94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Dom wolno stojący - Koszalin
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Kretomino
Rolna

840 000 | 102 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3403006

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny. Nieruchomość położona w znakomitej lokalizacji - Koszalin, osiedle Kretomino, ul. Rolna, w zamkniętej uliczce, z której korzystają tylko mieszkańcy. Zadbane osiedle nowych domków jednorodzinnych, wokół dużo terenów zielonych. Dom o nowoczesnej architekturze, niepowtarzalnego charakteru dodają drewniane słupy. Energooszczędny dom o powierzchni 101,59m2, położony na działce w kształcie prostokąta o pow. 1052m2.Rozkład pomieszczeń: wiatrołap 5,54m2, hol 6,67m2, WC 2,02m2, garderoba 2,07m2, sypialnia 12,47m2, łazienka 5,86m2, pokój 10,67m2, pokój 11,84m2, pokój dzienny 28,07m2, kotłownia/pralnia 6,80m2, kuchnia 9,58m2. Z salonu wyjście na zadaszony taras o łącznej powierzchni 44,78m2. W zadaszeniu zamontowano instalację elektryczną, która umożliwia podświetlenie całego budynku. Budynek wybudowany w 2022 roku według indywidualnego projektu - z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny i ekologiczny. Dom w standardzie deweloperskim. Ściany wykonane są z czterostronnie struganego, suszonego skandynawskiego drewna iglastego klasy C24. Konstrukcja wypełniona jest izolacją termiczną z wełny celulozowej. Do pokrycia i zabezpieczenia konstrukcji użyto innowacyjnych płyt budowlanych STEICOprocect oraz fermacell. Ocieplenie podłogi styropian 150mm, okna firmy Drutex, dach pokryty papą. Wyposażony w instalację: elektryczną, wodno-kanalizacyjną (miejską), gazową (ogrzewanie gazowe, podłogowe na całej powierzchni domu).Pozostałe prace do wykończenia nieruchomości: wykonanie gładzi i pomalowanie ścian oraz sufitów, położenie podłóg, wykonanie zabudowy kuchennej i montaż łazienki. Dojazd do nieruchomości oświetloną drogą z płyt betonowych. Zapraszamy na prezentację! Oglądanie z Pośrednikiem ( lic. Zaw. nr 11917 )

Mieszkanie 2 pokojowe w Szczecinku.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Mierosławskiego

185 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506330

MIESZKANIE 2 POKOJOWE W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI. SZCZECINEK UL. MIEROSŁAWSKIEGO. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 36,05m2, położony na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 15,85m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno pcv; - pokój (ok. 5,95m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno pcv; - kuchnia (ok. 6,64m2) - terakota, boazeria pcv, w części roboczej glazura, gazowy podgrzewacz wody "termet", okno pcv; - łazienka (ok. 2,25m2) - terakota, glazura, umywalka, muszla, prysznic; - przedpokój (ok. 4,20m2) - terakota, boazeria pcv, szafa w zabudowie, domofon. Właściciel korzysta z pomieszczenia w piwnicy. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Ciepła woda: gazowy podgrzewacz wody. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne (na październik 2022 r) wynoszą ok. 363 zł (w tym zaliczka na c.o., fundusz remontowy, eksploatacja, dzierżawa wodomierza). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i gaz oraz opłatę za wywóz nieczystości. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem mieszkania oraz do obejrzenia na żywo.

Działka pod lasem w pobliżu dwóch jezior
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nobliny,
działka

210 000 | 20600 m2
nr oferty: 0506329

DZIAŁKA POŁOŻONA POD LASEM, OK. 300 m OD JEZIORA NOBLINY ORAZ OK. 350 m OD JEZIORA MOTARSKIEGO. Działka rolna o pow. 2,06 ha z możliwością zabudowy siedliskowej - w gminie Borne Sulinowo istnieje możliwość zabudowy "siedliskiem rolnym" (pod tym pojęciem należy rozumieć zabudowę mieszkaniową i gospodarczą związaną z produkcją prowadzoną w ramach posiadanego areału). Ponad to w gminie Borne Sulinowo został złożony wniosek o zmianę przeznaczenia na działkę budowlaną. Działka jest pięknie położona pod lasem, ok. 300 m od Jeziora Nobliny i ok. 350 m od Jeziora Motarskiego położonego w lesie - dojście drogą przez las oraz około 200 m od zabudowań pięknej miejscowości Nobliny. Dojazd do działki drogą utwardzoną i częściowo polną - prawo przejazdu przez działkę w pasie 4 m od strony lasu. Media: - prąd przy sąsiednich działkach, jest możliwość bezpośredniego przyłączenia; średnie napięcie przebiega przez działkę; - we wsi woda z wodociągu, a ok. 200 m od działki biegnie najbliższa rura wodna; - kanalizacja wsi w trakcie zaawansowanej realizacji. Wymiary działki ok. 280 m x 75 m. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

40 m OD JEZIORA PILE - DOSKONAŁA DZIAŁKA INWETYCYJNA POD BUDOWĘ HOTELU
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dąbrowica,
działka

1 173 000 | 9768 m2
nr oferty: 0506326

DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA JEZIORO PILE 40 m OD JEZIORA PILE DOSKONAŁA DZIAŁKA INWETYCYJNA POD BUDOWĘ HOTELU Zalety działki: - położona w miejscowości letniskowej; - 40 m od malowniczego 1000 ha Jeziora Pile; - na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem na Jezioro Pile; - przeznaczona pod budowę obiektu hotelowo - gastronomicznego Na działce znajdują się pozostałości (gruzy) po bunkrze. W okresie przed 1945 r. na działce był posadowiony budynek szkolny; obecnie zostały jedynie betonowe schody. Klasy gruntów: nr 12/59 o pow. 0,82 ha w tym Bp (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy) - 0,50 ha i Lzr-RV (grunty zadrzewione i zakrzewione na uż. rolnych) - 0,32 ha nr 12/71 o pow. 0,1568 ha całość Bp (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy); Media: - prąd na działce; - kanalizacja w drodze przy działkach; - woda w drodze przy działkach; Dojazd drogą asfaltową W planie zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są: 7Ut - pow. ok. 1,00 ha, projektowany obiekt hotelowo - gastronomiczny Podatek gruntowy: ok. 975 zł/kwartał. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Czarne,
Kościuszki

195 000 | 66 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506325

PRZESTRONNE MIESZKANIE W KAMIENICY. CENTRUM MIASTA. CZARNE UL. KOŚCIUSZKI. Lokal mieszkalny o pow. 65,94 m2 położony na 1 piętrze kamienicy, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 31,00m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno pcv; - pokój (ok. 13,00m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno pcv; - kuchnia (ok. 9,50m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, w części roboczej glazura, okno pcv; - łazienka (ok. 3,90m2) - terakota, glazura, muszla, prysznic, umywalka, elektryczny bojler na ciepłą wodę "Galmet"; - przedpokój (ok. 7,90m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, wejście.Do mieszkania przynależą pomieszczenie w piwnicy o pow. 19,70m2 oraz garaż o pow. 16,45m2. Z mieszkaniem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i w prawie własności działki gruntu pod budynkiem do 14/100 części. W ramach swojego udziału właściciel korzysta z wydzielonej umownie części działki oraz z części strychu. Wspólnota mieszkaniowa. Zarządcą budynku jest PGM Sp. z o.o. w Czarnem. Opłaty miesięczne na 08.2022 r wynoszą ok. 624 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja, zarząd). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, wodę oraz wywóz nieczystości. Ogrzewanie - c.o. - wspólna kotłownia dla całego budynku. Ciepła woda podgrzewana z bojlera elektrycznego. Dojazd drogą asfaltową. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Działki w okolicy jeziora Wierzchowo !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wierzchowo,
Stare Wierzchowo

75 000 | 756 m2
nr oferty: 5001248

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w okolicach dwóch jezior ! Działka o projektowanej powierzchni 756 m2 usytuowana w Starym Wierzchowie, pomiędzy Bobolicami a Szczecinkiem. Prezentowane miejsce to idealny teren dla ceniących ciszę i spokój, a także doceniających walory przyrodnicze. W okolicy ( ok. 700 m) znajduje się bardzo duże oraz czyste jezioro Wierzchowo, dalej zaś (ok. 1000 m) jezioro Drężno oraz lasy. Media : energia w drodze asfaltowej przy granicy działki. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Wjazd na działkę z drogi gminnej. Działki wystawione na podstawie wstępnego projektu podziału. Przewidywany termin podziału marzec-kwiecień 2023.Klasa gruntu RV. Teren objęty MPZP. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Pzestrzennego działka oznaczona symbolem ML - zabudowa letniskowa:- maksymalny wskaźnik intensytwności zabudowy - 0,75- maksymalna wysokośc zabudowy - 9m- maksymalna ilość kondygnacji naziemnych - 1, dopuszcza się 2, jeśli druga kondygnacja nadziemna mieści się w dachu stromym o spadku większym niż 30 stopni- minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 50%- maksymalna powierzchnia zabudowy działki - 40%Zakaz lokalizowania przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko.Zakaz lokalizowania na jednej działce więcej niż jednego budynku letniskowego.Zakaz wykonywania ogrodzeń z prefabrykantów betonowych.Nalezy zapewnić min. 1 miejsce parkingowe na 1 budynek letniskowy. DOJAZD DO DZIAŁKI : https://maps.app.goo.gl/qStgxp9EtZjD7hGn8 Istnieje możliwośc zakupu sąsiedniej działki 79/10 o powierzchni 860m2 - cena 85 000 zł.Oferta na wyłączność. Poszukujesz terenu pod letni wypoczynek ? Nie zwlekaj tylko umów się na prezentację!Treść ogloszenia ma charakter informacyjny i zalecamy jego osobistą weryfikację.

Obiekt mieszkalny 90m2 i usługowy 590 m2, Karlino
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Karlino, Centrum
Śródmieście

299 000 | 678 m2
nr oferty: 4402693

Obiekt produkcyjno-usługowy w centrum Karlina w skład którego wchodzą:Budynek mieszkalny: pow. 90 m2 oraz 3 hale produkcyjno magazynowe o powierzchniach: 220 m2, 190 m2 i 175 m2. Działka inwestycyjna 1432 m2 w centrum Karlina zabudowana . Grunt inwestycyjny położony w samym centrum miejscowości bezpośrednio przy wejściu do nowootwartego parku. Idealne miejsce na do prowadzenia działalności rozrywkowej, gastronomicznej czy szkoleniowej. W 2021 roku tuż przed nieruchomością został wybudowany mostek, który łączy centrum miasta z parkiem. Setki ludzi w dzień i wieczorami przemierza tą trasę. Dawny Park Dworski w Karlinie został zrewitalizowany w 2021 roku. Nadano mu przytulny, nowoczesny charakter. Ze względu na swoje walory oraz sposób jego rewitalizacji został nominowany do ogólnopolskiego konkursu: "Modernizacja roku i budowa XXI w."Karlino to urocze, historyczne miasto. Ważna osada położona w rozwidleniu Parsęty i Radwi, na szlaku solnym z Kołobrzegu do Wielkopolski. Następnie przez stulecia siedzibia biskupów kamieńskich i wówczas jedno z najważniejszych miast w regionie. Bardzo głośno o mieście zrobiło się w roku 1980 po odkryciu sporych złóż gazu i ropy w okolicy Karlina. Złoża okazały się jednak nie tak wielkie jak zapowiadano.Karlino leży w ciągu drogi krajowej DK6 i od kiedy mamy drogę S6 ruch tranzytowy został wyrzucony z miasta a miejscowość pięknieje. Położenie w rozwidleniu rzek daje duże możliwości rozwoju turystyki - obecnie to prężny ośrodek turystyki kajakowej i rowerowej. Okolice to raj dla wędkarzy i miłośników przyrody. To tylko pół godziny sachochodem do bałtyckiej plaży w Kołobrzegu cz w Ustroniu Morskim.Bezpośrednio przy naszej działce przepływa Młynówka, rzeka łącząca Parsętę i Radew. Miejsce to idealna lokalizacja na pensjonat lub hotel z wypożyczalnią kajaków lub łódek, z restauracją lub kawiarnią.Obecnie działka zabudowana budynkami usługowymi po byłej stolarni. W skład nieruchomości wchodzi również część mieszkalna. Odległości:- Kołobrzeg: 30 km- Ustronie Morskie: 29 km- Koszalin: 27 km- Szczecin: 130 kmZlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825

Działka budowlana w okolicy lasu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Łubowo,
,

61 000 | 1001 m2
nr oferty: 0506324

DZIAŁKA BUDOWLANA POŁOŻONA BLISKO LASU Tereny POD LASEM bardzo atrakcyjne jeszcze niezagospodarowane częściowo porośnięte samosiejką - do zagospodarowania według własnego projektu. Działka znajduje się na skraju miejscowości Łubowo gm. Borne Sulinowo: - wyjątkowa lokalizacja z pięknym widokiem na okolice w pobliżu lasów, - w pobliżu zabudowań mieszkalnych,- ok. 3 km od Jeziora Komorze i Jeziora Rakowo; - ok. 900 m poprzez las od Jeziora Lubicko Wielkie.Przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego: 1. MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Możliwa jest lokalizacja budynków mieszkalnych z usługami nieuciążliwymi. Powierzchnia działki: działka 576/15 o pow. ok. 1001 m2 - cena 61 000 zł,, Media: - prąd - w fazie projektowej, - wodociąg - w fazie projektowej, - kanalizacja - w fazie projektowej, Klasy gruntu: RVI - grunty orne. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Działka znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". W miejscowości Łubowo jest poczta, sklepy, przystanek PKP i PKS. Dojazd: ok. 130 m od asfaltu. Odległości:- Borne Sulinowo - ok. 11 km; - Czaplinek - ok. 12 km, - Szczecinek - ok. 32 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Mieszkanie - Koszalin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Koszalin

372 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3403004

Atrakcyjne, przestronne i słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,21m2 . Nieruchomość położona na trzecim piętrze w niskim bloku z 2010r. Nieruchomość przestronna, niesamowicie słoneczna . Wystawa okienna południowo-zachodnia. Duże okna PCV, które dają bardzo duży dostęp do światła i ciepła. W pokoju dziennym na ścianie gładzie, na podłogach panele, na ściance dzielącej salon od kuchni bardzo modna biała cegła. Kuchnia z oknem, zadbana i pięknie utrzymana zabudowa kuchenna z bardzo dużym blatem roboczym. W zabudowie znajdują się m.in. piekarnik z płytą, okap, lodówka. Na podłodzie terakota, na ścianach glazura. W przedpokoju i sypialni ogromne pakowne szafy w zabudowie. W sypialni na podłodze panele oraz na ścianach gładzie. Duża i przestronna łazienka połączona z WC, wyłożona glazurą i terakotą. Mieszkanie czyste i zadbane. Swoim rozkładem sprawia wrażenie bardzo dużego. W salonie wyjście na spory balkon. Czynsz do wspólnoty 515zł, a w nim zaliczka na wodę, zaliczka na gaz. Dodatkowe opłaty to prąd. Budynek posiada własną kotłownię gazową co daje bardzo dużą oszczędność dla mieszkańców bloku. W okolicy supermarkety np. Biedronka, Polo Market, Żabka, przystanek autobusowy, bar z obiadami domowymi i wiele innych. Dużym atutem jest zamknięte boisko oraz place zabaw dla dzieci. Parking samochodowy ogólnodostępny. Nieruchomość nie obciążona hipoteką. Mieszkanie gotowe do wejścia. Istnieje możliwość zakupu garażu o powierzchni ok. 16m2- Nie stanowi on jednak integralnej części z mieszkaniem, co daje możliwość zakupu samego lokalu mieszkalnego.Oglądanie z Pośrednikiem ( lic. Zaw. nr 11917 ) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej art. 66 KC