowanej. LOKALIZACJA: Obiekt położony jest w Starych Bielicach przy ulicy Bałtyckiej. Bardzo dobry dojazd, wkrótce będzie można dojechać do obiektu nowym zjazdem z drogi ekspresowej S6! Do Jeziora Cieszyn tylko 3,5 km. Doskonała baza wypadowa nad morze. Do Mielna tylko 10 km. Wydanie nieruchomości to kwestia do ustalenia. Jeżeli jest to oferta dla Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, tylko po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin ,
Os. Morskie

529 000 | 336 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 0206166

Uwaga obniżka ceny o 50.000 zł, szybka sprzedaż! Aktualna cena: 529 000 zł za 337m2 Na sprzedaż lokal około 337 m2 usytuowany na 1 piętrze. W budynku usługowo - biurowym. Lokal z osobnym wejściem w Koszalinie w rejonie osiedla Morskiego. Lokal idealny na szkołę zumby, fitness, jogę, przedszkole prywatne ale również dla firmy na biura, np. rachunkowe, etc. lub na biura z branży IT czy agencję pracy. Nieruchomość składa się z kilku pomieszczeń w tym dużej sali i kilku innych mniejszych i większych pokoi oraz własnego korytarza. W lokalu okna PCV. Ściany malowane, na podłogach wykładzina dywanowa. Lokal posiada dostęp do własnych sanitariatów i aneksu kuchennego. Własne ogrzewanie gazowe. Lokal bardzo dobrze doświetlony, duże okna. W sąsiedztwie, w budynku znajdują się wynajęte pomieszczenia - szkoła językowa, biuro rachunkowe, inne.Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Kaucja dla właściciela - jednomiesięczny czynsz najmu. Wydanie po wpłaceniu kaucji i podpisaniu umowy najmu. Dodatkowo do czynszu najmu należy doliczyć media wg zużycia. Do ceny 529 000 zł ( VAT nie występuje). CENA DO NEGOCJACJI! Przy wynajmie - Czynsz najmu - 23 zł/m2+ 23% VAT + media, kaucja (do uzgodnienia). Lokal pusty. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.