94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Mieszkanie 2 pokojowe na parterze z loggią.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Wodociągowa

285 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506278

TERAZ JESZCZE TANIEJ!!!!!!!! 2 POKOJOWE MIESZKANIE NA PARTERZE Z LOGGIĄ. SZCZECINEK UL. WODOCIĄGOWA. Lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o powierzchni użytkowej 49,30m2, położony na parterze bloku mieszkalnego.Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 20,00m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, szafa w zabudowie, okno pcv, okno balkonowe pcv, wyjście na loggię; - pokój (ok. 10,85m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno pcv; - kuchnia (ok. 7,45m2) - terakota, gładzie malowane, w części roboczej glazura, meble kuchenne, okno pcv; - łazienka (ok. 3,85m2) - terakota, glazura, wanna, muszla, umywalka, gazowy podgrzewacz wody "Termet"; - przedpokój (ok. 5,00m2) - terakota, gładzie malowane, sufit podwieszany z oświetleniem LED i halogenami, domofon.Właściciel korzysta z pomieszczenia w piwnicy. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Ciepła woda: gazowy podgrzewacz wody w łazience. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne na miesiąc styczeń 2023 r. wynoszą ok. 400 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., oplaty eksploatacyjne). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd, gaz i wywóz nieczystości. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem mieszkania oraz do obejrzenia na żywo.

Dworek do wykończenia, blisko Szczecinka.
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Miękowo,
,

1 060 000 | 850 m2 | pokoi: 24
nr oferty: 0506277

Pałac blisko Szczecinka.Miękowo, gm. Szczecinek. Oferujemy Państwu sprzedaż nieruchomości o powierzchni działki 9798 m2 zabudowanej budynkiem dawnego dworu, w stanie do wykończenia. Powierzchnia całkowita budynku to ok. 850 m2 (liczona bez poddasza). Budynek podpiwniczony, składający się z 11 pomieszczeń na parterze, 13 pomieszczeń na piętrze, 13 pomieszczeń w piwnicy, w tym miejsca pod basen i poddasza. Budynek do własnej aranżacji. Media: - prąd z sieci, - woda z sieci.Przedmiotowa nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest jako: - 9U - teren zabudowy usługowej, dopuszcza się realizację jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub realizację jednego mieszkania wbudowanego, dla właściciela obiektów usługowych, teren położony w granicach strefy `K` ochrony konserwatorskiej, na rysunku planu, symbolem Z1, oznaczono budynek zabytkowy objęty ochroną, - 10.ZP - teren zieleni urządzonej (parki, skwery, zieleńce), dopuszcza się realizację zbiorników wodnych, zakazuje się realizacji miejsc postojowych, dawny park dworski położony w granicach strefy `K` ochrony konserwatorskiej. Działki w ewidencji gruntów sklasyfikowane są jako: - działka nr 376/34 - tereny mieszkaniowe B, - działka nr 376/6 - grunty orne RIVa, RV. Dojazd drogą asfaltową.Nieruchomość położona w odległości ok. 2km od Szczecinka. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Atrakcyjna parterówka w Mścicach - 5 km od Mielna
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Mścice
Mścice ul. Koszalińska

1 299 000 | 141 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 5001233

Jeśli szukasz domu niedaleko miasta, który zapewni Ci relaks po pracy, a jednocześnie zagwarantuje bliskość miejskiej infrastruktury to mamy coś dla Ciebie !Prezentujemy dom wolnostojący z 2021 roku, położony na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w Mścicach. Mścice to miejscowość położona ok. 5 km od Mielna i ok. 6 km od Koszalina dobrze wyposażona w infrastrukturę. Dom o powierzchni całkowitej 141,10 m2 (w tym 2-stanowiskowy garaż o powierzchni 34,05m2), a użytkowej 107,05 m2. Na parterze mieści się przestronny przedsionek z szafą w zabudowie, hall, 2 łazienki, 3 sypialnie, w tym jedna z własną garderobą, kuchnia, słoneczny salon z wyjściem na taras oraz duży garaż. Z przedpokoju prowadzą zabudowane schody na strych, gdzie wyodrębniono 5 otwarty pokój, który nie wlicza się do powierzchni domu.Dom o klasycznej, ładnej bryle z zadaszonym tarasem i podcieniem przy wejściu do domu. Działka o powierzchni 1000 m2, gdzie przód wyłożono polbrukiem i ażurową kostką. Od frontu niedawno wykonane nowe ogrodzenie. Dom wybudowany z suporeksu, ocieplony 15 cm styropianem, dachówka ceramiczna, zmiękczacz wody, własne ujęcie wody (studnia) oraz kanalizacja gminna. Ogrzewanie i ciepła woda poprzez piec gazowy dwufunkcyjny, z rozprowadzeniem ogrzewania podłogowego. Dodatkowo kominek z płaszczem wodnym. Jeśli szukasz funkcjonalnego domu na obrzeżach Koszalina, budowanego z sercem to zapraszamy na prezentację. Gwarantujemy, że się nie rozczarujesz !Oferta na wyłączność. Oglądanie z Pośrednikiem po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Działka budowlana blisko jeziora i plaży.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Radacz,
,

99 000 | 1196 m2
nr oferty: 0506274

DZIAŁKA BUDOWLANA POŁOŻONA BLISKO JEZIORA RADACZ, OK. 8 KM OD SZCZECINKA. Oferujemy do sprzedaży działkę nr 65/53 o pow. 1196 m2, położoną w kompleksie działek budowlanych nad jeziorem Radacz (pow. jeziora ok. 156 ha), w pobliżu lasu. Działka o równym terenie, częściowo ogrodzona. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem 6.MN,UT - osiedle budownictwa jednorodzinnego z usługami i rzemiosłem, usługi turystyki i towarzyszące. Znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". Na terenie kompleksu została wykonana ogólnodostępna plaża. Dojazd drogą asfaltową, ostatni odcinek drogą wewnętrzną gruntową (drogi prywatne, ustanowiona służebność przejazdu). Media: - prąd - w drodze; - woda i kanalizacja do wykonania we własnym zakresie. Klasy gruntów: grunty orne RV. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Wolnostojący dom, położony w sercu wsi - Sieciemin
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sieciemin,
Sieciemin

529 000 | 110 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 5001231

Prezentujemy wolnostojący dom, położony w spokojnej miejscowości - Sieciemin, w gminie Sianów.Sieciemin to wieś położona 10 km od Sianowa, a 18 km od Koszalina pośród łąk i lasów. Znajduje się tu sklep spożywczy, kościół, boisko i plac zabaw. Położenie gwarantujące jednocześnie wszystko, co potrzebne dnia codziennego, a jednocześnie ciszę i spokój. Dom o powierzchni użytkowej ok. 110 m2, po odbiorze w 2014 roku. Na parterze mieści się wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze z kotłownią, łazienka, 2 pokoje oraz kuchnia. Z salonu wyjście na ogród, gdzie można zaadaptować taras.Na poddasze prowadzą drewniane schody. Znajdują się tam 3 pokoje oraz kolejna łazienka w stanie do wykończenia.Na rzadziej używane przedmioty mamy również strych. Dom wybudowany z suporeksu, ocieplony 12 cm styropianem, do wykończenia pozostało położenie tynku i wykonanie podbitki. Okna PCV, strop teriva, dachówka blaszana.Ogrzewanie etażowe (kocioł na węgiel i drewno), kanalizacja w postaci przydomowej oczyszczalni ścieków. Woda z sieci gminnej. Działka o powierzchni 509 m2 idealna dla kogoś, kto chce się nią cieszyć przy minimalnym wysiłku. Znajduje się na niej również budynek gospodarczy z garażem i pomieszczeniem technicznym oraz szklarnia. Świetny dojazd bezpośrednio z głównej, asfaltowej drogi. Jeśli szukasz kompaktowego, ekonomicznego, a jednocześnie nie angażującego czasu to zapraszamy na prezentację !Oferta na wyłączność. Oglądanie wyłącznie z Pośrednikiem, po wcześniejszym umówieniu terminu.

Mieszkanie na parterze "Twoje ogrody" ul. Polna
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Polna

550 000 | 78 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0506271

NOWA NIŻSZA CENA - 550.000ZŁ! KOMFORTOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W SZCZECINKU PRZY ULICY POLNEJ, NA PARTERZE. NOWE BUDOWNICTWO. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 77,5m2, położony na parterze w bloku mieszkalnym wybudowanym w 2018 roku Osiedle `Twoje ogrody`, składający się z: 3 pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym, łazienki, pralni (obecnie garderoby) i holu. Opis mieszkania: - pokój z aneksem kuchennym (ok. 38,3m2) - terakota, ściany malowane, w części kuchennej glazura, okno i drzwi balkonowe pcv, meble kuchenne, zmywarka, płyta indukcyjna "Amica", piekarnik `Beko`, lodówka "Beko", zlewozmywak, balkon ok. 11m2; - pokój (ok. 12,3m2) - panele, ściany malowane, okno pcv; - pokój (ok. 11,4m2) - panele, ściany malowane, okno pcv; - łazienka (ok. 4,2m2) - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka, wc, pralka `Beko`; - garderoba (pralnia - zainstalowane są przyłącza pod pralkę) (ok. 3,2m2) - terakota, ściany malowane; - przedpokój (ok. 8,1m2) - terakota, ściany malowane. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 2,2m2. Ogrzewanie z sieci miejskiej (logoterma). Ciepła woda z logotermy. Zarząd budynkiem został powierzony przez Wspólnotę Mieszkaniową Właścicieli Nieruchomości Twoje Ogrody przy ul. Polnej 43 i 43A w Szczecinku dla PHU Administrator s.c. Wojciech Bauer. Opłaty miesięczne wg. stanu na miesiąc styczeń 2023r. wynoszą ok. 900zł (w tym: fundusz remontowy, opłata na koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, zaliczka na centralne ogrzewanie). Dodatkowo doliczyć należy opłaty za prąd, zimną wodę oraz wywóz nieczystości. Z lokalem związany jest udział do 797/50.795 części we wspólnych częściach budynku oraz w prawie własności działki gruntu pod budynkiem o pow. 5402 m2. Lokal zbywany jest wraz z udziałem do 2.805/740.000 części w działce nr 28/42 stanowiącej drogę wewnętrzną. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Atrakcyjne 3 pokoje na prestiżowym osiedlu z 2020r
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Franciszkańska

750 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 5001229

Komfortowe mieszkanie przy ul.Franciszkańskiej, w nowym budynku z 2020 roku !Prezentujemy lokal o powierzchni 67,96 m2, położony na 1 piętrze, w nowoczesnym, 2-piętrowym budynku. Budynek bez barier architektonicznych, wyposażony w wentylację mechaniczną i nowoczesną windę.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (30,82 m2), dwóch pokoi (11,33 m2, 11,77 m2), łazienki (5,71 m2) i korytarza (8,33 m2). Całość jak nowa, wykończona z wysokiej klasy materiałów i urządzona ze smakiem. Z salonu wyjście na duży balkon o powierzchni 10,03 m2, usytuowany od zachodniej, słonecznej strony. W łazience oprócz tradycyjnych grzejniów zastosowano elektryczne ogrzewanie podłogowe. W cenie pozostają stałe zabudowy, czyli 4 szafy oraz zabudowa kuchni wraz ze sprzętem oraz wysokiej klasy narożnik z funkcją relaks. Reszta do uzgodnienia.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,32m2 płatna dodatkowo 10 000 zł oraz 2 miejsca postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 40 000 zł każde. Łączna cena mieszkania z komórką i miejscami postojowymi w hali garażowej wynosi 840 000 zł.Koszty utrzymania mieszkania to czynsz w wysokości 670 zł, w tym centralne ogrzewanie, woda (1,5 m3 ciepłej, 3 m3 zimnej), wywóz nieczystości, eksploatacja, fundusz remontowy o raz utrzymanie 2-óch miejsc postojowych w hali garażowej).Mieszkanie położone w spokojnej i lubianej okolicy. Dookoła pełna infrastruktura - sklepy, szkoły, przychodnie i komunikacja miejska. Logistycznie tuż obok koszalińskiej obwodnicy i drogi ekspresowej S6, a takey trasy wylotowej nad morze.Polecamy tą nituzinkową ofertę i zapraszamy na prezentację.Oferta na wyłączność. Oglądanie w obecności Pośrednika po uprzednim uzgodnieniu terminu.