94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE PODDASZOWE Z LOGGIĄ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

134 500 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506356

BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA PODDASZE Z BALKONEM - MIESZKANIE DO WŁASNEGO WYKOŃCZENIA Ładne mieszkanie W STANIE DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI położone na poddaszu, w bardzo dobrej lokalizacji. Opis mieszkania (jest samodzielność lokalu mieszkalnego) o pow. 44,87 m2 położonego na poddaszu przy ul. Słowackiego 7b/7 w Bornem Sulinowie: - 1 pokój (pow. 12,02 m2),- 2 pokój (pow. 12,21 m2) - antresola o pow. po obrysie ok. 27,30 m2, , - kuchnia (pow. 9,44 m2) - z wyjściem na balkon, - łazienka z wc (pow. 4,80 m2), - przedpokój (pow. 6,40 m2)Pomieszczenie piwniczne nr 7 o pow. 2,43 m2. Z lokalem związny jest udział 81/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/116 i 37/115; W całym mieszkaniu okna pcv.Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Przewidziane jest ogrzewanie własne i ciepła woda z gazowego piecyka dwufunkcyjnego. Konstrukcja więźby dachowej drewniana pokryta dachówką. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce nr 37/116 o pow. 363 m2 wraz z działką nr 37/115 o pow. 1122 m2. Przeznaczenie działki: 190 MW, MN, U - Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, jednorodzinnej i usługowej. Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz Jeziora Pile. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu Jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE PODDASZOWE Z LOGGIĄ I ANTRESOLĄ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

196 000 | 66 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0506357

BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA PODDASZE Z BALKONEM I ANTRESOLĄ - MIESZKANIE DO WŁASNEGO WYKOŃCZENIA Ładne, słoneczne mieszkanie W STANIE DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI położone na poddaszu, w bardzo dobrej lokalizacji. Opis mieszkania (jest samodzielność lokalu mieszkalnego) o pow. 65,54 m2 położonego na poddaszu przy ul. Słowackiego 7b/9 w Bornem Sulinowie: - 1 pokój (pow. 22,94 m2) - przstrzeń otwarta (salon) z wyjściem na balkon i z wejściem na antresolę, - 2 pokój (pow. 12,07 m2), - 3 pokój (pow. 12,22 m2) - antresola o pow. po obrysie ok. 36 m2, - kuchnia (pow. 7,41 m2), - łazienka z wc (pow. 5,34 m2), - pomieszczenie pomocnice (pow. 5,56 m2). Pomieszczenie piwniczne nr 9 o pow. 2,54 m2. Z lokalem związny jest udział 117/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/116 i 37/115; W całym mieszkaniu okna pcv.Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Przewidziane jest ogrzewanie własne i ciepła woda z gazowego piecyka dwufunkcyjnego. Konstrukcja więźby dachowej drewniana pokryta dachówką. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce nr 37/116 o pow. 363 m2 wraz z działką nr 37/115 o pow. 1122 m2. Przeznaczenie działki: 190 MW, MN, U - Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, jednorodzinnej i usługowej. Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz Jeziora Pile. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu Jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie z ogródkiem przy parku i jeziorze.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Pileckiego

385 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0506355

PRZESTRONNE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM PRZY PARKU I JEZIORZE SZCZECINEK UL. PILECKIEGO Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 65,33m2, położony na I piętrze kamienicy, składający się z 2 pokoi, salonu z kuchnią, łazienki, oddzielnego wc i 2 przedpokojów. Mieszkanie położone jest w centrum miasta w bliskiej odległości od parku miejskiego, jeziora, sklepów, przystanku, szkół i innych miejsc użyteczności publicznej. Opis pomieszczeń: salon z kuchnią (ok. 20,77m2) - terakota, gładzie malowane, fototapeta, meble kuchenne na wymiar, szafa w zabudowie; pokój (ok. 11,14m2) - terakota, gładzie malowane, tapeta, okno pcv; pokój (ok. 20,14m2) - terakota, gładzie malowane, kominek okno i okno balkonowe pcv; łazienka (ok. 5,07m2) - terakota, glazura, wanna prysznic, umywalka, okno pcv; wc (ok. 1,71m2) - terakota, glazura, cegła i gładzie malowane, muszla, umywalka, okno pcv; przedpokój (ok. 5,63m2) - terakota, gładzie malowane, dwufunkcyjny piec gazowy "Ariston", domofon; przedpokój (ok. 2,52m2) - terakota, gładzie malowane; Mieszkanie częściowo umeblowane. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. 10,37m2. Z lokalem związany jest udział do 170/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu pod budynkiem. W ramach swojego udziału właściciel korzysta z wspólnego poddasza oraz wspólnego podwórka (m. in. miejsce na samochód). Dodatkowo właściciel dzierżawi od miasta przyległy do posesji teren o pow. 94m2 - DZIAŁKA WYPOCZYNKOWO REKREACYJNA. Ogrzewanie c.o. własne gazowe (piec dwufunkcyjny). Ciepła woda piec dwufunkcyjny. Administratorem budynku jest ZGM-TBS w Szczecinku. Opłaty miesięczne wg. stanu na marzec 2023 r. wynoszą ok. 379 zł w tym: odpis na fundusz remontowy i zaliczka na utrzymanie części wspólnej. Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i gaz wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości wg ilości osób zamieszkałych. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE NA 1 PIĘTRZE
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

117 000 | 42 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0506353

BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA 1 PIĘTRO - MIESZKANIE DO WŁASNEGO WYKOŃCZENIA Ładne mieszkanie W STANIE DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI położone na I piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji. Opis mieszkania (jest samodzielność lokalu mieszkalnego) o pow. 41,76 m2 położonego na 1 piętrze przy ul. Słowackiego 7b/5 w Bornem Sulinowie: - pokój (pow. 16,32 m2),- kuchnia (pow. 12,20 m2), - łazienka (pow. 3,94 m2),- przedpokój (pow. 9,30 m2).W całym mieszkaniu okna pcv.Pomieszczenia piwnicznego nr 5 o pow. 1,86 m2. Z lokalem związny jest udział 75/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/116 i 37/115; Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Przewidziane jest ogrzewanie własne i ciepła woda z gazowego piecyka dwufunkcyjnego. Konstrukcja więźby dachowej drewniana pokryta dachówką. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce nr 37/116 o pow. 363 m2 wraz z działką nr 37/115 o pow. 1122 m2. Przeznaczenie działki: 190 MW, MN, U - Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, jednorodzinnej i usługowej. Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz Jeziora Pile. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu Jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Przestronne mieszkanie z loggią i antresolą.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Polna

599 000 | 94 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0506348

KLIMATYZOWANE MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z LOGGIĄ I ANTRESOLĄ, SZCZECINEK, UL. POLNA. Mieszkanie położone w spokojnej i bezpiecznej okolicy ok. 600 m od parku i jeziora Trzesiecko. Lokal mieszkalny położony na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym, o pow. ok. 93,8 m2, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, antresoli oraz loggi. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. 4,60 m2. Według stanu z księgi wieczystej mieszkanie ma powierzchnię 68,80 m2 i składa się z 2 pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju. Właściciele mieszkania mają prawo do wyłącznego korzystania z pomieszczenia znajdującego się bezpośrednio nad lokalem mieszkalnym, które to pomieszczenie stanowi antresolę o pow. ok. 25m2 (skosy, pow. mierzona po podłodze). Opis mieszkania: - pokój (ok. 8,16 m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno drewniane; - pokój (ok. 10,93 m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, szafa w zabudowie, okna drewniane; - pokój z aneksem kuchennym (ok. 31,90m2): *salon (ok. 23m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, schody na antresolę, okna pcv, wyjście na loggię; * kuchnia (ok. 8,90m2) - terakota, gładzie malowane, w części roboczej glazura, meble kuchenne w zabudowie, okna pcv; - łazienka z wc (ok. 5,93 m2) - terakota, glazura, wanna, muszla, umywalka; - przedpokój (ok. 9,91 m2) - terakota, gładzie malowane, szafy w zabudowie, domofon; - antresola (ok. 25 m2, pow. mierzona po podłodze, skosy) - panele podłogowe, gładzie malowane, szafa w zabudowie, okna drewniane. Ogrzewanie c.o. i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu założona została klimatyzacja. Wspólnota mieszkaniowa. Zarządca nieruchomości Andrzej Tośko. Opłaty miesięczne (stan na marzec 2023) wynoszą ok. 273 zł w tym m. in. : koszt zarządu nieruchomością wspólną, wynagrodzenie zarządcy, opłata stała i koszty wspólne za co, zaliczka na fundusz remontowy. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę na wodę ciepłą i zimną wg zużycia, opłaty za prąd i centralne ogrzewania wg wskazań liczników oraz opłaty za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych.Z mieszkaniem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i działki pod budynkiem do 462/10000 części. W pobliżu mieszkania znajdują się m.in.: miejsca parkingowe, policja, sklepy, markety Intermarche, Bricomarche, Biedronka, Dino, kościół, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa oraz żłobek. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie przy parku wyjątkowa lokalizacja
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Ordona

454 000 | 99 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506345

OFERTA ZAREZERWOWANA! DUŻE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z WIDOKIEM NA PARK I JEZIORO. (PIĘTRO KAMIENICY) SZCZECINEK, UL. ORDONA. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 99,37m2, położony na I piętrze kamienicy, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i werandy. Wg księgi wieczystej mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i werandy. W budynku zrobiony jest nowy dach i kominy, budynek jest w trakcie remontu elewacji frontowej. Na posesji jest możliwość parkowania auta. Łazienka podczas remontu została ocieplona od środka, powiększona została poprzez połączenie kuchni i łazienki, kuchnia została przeniesiona do pokoju, tworząc kuchnię z jadalnią. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 32m2) - panele podłogowe, ściany malowane, sofa, okna pcv, drewniane podwójne drzwi na werandę, weranda (ok. 7m2); - pokój (ok. 22,3m2) - panele podłogowe, ściany malowane, łóżko, meble, okna pcv, drzwi na klatkę schodową (zaślepione); - kuchnia (ok. 22,6m2) - panele podłogowe w części terakota, ściany malowane w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, płyta indukcyjna `Bosch`, piekarnik `Bosch`, zmywarka `Bosch`, lodówka `Samsung`, okna pcv; - łazienka (ok. 10,8m2) - terakota, glazura, w części ściany malowane, kabina prysznicowa, podwójna umywalka, wc, piecyk gazowy `Junkers`, pralka, okno pcv; - przedpokój (ok. 5,2m2) - panele podłogowe, ściany malowane. Do lokalu przynależą trzy pomieszczenia piwniczne o pow. 31,6m2. Administrator budynku: Alternatywy - Gospodarka Nieruchomościami sp. z o.o. Opłaty miesięczne wg stanu na styczeń 2023 r. wynoszą ok. 390 zł (eksploatacja, fundusz remontowy). Dodatkowo należy doliczyć opłaty za wodę, gaz, wywóz śmieci i prąd. Ogrzewanie gazowe. Ciepła woda podgrzewana za pomocą piecyka gazowego. Z lokalem związany jest udział do 227/1.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 313/2 o pow. 993m2. W planie zagospodarowania przestrzennego budynek w którym znajduje się przedmiotowy lokal mieszkalny został określony jako budynek o wartościach historycznych i cechach zabytkowych chroniony planem miejscowym. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE NA 1 PIĘTRZE
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

110 500 | 39 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0506342

BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA 1 PIĘTRO - MIESZKANIE DO WŁASNEGO WYKOŃCZENIA Bezczynszowe mieszkanie W STANIE DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI położone na I piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji. Opis mieszkania (jest samodzielność lokalu mieszkalnego) o pow. 39,40 m2 położonego na 1 piętrze przy ul. Słowackiego 7b/6 w Bornem Sulinowie: - pokój (pow. 18,32 m2),- kuchnia (pow. 7,70 m2), - łazienka (pow. 3,92 m2),- przedpokój (pow. 9,46 m2).W całym mieszkaniu okna pcv.Pomieszczenie piwniczne nr 6 o pow. 1,40 m2.Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Przewidziane jest ogrzewanie własne i ciepła woda z gazowego piecyka dwufunkcyjnego. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce nr 37/116 o pow. 363 m2 wraz z działką nr 37/115 o pow. 1122 m2.Z lokalem związny jest udział 70/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/116 i 37/115; Przeznaczenie działki: 190 MW, MN, U - Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, jednorodzinnej i usługowej.Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Każde mieszkanie ma własne ogrzewanie gazowe. Konstrukcja więźby dachowej drewniana pokryta dachówką. Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz Jeziora Pile. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu Jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie 1 pokojowe na pierwszym piętrze
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Słowackiego

135 000 | 31 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0506339

BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA BORNE SULINOWO - 1-POKOJOWE, PIERWSZE PIĘTRO Ładne, słoneczne, bezczynszowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze. Sprzedawany jest udział 57/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/62 (w ramach udziału korzystanie z mieszkania położonego na pierwszym piętrze o pow. 31,45 m2 przy ul. Słowackiego 5c/6 w Bornem Sulinowie): - pokój z aneksem kuchennym - panele podłogowe, komoda, ława, kanapa, stolik pod telewizor; część kuchenna oddzielona "barek" z cegły, terakota glazura, meble kuchenne, lodówka, kuchenka dwupalnikowa gazowa (gaz z butli), - pokój - panele podłogowe, tapczan, meble pokojowe; - łazienka - glazura, terakota, wanna, umywalka, bojler elektryczny 80l;- przedpokój - terakota, szafa, lustro W całym mieszkaniu okna pcv. Ogrzewanie elektryczne - mieszkanie było ogrzewane wolnossącymi grzejnikami elektrycznymi; ciepła woda z bojlera. Właściciele korzystają z pomieszczenia piwnicznego ok. 3 m2. Dodatkowo w cenie jest udział wynoszący 400/10.000 części w drodze dojazdowej nr 37/65 (do działki nr 37/62), od podwórka. Niedaleko budynku znajdują się sklepy, kościół, apteka, przychodnia zdrowia, poczta, siłownia, przystanek BUS-a, Jezioro Pile. Borne Sulinowo - miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowe i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie 4 pokojowe w poszukiwanej lokalizacji
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Piłsudskiego

354 000 | 77 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0506340

MIESZKANIE 4 POKOJOWE W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI. SZCZECINEK, UL. PIŁSUDSKIEGO. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o pow. 76,90 m2, położony na 4 piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 20m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, balkon; - pokój (ok. 13m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okno pcv; - pokój (ok. 12,4m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okno pcv; - pokój (ok. 9,3m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okno pcv; - przedpokój (ok. 10,6m2) - terakota, ściany malowane; - kuchnia (ok. 8,3m2) - terakota, ściany malowane, w części glazura, okno pcv, zlewozmywak, meble kuchenne, płyta indukcyjna `Electrolux`, zmywarka `Bosch` piekarnik `Amica`, lodówka `Beko`; - łazienka (ok. 3,4m2) - terakota, glazura, umywalka, kabina prysznicowa, piecyk gazowy `;Vaillant`, - wc (ok. 1,3m2) - terakota, glazura, umywalka, kompakt. Właściciel korzysta z piwnicy. Administratorem budynku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa `Pojezierze`. Opłaty miesięczne wg. stanu na styczeń 2023r. wynoszą ok. 980zł - fundusz remontowy, eksploatacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, sprzątanie klatek, podatek od nieruchomości, abonament za wodomierz, opłata za moduł radiowy. Dodatkowo należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i gaz wg zużycia oraz opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda: podgrzewana za pomocą piecyka gazowego (woda w łazience), w kuchni podgrzewana za pomocą przepływowego podgrzewacza wody. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe blisko centrum
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Koszalińska

390 000 | 78 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0506338

MIESZKANIE 4 POKOJOWE NA PIĘTRZE, (PIĘTRO W BUDYNKU DWULOKALOWYM) SZCZECINEK UL. KOSZALIŃSKA. Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe o pow. 77,99m2, powierzchnia liczona po podłodze wyniosi ok. 92,6m2, położone blisko centrum Szczecinka, w kamienicy. W mieszkaniu wymienione zostały instalacje: wod-kan. i elektryczna. Mieszkanie położone jest na piętrze, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju (wg stanu z księgi wieczystej lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju). Opis mieszkania (pow. mierzone po podłodze, skosy): - pokój (ok. 10m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okna pcv; - pokój (ok. 11m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okna pcv; - pokój (ok. 19,4m2) - panele podłogowe, ściany malowane, kominek, okna pcv; - pokój (ok. 12m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okna pcv; - kuchnia (ok. 17m2) - panele podłogowe, ściany malowane w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, płyta indukcyjna `AEG`, piekarnik `Bosch`, okap `Amica`, lodówka `Bosch`, zmywarka `Bosch`, okno pcv; - łazienka (ok. 4m2) - terakota, glazura, wanna, wc, umywalka, okno pcv; - garderoba (ok. 3,5m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okno pcv; - pomieszczenie gospodarcze (ok. 1,7m2) - terakota, ściany malowane; - przedpokój (ok. 14m2) - panele, ściany malowane. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 6,72m2. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda: przepływowy podgrzewacz wody (na siłę w łazience, 230V w kuchni). Z lokalem związany jest udział do 396/1.000 części we wspólnych częściach budynku i we własności działki gruntu pod budynkiem nr 363/18 o pow. 425m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka nr 363/18 oznaczona jest symbolem 4MW/U - zabudowa mieszkaniowa wielorodzinnej i usług. Na działce znajduje się budynek o walorach zabytkowych. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem mieszkania oraz do obejrzenia na żywo.

Atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Gdańska

325 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0506335

Atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze, Szczecinek, ulica Gdańska. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni użytkowej 59,21 m2, położony na drugim piętrze, przy ul. Gdańskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie rozkładowe, wymieniona instalacja elektryczna, wod-kan, gazowa. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 10,3 m2) - panele winylowe, gładzie malowane, okno PCV; - pokój (ok. 10 m2) - panele winylowe, gładzie malowane, okno PCV; - pokój (ok. 17,5 m2) - panele winylowe, gładzie malowane, okno PCV, drzwi balkonowe PCV, balkon; - kuchnia (ok. 7,5 m2) - panele winylowe, gładzie malowane, w części roboczej glazura, okno PCV, meble kuchenne, płyta indukcyjna `Beko`, piekarnik `Beko`, zmywarka `Amica`; - łazienka (ok. 4,5 m2) - panele winylowe, glazura, umywalka, muszla, wanna, piecyk gazowy `Saunier Duval`; - przedpokój (ok. 7 m2) - panele winylowe, gładzie malowane. Ogrzewanie CO z sieci miejskiej. Ciepła woda: gazowy podgrzewacz wody `Saunier Duval`. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty za lokal wynoszą 550,00 PLN zł (w tym zaliczka na centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, eksploatacja). Dodatkowo należy doliczyć opłaty za wodę, gaz, wywóz śmieci i prąd. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem mieszkania oraz do obejrzenia na żywo.