94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

O firmie

INVEST Nieruchomości - Sprawdzony Partner !

INVEST Nieruchomości jest firmą zajmującą się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości.

Znajdziecie u nas Państwo szeroki wybór mieszkań, apartamentów oraz domów, działek i lokali użytkowych.
Oferujemy także bogatą ofertę obiektów komercyjnych, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów  i gospodarstw rolnych.

Z przyjemnością poprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy transakcji. Towarzyszymy naszym klientom w kancelarii notarialnej i przy finalizowaniu transakcji oraz podczas realizacji spraw formalnych związanych z przekazaniem nieruchomości. W każdym z tych momentów służymy Państwu profesjonalną informacją.

Uzupełnieniem naszych usług jest pośrednictwo finansowe i pomoc w wyborze najkorzystniejszej dla Państwa oferty kredytowej.

Oferujemy kompleksową obsługę transakcji na każdym jej etapie. W oparciu o partnerską współpracę z biurami nieruchomości mamy dostęp do wszystkich ofert w sieci. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi co wpływa na rzetelną i szybką wycenę nieruchomości. Przygotowujemy wyłącznie bezpieczne transakcje, które realizujemy w najlepszych kancelariach notarialnych.

Nasze działania cechuje szczególna staranność i odpowiedzialność, a także lojalność oraz dyskrecja. Stosujemy się do wymagań standardów zawodowych i kodeksu etyki. Staramy się uczestniczyć w licznych seminariach, szkoleniach i konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości, możemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.