94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
2 pokoje, taras, winda, Koszalin, Zwycięstwa!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Zwycięstwa

399 000 | 51 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2104564

2-pokojowe mieszkanie z tarasem położone na I piętrze w budynku z windą. Lokal mieszkalny ma 50,74 m2 i znajduje się w bloku wybudowanym w 2013 roku w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa. Lokal na rynku wtórnym, bardzo ładnie i praktycznie zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Mieszkanie bardzo ciepłe, słoneczne, funkcjonalne i rozkładowe. Okna PCV z wystawą na stronę południową. Salon jest połączony z aneksem kuchennym, wszystkie meble w stałych zabudowach w salonie, aneksie kuchennym i łazience w ciepłej kolorystyce. Budynek mieszkalny wyposażony jest w windę - to ogromna zaleta tego adresu. W cenie zawarte jest praktycznie wszystko to, co jest widoczne na zdjęciach: pełne wyposażenie kuchni: meble stojące i wiszące, płyta, piekarnik, okap, zmywarka i lodówka z zamrażarką,szafki w zabudowie w łazience, pralka, szafa w przedpokoju,łóżko, szafa, komoda w sypialni,w salonie kanapa narożnikowa, stolik RTV, stół+4 krzesła, fotel, komoda, szafa pod zabudowę. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe znajdujące się w hali podziemnej płatne dodatkowo 40.000 zł. LOKALIZACJA: Odległość od centrum Koszalina wynosi około 1 km, dobry dojazd linią miejską nr 2,14. Mieszkania tutaj cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W pobliżu kościół, sklepy spożywcze, przystanek autobusowy. OPŁATY: Miesięczny czynsz do wspólnoty wynosi około 460 zł i zawiera: fundusz remontowy,zaliczkę na ogrzewanie,wywóz nieczystości,utrzymanie części wspólnych,zaliczkę na wodę, utrzymanie hali garażowej. Dodatkowo płatna jedynie energia według indywidualnego zużycia.Szybkie wydanie nieruchomości. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Na naszej stronie Urbanowicz Centrum Nieruchomości znajdziesz więcej podobnych ofert. Zapraszamy!!

Dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Laurowej.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stare Bielice,
Laurowa

639 000 | 113 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 2104562

Nietuzinkowa nieruchomość położona w Starych Bielicach przy ul. Laurowej w apartamentowcu z 2005r. z dwoma miejscami postojowymi. Apartament znajduje się na drugim piętrze ciekawie zaprojektowanego i wybudowanego budynku, którego architektura wyróżnia się na tle innych budynków. Mieszkanie położone jest poza miastem w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych i dlatego cała posesja zaprojektowana jest tak, aby mieszkańcy czuli się tutaj bezpiecznie, mogli korzystać z terenu całej działki, utworzone jest miejsce do rekreacji, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko oraz grilla - wszystko do użytku właścicieli. Na terenie posesji dla tego mieszkania mamy dwa miejsca postojowe. Oferowane mieszkanie składa się z dwóch poziomów.Poziom pierwszy to klimatyczny salon z kominkiem, dwie sypialnie, duża kuchnia oraz łazienka. Każdy pokój posiada niezależny balkon. Poziom drugi to antresola, która w zależności od potrzeb może spełniać funkcję pokoju, gabinetu lub biblioteki. Łączna powierzchnia lokalu to przestrzeń 113,1 m2.Mieszkanie wykończone jest z dobrej jakości materiałów. Na ścianach w pokojach położono gładzie, na podłogach parkiet dębowy. Kuchnia i łazienka wykończone są glazurą i terakotą. W cenie pozostaje kuchnia wraz ze sprzętem agd: zmywarka, pralka, kuchenka, piekarnik - wszystko na gwarancji. Pozostałe meble do uzgodnienia.Dwa lata temu odnowiono elewację oraz klatkę schodową. W cenie mieszkania są dwa miejsca postojowe przypisane do lokalu. Opłaty.Czynsz do wspólnoty wynosi około 582 zł w tym m.in. z, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, wywóz nieczystości. Dodatkowo płatna jest według indywidualnego zużycia energia elektryczna, gaz oraz woda. W mieszkaniu mamy dwa rodzaje ogrzewania: piec gazowy dwufunkcyjny oraz kominek z płaszczem wodnym.Lokalizacja.Budynek położony jest w Starych Bielicach zaledwie kilka minut jazdy samochodem do centrum Koszalina. Zamknięte podwórko, brama na pilota oraz monitoring dają poczucie bezpieczeństwa. W najbliższej sąsiedzkiej okolicy znajduje się osiedle domów jednorodzinnych. Nowe Bielice są bardzo chętnie wybierane przez rodziny na docelowe miejsce zamieszkania.Prezentacja.Zapraszamy na prezentację tylko i wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem i po zarezerwowaniu dla siebie terminu prezentacji. Jeżeli zainteresowała Ciebie ta oferta, zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.Zapraszamy.

Działka budowlana na obrzeżach Parsęcka
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

82 000 | 876 m2
nr oferty: 0505874

DZIAŁKA BUDOWLANA POŁOŻONA W PARSĘCKU. Działka budowlana numer 189/8 o obszarze 876m2 położona w miejscowości Parsęcko, w gminie Szczecinek, ok. 4 km od Szczecinka. Działka położona jest przy drodze asfaltowej biegnącej w kierunku m. Radomyśl. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Szczecinek działka oznaczona jest symbolem MNU - 3 - tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej nieuciążliwej. Określono następujące zasady zagospodarowania terenu i kształtowania zabudowy: - zabudowa mieszkaniowa wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem z wyłączeniem zabudowy szeregowej i atrialnej, - zabudowa usług nieuciążliwych wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem z zakazem wprowadzania usług handlu o powierzchni sprzedażnej większej niż 300 m2, - zabudowa związana z produkcją rolną nieuciążliwą, wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem. Na terenach oznaczonych symbolem MNU - 3 ustala się następujące wartości liczbowe dotyczące warunków, zasad i standardów kształtowania zabudowy, zagospodarowania terenu oraz podziału na działki budowlane: - maksymalna wysokość zabudowy - 12m, - maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych - 2 (dopuszcza się 3, jeśli trzecia kondygnacja nadziemna mieści się w dachu stromym o spadku większym niż 30 stopni), - minimalna powierzchnia biologicznie czynna na jednej działce budowlanej - 40% powierzchni działki, - minimalna powierzchnia działki budowlanej - 500 m2. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Orientacyjne wymiary działki: 29mx27m. Działka w ewidencji gruntów oznaczona jest jako: grunty orne - RV. Działka położona jest w granicy strefy B ochrony konserwatorskiej. Częściowo także w strefie WIII ograniczonej ochrony archeologiczno konserwatorskiej. NA SPRZEDAŻ PRZEZNACZONA JEST RÓWNIEŻ DZIAŁKA SĄSIEDNIA NR 189/7 (OZNACZONA NA MAPIE). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka budowlana na obrzeżach Parsęcka
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

82 000 | 807 m2
nr oferty: 0505873

DZIAŁKA BUDOWLANA POŁOŻONA W PARSĘCKU. Działka budowlana numer 189/7 o obszarze 807m2 położona w miejscowości Parsęcko, w gminie Szczecinek, ok. 4 km od Szczecinka. Działka położona jest przy drodze asfaltowej biegnącej w kierunku m. Radomyśl. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Szczecinek działka oznaczona jest symbolem MNU - 3 - tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej nieuciążliwej. Określono następujące zasady zagospodarowania terenu i kształtowania zabudowy: - zabudowa mieszkaniowa wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem z wyłączeniem zabudowy szeregowej i atrialnej, - zabudowa usług nieuciążliwych wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem z zakazem wprowadzania usług handlu o powierzchni sprzedażnej większej niż 300 m2, - zabudowa związana z produkcją rolną nieuciążliwą, wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem. Na terenach oznaczonych symbolem MNU - 3 ustala się następujące wartości liczbowe dotyczące warunków, zasad i standardów kształtowania zabudowy, zagospodarowania terenu oraz podziału na działki budowlane: - maksymalna wysokość zabudowy - 12m, - maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych - 2 (dopuszcza się 3, jeśli trzecia kondygnacja nadziemna mieści się w dachu stromym o spadku większym niż 30 stopni), - minimalna powierzchnia biologicznie czynna na jednej działce budowlanej - 40% powierzchni działki, - minimalna powierzchnia działki budowlanej - 500 m2. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Orientacyjne wymiary działki: 29mx27m. Działka w ewidencji gruntów oznaczona jest jako: sady - PsVI. Działka położona jest w granicy strefy B ochrony konserwatorskiej. NA SPRZEDAŻ PRZEZNACZONA JEST RÓWNIEŻ DZIAŁKA SĄSIEDNIA NR 189/8 (OZNACZONA NA MAPIE). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.