94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE PODDASZOWE Z LOGGIĄ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

134 500 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506356

BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA PODDASZE Z BALKONEM - MIESZKANIE DO WŁASNEGO WYKOŃCZENIA Ładne mieszkanie W STANIE DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI położone na poddaszu, w bardzo dobrej lokalizacji. Opis mieszkania (jest samodzielność lokalu mieszkalnego) o pow. 44,87 m2 położonego na poddaszu przy ul. Słowackiego 7b/7 w Bornem Sulinowie: - 1 pokój (pow. 12,02 m2),- 2 pokój (pow. 12,21 m2) - antresola o pow. po obrysie ok. 27,30 m2, , - kuchnia (pow. 9,44 m2) - z wyjściem na balkon, - łazienka z wc (pow. 4,80 m2), - przedpokój (pow. 6,40 m2)Pomieszczenie piwniczne nr 7 o pow. 2,43 m2. Z lokalem związny jest udział 81/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/116 i 37/115; W całym mieszkaniu okna pcv.Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Przewidziane jest ogrzewanie własne i ciepła woda z gazowego piecyka dwufunkcyjnego. Konstrukcja więźby dachowej drewniana pokryta dachówką. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce nr 37/116 o pow. 363 m2 wraz z działką nr 37/115 o pow. 1122 m2. Przeznaczenie działki: 190 MW, MN, U - Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, jednorodzinnej i usługowej. Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz Jeziora Pile. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu Jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE PODDASZOWE Z LOGGIĄ I ANTRESOLĄ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

196 000 | 66 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0506357

BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA PODDASZE Z BALKONEM I ANTRESOLĄ - MIESZKANIE DO WŁASNEGO WYKOŃCZENIA Ładne, słoneczne mieszkanie W STANIE DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI położone na poddaszu, w bardzo dobrej lokalizacji. Opis mieszkania (jest samodzielność lokalu mieszkalnego) o pow. 65,54 m2 położonego na poddaszu przy ul. Słowackiego 7b/9 w Bornem Sulinowie: - 1 pokój (pow. 22,94 m2) - przstrzeń otwarta (salon) z wyjściem na balkon i z wejściem na antresolę, - 2 pokój (pow. 12,07 m2), - 3 pokój (pow. 12,22 m2) - antresola o pow. po obrysie ok. 36 m2, - kuchnia (pow. 7,41 m2), - łazienka z wc (pow. 5,34 m2), - pomieszczenie pomocnice (pow. 5,56 m2). Pomieszczenie piwniczne nr 9 o pow. 2,54 m2. Z lokalem związny jest udział 117/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/116 i 37/115; W całym mieszkaniu okna pcv.Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Przewidziane jest ogrzewanie własne i ciepła woda z gazowego piecyka dwufunkcyjnego. Konstrukcja więźby dachowej drewniana pokryta dachówką. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce nr 37/116 o pow. 363 m2 wraz z działką nr 37/115 o pow. 1122 m2. Przeznaczenie działki: 190 MW, MN, U - Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, jednorodzinnej i usługowej. Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz Jeziora Pile. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu Jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie z ogródkiem przy parku i jeziorze.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Pileckiego

385 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0506355

PRZESTRONNE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM PRZY PARKU I JEZIORZE SZCZECINEK UL. PILECKIEGO Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 65,33m2, położony na I piętrze kamienicy, składający się z 2 pokoi, salonu z kuchnią, łazienki, oddzielnego wc i 2 przedpokojów. Mieszkanie położone jest w centrum miasta w bliskiej odległości od parku miejskiego, jeziora, sklepów, przystanku, szkół i innych miejsc użyteczności publicznej. Opis pomieszczeń: salon z kuchnią (ok. 20,77m2) - terakota, gładzie malowane, fototapeta, meble kuchenne na wymiar, szafa w zabudowie; pokój (ok. 11,14m2) - terakota, gładzie malowane, tapeta, okno pcv; pokój (ok. 20,14m2) - terakota, gładzie malowane, kominek okno i okno balkonowe pcv; łazienka (ok. 5,07m2) - terakota, glazura, wanna prysznic, umywalka, okno pcv; wc (ok. 1,71m2) - terakota, glazura, cegła i gładzie malowane, muszla, umywalka, okno pcv; przedpokój (ok. 5,63m2) - terakota, gładzie malowane, dwufunkcyjny piec gazowy "Ariston", domofon; przedpokój (ok. 2,52m2) - terakota, gładzie malowane; Mieszkanie częściowo umeblowane. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. 10,37m2. Z lokalem związany jest udział do 170/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu pod budynkiem. W ramach swojego udziału właściciel korzysta z wspólnego poddasza oraz wspólnego podwórka (m. in. miejsce na samochód). Dodatkowo właściciel dzierżawi od miasta przyległy do posesji teren o pow. 94m2 - DZIAŁKA WYPOCZYNKOWO REKREACYJNA. Ogrzewanie c.o. własne gazowe (piec dwufunkcyjny). Ciepła woda piec dwufunkcyjny. Administratorem budynku jest ZGM-TBS w Szczecinku. Opłaty miesięczne wg. stanu na marzec 2023 r. wynoszą ok. 379 zł w tym: odpis na fundusz remontowy i zaliczka na utrzymanie części wspólnej. Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i gaz wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości wg ilości osób zamieszkałych. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE NA 1 PIĘTRZE
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

117 000 | 42 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0506353

BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA 1 PIĘTRO - MIESZKANIE DO WŁASNEGO WYKOŃCZENIA Ładne mieszkanie W STANIE DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI położone na I piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji. Opis mieszkania (jest samodzielność lokalu mieszkalnego) o pow. 41,76 m2 położonego na 1 piętrze przy ul. Słowackiego 7b/5 w Bornem Sulinowie: - pokój (pow. 16,32 m2),- kuchnia (pow. 12,20 m2), - łazienka (pow. 3,94 m2),- przedpokój (pow. 9,30 m2).W całym mieszkaniu okna pcv.Pomieszczenia piwnicznego nr 5 o pow. 1,86 m2. Z lokalem związny jest udział 75/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/116 i 37/115; Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Przewidziane jest ogrzewanie własne i ciepła woda z gazowego piecyka dwufunkcyjnego. Konstrukcja więźby dachowej drewniana pokryta dachówką. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce nr 37/116 o pow. 363 m2 wraz z działką nr 37/115 o pow. 1122 m2. Przeznaczenie działki: 190 MW, MN, U - Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, jednorodzinnej i usługowej. Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz Jeziora Pile. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu Jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Duży lokal usługowy w Barwicach.
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Barwice,
Wojska Polskiego

220 000 | 146 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 0506354

LOKAL USŁUGOWY PRZY CENTRUM BARWICE UL. WOJSKA POLSKIEGO Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy położony na parterze, o powierzchni użytkowej 145,77m2, położony przy jednej z głównych ulic Barwic, niedaleko centrum. Lokal składa się z: sali sprzedaży, korytarzy, chłodni, pomieszczenia biurowego, pomieszczenia magazynowego, pomieszczenia socjalnego z łazienką i wc. Wg ksiąg wieczystych nieruchomość składa się z 2 lokali niemieszkalnych. Opis pomieszczeń: - sala sprzedaży (ok. 60,00m2) - terakota, boazeria pcv, okna pcv, wejście do lokalu; - chłodnia (ok. 3,95m2) - terakota, glazura; - pomieszczenie biurowe (ok. 20,20m2) - terakota, ściany malowane, okno; - pomieszczenie socjalne z łazienką(ok. 10,40m2) - terakota, ściany malowane i glazura, prysznic, pisuar, umywalka, dwufunkcyjny piec gazowy "Vaillant", okno pcv, wyjście z lokal; - wc (ok. 1,20m2) - terakota, muszla; - pomieszczenie magazynowe (ok. ) - terakota, ściany malowane, w części glazura, wyjście z lokalu wyjście na poddasze; - łazienka z wc (ok. 2,9m2) - terakota, w części glazura, częściowo ściany malowane, umywalka, wc; - pom. gospodarcze (ok. 33,00m2) - terakota, w części glazura, w części ściany malowane; - korytarze; Właściciel korzysta z poddasza o pow. ok. 60m2 (liczone po obrysie podłogi). Ogrzewanie: piec etażowy oraz dwufunkcyjny piec gazowy. Zdjęte liczniki prądu, wody i gazu. Rozprowadzona instalacja alarmowa i monitoringu. Z nieruchomością związany jest: udział do 457/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 94 oraz udział do 204/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 93/2. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem lokalu.

Działka tuż pod miastem z rozpoczętą budową domu.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Marcelin,
,

350 000 | 1528 m2
nr oferty: 0506347

DZIAŁKA Z ROZPOCZĘTĄ BUDOWĄ DOMU W PORZĄDANEJ LOKALIZACJI POD MIASTEM. MARCELIN GM. SZCZECINEK. Oferujemy działkę z rozpoczętą budową domu mieszkalnego wg projektu "Dom przy Bukowej 41" z własnymi szczegółowo przemyślanymi zmianami. Powierzchnia użytkowa parteru ok. 136,98m2. Rozpoczęta budowa budynku parterowego z poddaszem nieużytkowym, murowanego z betonu komórkowego. Działka nr 64/6 ma powierzchnię 1528 m2 (ok. 30m x 50m). Media: - woda i kanalizacja z sieci w budynku; - prąd w drodze dojazdowej przy asfalcie, - gazociąg w drodze dojazdowej przy asfalcie Wraz z działką nabywany jest udział w działkach stanowiących drogę dojazdową wewnętrzną. Dojazd: drogą asfaltową, ostatni odcinek drogą wewnętrzną - udział do wykonania we własnym zakresie (ok. 52m). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem MNU-1 teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych. Klasy gruntów: RVI. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

1485 zł miesięcznie - kup na raty bez banku!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Tarnina,
,

99 000 | 736 m2
nr oferty: 0506349

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 1485 ZŁ MIESIĘCZNIE ! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 51 (nr ewidencyjny 288/17) o pow. 736 m2, położoną tuż za granicą administracyjną Szczecinka, w m. Tarnina, obręb Parsęcko, gm. Szczecinek. Teren pochyły. Dojazd do kompleksu, w którym znajduje się działka, drogą asfaltową gminną, na terenie kompleksu drogami wewnętrznymi (drogi prywatne do wykonania, nabywany udział). Klasy gruntów: grunty orne RIVb i RV. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Szczecinek działka posiada przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny zabudowy usługowej. Dla wyżej wymienionych terenów ustala się (m .in.): 1. przeznaczenie podstawowe terenów - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej obejmujące powyżej 50% powierzchni całkowitej budynków na działce budowlanej; 2. przeznaczenie uzupełniające - tereny zabudowy usługowej obejmujące poniżej 50% powierzchni całkowitej budynków na działce budowlanej; dopuszcza się budowę budynków usługowych jako obiektów wolnostojących lub realizowanie lokali użytkowych wbudowanych w budynki mieszkalno-usługowe; 3. zagospodarowanie terenów i kształtowanie zabudowy: a. wysokość zabudowy - do 2 kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe), nie wyżej niż 10,5m; b. geometria dachów - pochyłe, płaskie; c. nachylenie połaci dachowych pochyłych - od 25 do 45 stopni; d. powierzchnia zabudowy - nie więcej niż 30% powierzchni działki budowlanej; e. powierzchnia biologicznie czynna - nie mniej niż 50% powierzchni działki budowlanej; f. wskaźnik intensywności zabudowy - 0,05 do 0,9.Ustala się pokrycie dachów pochyłych dachówką ceramiczną, betonową, innym materiałem dachówkopodobnym w odcieniach czerwieni, brązu, antracytu i czerni, lub szlachetną blachą płaską (miedzianą lub cynkowo-tytanową).W zakresie sieci wodociągowej - z sieci; do czasu realizacji sieci, dopuszcza się zaopatrzenie w wodę z ujęć indywidualnych.W zakresie sieci kanalizacji sanitarnej - z sieci; do czasu realizacji sieci, dopuszcza się stosowanie zbiorników bezodpływowych. W przypadku, gdy budowa sieci jest technicznie lub ekonomicznie nieuzasadniona, dopuszcza się odprowadzenie ścieków do przydomowych oczyszczalni.W zakresie zaopatrzenia w ciepło ustala się ogrzewanie budynków z indywidualnych kotłowni lub lokalnych kotłowni opalanych paliwami stałymi, gazowymi, olejem opałowym lub biomasą; dopuszcza się stosowanie alternatywnych źródeł energii, w tym w szczególności: pomp ciepła, kolektorów słonecznych, kominków i pieców kominkowych, zgodnie z przepisami odrębnymi. Do sprzedaży przeznaczone są także sąsiednie działki, oznaczone na mapie. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Przestronne mieszkanie z loggią i antresolą.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Polna

599 000 | 94 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0506348

KLIMATYZOWANE MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z LOGGIĄ I ANTRESOLĄ, SZCZECINEK, UL. POLNA. Mieszkanie położone w spokojnej i bezpiecznej okolicy ok. 600 m od parku i jeziora Trzesiecko. Lokal mieszkalny położony na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym, o pow. ok. 93,8 m2, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, antresoli oraz loggi. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. 4,60 m2. Według stanu z księgi wieczystej mieszkanie ma powierzchnię 68,80 m2 i składa się z 2 pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju. Właściciele mieszkania mają prawo do wyłącznego korzystania z pomieszczenia znajdującego się bezpośrednio nad lokalem mieszkalnym, które to pomieszczenie stanowi antresolę o pow. ok. 25m2 (skosy, pow. mierzona po podłodze). Opis mieszkania: - pokój (ok. 8,16 m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno drewniane; - pokój (ok. 10,93 m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, szafa w zabudowie, okna drewniane; - pokój z aneksem kuchennym (ok. 31,90m2): *salon (ok. 23m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, schody na antresolę, okna pcv, wyjście na loggię; * kuchnia (ok. 8,90m2) - terakota, gładzie malowane, w części roboczej glazura, meble kuchenne w zabudowie, okna pcv; - łazienka z wc (ok. 5,93 m2) - terakota, glazura, wanna, muszla, umywalka; - przedpokój (ok. 9,91 m2) - terakota, gładzie malowane, szafy w zabudowie, domofon; - antresola (ok. 25 m2, pow. mierzona po podłodze, skosy) - panele podłogowe, gładzie malowane, szafa w zabudowie, okna drewniane. Ogrzewanie c.o. i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu założona została klimatyzacja. Wspólnota mieszkaniowa. Zarządca nieruchomości Andrzej Tośko. Opłaty miesięczne (stan na marzec 2023) wynoszą ok. 273 zł w tym m. in. : koszt zarządu nieruchomością wspólną, wynagrodzenie zarządcy, opłata stała i koszty wspólne za co, zaliczka na fundusz remontowy. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę na wodę ciepłą i zimną wg zużycia, opłaty za prąd i centralne ogrzewania wg wskazań liczników oraz opłaty za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych.Z mieszkaniem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i działki pod budynkiem do 462/10000 części. W pobliżu mieszkania znajdują się m.in.: miejsca parkingowe, policja, sklepy, markety Intermarche, Bricomarche, Biedronka, Dino, kościół, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa oraz żłobek. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Dom szeregowy - Koszalin
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Jutrzenki

943 000 | 213 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 1904648

Prezentujemy klasyczny dom szeregowy w bardzo poszukiwanej lokalizacji - Os. Rokosowo przy ul. Jutrzenki o pow. całkowitej 213 m2.Dom został wybudowany metodą tradycyjną na działce o pow. 226m2. Działka płaska , prostokątna.Do budynku prowadzi estetycznie wykonany przedogródek z wybrukowanym wjazdem do garażu .W przyziemiu z niezależnym wejściem, znajduje się lokal mieszkalny o pow. 55 m2- składający się z dwóch pokojów , kuchni ,łazienki, WC oraz pom. gospodarczego. Z mieszkania jest osobne wyjście na teren ogródka. Lokal z powodzeniem może służyć do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej, np. gabinet lekarski, ubezpieczenia itp. . Przed wystawieniem domu na sprzedaż mieszkanie było wynajmowane.Dom urządzony jest w stylu klasycznym. Drzwi wewnętrzne wykonane z drewna dębowego. Na podłogach parkiet dębowy oraz płytki ceramiczne w salonie `letnim`, kuchni, łazienkach i WC. Na dwóch tarasach położono gres. Schody prowadzące do poszczególnych pokojów zostały wykonane z drewna dębowego. Dom jest bardzo zadbany i pomimo swojego wieku jest bardzo dobrym stanie.Projekt oraz wykonanie domów szeregowych, został zrealizowany przez cenioną i znaną z jakości, firmę M. Flensa w 1995 roku.Z pewnością wspomniany projekt domu , oferuje przestrzeń i komfort życia dla rodziny wielopokoleniowej a także rodzinie z dwójką lub trójką dzieci. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Dwa przestronne salony w tym jeden z aneksem kuchennym oraz kominkiem grawitacyjnym. Cztery sypialnie ( jedna z tarasem) oraz dwie łazienki i dwie toalety. Poddasze pełni funkcję przechowywania oraz suszarni .Szczegóły techniczne:Materiał konstrukcyjny: cegła oraz SUPOREX. Ocieplenie -10 cmKrycie dachu: blachaOgrzewanie: gazowe, elektryczne, kominek grawitacyjny.Ciepła woda: Podgrzewanie wody - elektryczne - Piec Ariston. Jest możliwość podłączenia do pieca gazowego. Piec Gazowy Saunier Duval Niedźwiedź 10,5-35kW Kondensacyjny (stojący)UDOGODNIENIA:Ogród zagospodarowany z różnorodnymi , wieloletnimi nasadzeniami z rozprowadzoną instalacją elektryczną. Oczko wodne. Uliczka gwarantujaca ciszę i spokój.Komunikacja: Liczne linie MZK, markety spożywcze, szpital, uczelnia.Opłaty eksploatacyjne:Rocznie: gaz- 2500,00 zł; pozostałe ( woda, ścieki, prąd, podatki gruntowy i od nieruchomości ) 5000,00 złPodatek od nieruchomości - 220,00 zł Dwa lata temu została wyremontowana łazienka, taras oraz ogrodzenie.Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej. Oglądanie tylko z Pośrednikiem Lic. Nr 28742

Mieszkanie przy parku wyjątkowa lokalizacja
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Ordona

454 000 | 99 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506345

OFERTA ZAREZERWOWANA! DUŻE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z WIDOKIEM NA PARK I JEZIORO. (PIĘTRO KAMIENICY) SZCZECINEK, UL. ORDONA. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 99,37m2, położony na I piętrze kamienicy, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i werandy. Wg księgi wieczystej mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i werandy. W budynku zrobiony jest nowy dach i kominy, budynek jest w trakcie remontu elewacji frontowej. Na posesji jest możliwość parkowania auta. Łazienka podczas remontu została ocieplona od środka, powiększona została poprzez połączenie kuchni i łazienki, kuchnia została przeniesiona do pokoju, tworząc kuchnię z jadalnią. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 32m2) - panele podłogowe, ściany malowane, sofa, okna pcv, drewniane podwójne drzwi na werandę, weranda (ok. 7m2); - pokój (ok. 22,3m2) - panele podłogowe, ściany malowane, łóżko, meble, okna pcv, drzwi na klatkę schodową (zaślepione); - kuchnia (ok. 22,6m2) - panele podłogowe w części terakota, ściany malowane w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, płyta indukcyjna `Bosch`, piekarnik `Bosch`, zmywarka `Bosch`, lodówka `Samsung`, okna pcv; - łazienka (ok. 10,8m2) - terakota, glazura, w części ściany malowane, kabina prysznicowa, podwójna umywalka, wc, piecyk gazowy `Junkers`, pralka, okno pcv; - przedpokój (ok. 5,2m2) - panele podłogowe, ściany malowane. Do lokalu przynależą trzy pomieszczenia piwniczne o pow. 31,6m2. Administrator budynku: Alternatywy - Gospodarka Nieruchomościami sp. z o.o. Opłaty miesięczne wg stanu na styczeń 2023 r. wynoszą ok. 390 zł (eksploatacja, fundusz remontowy). Dodatkowo należy doliczyć opłaty za wodę, gaz, wywóz śmieci i prąd. Ogrzewanie gazowe. Ciepła woda podgrzewana za pomocą piecyka gazowego. Z lokalem związany jest udział do 227/1.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 313/2 o pow. 993m2. W planie zagospodarowania przestrzennego budynek w którym znajduje się przedmiotowy lokal mieszkalny został określony jako budynek o wartościach historycznych i cechach zabytkowych chroniony planem miejscowym. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).