94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
4 pokojowe duże mieszkanie, Koszalin, 1-go Maja !
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
1-go Maja

375 000 | 70 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 2104539

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Oferujemy 4 pokojowe duże i ustawne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 70,02 m2, położone na 2 piętrze w budynku z cegły w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w Koszalinie przy ulicy 1-go Maja. Mieszkanie jest rozkładowe. W skład lokalu wchodzi duży salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, 3 pokoje, łazienka, wc oraz przedpokój. Okna w mieszkaniu wychodzą na stronę południowo-wschodnią oraz zachodnią. Mieszkanie jest bardzo przyjemne, ma bardzo dobry rozkład. Na podłogach w pokojach położone są panele, terakota w salonie w przedpokoju oraz w łazience. Okna PCV. W cenie możliwość pozostawienia większości umeblowania. Przed blokiem znajdują się ogólnodostępne miejsca do parkowania. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa. LOKALIZACJA: Budynek jest usytuowany w ścisłym centrum miasta, jest to jedna z lepszych, znana wśród poszukujących dla siebie miejsc do zamieszkania. Bardzo atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Dużo dobrych placów zabaw, blisko szkoła, przedszkole, żłobek, ratusz, przychodnia lekarska, liczne restauracje, jak również sklepy, w których szybko zrobisz dobre zakupy (Żabka). Dobra komunikacja miejska. OPŁATY: Czynsz do wspólnoty wynosi 586 zł, a w tym zawarta jest zaliczka na c.o., woda i ścieki, eksploatacja, fundusz remontowy, wywóz odpadów komunalnych. Pozostałe opłaty (gaz i prąd) płatne według indywidualnego zużycia. Oglądanie tylko z biurem nieruchomości. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najlepszego na rynku kredytu. ZAPRASZAMY.

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Młyńska

2 899 000 | 428 m2 | pokoi: 15
nr oferty: 4402517

Rewelacyjnie zlokalizowany obiekt usługowo-mieszkalny położony w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Młyńskiej, miejsce bardzo dobrze widoczne z ulicy Młyńskiej, który codziennie mija kilkaset samochodów oraz dziesiątki przechodniów. Dobra lokalizacja, bardzo korzystne zapisy w planie zagospodarowania przestrzennego dają olbrzymie możliwości dla każdego, istnieje możliwość utrzymania i rozwijania obecnego, gastronomicznego charakteru tej nieruchomości. Jest to także niezwykle atrakcyjna nieruchomość dla branży medycznej powiązanej z nią branży beauty lub działalności szkoleniowej, prawniczej lub usługowej i handlowej. Istnieje możliwość przebudowy obiektu, w taki sposób że powstaną trzy kondygnacje naziemne plus poddasze, rozbudowa obiektu w ramach zabudowy pierzejowej, maksymalnie do 12 metrów (w nawiązaniu do sąsiednich zabudowań).Nieruchomość składa się z dwóch części: * części usługowo- handlowej na parterze oraz podpiwniczeniu o powierzchni 302,79 m2 (składająca się z dwóch dużych pomieszczeń na dzień dzisiejszy funkcjonujących jako sale bankietowe plus całe zaplecze magazynowo kuchenne z wyposażeniem, biura, garażu) oraz* Część mieszkalna o łącznej powierzchni 125,61 m2 składająca się z 6 pokoi, kuchni, łazienki oraz WC.Zapraszamy do oglądania nieruchomości oraz do składania ofert zakupu.

3 pokoje z dużą loggią, Sikorskiego!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Sikorskiego

299 000 | 58 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 2104538

Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w Koszalinie przy ul. Sikorskiego. Koszalin ul. Sikorskiego to zawsze bardzo poszukiwany adres.Mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 położone na 4 piętrze, składa się z dużej kuchni z oknem, salonu z wyjściem na loggię, 2 ustawnych sypialni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bardzo duża loggia położona od strony zachodniej. Okna PCV z wystawą na wschód - zachód. Na podłogach położono panele i kafle. Mieszkanie wymaga niewielkich nakładów finasowych. Do mieszkania przynależą 2 piwnice.Forma własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą - zapraszamy cudzoziemców, bez problemu i zbędnych formalności możecie nabyć to mieszkanie!!! OPŁATY:Czynsz w wysokości około 603 zł, w tym: fundusz remontowy;zaliczka na ogrzewanie; zaliczka na wodę; wywóz nieczystości;utrzymanie części wspólnych.Dodatkowe opłaty to prąd i gaz płatny według indywidualnego zużycia. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Nie ma junkersa. LOKALIZACJA:W pobliżu pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, plac zabaw dla najmłodszych, apteka i kościół oraz galeria handlowa. Teren wokół budynku zagospodarowany i zadbany. Dobra komunikacja miejska. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Na naszej stronie znajdziesz więcej podobnych ofert.Zapraszamy.

Mieszkanie 2 pokojowe w Białowąsie.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białowąs,
,

99 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505852

MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z BALKONEM, W BIAŁOWĄSIE. Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 49,1 m2, położonego na pierwszym piętrze, składającego się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Opis mieszkania: - pokój (ok. 10,3 m2) - wykładzina pcv, ściany malowane, okno pcv; - pokój (ok. 17,2m2) - wykładzina pcv, ściany malowane, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, balkon; - kuchnia (ok. 12 m2) - wykładzina pcv, ściany malowane, w części lamperia i glazura, okno pcv, zlewozmywak, kuchnia `westfalka`; - łazienka (ok. 2,5m2) - terakota, glazura, w części ściany malowane, umywalka; - wc (ok. 1m2) - terakota, ściany glazura, w części malowane; - przedpokój (ok. 8,1m2) - wykładzina pcv, panele na ścianach. Ogrzewanie z sieci, ciepła woda z bojlera. Administratorem budynku jest Wspólnota Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne na październik 2021r. wynoszą ok. 160 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o.). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i wywóz nieczystości. Z lokalem związany jest udział do 85/1.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 6/9 o pow. 919 m2. Wraz z mieszkaniem zbywany będzie udział w działce nr 6/11 o pow. 0,6514ha, w ramach którego właściciele korzystać będą z budynku gospodarczego o pow. ok. 11,8m2. Właściciel mieszkania korzysta z piwnicy. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Tanie działki budowlane blisko Bałtyku ok. 40 od Kołobrzegu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kościernica,
działka

59 000 | 1336 m2
nr oferty: 0505851

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 885 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. DZIAŁKI BUDOWLANE OK. 40 KM OD MORZA Działki budowlane w obr. Kościernica gm. Białogard, powiat białogardzki, bardzo ładnie położone, na skraju wsi, w dobrym sąsiedztwie - nowej zabudowy jednorodzinnej. Obecnie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Na działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy pozwalająca na budowę 4 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, na wydzielonych działkach. Klasy gruntów: grunty rolne RV Przed wybudowaniem budynków działki podlegają procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Media: - prąd - w pasie drogowym tuż przy lini granicznej działki nr 135/5 - woda - wodociąg w pasie drogowym tuż przy lini granicznej działki nr 135/5 (wo140) - kanalizacja - w pasie drogowym tuż przy lini granicznej działki nr 135/5 (ks110) Powierzchnie i ceny działek powstałych z podziałki działki nr 135: - działka nr 135/2 o pow. 1336 m2 - 59.000 zł; - działka nr 135/3 o pow. 1139 m2 - 59.000 zł;- działka nr 135/4 o pow. 1121 m2 - 59.000 zł; - działka nr 135/5 o pow. 1166 m2 - 59.000 zł; Dojazd: dogodny dojazd drogą asfaltową i drogą wewnętrzną - działka nr 135/1 o pow. 581 m2. Odległość: - Białogard ok. 5 km; - Kołobrzeg ok. 40 km; Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka siedliskowa pod Szczecinkiem na raty.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Parsęcko,
,

113 200 | 14150 m2
nr oferty: 0505848

SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. GRUNT SIEDLISKOWY BLISKO SZCZECINKA ORAZ JEZIORA RADACZ. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w obr. Parsęcko gm. Szczecinek, składającą się z dwóch działek ewidencyjnych nr 696/77 i 696/78 o łącznej pow. 1,4150 ha, z możliwością zabudowy siedliskowej. Teren pagórkowaty, z miejscem na siedlisko oraz łąką i nieużytkiem, które można zagospodarować np. na staw. W sąsiedztwie działek znajdują się pola uprawne oraz zabudowania mieszkalne. Odległość do jeziora Radacz w prostej linii wynosi ok. 900 m. Odległość do zabudowań mieszkalnych wynosi ok. 300 m. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową i gruntową gminną oraz drogą wewnętrzną prywatną (służebność, drogi wydzielone geodezyjnie, lecz nie urządzone w terenie - do wykonania, odległość od drogi gminnej ok. 270 m). W planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są symbolem RO - tereny produkcji rolnej.Na terenach oznaczonych symbolem RO na działkach o pow. powyżej 1 ha istnieje możliwość zabudowy siedliskowej. Media: - prąd, woda i kanalizacja znajdują się przy zabudowaniach mieszkalnych. Klasy gruntów: działka nr 696/77 o pow. 0,6216 ha: - grunty orne RIVb - 0,0081 ha, - grunty orne RV - 0,6135 ha; działka nr 696/78 o pow. 0,7934 ha: - grunty orne RIVb - 0,1608 ha, - grunty orne RV - 0,0511 ha, - łąki trwałe ŁIV - 0,3523 ha, - rowy W-ŁIV - 0,0170 ha, - nieużytek N - 0,2122 ha. Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Dom przy lesie w m. Dolnik, w gminie Okonek.
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Dolnik,
,

197 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505850

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W LESIE. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w m. Dolnik, w gminie Okonek, działkę nr 4/3 o powierzchni 532 m2, zabudowaną domem krytym dachówką, ocieplonym, o powierzchni użytkowej ok. 68,3 m2 oraz budynkiem gospodarczym. Dom składa się z: 3 pokoi, łazienki, kuchni i korytarza. Opis pomieszczeń: Parter: - korytarz (ok. 6,5m2): terakota, ściany malowane, schody na poddasze; - kuchnia (ok. 12m2): wykładzina pcv, ściany malowane, w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, okno drewniane, piecokuchnia; - pokój (ok. 17,6m2): wykładzina pcv, ściany malowane, okno drewniane; - pokój (ok. 16,3m2): wykładzina pcv, ściany malowane, okno drewniane; - łazienka (ok. 4m2): terakota, ściany częściowo glazura, częściowo malowane, okno drewniane, wc, umywalka. Poddasze: - pokój (ok. 11,9m2): wykładzina dywanowa, ściany malowane; okno drewniane. - część nieużytkowa. Media: - ogrzewanie: centralne z piecokuchni; - woda podgrzewana za pomocą bojlera; - prąd w budynku; - wspólne szambo znajdujące się na sąsiedniej posesji. Odległości: - Okonek - ok. 3km. - Szczecinek ok. 26km. Nieruchomość położona jest w obszarze chronionego krajobrazu "Pojezierze Wałeckie i Dolina Gwdy". Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Obiekt produkcyjny, hala, magazyn, biura, pow. 581 m2, Koszalin ul. Szczecińska
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Szczecińska

1 190 000 | 581 m2
nr oferty: 1904534

Oferujemy na sprzedaż obiekt warsztatowo- produkcyjny z pomieszczeniami biurowo- socjalnymi o łącznej powierzchni użytkowej 581,20 m2 wraz z 3 murowanymi budynkami garażowymi położonymi w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej na działce o powierzchni 966 m2.Budynek produkcyjny II kondygnacyjny, murowany, ocieplony, po kapitalnym remoncie w 2005 roku ( również instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, przeciwpożarowej oraz gazowej- własna kotłownia wraz z piecem Vaillant z zasobnikiem ). Wentylacja grawitacyjna. Instalacja alarmowa.Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, na hali głównej utwardzona posadzka wyłożona płytkami z Argelith'u (wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia).Rozkład pomieszczeń:Na parterze: - główna hala o pow. 94,79 m2, ( wysokość pomieszczenia ok. 6 m) z bramą wjazdową, pomieszczenie magazynowe (40,79 m2), zaplecze (9,15 m2), hala magazynowo - produkcyjna (103,58m2, wysokość 2,8m), pom. kierownika produkcji, biuro obsługi klienta, wc, magazyn z bramą garażową (37,12 m2), poczekalnia z klatką schodową prowadzącą na I piętro;Na piętrze:- pokoje biurowe wraz z aneksami kuchennymi, toalety, szatnia męska i damska (wc + prysznice), jadalnia, korytarz z oknem na halę, kotłownia;Powierzchnia użytkowa parteru 343,98m2, piętra 237,22m2.W obiekcie prowadzona była działalność poligraficzna.Nieruchomość położona w strefie przemysłowej, w sąsiedztwie hale magazynowe, produkcyjne, obiekty usługowe i handlowe, w pobliżu drogi S6.Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową bezpośrednio z ul. Szczecińskiej.Miejsca parkingowe przed budynkiem.Istnieje możliwość wynajmu obiektu ( z koniecznością pożniejszego zakupu). Zapraszamy na prezentację !