94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na wynajem

sortuj
Lokal usługowy centrum Szczecinka, po schodkach
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecinek,
Wyszyńskiego

1 400 | 58 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0506337

LOKAL USŁUGOWY, CENTRUM MIASTA SZCZECINEK, UL. WYSZYŃSKIEGO "PO SCHODKACH" Cena miesięcznego najmu: 1.400 zł Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o pow. użytkowej 57,80 m2, położony na parterze, składający się z sali sprzedaży, zaplecza, przymierzalni i łazienki. Lokal pod działalność handlową, usługi medyczne, salon fryzjerski lub kosmetyczny. Opis pomieszczeń: Na podłodze w części centralnej wykładzina pcv, w pozostałych posadzka (w łazience i zapleczu). Ściany malowane, w części tapeta. Centralne ogrzewanie - z sieci miejskiej. Ciepła woda - podgrzewacz przepływowy w łazience. Administratorem budynku jest Zakład Obsługi Nieruchomości. Miesięczne opłaty za najem: 1.400,00 zł. Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty administracyjne w kwocie ok. 680 zł (w tym m.in. zaliczka na ogrzewanie, podatek od nieruchomości, zaliczka na wodę, opłata za śmieci) oraz za prąd wg. zużycia. Najmujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Bezczynszowy lokal 23 m2 po remoncie
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin, Tysiąclecia
Podgórna

1 200 | 23 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 5001257

Ekonomiczny lokal w ustronnym miejscu !Prezentujemy niezależny lokal, położony przy ul. Podgórnej w Koszalinie.Lokal o powierzchni 23 m2, składający się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza socjalnego z przejściem do wc. Do lokalu prowadzi niezależne wejście z zewnątrz.Punkt mimo położenia w kameralnym miejscu, a jednocześnie przy jednym z ciągów pieszych jest bardzo dobrze widoczny. Możliwość zamontowania reklamy widocznej z daleka.Dookoła osiedle mieszkaniowe, szkoła podstawowa, rynek. Idealne miejsce na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, biuro, czy małą gastronomię.Niskie koszty utrzymania ! Lokal bezczynszowy ! Opłata jedynie za media, czyli energię i wodę. Dodatkowo ewentualnie ochrona w kwocie 50 zł miesięcznie, gdyby przyszły najemca miał taka potrzebę.Ogrzewanie z klimatyzatora z funkcją grzania, ciepła woda podgrzewana przez elektryczny podgrzewacz.Lokal w bardzo dobrym stanie, do wejścia bez żadnych nakładów. Istnieje możliwość zrobienia drugiego źródła wody w pomieszczeniu głównym pod usługi fryzjerskie, czy kosmetyczne.Lokal zabezpieczony roletami zewnętrznymi wraz z instalacją alarmową.Czynsz 1200 zł miesięcznie dla właściciela. Wymagana kaucja w kwocie do uzgodnienia. Polecamy i zapraszamy na prezentację. Oferta na wyłączność. Oglądanie z Pośrednikiem po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Lokal użytkowy - Koszalin
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin,
Zwycięstwa

3 873 | 132 m2
nr oferty: 0207286

PROMOCJA WIOSENNA ! CENA DOTYCZY UMÓW ZAWARTYCH DO KOŃCA KWIETNIA 2023 !!Pierwsze dwa miesiące czynsz w wysokości 50%, przy umowie na dwa lata. Na wynajem lokal biurowy o pow. 131,66 m2 położony w biurowcu przy ulicy Zwycięstwa w Koszalinie.Składający się z 4 niezależnych lokali:lokal biurowy o pow. 28,82 m2 - 2 pomieszczenia,lokal biurowy o pow. 13,79 m2 - 1 pomieszczenie,lokal biurowy o pow. 38,09 m2 - 2 pomieszczenia,lokal biurowy o pow. 50,96 m2 - 3 pomieszczenia Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku biurowo - usługowym. Możliwość wynajęcia całej powierzchni lub poszczególnych lokali biurowych. Budynek po generalnym remoncie w 2021 roku. Historyczna nazwa ,,PRZEMYSŁÓWKA"Nieruchomość położona blisko centrum, przy głównej ulicy Koszalina, co zapewnia również bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej.Wysokość najmu 3.873,23zł netto/mies + media (energia i ogrzewanie) Umowa zawierana na okres dwóch lat. Możliwość dostępu do światłowodu dostarczanego przez firmę Orange w cenie 39zł.Dodatkowo płatne opłaty eksploatacyjne w wysokości 15 zł za każdy m2 wynajmowanej powierzchni. Przy budynku znajdują się parkingi ogólnodostępne, istnieje też możliwość wynajęcia miejsca parkingowego bezpośrednio przy budynku w cenie 300zł.Możliwość wynajęcia dodatkowo reklamy świetlnej na elewacji budynku. Dodatkowo do wynajęcia lokale biurowe o innych powierzchniach: 108,37 m2, 13,96 m2, 32,82 m2, 36,65 m2, 20,57 m2, 15,88 m2, 31,12 m2, 47,45 m2, 141,90 m2, 57,18 m2. Kaucja w wysokości 2 krotnego czynszu najmu.