94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Działka inwestycyjna 96a, MPZP Świeszyno-Włoki !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świeszyno,
Włoki

650 000 | 9600 m2
nr oferty: 5001252

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Świeszyno-Włoki ! Działka o powierzchni 9 600 m2, usytuowana z dala od zatłoczonej miejskiej codzienności. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Wymiary działki ok. 68 m x 138 m. Media : woda przy granicy działki, energia w ogległości ok. 10 m od działki. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem 4MN/RM:- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zachowania istniejącej zabudowy zagrodowej w istniejącym gospodarstwie rolnym, hodowlanym i ogrodniczym- obowiązują nieprzekraczalne linie zabudowyzgodnie z rysunkiem planu miejscowego - obowiązuje zabudowa w formie wolnostojącej- dopuszcza się realizację budynków w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od granicy działek budowlanych- obowiązuje powierzchnia czynna biologicznie nie mniejsz niż 30 % powierzchni działki budowlanej- obowiązuje powierzchnia zabudowy w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej nie większa niż 30 %- obowiązuje minimalna intensywnośc zabudowy równa 0, obowiązuje maksymalna intensywnośc zabudowy do 0,9- obowiązuje wysokość wolnostojących lub przybudowanych obiektów budowlanych, nie będących budynkami, nie większa niż 15 m- obowiązują główne dachy (tj. zamujące nie mniej niż 50 % powierzchni wszystkich dachów na danym budynku) strome, dwuspadowe, w tym krzyżujące się, proste lub naczółkowe, o nachyleniu głównych połaci dachowych od 30 do 45 stopni, dopuszcza się realizację dachów drugorzędnych o dowolnym kształcie i nachyleniu.- obowiązuje krycie stromych dachów dachówką lub blachodachówką. Kolory pokryć dachów stromych winny ograniczać się do naturalnnych materiału ceramicznego (czerwienie i brązy) oraz do czerni i grafitu- wymagane jest wykończenie elewacji w tynku, cegle, kamieniu lub drewnie, obowiązuje pastelowa kolorystyka dla tynkowanych elewacji (biele, szarości, beże)- nie więcej niż trzy kolory w jednej tonacji Na działce znajdują się 3 słupy energetyczne niskiego napięcia.DOJAZD DO DZIAŁKI : https://maps.app.goo.gl/RSdUxbHoT1QcJqen8 Jeśli poszukujesz miejsca pod zabudowę wymarzonego domu to zadzwoń i umów się na prezentację. Oferta na wyłączność. Prezestacja po wcześniejszym uzgodnieniu z Pośrednikiem.

Działka pod lasem w pobliżu dwóch jezior
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Nobliny,
działka

210 000 | 20600 m2
nr oferty: 0506329

DZIAŁKA POŁOŻONA POD LASEM, OK. 300 m OD JEZIORA NOBLINY ORAZ OK. 350 m OD JEZIORA MOTARSKIEGO. Działka rolna o pow. 2,06 ha z możliwością zabudowy siedliskowej - w gminie Borne Sulinowo istnieje możliwość zabudowy "siedliskiem rolnym" (pod tym pojęciem należy rozumieć zabudowę mieszkaniową i gospodarczą związaną z produkcją prowadzoną w ramach posiadanego areału). Ponad to w gminie Borne Sulinowo został złożony wniosek o zmianę przeznaczenia na działkę budowlaną. Działka jest pięknie położona pod lasem, ok. 300 m od Jeziora Nobliny i ok. 350 m od Jeziora Motarskiego położonego w lesie - dojście drogą przez las oraz około 200 m od zabudowań pięknej miejscowości Nobliny. Dojazd do działki drogą utwardzoną i częściowo polną - prawo przejazdu przez działkę w pasie 4 m od strony lasu. Media: - prąd przy sąsiednich działkach, jest możliwość bezpośredniego przyłączenia; średnie napięcie przebiega przez działkę; - we wsi woda z wodociągu, a ok. 200 m od działki biegnie najbliższa rura wodna; - kanalizacja wsi w trakcie zaawansowanej realizacji. Wymiary działki ok. 280 m x 75 m. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

40 m OD JEZIORA PILE - DOSKONAŁA DZIAŁKA INWETYCYJNA POD BUDOWĘ HOTELU
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dąbrowica,
działka

1 173 000 | 9768 m2
nr oferty: 0506326

DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA JEZIORO PILE 40 m OD JEZIORA PILE DOSKONAŁA DZIAŁKA INWETYCYJNA POD BUDOWĘ HOTELU Zalety działki: - położona w miejscowości letniskowej; - 40 m od malowniczego 1000 ha Jeziora Pile; - na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem na Jezioro Pile; - przeznaczona pod budowę obiektu hotelowo - gastronomicznego Na działce znajdują się pozostałości (gruzy) po bunkrze. W okresie przed 1945 r. na działce był posadowiony budynek szkolny; obecnie zostały jedynie betonowe schody. Klasy gruntów: nr 12/59 o pow. 0,82 ha w tym Bp (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy) - 0,50 ha i Lzr-RV (grunty zadrzewione i zakrzewione na uż. rolnych) - 0,32 ha nr 12/71 o pow. 0,1568 ha całość Bp (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy); Media: - prąd na działce; - kanalizacja w drodze przy działkach; - woda w drodze przy działkach; Dojazd drogą asfaltową W planie zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są: 7Ut - pow. ok. 1,00 ha, projektowany obiekt hotelowo - gastronomiczny Podatek gruntowy: ok. 975 zł/kwartał. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działki w okolicy jeziora Wierzchowo !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wierzchowo,
Stare Wierzchowo

75 000 | 756 m2
nr oferty: 5001248

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w okolicach dwóch jezior ! Działka o projektowanej powierzchni 756 m2 usytuowana w Starym Wierzchowie, pomiędzy Bobolicami a Szczecinkiem. Prezentowane miejsce to idealny teren dla ceniących ciszę i spokój, a także doceniających walory przyrodnicze. W okolicy ( ok. 700 m) znajduje się bardzo duże oraz czyste jezioro Wierzchowo, dalej zaś (ok. 1000 m) jezioro Drężno oraz lasy. Media : energia w drodze asfaltowej przy granicy działki. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Wjazd na działkę z drogi gminnej. Działki wystawione na podstawie wstępnego projektu podziału. Przewidywany termin podziału marzec-kwiecień 2023.Klasa gruntu RV. Teren objęty MPZP. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Pzestrzennego działka oznaczona symbolem ML - zabudowa letniskowa:- maksymalny wskaźnik intensytwności zabudowy - 0,75- maksymalna wysokośc zabudowy - 9m- maksymalna ilość kondygnacji naziemnych - 1, dopuszcza się 2, jeśli druga kondygnacja nadziemna mieści się w dachu stromym o spadku większym niż 30 stopni- minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 50%- maksymalna powierzchnia zabudowy działki - 40%Zakaz lokalizowania przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko.Zakaz lokalizowania na jednej działce więcej niż jednego budynku letniskowego.Zakaz wykonywania ogrodzeń z prefabrykantów betonowych.Nalezy zapewnić min. 1 miejsce parkingowe na 1 budynek letniskowy. DOJAZD DO DZIAŁKI : https://maps.app.goo.gl/qStgxp9EtZjD7hGn8 Istnieje możliwośc zakupu sąsiedniej działki 79/10 o powierzchni 860m2 - cena 85 000 zł.Oferta na wyłączność. Poszukujesz terenu pod letni wypoczynek ? Nie zwlekaj tylko umów się na prezentację!Treść ogloszenia ma charakter informacyjny i zalecamy jego osobistą weryfikację.

Działka budowlana w okolicy lasu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Łubowo,
,

61 000 | 1001 m2
nr oferty: 0506324

DZIAŁKA BUDOWLANA POŁOŻONA BLISKO LASU Tereny POD LASEM bardzo atrakcyjne jeszcze niezagospodarowane częściowo porośnięte samosiejką - do zagospodarowania według własnego projektu. Działka znajduje się na skraju miejscowości Łubowo gm. Borne Sulinowo: - wyjątkowa lokalizacja z pięknym widokiem na okolice w pobliżu lasów, - w pobliżu zabudowań mieszkalnych,- ok. 3 km od Jeziora Komorze i Jeziora Rakowo; - ok. 900 m poprzez las od Jeziora Lubicko Wielkie.Przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego: 1. MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Możliwa jest lokalizacja budynków mieszkalnych z usługami nieuciążliwymi. Powierzchnia działki: działka 576/15 o pow. ok. 1001 m2 - cena 61 000 zł,, Media: - prąd - w fazie projektowej, - wodociąg - w fazie projektowej, - kanalizacja - w fazie projektowej, Klasy gruntu: RVI - grunty orne. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Działka znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". W miejscowości Łubowo jest poczta, sklepy, przystanek PKP i PKS. Dojazd: ok. 130 m od asfaltu. Odległości:- Borne Sulinowo - ok. 11 km; - Czaplinek - ok. 12 km, - Szczecinek - ok. 32 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka nad wodą
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Uniemino,
działka

55 000 | 1000 m2
nr oferty: 0506320

UROKLIWIE POŁOŻONA DZIAŁKA NAD "JEZIOREM UNIEMINO" Zalety nieruchomości:- naturalne, dzikie, nietkniętne tereny położone na uboczu; - działka położona na wzniesieniu z nachyleniem w kierunku wody; - działka położona nad niewielkim, ale urokliwym akwenem wodnym ("Jezioro Uniemino"),- w pobliżu dużego kompleksu leśnego,- raj dla grzybiarzy i wędkarzy; Działka:1. działka 51/7 o pow. 1000 m2;2. działka 51/8 o pow. 1000 m2;3. działka 51/11 o pow. 1000 m2;4. działka 51/12 o pow. 1000 m2;sprzedaż działki nr 51/7, 51/8, 51/11, 51/12 wraz z udziałem 1/4 części w działce nr 51/10 o pow. 289 m2 (droga wewnętrzna)5. działka 51/14 o pow. 1000 m2;6. działka 51/13 o pow. 1000 m2;7. działka 51/16 o pow. 1000 m2;Sprzedaż działki nr 51/13 i 51/16 wraz z udziałem w działce nr 51/25 (droga wewnętrzna)8. działka 51/5 o pow. 1000 m2; - klasy gruntów: RIVa,- wodociąg w drodze ok. 150 m od działki;- linia energetyczna ok. 150 od działki. Teren lekko pagórkowaty.Dojazd - drogą gminną gruntową. W planie zagospodarowania przestrzennego działka ujęta jest jako: grunt rolny (sąsiednia działka wykorzystywana jest rekreacyjnie) Działka znajduje się w Obszarze Chronionego Krajobrau "Pojezierze Drawskie", Natura 2000 - obszary ptasie "Ostoja Drawska"."Jezioro Uniemino" - obszar o pow. ok. 50 ha, obfitujący w wiele gatunków ryb, co stwarza doskonałe warunki dla sympatyków wędkarstwa.W okolicy, w gminie Borne Sulinowo znajduje się 57 zbiorników wodnych o powierzchni powyżej 1 ha. Największe jezioro, położone jest ok. 2,5 km od Uniemina to jezioro Pile o powierzchni około 1.000 ha. Odległości:- Szczecinek - ok. 28 km;- Borne Sulinowo - ok. 20 km;- Silnowo - ok. 5 km;- Czaplinek - ok. 22 km. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Gospodarstwo rolne z czynnym pensjonatem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przybkówko,
,

7 500 000 | 992887 m2 | pokoi: 42
nr oferty: 0506316

GOSPODARSTWO ROLNE O POW. OK. 100 HA ZABUDOWANE DUŻYM DOMEM (PENSJONATEM) I BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI, WŁASNY STAW. PRZYBKÓWKO, GM. BARWICE Oferujemy do sprzedaży gospodarstwo rolne o pow. 99,2887 ha zabudowane domem o pow. całkowitej ok. 635 m2, składającym się z 12 pokoi, 12 łazienek, 2 przedpokoi, korytarza, jadalni z kominkiem, pomieszczenia gospodarczego, wc, prysznica, suchej sauny, sali bankietowej (dużej jadalni), kuchni, 2 spiżarni, pralni z kotłownią, sali bilardowej, oraz wydzielonego mieszkania składającego się z salonu z kuchnią, łazienki, pokoju oraz antresoli. Garaż przy domu o powierzchni ok. 51m2, dwustanowiskowy. Oferta dotyczy całego gospodarstwa wraz z inwentarzem żywym i maszynami rolniczymi. Istnieje możliwość nabycia wraz z gospodarstwem prawa dzierżawy ok. 126ha gruntów w stawce 1.100zł/ha. Opis pomieszczeń części domu służącej w celach agroturystycznych: Niski parter o pow. ok. 220,8m2: - korytarz, jadalnia z kominkiem, pomieszczenie gospodarcze, wc, prysznic, sucha sauna, sala bankietowa (duża jadalnia), kuchnia, 2 spiżarnie, pralnia z kotłownią, sala bilardowa, Wysoki parter o pow. ok. 153,7m2: - przedpokój, 6 pokoi, 6 łazienek (każdy pokój z łazienką), Piętro o pow. ok. 184,5m2 (skosy): - przedpokój, 6 pokoi, 6 łazienek (każdy pokój z łazienką). Wydzielone mieszkanie o pow. ok. 76,13m2: - wysoki parter: salon z kuchnią, łazienka, pokój, oraz antresola na piętrze. Ogrzewanie własne etażowe. Piec c.o. na drewno znajduje się w garażu. Dom wyposażony jest także w piec do ogrzewania gazowego (zbiornik gazu znajdujący się na zewnątrz został wymontowany), ciepła woda z bojlera elektrycznego, z możliwością podgrzewania wody z pieca. Media: - prąd - w budynku; - siła - w budynku; - woda - z sieci; - kanalizacja. Na terenie oferowanej nieruchomości znajdują się także 2 obory, 4 budynki gospodarcze, budynek dawnego bunkra. W jednym z budynków gospodarczych zlokalizowanym przy ścianie obory znajduje się mieszkanie. Aktualnie gmina Barwice nie posiada na danym terenie uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Barwice działki przeznaczone są jako: - 5/2 - tereny łąk i pastwisk, w części lasy, - 5/10 - Ut/M - tereny usług turystyki i rekreacji/tereny zabudowy mieszkaniowej, - 5/17 - Ut/M - tereny usług turystyki i rekreacji/tereny zabudowy mieszkaniowej, - 5/20 - Ut/M - tereny usług turystyki i rekreacji/tereny zabudowy mieszkaniowej, - 5/21 - Ut/M - tereny usług turystyki i rekreacji/tereny zabudowy mieszkaniowej, - 5/22 - tereny upraw polowych, w części tereny łąk i pastwisk, wody powierzchniowe, lasy, - 5/23 - Ut/M - tereny usług turystyki i rekreacji/tereny zabudowy mieszkaniowej, - 8/2 - Ut/M - tereny usług turystyki i rekreacji/tereny zabudowy mieszkaniowej - droga. Klasy gruntów: - działka nr 5/10 o pow. 0,1640 ha - grunty rolne zabudowane - Br-RIVa; - działka nr 5/17 o pow. 1,0707 ha - grunty orne - RIVa, grunty rolne zabudowane - Br-RIVa; - działki nr 5/2, 5/20, 5/21, o łącznej pow. 1,3870 ha - grunty orne - RIVb (działka nr 5/2), grunty orne - RIVa (działka nr 5/20), grunty rolne zabudowane - Br-RIVa (działka nr 5/21), - działki nr 5/22, 5/23, o łącznej pow. 96,5830 ha - grunty orne - RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, łąki trwałe - ŁIV, pastwiska trwałe - PsIII, PsIV, PsV, PsVI, grunty pod rowami - W-RIVa, W-ŁIV, grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych - Lzr-RIVa, Lzr-RV, Lzr-PsV, nieużytki - N (działka nr 5/22), grunty orne - RIVa (działka nr 5/23), - działka nr 8/2 o pow. 0,0840 ha - droga - dr. Dojazd drogą asfaltową. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Działka na skraju m. Żydowo, przy asfalcie.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żydowo,
,

79 000 | 3200 m2
nr oferty: 0506307

DZIAŁKA NA SKRAJU M. ŻYDOWO, PRZY DRODZE ASFALTOWEJ I ZABUDOWANIACH. Oferujemy do sprzedaży działkę nr 52/2 o pow. 3200 m2, położoną na skraju m. Żydowo, przy drodze asfaltowej prowadzącej do Polanowa, przy zabudowaniach mieszkalnych.Teren działki równy, pokryty trawą oraz pojedynczymi drzewami. Przez działkę przebiega sieć telekomunikacyjna i energetyczna, na działce znajduje się słup energetyczny. Na terenie nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przetrzennego. W studium kierunków i uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona została jako grunt rolny. Właściciel jest w trakcie załatwiania decyzji o warunkach zabudowy. Klasy gruntów: pastwiska trwałe PsIV, PsV. Dojazd do działki drogą asfaltowa, zjazd na działkę z gminnej drogi gruntowej. Kształt działki nieregularny. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku:- minimalny wkład własny - 20%;- po wpłacie 20% stajesz się już właścicielem;- spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy);- bez sprawdzania zdolności kredytowej;- zabezpieczenie - tylko hipoteka.GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

działka ok. 50 km od morza
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sadkowo,
działka

32 000 | 1068 m2
nr oferty: 0506303

Kupujący nie płaci 2% PCC! SADKOWO - działka z aktualnymi warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zezwalającej na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, Do morza ok 50 km, do rzeki Parsęty ok. 3 km. Sąsiedztwo nowe domy mieszkalne jednorodzinne. Działka: nr 35/26 o pow. 1345 m2 cena 49 000 zł;nr 35/27 o pow. 1345 m2 cena 49 000 zł;nr 35/23 o pow. 1371 m2 cena 41 000 zł;nr 35/24 o pow. 1371 m2 cena 41 000 zł;nr 35/19 o pow. 1067 m2 cena 32 000 zł;nr 35/20 o pow. 1068 m2 cena 32 000 zł;nr 35/21 o pow. 1068 m2 cena 32 000 zł;sprzedaż wraz z udziałem w działkach nr 35/28, 35/35, 35/22 o łącznej pow. 893 m2 (droga wewnętrzna)nr 35/15 o pow. 1185 m2 cena 49 000 zł;nr 35/16 o pow. 1185 m2 cena 36 000 zł;nr 35/17 o pow. 1185 m2 cena 36 000 zł;nr 35/11 o pow. 1047 m2 cena 32 000 zł;nr 35/12 o pow. 1047 m2 cena 32 000 zł;nr 35/13 o pow. 1047 m2 cena 32 000 zł;nr 34/22 o pow. 1262 m2 cena 49 000 zł;nr 34/23 o pow. 1262 m2 cena 38 000 zł;nr 34/24 o pow. 1262 m2 cena 38 000 zł;nr 34/18 o pow. 1295 m2 cena 39 000 zł;nr 34/19 o pow. 1294 m2 cena 39 000 zł;nr 34/20 o pow. 1294 m2 cena 39 000 zł;sprzedaż wraz z udziałem w działkach nr 34/25, 34/21, 35/14 o łącznej pow. 1033 m2 (droga wewnętrzna)nr 34/14 o pow. 1465 m2 cena 44 000 zł;nr 34/15 o pow. 1465 m2 cena 44 000 zł;nr 34/16 o pow. 1470 m2 cena 44 000 zł;nr 34/26 o pow. 1524 m2 cena 51 000 zł;nr 34/27 o pow. 1530 m2 cena 46 000 zł;nr 34/28 o pow. 1531 m2 cena 46 000 zł;nr 34/10 o pow. 1277 m2 cena 39 000 zł;nr 34/11 o pow. 1276 m2 cena 39 000 zł;nr 34/12 o pow. 1271 m2 cena 39 000 zł;sprzedaż wraz z udziałem w działkach nr 34/29, 34/13, 35/17 o łącznej pow. 1152 m2 (droga wewnętrzna) Klasy gruntu: RIVa Dojazd: - dojazd drogą asfaltową z jednej strony i drogą gminną gruntową z drugiej strony; obie te drogi łączą drogi wewnętrzne. Media: - kanalizacja w drodze asfaltowej, - wodociąg w drodze asfaltowej, - energia przy najbliższych zabudowaniach; Obecnie nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Odległość: - ok. 60 km od Kołobrzegu, - ok. 50 km od Mielna, - ok. 6 km od Tychowa, - ok. 18 km od Połczyna Zdroju. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Duża działka ok. 33 km od morza i 24 km od Koszalina
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żeleźno,
,

95 000 | 4752 m2
nr oferty: 0506304

DUŻA DZIAŁKA Z POTENCIAŁEM BUDOWLANYM Tereny miejscowości Żeleźno około 33 km od morza - do zagospodarowania według własnego projektu. Walory działki: - duża działka; - w pobliżu zabudowań mieszkalnych, - dojazd drogą gminną; - uzbrojenie w drodze; - działka graniczy z rzeką Żelazna; - działka częściowo zadrzewiona i zakrzaczona co daje możliwość utrzymania własnego terenu zieleni. Działka: nr 232/3 o pow. 0,3610 ha - cena 95.000 zł; nr 232/4 o pow. 0,4752 ha - cena 95.000 zł. Obecnie brak jest planu zagospodarowania p zestrzennego co daje możliwość wystąpienia do gminy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. W obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka 323/1 to : postulowane tereny potencjalnego rozwoju jednostek osadniczych (zabudowa wielofunkcyjne, uzbrojenie terenu systemowe). Media: - prąd - przy najbliższych zabudowaniach, - wodociąg - w drodze przy działce, - kanalizacja - w drodze przy działce, - linia telefoniczna - w drodze; Klasy gruntu: grunty orne RV łąki ŁVI pastwiska PsIV Odległości:- Białogard - ok. 9 km; - Koszalin - ok. 24 km - Sarbinowo - ok. 33 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.