94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Przestronne 3 pokojowe mieszkanie. Atrakcyjne osiedle.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Kołobrzeska

350 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0506301

MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA ATRAKCYJNYM OSIEDLU SZCZECINEK UL. KOŁOBRZESKA. Lokal mieszkalny o powierzchni 59,40 m2, położony na TRZECIM piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z: trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 14,46m2 po podłodze) - deska podłogowa drewniana, gładzie malowane, okno pcv; - pokój (ok. 10,40m2 po podłodze) - deska podłogowa drewniana, gładzie malowane, tapeta, boazeria, okno pcv; - pokój (ok. 16,90m2 po podłodze) - deska podłogowa drewniana, gładzie malowane, luksfera, okno pcv; - kuchnia (ok. 10,36m2 po podłodze) - terakota, gładzie malowane, tynk żywiczny, boazeria, deska ozdobna, okno pcv; - łazienka (ok. 4,34m2) - terakota, glazura, umywalka, prysznic, muszla; - przedpokój (ok. 8,85m2) - terakota, tynk strukturalny malowany, luksfera, domofon. Właściciel korzysta z pomieszczenia w piwnicy. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Ciepła woda: z sieci miejskiej. Administratorem budynku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Porozumienie". Opłaty miesięczne (stan na styczeń 2023 r) wynoszą ok. 559 zł (w tym eksploatacja, funfdusz remontowy, użytkowanie wieczyste gruntu, energia elektr. na klatkach schodowych, zaliczka na c.o.). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę ciepłą i zimną, prąd i gaz wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem mieszkania oraz do obejrzenia na żywo.

Dom - Koszallin
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszallin, Rokosowo
Pancerniaków

799 000 | 229 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 4402689

Budynek usytuowany w pięknej okolicy, wybudowany z naturalnych i trwałych materiałów takich jak cegła i drewno, został zaprojektowany z myślą o przyszłości. Dach został zaprojektowany pod instalację fotowoltaiczną, która zapewni ciepło i ciepłą wodę dla mieszkańców. Na 481 m2 powierzchni znajdują się trzy wyjątkowe lokale mieszkalne, dwa o powierzchniach 63,16 m2; 62,97 m,2 oraz 103,18 m2. Nieruchomość jest w stanie surowym otwartym, co pozwala na pełną personalizację i dostosowanie do własnych potrzeb. Pierwszy lokal mieszkalny znajduje się na parterze i składa się z dwóch przestronnych pokoi, przestronnej kuchni z jadalnią oraz łazienki. Drugi lokal mieszkalny znajduje się na piętrze i oferuje dwa pokoje, połączoną z przedpokojem kuchnię z jadalnią oraz łazienkę. Trzeci lokal mieszkalny jest dwukondygnacyjny i składa się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki, przedpokoju oraz poddasza o powierzchni 33,48 m2. Budynek posiada pozwolenie na budowę i remont, który obejmuje podwyższenie i wymianę dachu, co zapewni jeszcze więcej komfortu i bezpieczeństwa. Na terenie znajdują się trzy miejsca parkingowe, zapewniające wygodne i bezpieczne miejsce dla samochodu. Takie połączenie pięknej architektury, naturalnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań, zapewniających komfort i bezpieczeństwo, stanowi niepowtarzalną okazję dla tych, którzy poszukują wyjątkowego miejsca do życia.

TEREN INWESTYCYJNY - Borne Sulinowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Al. Niepodległości B. Chrobrego

3 800 000 | 18626 m2
nr oferty: 0506296

TEREN INWESTYCYJNY - Borne Sulinowo - centrum miasta. Cztery działki o łącznej pow. 1,8626 ha - działka nr 45/23 o pow. 4834 m2 cena 986.000 zł - działka nr 45/22 o pow. 3205 m2 cena 653.000 zł - działka nr 45/27 o pow. 4354 m2 cena 888.000 zł - działka nr 45/24 o pow. 6233 m2 cena 1.271.000 zł Działki położone są w centrum Bornego Sulinowa. To niezwykłe miasto położone jest w lesie nad rozległym i malowniczym Jeziorem Pile o powierzchni ponad 1000 ha i ma wszelkie atrybuty, by stać się unikalnym centrum turystyki i wypoczynku Pojezierza Drawskiego. Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Działki położone są między: główną ulicą miasta - Aleją Niepodległości a ulicą B. Chrobrego, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego i Zespołem Szkół (Gimnazjum i Liceum) oraz budynkami mieszkalnymi przy Poczcie. W bezpośrednim sąsiedztwie działek znajdują się 2 stacje transformatorowe. Na terenie działek znajdują się przyłącza wodne i kanalizacyjne (aktualnie nie wykorzystywane). Wzdłuż działek przy ulicy Al. Niepodległości i B. Chrobrego przebiegają trasy przewodów telekomunikacyjnych, magistrale wodne, gazowe, kanalizacyjne (kanalizacji sanitarnej i deszczowej), sieci cieplne. Pomiędzy oferowanymi do sprzedaży czterema działkami znajduje się działka oznaczona nr 45/28, która stanowi własność Gminy Borne Sulinowo (teren placu publicznego). Przedstawiona oferta jest o tyle unikalna, że zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Borne Sulinowo na oferowanych działkach powstanie centrum tego miasta (Rynek). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - działka nr 45/23 oznaczona jest jako: 127 MW, U - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej (w zabudowie zwartej tworzącej ciągłe pierzeje); - działka nr 45/22 oznaczona jest jako: 126 MW, U - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej (w zabudowie zwartej tworzącej ciągłe pierzeje); - działka nr 45/27 oznaczona jest jako: 123 MW, U - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej (w zabudowie zwartej tworzącej ciągłe pierzeje); - działka nr 45/24 oznaczona jest jako: 123 MW, U - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej (w zabudowie zwartej tworzącej ciągłe pierzeje). Oraz w części 125 KP - teren placu publicznego. Odległości: - Szczecinek - ok. 20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

TEREN INWESTYCYJNY - Borne Sulinowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
B. Chrobrego

653 000 | 3205 m2
nr oferty: 0506297

TEREN INWESTYCYJNY - Borne Sulinowo - centrum miasta. Działka nr 45/22 o pow. 3205 m2 cena 653.000 zł Działki położone są w centrum Bornego Sulinowa. To niezwykłe miasto położone jest w lesie nad rozległym i malowniczym Jeziorem Pile o powierzchni ponad 1000 ha i ma wszelkie atrybuty, by stać się unikalnym centrum turystyki i wypoczynku Pojezierza Drawskiego. Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Działki położone są między: główną ulicą miasta - Aleją Niepodległości a ulicą B. Chrobrego, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego i Zespołem Szkół (Gimnazjum i Liceum) oraz budynkami mieszkalnymi przy Poczcie. W bezpośrednim sąsiedztwie działek znajdują się 2 stacje transformatorowe. Na terenie działek znajdują się przyłącza wodne i kanalizacyjne (aktualnie nie wykorzystywane). Wzdłuż działek przy ulicy Al. Niepodległości i B. Chrobrego przebiegają trasy przewodów telekomunikacyjnych, magistrale wodne, gazowe, kanalizacyjne (kanalizacji sanitarnej i deszczowej), sieci cieplne. Pomiędzy oferowanymi do sprzedaży czterema działkami znajduje się działka oznaczona nr 45/28, która stanowi własność Gminy Borne Sulinowo (teren placu publicznego). Przedstawiona oferta jest o tyle unikalna, że zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Borne Sulinowo obok powstanie centrum tego miasta (Rynek). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka nr 45/22 oznaczona jest jako: 126 MW, U - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej (w zabudowie zwartej tworzącej ciągłe pierzeje); oraz w części 125 KP - teren placu publicznego. Odległości: - Szczecinek - ok. 20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Do sprzedaży są również 3 inne działki. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Mieszkanie 4 pokojowe z loggią w centrum.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Kopernika

389 000 | 75 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0506299

MIESZKANIE 4 POKOJOWE Z LOGGIĄ W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI. SZCZECINEK UL. KOPERNIKA. Lokal mieszkalny o powierzchni 74,50 m2, położony na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z: czterech pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego wc oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 20,45m2) - mozaika parkietowa dębowa, gładzie malowane, okno drewniane, okno balkonowe drewniane - wyjście na loggię; - pokój (ok. 9,72m2) - mozaika parkietowa dębowa, gładzie malowane, okno PCV; - pokój (ok. 9,10m2) - mozaika parkietowa dębowa, gładzie malowane, okno drewniane; - pokój (ok. 11,09m2) - mozaika parkietowa dębowa, gładzie malowane, okno drewniane; - kuchnia (ok. 7,80m2) - linoleum, gładzie malowane, w części roboczej glazura, okno drewniane; - łazienka (ok. 3,00m2) - terakota, glazura, umywalka, wanna; - wc (ok. 1,00m2) - terakota, glazura. muszla, umywalka; - przedpokój (ok. 11,58m2) - mozaika parkietowa dębowa, gładzie malowane, domofon. Właściciel korzysta z pomieszczenia w piwnicy. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Ciepła woda: z sieci miejskiej. Administratorem budynku jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Przyjezierze". Opłaty miesięczne (od 01.04.2023 r) wynoszą ok. 630 zł (w tym zaliczka na c.o., fundusz remontowy, eksploatacja, dzierżawa wodomierza, zal. na podatek od nieruchomości, zal. na ubezpieczenie budynku, sprzątanie klatki schodowej). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę ciepłą i zimną, prąd i gaz wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem mieszkania oraz do obejrzenia na żywo.

Ładne mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Wojska Polskiego

204 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506298

MIESZKANIE ROZKŁADOWE: BALKON, CIEPŁE Mieszkanie rozkładowe, dwustronne o pow. 47,85 m2 położone na III piętrze. Opis mieszkania - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego: - 1 pokój z wyjściem na balkon - panele, ściany gładzie malowane, meblościanka, wersalka, fotel, mały stolik; - 2 pokój - panele, ściany gładzie malowane, szafa, fotele, stolik, wersalka, dwa stoliki pod telewizor; - kuchnia - terakota, meble kuchenne na zamówienie w zabudowie; płyta ceramiczna elektryczna (jest siła 360V (5x1,5), miejsce na piekarnik elektryczny, okap, zlewozmywak, lodówka, stół, narożnik; - łazienka z wc - terakota, glazura, kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem, umywalka z szafką, lustro, muszla, szafka, szafki wiszące, słupek (szafka wolnostojąca), pralka; - przedpokój - terakota, panele, wieszak, szafka na buty. W całym mieszkaniu okna pcv, drzwi balkonowe pcv, ogrzewanie z sieci (opomiarowane) i ciepła woda z sieci (liczniki), opłaty miesięczne wynoszą ok. 500 zł (w tym m.in. fundusz remontowy, eksploatacja, centralne ogrzewanie). Klatka schodowa czysta, zadbana. Właściciele mieszkania korzystają z pomieszczenia w piwnicy o pow. ok. 4m2. Administrator: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta". Budynek położony jest na działce nr 83/8 o pow. 3449 m2. Teren przed budynkiem bardzo zadbany i pięknie zagospodarowany z licznymi krzewami i drzewami. Obok budynku na placu zamykanym bramą na pilota (na sąsiedniej działce) jest parking dla mieszańców - właściciele mieszkania mają możliwość korzystania z opłacanego miejsca parkingowego. Borne Sulinowo - jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Reprezentacyjna parterówka 5/6 pokoi -Os.Kretomino
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Kretomino
Jemiołuszek

1 490 000 | 210 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 5001240

Wyjątkowy dom dla wymagającego klienta ! Prezentujemy parterowy, wolnostojący dom z 2011 roku, położony na osiedlu Kretomino.Dom o powierzchni całkowitej ok. 210 m2, a użytkowej 181,21 m2 (z garażem) o bardzo przestronnych wnętrzach. Całość bardzo funkcjonalna, zaprojektowana dla komfortu użytkowników i gości. Zadowoli nawet najbardziej wymagających ! Na parterze mieści się wiatrołap (3,75 m2), hol (10,06 m2), duża kuchnia (17,32 m2) z pomieszczeniem gospodarczym - spiżarnią (7,12 m2), przestronny salon (42,69 m2), 2 łazienki (6,58 m2, 3,28 m2) oraz 3 pokoje ( 13,23 m2, 10,76 m2, 11,05 m2), w tym jeden z garderobą (9,74 m2). Garderoba pierwotnie była kolejnym pokojem więc istnieje możliwość powrotu do pierwotnego układu gdyby była taka potrzeba. W bryle również garaż 2-stanowiskowy (ok. 34,04 m2).Na strychu zaadaptowano kolejny pokój z własną łazienką o powierzchni ok. 30 m2.Dom wykończony przy użyciu wysokiej klasy materiałów.Dom wybudowany z porothermu, ocieplony 20 cm styropianem, okna PCV. Dach ocieplony 20 cm wełną i pokryty dachówką ceramiczną firmy Roben. Własne ujęcie wody (studnia) oraz szambo. Istnieje możliwość podłączenia do miejskich wodociągów. Głównym źródłem ogrzewania i ciepłej wody jest kocioł gazowy. Woda dodatkowo podgrzewana przez kolektory słoneczne. Ogrzewanie podłogowe rozprowadzone we wszystkich pomieszczeniach z wyjątkiem mniejszych pokoi. W salonie dodatkową formą ogrzewania jest kominek. Z udogodnień mamy tu odkurzacz centralny, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperację), instalację alarmową oraz videodomofon.Ogród bardzo ładnie zaaranżowany. Wysokie tuje dookoła działki gwarantują intymność. Ogród z automatycznym podlewaniem za pomocą zraszaczy. Znajduje się tu drewutnia oraz kącik na ognisko. Latem całość cieszy oko nawet najbardziej wymagających. Jeśli szukasz reprezentacyjnego domu w spokojnej okolicy - zapraszamy na prezentację !Oferta na wyłączność. Oglądanie wyłącznie z Pośrednikiem po uprzednim ustaleniu terminu.

Dom wolno stojący - Konikowo
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Konikowo,
Liliowa

2 100 000 | 170 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0207306

Niepowtarzalna komfortowa nieruchomość usytuowana na obrzeżach Konikowa przy ulicy Liliowej.Dom wolnostojący o pow. 170 m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej i cichej okolicy. Rozkład pomieszczeń:salon z jadalną (z wyjściem na taras który prowadzi do ogrodu);kuchnia;3 pokoje;łazienka z wanną;WC;pralnia;przedpokoje;garaż w bryle budynku połączony z wydzieloną kotłownią;poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe. Przestronny salon z kominkiem wyłożony kamieniem naturalnym. Na podłodze terakota, ściany tapety, drzwi balkonowe przesuwne z HDS.Kuchnia wykonana pod zabudowę, meble drewniane, sprzęt AGD ( piekarnik parowy, zmywarka, lodówka, kuchenka mikrofalowa) w cenie nieruchomości.Na podłodze terakota na ścianach kamień naturalny i glazura.W pokojach i sypialni na podłogach parkiet dębowy, ściany gładź malowana, tapeta, grzejniki firmy Zehnder.W sypialni garderoba. W łazience oraz toalecie szafki wykonane z drewna bukowego na wysoki połysk z blatem granitowym. Oświetlenie w przedpokojach na czujniki ruchu + żyrandole. Część mieszkalna oddzielona drzwiami kieszeniowymi. Drzwi wykonane z drewna bukowego na zamówienie.W całym domu wykończenia przysufitowe z gipsowej sztukaterii.Dom wyposażony w odkurzacz centralny. Elewacja budynku wykonana z klinkieru i tynku mineralnego, docieplona styropianem grafitowym 15 cm.Taras wyłożony brukiem klinkierowym, podjazd i część nieruchomości wyłożona kostką granitową.Dach pokryty dachówką ceramiczną.Posadzka izolowana styrodurem laminowanym dwustronnie folią odblaskową.Dom został wyposażony w alarm zewnętrzy jak i wewnętrzny. Ogrzewanie i ciepła woda - piec dwufunkcyjny gazowy oraz etażowy.Ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni, komunikacji, pralni, łazience i toalecie.Bardzo niskie rachunki za ogrzewanie, od mies. października do mies. kwietnia (150 zł do 355 zł w grudniu/mies.). Działka o pow. 1200 m2 została w pełni zagospodarowana, od strony ogrodu graniczy z młodym lasem brzozowym.Liczne nasadzenia drzew i krzewów. Na tyłach posesji znajduję się podświetlana fontanna na pilota.Działki została okopana specjalna siatką uniemożliwiająca dostanie się kretów.W ogrodzie zastosowano koszenie trawy kosiarką - robotem Automower Husqvarna - dzięki czemu trawa jest wyjątkowo zadbana oraz nie wymaga żadnego nakładu pracy w pielęgnacji.Do pielęgnacji trawy zastosowano automatyczne nawadnianie. Obok domu znajduje się pomieszczenie przeznaczone na drewno kominkowe.Do nieruchomości prowadzi prywatna droga dojazdowa.

Mieszkanie - Koszalin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Koszalin
Obotrytów

497 803 | 46 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3402996

Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w budynku z windą! Prezentujemy pięknie urządzony, komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 45,67m2 w nowym budownictwie (budynek oddany do użytkowania w 2021 roku), usytuowany na IV piętrze przy ul. Obotrytów w Koszalinie.Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na loggię, w pełni wyposażonego i umeblowanego aneksu kuchennego z wyspą, odrębnej sypialni, dużej łazienki (około 8m2) z wc i szafą w zabudowie oraz przedpokoju.Mieszkanie jasne i słoneczne, zachodnia wystawa okienna. W cenie pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, okap oraz trzy szafy w zabudowie. Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej w wysokości około 630zł (w tym między innymi zaliczka na ogrzewanie, zaliczka na wodę, fundusz remontowy, eksploatacja). Dodatkowo płatna energia elektryczna.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Wraz z lokalem mieszkalnym należy zakupić zewnętrzne miejsce parkingowe w cenie 15.000zł. Lokalizacja gwarantująca dostęp do pełnej infrastruktury - w pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy. Zapraszamy na prezentację. Oglądanie z Pośrednikiem (lic. zaw. nr 11917). Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art. 66 KC.

4 pokoje, 2 piętro, spółdzielcze, Sianów !!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Sianów,
Słowackiego

329 000 | 64 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 5001239

Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,15 m2 w Sianowie przy ul. Słowackiego.Mieszkanie ustytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym, na którego metraż składa się: salon z wyjściem na loggię, trzy pokoje z niezależnym wejściem, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz osobne WC, które funkcjonowało jako pomieszczenie gospodarcze/pralnia (pozostawiono przyłącza).Mieszkanie ciepłe z dwustronną wschodnio-zachodnią wystawą okienną. Atutem jest rozkładowość oraz fakt, iż z okien wychodzących na wschód nie widać sąsiadujących bloków- wita nas otwarta przestrzeń.Lokal utrzymany w dobrym standardzie, jedynak wymaga odświeżenia i aranżacji według własnego gustu.Możliwość zakupu przez obcokrajowców, mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW. Opłaty eksploatacyjne to czynsz w wysokości ok. 730 zł, (w tym 1m3 ciepłej oraz 2m3 zimnej wody, wywóz nieczystości)oraz energia elektryczna według indywidualnego zużycia. Wszędzie okna PCV. Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej. Parking ogólnodostępny przy budynku. Do mieszkania przynalezy piwnica.W pobliżu szkoła, place zabaw, sklepy oraz usługi.Idealne dla rodziny z dziećmi, każdy ma swój prywatny, niezależny kąt.Jeśli szukasz mieszkania do zamieszkania w tej okolicy- ta oferta jest właśnie dla siebie ! Zapraszamy na prezentację !Oferta na wyłączność, oglądanie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Pośrednikiem.