94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert obiekty na sprzedaż

sortuj
Obiekt - Bobolin
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Bobolin,
Wczasowa

3 100 000 | 4346 m2
nr oferty: 1904452

Na sprzedaż zespół drewnianych domków letniskowych w Bobolinie. Ten urokliwy obiekt znajduje się niecałe 650 m od piaszczystej plaży i leży niedaleko turystycznego miasta Dąbki oraz jeziora Bukowo cieszącym się dużym zainteresowaniem turystów.Ośrodek składa się z 18 parterowych domków jednorodzinnych o wysokiej klasie i bogatym wyposażeniu oraz recepcji o pow. 40m2 z dużym, zadaszonym tarasem. Domki różnią się od siebie wielkością i standardem, wszystkie natomiast składają się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Na terenie ośrodka znajdują się również dwa place zabaw, bawialnia dla najmłodszych oraz parking, wszystko razem tworząc kameralny kompleks wypoczynkowy, idealnie nadający się na relaks dla rodzin.Obiekt znajduje się na dwóch działkach dookoła ogrodzonych o łącznej powierzchni 4 346 m2.Opis przykładowego domku: nowoczesny domek w stylu skandynawskimsalonik z aneksem kuchennym wyposażony w dwupalnikową kuchenkę elektryczną, czajnik, lodówkę z zamrażalnikiem, naczynia kuchenne (komplet trzech garnków, patelnia, duża miska, szklanki, kubki, talerze, sztućce, deska do krojenia itp.) oraz stół z 4 krzesłami, rozkładaną kanapę oraz TV,2 osobne, zamykane sypialnie: jedna z łóżkiem 2-osobowym małżeńskim i szafą, druga z łóżkiem piętrowym i komodąłazienka: wykafelkowana z kabiną prysznicową, toaletą, umywalką,taras: wraz z meblami ogrodowymi, grillem oraz dwoma leżakami.

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Gnieźnieńska

1 990 000 | 378 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0206423

Na sprzedaż intratna i dochodowa nieruchomość. Nowy obiekt o bardzo wysokim standardzie składający się z kilku gotowych do wynajmu obiektów. Obiekt znajduje się na granicy Koszalina przy drodze krajowej nr 11, przy ul. Koszalińskiej jako infrastruktura dużej podmiejskiej dzielnicy willowej. Nieruchomość składa się z: 1) Warsztatu (120 m2): Nieruchomość posiada dwie bramy wjazdowe rolowane firmy Wiśniowski. Posadzka przygotowana pod ewentualny montaż podnośników. Całość wylana żywicą epoksydową. W obiekcie znajduje się kanał samochodowy wykończony kafelkami z klimatyzacją. W obiekcie zostało wydzielone pomieszczenie socjalne oraz łazienka. Każde z pomieszczeń jest nowe, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie. Nad warsztatem znajduje się poddasze, które może być wykorzystane na pomieszczenie gospodarcze/magazyn. 2) Lokalu usługowo-handlowego (90 m2): Na całości jest zainstalowane ogrzewanie podłogowe z własnym licznikiem, posadzka wykończona kafelkami. Wyprowadzone przyłącza pod pomieszczenie socjalne - aneks kuchenny. 3) Zakładu fryzjerskiego (74 m2): Salon wyposażony jest w recepcję oraz meble fryzjerskie. W lokalu znajduje się duży aneks kuchenny oraz toaleta wykończona płytkami z limitowanej kolekcji polskiego projektanta. W salonie ogrzewanie podłogowe z osobnym licznikiem. 4) Mieszkania (74 m2 + 20 m2 poddasze); 5) Parkingu / placu utwardzonego (1000 m2). Wysoki standard wykończenia obiektu. Ogrzewanie gazowe. Ogrodzona, utwardzona działka o pow. 1300 m2. Brama wjazdowa przesuwna. Cena do negocjacji!

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Lechicka

3 500 000 | 793 m2 | pokoi: 16
nr oferty: 4402242

Nieruchomość położona przy drodze z Koszalina do Niekłonic, 150 metrów po prawej stronie drogi za przejazdem kolejowym (jadąc od Koszalina).Nieruchomość w Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod:102, UP - powierzchnia terenu 10, 3412 Ha (w tym 3012 m2 pod drogę wewnętrzną)teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, teren zabudowy usługowej103MNU, - powierzchnia terenu około 3500 m2Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, teren zabudowy suługowej.Jest to teren komercyjny z przeznaczeniem na biurowce, magazyny, hale produkcyjne.Na dzień dzisiejszy na terenie przeinaczonym pod mieszkaniówkę wraz z usługami wybudowane są:- dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 180 m2, w domu znajduje się łącznie 8 pokoi, na parterze duży salon z kuchnią oraz sypialnią, łazienka z wc, pomieszczenie na zimowy ogród oraz kotłowania, na piętrze 6 oddzielnych pokoi (dwa z garderobami) oraz łazienka z WC.- przylegającym do domu budynkiem gospodarczym, w którym znajdują się trzy małe pomieszczenia magazynowe oraz garaż dwustanowiskowy (z jednym kanałem) - łączna powierzchnia zabudowy 125 m2- budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 175 m2- budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 340 m2Teren przeznaczony w planie pod komercję jest niezabudowany.W drodze przy granicy działki są media:Woda, prąd, kanalizacja, brak gazu.Oferta pod opieką Pośrednika nr lic. 14825

Budynek elewatora zbożowego w Szczecinku.
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Wiśniowa

980 000 | 792 m2
nr oferty: 0504718

CENA 980 000 ZŁ NETTO. NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA BUDYNKIEM - ELEWATOREM ZBOŻOWYM. SZCZECINEK, UL. WIŚNIOWA. Nieruchomość zabudowana budynkiem elewatora zbożowego z czerwonej cegły, o powierzchni zabudowy ok. 792 m2, na działce gruntu nr 46/3 o pow. 921 m2, usytuowana w pobliżu węzła kolejowego. Elewator zbożowy o pojemności w pierwszej części ok. 2500 ton (48 silosów drewnianych po 50 ton). Druga część - magazyn płaski 3 kondygnacje (w zasiekach), pojemność ok. 300 - 400 ton. Trzecia część - suszarnia firmy Drzewicz w świetnym stanie o wydajności ok. 180 ton pszenicy na dobę.Wszystko obsługują wyremontowane i serwisowane podajniki i redlery zbożowe. Prosty magazyn - do obsługi wystarczy jedna osoba. Przepustowość to ok. 30-40 ton na godzinę. Wszystko sprawne. Działka w użytkowaniu wieczystym do dnia 05-12-2089 r. Elewator może służyć również jako baza magazynowa. Sporą część zainwestowanych pieniędzy można odzyskać sprzedając osprzęt (redlery, podnośniki, silniki, dębowe olbrzymie elementy konstrukcji wysuszone przez dziesiątki lat, suszarnia). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Szczecinka działka oznaczona jest symbolem 85P/U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz usług. Budynek jest oznaczony jako obiekt o walorach zabytkowych. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Kosynierów

879 000 | 434 m2 | pokoi: 17
nr oferty: 0205829

Mieszkanie + usługi lub nieruchomość idelana na siedzibę firmy! Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy z lat 80. zlokalizowany przy ul. Kosynierów na os. Morskim w Koszalinie. Brak MPZP ale w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego widnieje wpis N-02-MN funkcja mieszkalna w zabudowie jednorodzinnej intensywnej, uzupełnienie - zabudowa mieszkalno-usługowa typu podstawowego-nieuciążliwa. Pierwotnie w nieruchomości prowadzona była cicha produkcja, potem na przestrzeni lat prowadzono działalność typu salony odnowy, solarium, szwalnię. Dom podpiwniczony. Piwnice o pow. 176,22 m2. Wysokość: 2,4 m.Obecnie całość została zaadaptowana na cele mieszkaniowe-6 pokoi, sanitariaty (2 łazienki z natryskami i WC), kotłownia, pom. gospodarcze, kuchnia, kondygnacja z niezależnym wejściem do budynku! 1 piętro - pow. 132,65 m2. Wysokość: 2,7 m. niezależne wejście do budynku - p.pokój, 4 pokoje w tym 1 pokój w układzie sekretarsko-dyrektorskim, ale obecnie pełni funkcje powierzchni mieszkalnej, bardzo duża kuchnia, łazienka z natryskiem i wanną narożną oraz wc, pom. gospodarcze-składzik lub garderoba. Z tej kondygnacji przejście na 2 piętro. 2 piętro - pow. 125,16m2. Wysokość: 2,7 m. Duża kuchnia, 6 pokoi w tym również w układzie sekretarsko - dyrektorskim-łączone. Łazienki z natryskami i wc.Na tej kondygnacji przy pokojach znajdują sie balkony. Okna w całym domu PCV. Nieruchomość idealna pod inwestycję typu siedziba firmy, wynajem kwater lub dom mieszkalny. Możliwość połączenia funkcji mieszkaniowej z usługową. Niezależne wejście do pomieszczenia z boku budynku (50m2 lub więcej wedle potrzeb, do wykorzystania cała dolna kondygnacja, która łączy się z lokalem usługowym). Działka zagospodarowana, wyłożona kostka polbrukową (miejsce na stworzenie parkingu na samochody służbowe), dwie bramy wjazdowe. Z tyłu budynku wybudowano wędzarnię. Posesja w całości ogrodzona.W 2017 r. Został zakupiony nowy piec dwufunkcyjny. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Bohaterów Warszawy

3 700 000 | 1294 m2 | pokoi: 8
nr oferty: 0205770

Na sprzedaż działka gruntu zabudowana obiektem komercyjnym stanowiącym obecnie stację kontroli pojazdów i myjnię oraz serwis mechaniki pojazdowej i opon.Nieruchomość położona przy ul. Bohaterów Warszawy, bezpośrednio przy drodze publicznej, ze zjazdem z tej drogi. Przedmiot sprzedaży stanowi:działka gruntu o pow. 0,4631 ha - własność zabudowana;hala magazynowo-usługowa wolno stojąca z 2004 r. (usługi motoryzacyjne z serwisem opon); Zaopatrzone we wszystkie media, ogrzewany. Powierzchnia zabudowy - 843,41 m2. Charakterystyka obiektu: 2 magazyny ogumienia i części, 8 stanowisk serwisowych, biuro obsługi klienta, biuro, pomieszczenie socjalne, toaleta z umywalnią i korytarz. Standard - bardzo dobry, gotowy do kontynuowania działalności.Budynek magazynowy z zapleczem socjalnym z 2004r. wolno stojący, budynek zaopatrzony w media, ogrzewany. Pow. Zabudowy -229,5 0m2. Charakterystyka obiektu: 2 magazyny ogumienia, pomieszczenia socjalno-higieniczne dla pracowników i kotłownia. Standard-bardzo dobry.Budynek stacji diagnostycznej i myjnia samochodowa z 2010r., wolno stojący, zaopatrzony we wszystkie media, ogrzewany. Pow. zabudowy - 220,85 m2. Charakterystyka obiektu: Hala diagnostyki, po.biurowo-socjalne, wc i 3 stanowiska myjni bezdotykowej z kontenerem ( pomieszczenie techniczne). Standard-bardzo dobry. OGÓŁEM: 8 STANOWISK SERWISOWYCH, 16 MIEJSC PARKINGOWYCH. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Koszalin:działka oznaczona symbolem W9- funkcja dominująca przemysłowo-składowa ( P) z funkcją uzupełniającą: rzemiosło i usługi komercyjne ( PR+UC). Cena - 3 700 000 zł + VAT. CENA OBEJMUJE CAŁOŚĆ - NIERUCHOMOŚĆ WRAZ Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM, z przyrządami diagnostycznymi! Obiekt gotowy do kontynuowania działalności bez konieczności dodatkowego wkładu finansowego.

Duży teren (ok. 3 ha) przy krajowej 20
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Silnowo,
,

1 250 000 | 2262 m2
nr oferty: 0504316

OBIEKT DO CELÓW PRODUKCYJNYCH - SKŁADÓW - MAGAZYNOWÓW Duży teren - działka nr 414 o pow. 3,0549 ha położony przy krajowej 20 - bardzo dogodny dojazd. Teren w dużej części jest utwardzony. Na działce znajdują się 4 budynki z halami, garażami i pomieszczeniami biurowymi:- hala produkcyjna o wym. 9x86m - o pow. 770 m2 i przy hali pomieszczenia administracyjno - biurowe o pow. 58 m2 oraz socjalne (toalety, prysznic, szatnia, jadalnia); - budynek suszarni drewna o wym. 7x21m - o pow. 147 m2 (w tym dwie komory suszarniane o wym. 6,5x8m i wsadzie 40 m3 tarcicy każda);- hala przerobu - o pow. 785 m2;- budynek (o przeznaczeniu administracyjnym) mieszkalno - biurowy, pustostan - o pow. 320 m2 + piwnica 90 m2); + wiata magazynowa drewniana o wym. 12x20m - o pow. 240 m2.Budynki na przestrzeni lat były wykorzystywane między innymi jako warsztaty, garaże, pieczarkarnia. Ostatnio obiekt spełniał funkcję tartaku. Klasyfikacja gruntu: Ba, R, N. Istnieje możliwość wynajmu terenu pod działalność. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: 2P/U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów z dopuszczeniem zabudowy usługowej. W zakresie szczegółowych parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania, na terenach oznaczonych symbolami: ...2P/U... ustala się: 1) lokalizację obiektów produkcyjnych, składów, magazynów; 2) dopuszczenie: a) lokalizacji zabudowy usługowej, b) lokalizacji obiektów budowlanych związanych z obsługą produkcji w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych lub w gospodarstwach leśnych i rybackich, c) lokalizacji garaży oraz innych obiektów zaplecza technicznego lub administracyjno-socjalnego, d) lokalizacji budowli i urządzeń związanych z rolnictwem, e) wydzielenia na każdej działce budowlanej jednego lokalu mieszkalnego o powierzchni nie większej niż 20% powierzchni całkowitej budynku, w którym zostanie on wydzielony, f) wydzielenia na każdym z terenów nie więcej niż jednej działki, o szerokości nie mniejszej niż 10 m, służącej jako dojazd do działek, które nie posiadają lub nie będą posiadać bezpośredniego dostępu do drogi publicznej lub wewnętrznej, g) lokalizacji sieci lub obiektów infrastruktury technicznej; 3) ...; 4) powierzchnię nowo wydzielanej działki budowlanej: a) ..., b) na terenach 2P/U i .... nie mniejszą niż 10000 m2; 5) powierzchnię zabudowy nie większą niż 50% powierzchni działki budowlanej; 6) teren biologicznie czynny nie mniejszy niż 20% powierzchni działki budowlanej; 7) wysokość zabudowy: a) dla budynków produkcyjnych, składów, magazynów, budynków usługowych lub związanych z obsługą produkcji w gospodarstwach rolnych, hodowlanych lub ogrodniczych do 2 kondygnacji nadziemnych, przy czym nie większą niż 10 m, b) dla garaży, obiektów zaplecza technicznego lub administracyjno-socjalnego nie większą niż 5 m, c) dla budowli do 20 m, z wyjątkiem infrastruktury telekomunikacyjnej; 8) dowolny kąt nachylenia połaci dachowych; Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 20 - Poz. 5241 9) dostęp: a) ..., b) terenu 2P/U do terenu 1KD-L lub 6KDW, c) ...; 10) .... Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nieruchomości nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Obiekt - Domy na Wodzie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Domy na Wodzie,
Domy na Wodzie

294 000 | 104 m2
nr oferty: 0205665

Luksusowy dom nad wodą: Dom na wodzie: `Free Bird" o powierzchni użytkowej 104 m2 pozwala wygodnie mieszkać dużej rodzinie, przyjmować gości, wypoczywać i pracować. To także biuro jakiego mogą tylko pozazdrości Wasi konkurenci. To całoroczny dom wyposażony we wszystko co nowoczesny dom i jacht powinien posiadać: ogrzewanie, klimatyzację, media, sprzęt agd, jacuzzi, saunę, dwie łazienki, instalację wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, wentylacyjną, silniki napędowe, sprzęt ratunkowy, wyposażenie nawigacyjne, dodatkowo 3-metrową łódkę, okno do obserwacji podwodnego świata, własną elektrownię i wiele innych, miłych niespodzianek. To spełnienie marzeń o cichym, komfortowym domku nad wodą. Tyle że nie potrzebują Państwo budowy, zezwoleń, kupna działki, pilnowania domu po sezonie. Wody są wspólną własnością więc Wasz dom może stać i pływać gdzie chcecie. Finansowanie jego zakupu może być realizowane przez kredyt, leasing, także ze środków firmowego funduszu socjalnego. Free Bird to potężna jednostka zbudowana z aluminium. Kratownica pokładu między kadłubami wykonana jest z profili 200 x 50 x 5 mm, poszycie z blachy o grubości 5 mm a dno 6 mm. Wielokomorowe kadłuby zakończone są dziobowymi komorami przeciwuderzeniowymi. Pod pokładem 3-metrowa, niezatapialna łódź z elektrycznym napędem dzięki której możemy pływać gdy nasz katamaran stoi na kotwicy. Pośrodku salonu: okno z reflektorami do oglądania tego co pod wodą. PIERWSZY JACHT DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Projektanci i stocznie budują jednostki dla ludzi silnych i zdrowych. Tymczasem zauważyć należałoby, że istnieje ogromna część społeczeństwa, nie tak silna, młoda i zdrowa, ale także pragnąca żyć i korzystać z życia. Powyższe, oraz niepełnosprawność projektanta, legły u podstaw powstania tego projektu. Podstawowym założeniem było: zaprojektować dużą jednostkę, którą od początku do końca rejsu, mogłaby prowadzić także osoba niepełnosprawna. Także aby ci, dzisiaj herosi, jutro mogli kontynuować swoją pasję. Podstawowym problemem, przed którym stają osoby niepełnosprawne jest ograniczenie możliwości poruszania się. Dlatego, aby umożliwić im sterowanie jachtem, należy tak zaprojektować wnętrze, aby wyeliminować wszelkie utrudnienia w komunikacji i umożliwić im dotarcie do dowolnego miejsca na jednostce. Podstawowe wymogi: - komunikacja w obrębie piętra - komunikacja między piętrowa - specjalny wózek dla osoby niepełnosprawnej - stacje dokujące wózka - drogi magnetyczne dla wózka - funkcjonalność pomieszczeń i wyposażenia - drogi automatycznej ewakuacji Dom Prince Power 39 FREE BIRD to jednostka dwupiętrowa. Poruszanie się między piętrami zapewnia winda z automatyką sterowania. Podstawowym urządzeniem systemu komunikacji jest wózek elektryczny z niezależnymi napędami na każde koło. Każde koło posiada możliwość sterowania wokół swej osi, dzięki czemu wózek może poruszać się w każdym kierunku. Jest to istotne, ponieważ będzie zachodziła konieczność jazdy np. bokiem. Wózek ma zamontowany nadajnik ratunkowy oraz tratwę pneumatyczną na wypadek ewakuacji do wody. W pokładzie są wklejone magnetyczne ścieżki po których poruszać się będzie wózek. Dzięki temu sterowanie nim będzie się odbywać za pomocą komputera. Wystarcza kliknąć na klawiaturze wózka miejsce docelowe. Jest to ważne ułatwienie ponieważ jacht w czasie rejsu może podlegać falowaniu. Po dojechaniu na miejsce, wózek uruchamia automatycznie system dokowania, który kontroluje stale pozycję wózka i ewentualnie ją koryguje. W czasie przebywania w stacji dokującej, baterie wózka są ładowane automatycznie. W obrębie każdego piętra usunięto przeszkody podłogi. Odległości między meblami, szerokość drzwi i ciągów komunikacyjnych, dostęp do mebli jest dostosowany do wielkości i możliwości manewrowych wózka. W odpowiednich pomieszczeniach są zamontowane systemy uchwytów dla niepełnosprawnych umożliwiające samodzielną egzystencję. Dom ten posiada system automatycznej ewakuacji w przypadku zagrożenia. Po włączeniu alarmu, osoba niepełnosprawna zostaje automatycznie wywieziona do wyjścia, na trap rufowy i automatycznie zostaje odpalona tratwa pneumatyczna ratunkowa.

Hotel nad morzem, 60 osób, Ustronie Morskie.
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Ustronie Morskie,
Bolesława Chrobrego

5 950 002 | 2050 m2 | pokoi: 45
nr oferty: 4401608

Hotel nad morzem na 60 osób z restauracją oraz pomieszczeniami SPA i zabiegowymi w Ustroniu Morskim pod Kołobrzegiem. Obiekt oddalony 50 metrów od plaży. Pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz apartamenty. Wszystko na bieżąco utrzymywane w wysokim standardzie. Ostatni generalny remont w 2012 r.Obiekt całoroczny. Na cenę hotelu składa się:- budynek hotelu wraz z restauracją na działce 1050 m2.- funkcjonująca strona internetowa znana klientom od lat wraz z bazą klientów- pełne wyposażenie: kuchni, restauracji, pokoi oraz części zabiegowej. Okres zwrotu z inwestycji: - z najmu pokoi hotelowych: ok. 11 lat (tylko w okresie letnim) +- zysk z restauracji +- zysk z części zabiegowej i SPA.Struktura klientów jest interesująca ponieważ spora część z nich to turyści zagraniczni. Od XIX wieku Ustronie Morskie jest znaną miejscowością wypoczynkową. Dawna nazwa kąpieliska Ostseebad Henkenhagen znana była nie tylko w Niemczech ale i w innych krajach Europy. Już przed I wojną światową odpoczywało tu rokrocznie ponad 3000 osób. W latach 20. XX wieku miejscowość była już jednym z bardziej znanych kąpielisk w Niemczech. Obecnie letnie kąpielisko Ustronie Morskie obejmuje 2100 m linii brzegowej z wyłączeniem 3 odcinków torów wodnych. Kąpielisko spełnia obowiązkowe wymogi jakościowe dla wody w kąpielisku Unii Europejskiej. Kąpielisko Ustronie Morskie w kolejnych sezonach było wyróżniane Błękitną Flagą.Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825