94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Mieszkanie 2 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Mierosławskiego

179 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506204

NIŻSZA CENA - 179.000,00 ZŁ MIESZKANIE 2 POKOJOWE. IDEALNE POD WYNAJEM. SZCZECINEK, UL. MIEROSŁAWSKIEGO. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o pow. 36,05m2, położony na 4 piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 16,3m2) - panele, ściany malowane, okno pcv; - pokój (ok. 6,1m2) - panele, ściany malowane, okno pcv; - przedpokój (ok. 4,5m2) - terakota, ściany malowane, wnęka z szafą; - kuchnia (ok. 6,4m2) - terakota, ściany malowane oraz w części glazura, okno pcv, umywalka, kuchenka gazowa, pralka `Bosch`, piecyk gazowy `Ariston`; - łazienka (ok. 2,3m2) - glazura, terakota, brodzik, wc. Właściciel korzysta z piwnicy. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne wg stanu za październik 2022r. wynoszą ok. 340 zł - fundusz remontowy, eksploatacja, zaliczka na centralne ogrzewanie, dzierżawa wodomierza, światło w piwnicy. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę za wodę wg zużycia, gaz oraz opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych i prąd. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Woda podgrzewana za pomocą piecyka gazowego. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Działka pod bud. 1-rodz. - Koszalin
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Koszalin, Dzierżęcino
Dzierżęcińska

240 480 | 1002 m2
nr oferty: 3402970

Działka o powierzchni 1002m2, położona na osiedlu Dzierżęcino.Usytuowana w znakomitej lokalizacji, cieszącej się dużą popularnością wśród mieszkańców Koszalina ze względu na tereny zielone oraz bliskość jezior. Działka w kształcie prostokąta o przybliżpnych wymiarach 27m x 38m. Teren porośnięty roślinnością trawiastą i pojedyńczymi krzewami i drzewami. Ponadto działka posiada bardzo dobry dojazd- drogą asfaltową. Dookoła nowoczesna zabudowa jednorodzinna wolnostojąca oraz zabudowa szeregowa. Obok ścieżka rowerowa łącząca Koszalin z osiedlem Dzierżęcino, co również wpływa na atrakcyjność tej lokalizacji.Przeznaczenie:W tworzącym się miejscowym planie (do kwietnia 2023 roku) teren przeznaczony będzie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.Szczegłowe zapisy z tworzącego się MPZP: - 0,1 - 0,8 wskaźnik intensywności zabudowy - do 30 % zabudowy powierzchni działki - 50 % powierzchnia biologiczie czynna - do 10 metrów wysokość zabudowy - dachy spadziste 15 - 45 stopni - Budynki garażowe, gospodarcze 5m W rejestrze gruntów działka oznaczona symbolem BP- zurbanizowane tereny niezabudowane. Media:-gaz, woda, prąd w drodze, brak kanalizacji.Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części Koszalina na osiedlu budynków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i szeregowej. Do centrum miasta jest 5km, można dostać się stąd korzystając z MZK Koszalin- miejskiej lini autobusowej nr 12. Najbliższa okolica jest bardzo spokojna, sąsiedztwo jest bez uciążliwości. To idealne miejsce na mieszkanie w mieście w zielonej okolicy z dobrą komunikacją, a jednocześnie z dala od tłumów.Istnieje możliwość kupna sąsiednich działek o powierzchni od 1065m2 do 1514m2. Oglądanie z Pośrednikiem ( lic. Zaw. nr 11917 )Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej art. 66 KC

Piękne 4 pokojowe mieszkanie w centrum.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Armii Krajowej

450 000 | 78 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0506203

4 POKOJOWE MIESZKANIE, 2 POZIOMOWE. SZCZECINEK, UL. ARMII KRAJOWEJ. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 78,41m2, położony na II piętrze kamienicy, składający się z 3 pokoi, jadalni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój (ok. 25,67m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, tynk ozdobny, piec kominkowy, okno drewniane, skosy; - pokój / jadalnia (ok. 16,01m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, schody, okno drewniane; - kuchnia (ok. 7,42m2) - panele podłogowe, tynk ozdobny, okno drewniane, meble kuchenne, zlew, płyta gazowa, zmywarka "Siemens" w zabudowie, piekarnik elektryczny "Siemens" w zabudowie, lodówka "Siemens" w zabudowie, okap "Siemens"; - łazienka (ok. 2,78m2) - terakota, glazura, prysznic, muszla, umywalka, gazowy podgrzewacz wody "Ferroli", meble łazienkowe, okno pcv; - przedpokój (ok. 2,94m2) - panele podłogowe, tynk ozdobny, szafa, domofon. PIĘTRO: - pokój (ok. 9,63m2) - podłoga drewniana, gładzie malowane, okno połaciowe drewniane, schody, skosy; - pokój (ok. 11,75m2) - podłoga drewniana, gładzie malowane, okno połaciowe drewniane, skosy. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. ok. 4,53m2. Z lokalem związany jest udział do 148/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu pod budynkiem. W ramach swojego udziału właściciel korzysta z wspólnego poddasza oraz wspólnego podwórka (m. in. miejsce na samochód). Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej - indywidualny licznik ciepła. Ciepła woda: gazowy podgrzewacz wody. Administratorem budynku jest ZGM-TBS w Szczecinku. Opłaty miesięczne wg. stanu na czerwiec 2022 r. wynoszą ok. 232 zł w tym: odpis na fundusz remontowy i zaliczka na utrzymanie części wspólnej. Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, centralne ogrzewanie, prąd i gaz wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości wg ilości osób zamieszkałych.Budynek objęty jest ochroną konserwatorską. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Działka budowlana położona pod lasem.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Biskupice,
,

56 500 | 1614 m2
nr oferty: 0506201

PIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA BUDOWLANA POD LASEM, BISKUPICE GM. BIAŁY BÓR. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 72/11, położoną pod lasem, w sąsiedztwie zabudowań. Teren działki równy, porośnięty trawą. Przez działkę przechodzi napowietrzna linia energetyczna. Na terenie działki nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalno - usługową. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym wraz z infrastrukturą techniczną i niezbędnymi urządzeniami budowlanymi, budynek dwu kondygnacyjny z poddaszem użytkowym o dachach pochyłych dwu- lub wielospadowych, z dopuszczeniem podpiwniczenia. W decyzji ustalono (m. in.): - powierzchnia zabudowy - dla budynku mieszkalnego do 200 m2; - powierzchnia biologicznie czynna - do min. 50% powierzchni działki; - szerokość elewacji frontowej - dla budynku mieszkalnego do 10 m;- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (gzymsu lub attyki) - do 6 m;- rodzaj dachu, ukształtowanie połaci dachowych - pochyłe dwuspadowe lub wielospadowe; - kąt nachylenia dachu - do 55 stopni; - wysokość kalenicy - do 8 m; - dostawa wody - z ujęcia własnego, docelowo z sieci wodociągowej publicznej; - odprowadzenie ścieków należy realizować poprzez - do szczelnego zbiornika na nieczystości płynne lub docelowo do sieci kanalizacji sanitarnej. Media: - prąd - na terenie działki nr 72/15 znajduje się trafostacja; - woda - z ujęcia własnego studni, do wykonania we własnym zakresie; - odprowadzenie ścieków - do zbiornika bezodpływowego, do wykonania we własnym zakresie. Orientacyjne wymiary działki: kształt nieregularny, wymiary boków ok. 19m, 48m, 45m, 61m. Dojazd do działki gminną drogą polną ok. 900 m od asfaltu, ostatni odcinek drogą prywatną wewnętrzną (droga do wykonania, nabywany udział). Klasy gruntów: grunty rolne RVI. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Do sprzedaży przeznaczone są również działki sąsiednie (oznaczone na mapce). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka budowlana położona blisko lasu.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Biskupice,
,

35 300 | 785 m2
nr oferty: 0506200

PIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO LASU, BISKUPICE GM. BIAŁY BÓR. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 72/14, położoną blisko lasu, w sąsiedztwie zabudowań. Teren działki równy, porośnięty trawą. Na terenie działki nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalno - usługową. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym wraz z infrastrukturą techniczną i niezbędnymi urządzeniami budowlanymi, budynek dwu kondygnacyjny z poddaszem użytkowym o dachach pochyłych dwu- lub wielospadowych, z dopuszczeniem podpiwniczenia. W decyzji ustalono (m. in.): - powierzchnia zabudowy - dla budynku mieszkalnego do 200 m2; - powierzchnia biologicznie czynna - do min. 50% powierzchni działki; - szerokość elewacji frontowej - dla budynku mieszkalnego do 12 m;- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (gzymsu lub attyki) - do 6 m;- rodzaj dachu, ukształtowanie połaci dachowych - pochyłe dwuspadowe lub wielospadowe; - kąt nachylenia dachu - do 55 stopni; - wysokość kalenicy - do 10 m; - dostawa wody - z ujęcia własnego, docelowo z sieci wodociągowej publicznej; - odprowadzenie ścieków należy realizować poprzez - do szczelnego zbiornika na nieczystości płynne lub docelowo do sieci kanalizacji sanitarnej. Media: - prąd - na terenie działki nr 72/15 znajduje się trafostacja; - woda - z ujęcia własnego studni, do wykonania we własnym zakresie; - odprowadzenie ścieków - do zbiornika bezodpływowego, do wykonania we własnym zakresie. Orientacyjne wymiary działki: kształt zbliżony do prostokąta, ok. 21m x 36m. Dojazd do działki gminną drogą polną ok. 900 m od asfaltu. Wraz z działką sprzedawany jest udział w działce nr 72/17 stanowiącej drogę wewnętrzną. Klasy gruntów: grunty rolne RVI. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Do sprzedaży przeznaczone są również działki sąsiednie (oznaczone na mapce). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działki budowlane - Chociwel - dogodne położenie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chociwel,
działka

74 000 | 1638 m2
nr oferty: 0506202

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 1110 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. DZIAŁKA BUDOWLANA Działki budowlane w miejcowości Chociwel, powiat stargardzki, bardzo ładnie położone, na skraju miejscowości w dobrym sąsiedztwie - w pobliżu istniejącej nowej zabudowy jednorodzinnej w sąsiedztwie terenów rodzinnych ogrodów działokwych. Obecnie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Działka zlokalizowana jest na terenie chronionym otulina Ińskiego Parku Krajobrazowego oraz Natura 2000 Ostoja Ińska. Na działkę nr 130/2 (przed podziałem) została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Klasy gruntów: grunty rolne RIVa Przed wybudowaniem budynków działki podlegają procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Powierzchnie i ceny działek:- działka nr 130/8 o pow. 1207 m2 - 74.000 zł;- działka nr 130/9 o pow. 1494 m2 - 74.000 zł;- działka nr 130/10 o pow. 1494 m2 - 74.000 zł; - działka nr 130/11 o pow. 1638 m2 - 74.000 zł; - działka nr 130/12 o pow. 1638 m2 - 74.000 zł; Media:Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Przez działkę przebiega napowietrzna linia średniego napięcia. Dojazd do działki poprzez ul. Ogrodową i działkę nr 141 stanowiacą gminną drogę gruntową. Odległość:- Jezioro Starzyc ok. 500 m - plaża miejska nad jeziorem ok.1,4 km; - Szczecin ok. 60 km; Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Tanie działki budowlane POD LASEM blisko Chociwla
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Starzyce,
działka

54 000 | 1462 m2
nr oferty: 0506194

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 810 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. DZIAŁKI BUDOWLANE OK. 60 KM OD SZCZECINA Działki budowlane w obr. Starzyce gm. Chociwel, powiat stargardzki, bardzo ładnie położone, na skraju wsi w pobliżu istniejącej zabudowy Obecnie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Na działkę nr 120/53 (przed podziałem) została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Klasy gruntów: grunty rolne RV i RIVb Przed wybudowaniem budynków działki podlegają procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Powierzchnie i ceny działek: - działka nr 120/56 o pow. 1462 m2 - 54.000 zł; - działka nr 120/57 o pow. 1220 m2 - 54.000 zł;- działka nr 120/58 o pow. 1005 m2 - 54.000 zł; - działka nr 120/59 o pow. 981 m2 - 54.000 zł; Dojazd: "Aleją Kasztanową" - drogą gruntową gminą na przedłużeniu drogi asfaltowej Odległość: - Chociwel ok. 4 km; - Jezioro Starzyc i plaża miejska nad jeziorem ok. 4 km; - Szczecin ok. 60 km; Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Dom wolno stojący - Chałupy
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chałupy,
Chałupy

895 000 | 173 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0207236

Komfortowy dom wolnostojący o pow. 173 m2 położony w miejscowości Chałupy koło Koszalina. Na parterze duży przestronny salon z kominkiem. Z salonu wyjście na taras. Dodatkowo dwa pokoje, łazienka z wanną, kotłownia z pralnią i spiżarnią. Parter domu przystosowany dla osób niepełnosprawnych (brak progów, szerokie otwory drzwiowe). W cenie meble kuchenne ze sprzętem AGD (zmywarka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik).Nowe drewniane schody na piętro. Na piętrze otwarta przestrzeń (pracownia, siłownia) oraz pokój z garderobą, dodatkowa garderoba, łazienka z prysznicem.Istnieje możliwość przerobienia otwartej przestrzeni na piętrze na dwa dodatkowe pokoje. Z górnej kondygnacji wejście na strych. Ściany gładź malowana, podłogi panele drewniane, w łazienkach płytki gresowe. Okna PCV. Dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy dwufunkcyjny. Dwa wodomierze (dom i ogród). Kanalizacja - oczyszczalnia przydomowa (2 zbiorniki). Możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej. Zagospodarowana działka o pow. 894 m2. Liczne nasadzenia: borówka amerykańska, maliny, jeżyny, zielnik, rabata kwiatowa, drzewa i krzewy zimozielone. Ogrodzenie stanowi zielony szpaler obsadzony 155 tujami. Automatyczna brama wjazdowa i garażowa. W cenie drewutnia, ocieplona buda dla psa, huśtawka i meble tarasowe. Dom z garażem jednostanowiskowym o pow. 15 m2 w bryle budynku. Odległość od Koszalina 5 km.

3-pokojowe z loggią blisko Emki - spółdzielcze
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Na Skarpie
Sikorskiego

325 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 5001199

3-pokojowe mieszkanie z loggią, w świetnej lokalizacji czeka na nowego właściciela ! Prezentujemy lokal o powierzchni 47,50 m2, położony na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym przy ul. Sikorskiego na Osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, skąd mamy oddzielne wejście do każdego z pomieszczeń, 3 pokoi, w tym salonu z wyjściem na loggię, kuchni, łazienki oraz osobnego wc. Do mieszkania przynależy piwnica w ramach części wspólnych budynku. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, po odświeżeniu i wymianie podłóg. Bardzo korzystnie usytuowane względem stron świata. Kuchnia i sypialnia od wschodu, salon z wyjściem na loggię od słonecznej, zachodniej strony.Loggia bardzo obszerna i wyremontowana, z widokiem na zieleń ! Niskie opłaty, jak na mieszkanie 3-pokojowe ! Opłaty za użytkowanie mieszkania to czynsz w kwocie ok. 585 zł, w tym m.in. zaliczka na c.o., eksploatacja, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, podatek od nieruchomości, konserwacja domofonów, utrzymanie części wspólnych, działalność społ.-wych, woda (2 m3 zimnej, 1 m3 ciepłej).Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej - brak junkersa. Bardzo atrakcyjna lokalizacja ! W pobliżu szkoły, przedszkola, dyskonty spożywcze, liczne place zabaw, przystanki autobusowe, ścieżki rowerowe oraz rynek ze świeżą żywnością. 5 minut piechotą do Emki.Forma własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw (możliwy zakup przez obcokrajowców). Jeśli poszukujesz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji to zapraszamy !Oferta na wyłączność. Oglądanie nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pośrednikiem.

Uzbrojona działka budowlana blisko jeziora.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stepień,
,

76 020 | 1267 m2
nr oferty: 0506196

DZIAŁKA BUDOWLANA UZBROJONA W PRĄD I WODĘ, POŁOŻONA BLISKO JEZIORA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 11/40 o pow. 1267 m2, położoną w kompleksie działek, pomiędzy dwoma jeziorami Stepieńskie oraz Kacko, na skraju wsi Stepień. Działka o terenie równym, z pojedynczymi drzewami. Na terenie działki brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka opisana jest jako grunty rolne. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, podpiwniczonego lub bez podpiwniczenia o dachu dwu lub wielospadowym; budowa budynku gospodarczo-garażowego jednokondygnacyjnego o dachu dwu lub wielospadowym; dopuszcza się budowę garażu i budynku gospodarczego jako segment lub wolnostojące; dopuszcza się również wbudowanie garażu w budynek mieszkalny i wybudowanie budynku gospodarczego wolnostojącego; media przyłącza: energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne ze szczelnym zbiornikiem na nieczystości płynne, docelowo do zbiorczej sieci kanalizacji sanitarnej, instalacji zasilania w gaz płynny lub olej opałowy, ogrzewanie z indywidualnej kotłowni opalanej paliwem stałym, olejem opałowym lub gazem; dopuszcza się ogrzewanie kominkowe, elektryczne i inne odnawialne źródła energii; w ramach zabudowy dopuszcza się zabudowę małej architektury. W decyzji podano ustalenia dotyczące warunków i wymagań kształtowania ładu przestrzennego: - powierzchnia zabudowy: dla budynku mieszkalnego do 250 m2, dla budynku gospodarczo-garażowego do 100 m2, dla odrębnych budynków do 50 m2, budynek gospodarczy do 50 m2; - szerokość elewacji frontowej - dla budynku mieszkalnego do 25 m, dla budynku gospodarczo-garażowego do 12 m, dla odrębnych budynków garażu i gospodarczego do 5 m każdy; - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (gzymsu lub attyki) - dla wszystkich budynków do 4,5 m; - rodzja dachu, ukształtowanie połaci dachowych - dachy pochyłe dwu lub wielospadowe; - kąt nachylenia dachu - dla wszystkich budynków od 20 do 55 stopni; - wysokość kalenicy - dla budynku mieszkalnego do 8 m, dla pozostałych budynków do 5 m; - zabudowa min. 100 m od jeziora Stępieńskiego; - dostawa wody - z sieci wodociągu komunalnego; - zasilenie w energię cieplną - ogrzewanie z indywidualnej kotłowni opalanej paliwem stałym, olejem opałowym lub gazem; dopuszcza się ogrzewanie kominkowe, elektryczne i inne odnawialne źródła energii; - odprowadzenie ścieków należy zrealizować poprzez - wybudowanie szczelnego zbiornika na nieczystości płynne, docelowo do komunalnej kanalizacji ściekowej.Działka leży w Obszarze Chronionego Krajobrazu "Jeziora Szczecineckie". Media: - prąd - skrzynka energetyczna na granicy działki; - wodociąg - rozprowadzony po terenie kompleksu - znajduje się na terenie dróg wewnętrznych; - kanalizacja - zbiornik bezodpływowany do wykonania we własnym zakresie. Dojazd: - do kompleksu gminną drogą gruntową, ok. 400 m od drogi asfaltowej; - na terenie kompleksu drogami wewnętrznymi - droga prywatna - udział. Orientacyjne wymiary działki: kształt nieregularny, ok. 35m x 50m. Klasy gruntów: grunty orne RVI. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Do sprzedaży przeznaczone są również sąsiednie działki. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka budowlana w pobliżu jeziora.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stepień,
,

97 680 | 1628 m2
nr oferty: 0506197

DZIAŁKA BUDOWLANA UZBROJONA W PRĄD I WODĘ, POŁOŻONA BLISKO JEZIORA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 11/33 o pow. 1628 m2, położoną w kompleksie działek, pomiędzy dwoma jeziorami Stepieńskie oraz Kacko, na skraju wsi Stepień. Na terenie działki brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka opisana jest jako grunty rolne. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, podpiwniczonego lub bez podpiwniczenia o dachu dwu lub wielospadowym; budowa budynku gospodarczo-garażowego jednokondygnacyjnego o dachu dwu lub wielospadowym; dopuszcza się budowę garażu i budynku gospodarczego jako segment lub wolnostojące; dopuszcza się również wbudowanie garażu w budynek mieszkalny i wybudowanie budynku gospodarczego wolnostojącego; media przyłącza: energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne ze szczelnym zbiornikiem na nieczystości płynne, docelowo do zbiorczej sieci kanalizacji sanitarnej, instalacji zasilania w gaz płynny lub olej opałowy, ogrzewanie z indywidualnej kotłowni opalanej paliwem stałym, olejem opałowym lub gazem; dopuszcza się ogrzewanie kominkowe, elektryczne i inne odnawialne źródła energii; w ramach zabudowy dopuszcza się zabudowę małej architektury. W decyzji podano ustalenia dotyczące warunków i wymagań kształtowania ładu przestrzennego: - powierzchnia zabudowy: dla budynku mieszkalnego do 250 m2, dla budynku gospodarczo-garażowego do 100 m2, dla odrębnych budynków do 50 m2, budynek gospodarczy do 50 m2; - szerokość elewacji frontowej - dla budynku mieszkalnego do 25 m, dla budynku gospodarczo-garażowego do 12 m, dla odrębnych budynków garażu i gospodarczego do 5 m każdy; - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (gzymsu lub attyki) - dla wszystkich budynków do 4,5 m; - rodzja dachu, ukształtowanie połaci dachowych - dachy pochyłe dwu lub wielospadowe; - kąt nachylenia dachu - dla wszystkich budynków od 20 do 55 stopni; - wysokość kalenicy - dla budynku mieszkalnego do 8 m, dla pozostałych budynków do 5 m; - zabudowa min. 100 m od jeziora Stępieńskiego; - dostawa wody - z sieci wodociągu komunalnego; - zasilenie w energię cieplną - ogrzewanie z indywidualnej kotłowni opalanej paliwem stałym, olejem opałowym lub gazem; dopuszcza się ogrzewanie kominkowe, elektryczne i inne odnawialne źródła energii; - odprowadzenie ścieków należy zrealizować poprzez - wybudowanie szczelnego zbiornika na nieczystości płynne, docelowo do komunalnej kanalizacji ściekowej.Działka leży w Obszarze Chronionego Krajobrazu "Jeziora Szczecineckie". Media: - prąd - skrzynka energetyczna na granicy działki; - wodociąg - rozprowadzony po terenie kompleksu - znajduje się na terenie dróg wewnętrznych; - kanalizacja - zbiornik bezodpływowany do wykonania we własnym zakresie. Dojazd: - do kompleksu gminną drogą gruntową, ok. 400 m od drogi asfaltowej; - na terenie kompleksu drogami wewnętrznymi - droga prywatna - udział. Orientacyjne wymiary działki: prostokąt, ok. 27m x 59m. Klasy gruntów: grunty orne RVI. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Do sprzedaży przeznaczone są również sąsiednie działki. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.