94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Działka pod bud. 1-rodz. - Sarbinowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sarbinowo,
Będzinko

129 000 | 1008 m2
nr oferty: 4402944

Bardzo atrakcyjne działki budowlane w Będzinku koło Sarbinowa. Jeżeli marzysz o miejscu, gdzie codzienność łączy się z wypoczynkiem w bliskości natury, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy wyjątkowe działki budowlane w malowniczej miejscowości Będzinko, oddalone jedynie 3,5 km w linii prostej od brzegu Morza Bałtyckiego! Właściciel planuje w 2024r. wykonać przyłącze wodne w drodze wzdłuż granicy działek oraz wykonać wewnętrzną drogę dojazdową z płyt Jumbo. Bliskość do Morza Bałtyckiego (Sarbinowo): W zaledwie 5 minut samochodem możesz znaleźć się w sercu jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Sarbinowo oferuje nie tylko szeroką, złocistą plażę, ale również wspaniałą promenadę pełną atrakcji. Doskonały Dojazd: Nie musisz martwić się o stan dróg. Działka jest doskonale skomunikowana, z bardzo dobrym dojazdem drogą utwardzoną z płyt jumbo. Warunki Zabudowy: Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, które pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Elastyczność Zabudowy: Z dużą swobodą możesz zaplanować budowę domu o powierzchni do 200 m2. Dach może być dwu- lub wielospadowy, a maksymalna wysokość zabudowy to 9 metrów. To daje Ci szerokie możliwości w kwestii architektonicznej. Badania Geologiczne: dla gruntu zostały wykonane badania geologiczne (jeden punkt w centralnej części działki), warunki gruntowe są dobre i nadają się do zabudowy. Media: Na działce jest możliwość podłączenia energii elektrycznej oraz wody. Kanalizacja może być podłączona do zbiornika bezodpływowego. Nie czekaj, to miejsce jest idealne zarówno dla tych, którzy szukają spokoju i bliskości z naturą, jak i dla tych, którzy cenią sobie dostęp do licznych atrakcji turystycznych. Działki w tak atrakcyjnej lokalizacji szybko znikają z rynku. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij realizować swoje marzenia o własnym domu nad morzem! Współrzędne GPS działki: 54.218698 15.993025 Oferta pod opieką Pośrednia nr lic. 14825.

Działka budowlana nad Morzem - Będzinko koło Sarbinowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sarbinowo,
Będzinko

129 000 | 996 m2
nr oferty: 4402943

Bardzo atrakcyjne działki budowlane w Będzinku koło Sarbinowa. Jeżeli marzysz o miejscu, gdzie codzienność łączy się z wypoczynkiem w bliskości natury, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy wyjątkowe działki budowlane w malowniczej miejscowości Będzinko, oddalone jedynie 3,5 km w linii prostej od brzegu Morza Bałtyckiego! Właściciel planuje w 2024r. wykonać przyłącze wodne w drodze wzdłuż granicy działek oraz wykonać wewnętrzną drogę dojazdową z płyt Jumbo. Bliskość Morza Bałtyckiego: Wyobraź sobie życie, gdzie codzienne spacery na plaży są na wyciągnięcie ręki. Czy może być coś lepszego? Bliskość do Sarbinowo: W zaledwie 5 minut samochodem możesz znaleźć się w sercu jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Sarbinowo oferuje nie tylko szeroką, złocistą plażę, ale również wspaniałą promenadę pełną atrakcji. Doskonały Dojazd: Nie musisz martwić się o stan dróg. Działka jest doskonale skomunikowana, z bardzo dobrym dojazdem drogą utwardzoną z płyt jumbo. Warunki Zabudowy: Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, które pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Elastyczność Zabudowy: Z dużą swobodą możesz zaplanować budowę domu o powierzchni do 200 m2. Dach może być dwu- lub wielospadowy, a maksymalna wysokość zabudowy to 9 metrów. To daje Ci szerokie możliwości w kwestii architektonicznej. Badania Geologiczne: dla gruntu zostały wykonane badania geologiczne (jeden punkt w centralnej części działki), warunki gruntowe są dobre i nadają się do zabudowy. Media: Na działce jest możliwość podłączenia energii elektrycznej oraz wody. Kanalizacja może być podłączona do zbiornika bezodpływowego. Nie czekaj, to miejsce jest idealne zarówno dla tych, którzy szukają spokoju i bliskości z naturą, jak i dla tych, którzy cenią sobie dostęp do licznych atrakcji turystycznych. Działki w tak atrakcyjnej lokalizacji szybko znikają z rynku. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij realizować swoje marzenia o własnym domu nad morzem! Współrzędne GPS działki: 54.218698 15.993025 Oferta pod opieką Pośrednia nr lic. 14825.

Działka budowlana nad Morzem - Będzinko koło Sarbinowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sarbinowo,
Będzinko

139 000 | 996 m2
nr oferty: 4402942

Bardzo atrakcyjne działki z możliwością budowy domu w miejscowości Będzinko koło Sarbinowa. Jeżeli marzysz o miejscu, gdzie codzienność łączy się z wypoczynkiem w bliskości natury, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy wyjątkowe działki z wydanymi warunkami zabudowy w malowniczej miejscowości Będzinko, oddalone jedynie 3,5 km w linii prostej od brzegu Morza Bałtyckiego! W sprzedaży także 2 działki o powierzchniach 996 m2 oraz 1008 m2, każda w cenie po 129 000 PLN. Właściciel planuje w 2024r. wykonać przyłącze wodne w drodze wzdłuż granicy działek oraz wykonać wewnętrzną drogę dojazdową z płyt Jumbo. Bliskość Morza Bałtyckiego: Wyobraź sobie życie, gdzie codzienne spacery na plaży są na wyciągnięcie ręki. Czy może być coś lepszego? Bliskość do Sarbinowo: W zaledwie 5 minut samochodem możesz znaleźć się w sercu jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Sarbinowo oferuje nie tylko szeroką, złocistą plażę, ale również wspaniałą promenadę pełną atrakcji. Doskonały Dojazd: Nie musisz martwić się o stan dróg. Działka jest doskonale skomunikowana, z bardzo dobrym dojazdem drogą utwardzoną z płyt jumbo. Warunki Zabudowy: Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, które pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Elastyczność Zabudowy: Z dużą swobodą możesz zaplanować budowę domu o powierzchni do 200 m2. Dach może być dwu- lub wielospadowy, a maksymalna wysokość zabudowy to 9 metrów. To daje Ci szerokie możliwości w kwestii architektonicznej. Badania Geologiczne: dla gruntu zostały wykonane badania geologiczne (jeden punkt w centralnej części działki), warunki gruntowe są dobre i nadają się do zabudowy. Media: Na działce jest możliwość podłączenia energii elektrycznej oraz wody. Kanalizacja może być podłączona do zbiornika bezodpływowego. Nie czekaj, to miejsce jest idealne zarówno dla tych, którzy szukają spokoju i bliskości z naturą, jak i dla tych, którzy cenią sobie dostęp do licznych atrakcji turystycznych. Działki w tak atrakcyjnej lokalizacji szybko znikają z rynku. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij realizować swoje marzenia o własnym domu nad morzem! Współrzędne GPS działki: 54.218947 15.992842 Oferta pod opieką Pośrednia nr lic. 14825.

Działka z poz.na budowę i projektem domu,Sarbinowo!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sarbinowo,
Sarbinowo

239 000 | 1087 m2
nr oferty: 5001441

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w nadmorskim Sarbinowie ! Działka o powierzchni 1087 m2 (163/36) położona tuż przy ulicy Makowej. Wymiary ok. 21,33-24,42 x 48,7-48,97, klasa ziemi RIVb. Media: energia w drodze wewnętrznej 163/7 przy granicy działki, gaz bezpośrednio na działce 163/36 lub w drodze wewnętrznej 163/7, sieć telekomunikacyjna przy granicy działki 163/36. Działka położona wzdłuż asfaltowej drogi gminnej, wjazd na działkę z drogi wewnętrznej 163/7 ( działka sprzedawana z udziałem w drodze). W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona symbolem 43-R -tereny rolnicze (Uchwała nr XL/424/2021 Rady Miejskiej Mielna). Na działkę zostało wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z instalacjami wewnętrznymi: wodociągową (ujęcie własne- studnia), kanalizacji sanitarnej ze zbiornikiem bezodpływowym i elektryczną zalicznikową. Nieruchomość sprzedawana z projektem domu parterowego z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczonym o powierzchni użytkowej 137,61 m2 na którą składa się: - PARTER : wiatrołap (3,17 m2), salon z aneksem kuchennym (28,67 m2), łazienka (4,39 m2), klatka schodowa (7,2 m2), kotłownia (3,14 m2) + garaż (29,93m2) - PODDASZE : 2 pokoje (26,98 m2; 23,01 m2), łazienka (3,85 m2), klatka schodowa (4,17 m2). Prezentowany działka to idealne miejsce na sezonowy relaks lub do zamieszkiwania przez cały rok. Nieopodal rozciągają się malownicze pasy pól i łąk. Położenie z jednej strony gwarantuje ciszę i spokój, z dala od zatłoczonego miasta zaś z drugiej umożliwia korzystanie z uroków pasa nadmorskiego. Do morza w linii prostej ok. 2km ! Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek : 163/34 - powierzchnia 1005 m2, cena 219 000 zł 163/35 - powierzchnia 1006 m2, cena 229 000 zł Szukasz terenu pod inwestycję lub wymarzony dom nad morzem? Zapraszamy !