94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Piękny dom w lotyniu.
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Lotyń,
Dworcowa

440 000 | 109 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0506248

DOM NA WSI POD SZCZECINKIEM! LOTYŃ GM. OKONEK. Oferujemy Państwu wspaniałą nieruchomość ładnie zagospodarowaną, zadbaną i utrzymaną. Nieruchomość składa się z zabudowanej domem i budynkiem gospodarczym działki nr 62 o pow. 1 500 m2. Dom mieszkalny o powierzchni całkowitej ok. 109 m2 składa się z: 4 pokoi, kuchni, jadalni, 2 łazienek z wc, wiatrołapu, przedpokojów oraz kotłowni. PARTER: - wiatrołap (ok. 4,00m2) - terakota, ściany malowane, okno pcv; - kotłownia (ok. 2,60m2) - terakota, piec etażowy, bojler na ciepłą wodę 120l; - kuchnia (ok. 11,20m2) - terakota, gładzie malowane oraz w części glazura, okno pcv; - jadalnia (ok. 9,30m2) - panele, gładzie malowane; - pokój (ok. 23,80m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, tapeta, okna pcv; - korytarz (ok. 1,00m2) - panele, gładzie malowane, schody; - łazienka (ok. 5,50m2) - terakota, glazura, muszla, umywalka, wanna, okno pcv; PIĘTRO: - przedpokój - panele podłogowe, gładzie malowane, wyłaz na poddasze nieużytkowe; - pokój (skosy) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno połaciowe drewniane;- pokój (skosy) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno pcv; - pokój (ok. 17,60) - panele podłogowe, gładzie malowane, tapeta, okno pcv, okno balkonowe pcv - wyjście na balkon (o wykończenia i podparcia); - łazienka(skosy) - do własnej aranżacji, okno połaciowe drewniane; Na piętrze rozprowadzona instalacja c.o. do podłączenia. Dom mieszkalny murowany po remoncie. Ocieplony. Kryty dachówką ceramiczną. Media: woda, prąd, kanalizacja z sieci; Gaz znajduje się w granicach działki - budynek niepodłączony. Przy granicy działki przebiega światłowód. Ogrzewanie oraz ciepła woda - własne etażowe. Budynek gospodarczy murowany o pow. zabudowy ok. 80m2. Działka 62 jest częściowo ogrodzona, zagospodarowana i obsadzona. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 17MN - teren zabudowy mieszkaniowej oraz w niewielkiej części: ZR teren zieleni rekreacyjnej (południowy skraj) oraz 11KDW - teren dróg (północny skraj). Dojazd drogą asfaltową z dobrym dojazdem do m. in. Szczecinka. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Atrakcyjna szeregówka,5 pokoi,2004r. na Os.Morskim
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Morskie
Teligi

780 000 | 156 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 5001222

Atrakcyjny dom szeregowy, położony przy ul. Teligi, na Osiedlu Morskim. Prezentujemy dom z 2004 roku o powierzchni użytkowej ok. 156 m2 z garażem (16,40 m2).Na parterze mieści się wiatrołap, przestronny przedpokój, łazienka, duża kuchnia, jadalnia oras salon. Na tym poziomie jest również garaż i pomieszczenie gospodarcze. Z salonu wyjście na taras i nieduży ogród, idealny dla osób, które cenią sobie komfort życia w domu, ale nie mają czasu na pielęgnację obejścia.Na piętrze mamy przedpokój, 4 pokoje, w tym jeden z wyjściem na balkon oraz łazienkę z wc.Na strychu znajdziemy przestrzeń idealną na składowanie rzadziej używanych przedmiotów.Dom usytuowany na 305 m2 działce. Od frontu całość wyłożona polbrukiem, z małym pasem zieleni i roślinnością. Ogrzewanie i ciepła woda z kotła gazowego po niedawnej wymianie. W domu rozprowadzona instalacja pod założenie alarmu, gdyby przyszły właściciel miał taką potrzebę. Jest również komin pod kominek więć istnieje możliwość jego zainstalowania. Bardzo atrakcyjna lokalizacja ! Osiedle Morskie jest nabliżej usytuowanym osiedlem od trasy na Mielno. Na osiedle możliwy dojazd z obwodnicy, w pobliżu kościoła. W niedalekiej odległości zjazd na drogę ekspresową S6. Na osiedlu nowa droga z polbruku z dojazdem do posesji. Takie nieruchomości rzadko są na rynku i szybko znajdują nabywców. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie atuty tego domu na żywo to zapraszamy na prezentację !Oferta na wyłączność. Oglądanie z Pośrednikiem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

70 km od Szczecina działka budow. - 2 km od Jeziora Woświn
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Tucze,
działka

49 000 | 1181 m2
nr oferty: 0506245

DZIAŁKA BUDOWLANA- 2 km od Jeziora Woświn Działka budowlana w miejscowości Tucze (miejscowość rolniczo - turystyczna), powiat łobeski, bardzo ładnie położone, na skraju miejscowości w bliskiej odległości od Jeziora Woświn i plaży nad jeziorem. Obecnie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Działka zlokalizowana jest na terenie chronionym otulina Ińskiego Parku Krajobrazowego oraz Natura 2000 Ostoja Ińska. Na działkę nr 311/2 i 311/3 (przed podziałem) została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie (4) budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Media według decyzji zabudowy: - sposób zaopatrzenia w wodę: ujęcie własne, w przypadku gdy pobór wód przekracza 5 m3 poboru/dobę oraz w przypadku gdy głębokość studni wynosi ponad 30m, przedmiotowa inwestycja wymaga uzyskania pozwolenia wodnoprawnego; - sposób zaopatrzenia w energię elektryczną: na warunkach gestora sieci;- sposób zaopatrzenia w energię cieplną: z własnego źródła; - sposób odprowadzania ścieków: odprowadzanie ścieków do szczelnego zbiornika bezodpływowego lub do przydomowej oczyszczalni ścieków, docelowo do sieci kanalizacji sanitarnej po jej wybudowaniu, w zależności od rozwiązań projektowych inwestycja może wymagać pozwolenia wodnoprawnego; Klasy gruntów: grunty rolne RIVa Przed wybudowaniem budynków działki podlegają procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Powierzchnie i ceny działek:- działka nr 376 o pow. 1181 m2;- działka nr 377 o pow. 1030 m2;- działka nr 378 o pow. 1016 m2; - działka nr 379 o pow. 1068 m2;Każda działka w cenie 49.000 zł. Przez skrawek działki nr 379 przebiega napowietrzna linia średniego napięcia.Sprzedaż wraz z udziałem 1/4 części w działce nr 380 o pow. 681 m2 w drodze wewnętrznej (gruntowej). Dojazd do działki poprzez działkę nr 321 stanowiąca gminną drogę wyłożoną płytami (ok. 140m od asfaltu) i poprzez drogę wewnętrzną dz. nr 380. Odległość:- plaża miejska nad jeziorem ok. 2 km; - Dobra ok. 5 km; - Szczecin ok. 70 km; GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Poddaszowe o pow. po obrysie ok. 49 m2 + antresola 
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Wyszyńskiego

189 000 | 34 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506247

MIESZKANIE PODDASZOWE PO KAPITALNYM REMONCIE o pow. po obrysie ok. 49 m2 + antresola Przestronne PODDASZOWE mieszkanie o pow. 34,19 m2 (a po obrysie ok. 49 m2 +antresola). W KW mieszkanie opisane jest jako: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz piwnica nr D-6 o pow. 6,71 m2. Opis mieszkania: właściciele dokonali adaptacji mieszkania według własnych potrzeb tworząc otwartą przestrzeń z holem (salon) połączonym z kuchnią i z pokojem.- część kuchenna: terakota; - część hol: terakota; - część pokój: panele podłogowe; - łazienka z wc: terakota, glazura, jest brodzik prysznicowy (do zamontowania jest kabina prysznicowa), jest bateria z natryskiem, muszla, miejsce pod umywalkę i miejsce na pralkę; jest bojler elektryczny na ciepłą wodę ok. 30 l;+ antresola nad łazienką wyłożona panelami na podłodze. W całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe - c.o. z sieci - pomiar zegarowy (GJ), ciepła woda z bojlera elektrycznego.Mieszkanie po kapitalnym remoncie i adaptacji w 2022r.: nowa instalacja elektryczna, wodociągowo-kanalizacyjna. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 130 zł (w tym m.in.: czynsz, fundusz remontowy).Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 6,71 m2.Wspólnota Mieszkaniowa. Budynek położony jest na dużej i ogrodzonej działce. Budynek z wymienionym dachem, zrobiona ewlewacja zewnętrzna, klatki schodowe. W 2022r. ul. Wyszyńskiego została całkowicie odremontowana - nowy asfalt, chodniki, miejsaca parkingowe. W niedalekiej odległości od mieszkania znajduje się przystanek BUS, targowisko miejskie. Z lokalem związany jest udział do 390/10.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 23/2 o pow. 3461 m2. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Działka budowlana w Silnowie-atrakcyjne położenie.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Silnowo,
,

123 615 | 1005 m2
nr oferty: 0506240

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA, POŁOŻONA W SILNOWIE, W POBLIŻU JEZIORA PILE. OFERTA CENOWA OGRANICZONA CZASOWO! Cena brutto z VAT, Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 417/5 (nr 2 na mapie) o powierzchni 1005m2, położoną w Silnowie w gminie Borne Sulinowo, w odległości ok. 1,2 km od Jeziora Pile. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 19 MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W zakresie szczegółowych parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania, na terenach oznaczonych symbolami: 19MN ustala się: - lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących; - dopuszczenie: a) zachowania, przebudowy lub rozbudowy istniejących budynków w zabudowie bliźniaczej, b) lokalizacji budynków pomocniczych, c) lokalizacji sieci lub obiektów infrastruktury technicznej, - lokalizację na jednej działce budowlanej nie więcej niż jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego, przy czym dopuszcza się przebudowę, rozbudowę lub nadbudowę istniejących budynków mieszkalnych; - powierzchnię nowo wydzielanej działki budowlanej nie mniejszą niż 1000 m2; - powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie większą niż 250 m2, w tym powierzchnię zabudowy budynków pomocniczych na jednej działce budowlanej nie większą niż 60 m2; - teren biologicznie czynny nie mniejszy niż 50% powierzchni działki budowlanej; - wysokość zabudowy: a) dla budynków mieszkalnych - 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze, przy czym nie więcej niż 9 m, b) dla budynków pomocniczych - 1 kondygnację nadziemną i nie więcej niż 5 m; - kąt nachylenia połaci dachowych: a) dla budynków mieszkalnych od 30 do 45, b) dla budynków pomocniczych do 12 lub od 30 do 45; - lokalizację budynków mieszkalnych w układzie kalenicowym; - dostęp terenu 19MN do przyległych dróg wewnętrznych, z dopuszczeniem istniejących zjazdów na teren 4KD-Z. Działka znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". Dojazd do działki drogą prywatną wewnętrzną (udział). Media: - prąd, kanalizacja - w drodze, - wodociąg przy drodze. Klasy gruntów: grunty orne RV. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Orientacyjne wymiary: ok. 18m x 55m. NA SPRZEDAŻ PRZEZNACZONE SĄ RÓWNIEŻ DZIAŁKI SĄSIEDNIE (OZNACZONE NA MAPIE). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka budowlana w Silnowie-atrakcyjne położenie.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Silnowo,
,

123 492 | 1004 m2
nr oferty: 0506243

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA, POŁOŻONA W SILNOWIE, W POBLIŻU JEZIORA PILE. OFERTA CENOWA OGRANICZONA CZASOWO! Cena brutto z VAT, Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 417/17 (nr 6 na mapie) o powierzchni 1004m2, położoną w Silnowie w gminie Borne Sulinowo, w odległości ok. 1,2 km od Jeziora Pile. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 19 MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W zakresie szczegółowych parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania, na terenach oznaczonych symbolami: 19MN ustala się: - lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących; - dopuszczenie: a) zachowania, przebudowy lub rozbudowy istniejących budynków w zabudowie bliźniaczej, b) lokalizacji budynków pomocniczych, c) lokalizacji sieci lub obiektów infrastruktury technicznej, - lokalizację na jednej działce budowlanej nie więcej niż jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego, przy czym dopuszcza się przebudowę, rozbudowę lub nadbudowę istniejących budynków mieszkalnych; - powierzchnię nowo wydzielanej działki budowlanej nie mniejszą niż 1000 m2; - powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie większą niż 250 m2, w tym powierzchnię zabudowy budynków pomocniczych na jednej działce budowlanej nie większą niż 60 m2; - teren biologicznie czynny nie mniejszy niż 50% powierzchni działki budowlanej; - wysokość zabudowy: a) dla budynków mieszkalnych - 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze, przy czym nie więcej niż 9 m, b) dla budynków pomocniczych - 1 kondygnację nadziemną i nie więcej niż 5 m; - kąt nachylenia połaci dachowych: a) dla budynków mieszkalnych od 30 do 45, b) dla budynków pomocniczych do 12 lub od 30 do 45; - lokalizację budynków mieszkalnych w układzie kalenicowym; - dostęp terenu 19MN do przyległych dróg wewnętrznych, z dopuszczeniem istniejących zjazdów na teren 4KD-Z. Działka znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". Dojazd do działki drogą prywatną wewnętrzną (udział). Media: - prąd, kanalizacja - w drodze, - wodociąg przy drodze. Klasy gruntów: grunty orne RV. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Orientacyjne wymiary: ok. 18m x 55m. NA SPRZEDAŻ PRZEZNACZONE SĄ RÓWNIEŻ DZIAŁKI SĄSIEDNIE (OZNACZONE NA MAPIE). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka budowlana w Silnowie-atrakcyjne położenie.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Silnowo,
,

123 492 | 1004 m2
nr oferty: 0506242

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA, POŁOŻONA W SILNOWIE, W POBLIŻU JEZIORA PILE. OFERTA CENOWA OGRANICZONA CZASOWO! Cena brutto z VAT, Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 417/1 (nr 1 na mapie) o powierzchni 1004m2, położoną w Silnowie w gminie Borne Sulinowo, w odległości ok. 1,2 km od Jeziora Pile. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 19 MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W zakresie szczegółowych parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania, na terenach oznaczonych symbolami: 19MN ustala się: - lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących; - dopuszczenie: a) zachowania, przebudowy lub rozbudowy istniejących budynków w zabudowie bliźniaczej, b) lokalizacji budynków pomocniczych, c) lokalizacji sieci lub obiektów infrastruktury technicznej, - lokalizację na jednej działce budowlanej nie więcej niż jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego, przy czym dopuszcza się przebudowę, rozbudowę lub nadbudowę istniejących budynków mieszkalnych; - powierzchnię nowo wydzielanej działki budowlanej nie mniejszą niż 1000 m2; - powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie większą niż 250 m2, w tym powierzchnię zabudowy budynków pomocniczych na jednej działce budowlanej nie większą niż 60 m2; - teren biologicznie czynny nie mniejszy niż 50% powierzchni działki budowlanej; - wysokość zabudowy: a) dla budynków mieszkalnych - 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze, przy czym nie więcej niż 9 m, b) dla budynków pomocniczych - 1 kondygnację nadziemną i nie więcej niż 5 m; - kąt nachylenia połaci dachowych: a) dla budynków mieszkalnych od 30 do 45, b) dla budynków pomocniczych do 12 lub od 30 do 45; - lokalizację budynków mieszkalnych w układzie kalenicowym; - dostęp terenu 19MN do przyległych dróg wewnętrznych, z dopuszczeniem istniejących zjazdów na teren 4KD-Z. Działka znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". Dojazd do działki drogą prywatną wewnętrzną (udział). Działka położona jest także przy drodze powiatowej. Media: - prąd, kanalizacja - w drodze, - wodociąg przy drodze. Klasy gruntów: grunty orne RV. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Orientacyjne wymiary: ok. 24m x 40m. NA SPRZEDAŻ PRZEZNACZONE SĄ RÓWNIEŻ DZIAŁKI SĄSIEDNIE (OZNACZONE NA MAPIE). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka budowlana w Silnowie-atrakcyjne położenie.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Silnowo,
,

123 369 | 1003 m2
nr oferty: 0506241

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA, POŁOŻONA W SILNOWIE, W POBLIŻU JEZIORA PILE. OFERTA CENOWA OGRANICZONA CZASOWO! Cena brutto z VAT, Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 417/20 (nr 9 na mapie) o powierzchni 1003m2, położoną w Silnowie w gminie Borne Sulinowo, w odległości ok. 1,2 km od Jeziora Pile. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 19 MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W zakresie szczegółowych parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania, na terenach oznaczonych symbolami: 19MN ustala się: - lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących; - dopuszczenie: a) zachowania, przebudowy lub rozbudowy istniejących budynków w zabudowie bliźniaczej, b) lokalizacji budynków pomocniczych, c) lokalizacji sieci lub obiektów infrastruktury technicznej, - lokalizację na jednej działce budowlanej nie więcej niż jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego, przy czym dopuszcza się przebudowę, rozbudowę lub nadbudowę istniejących budynków mieszkalnych; - powierzchnię nowo wydzielanej działki budowlanej nie mniejszą niż 1000 m2; - powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie większą niż 250 m2, w tym powierzchnię zabudowy budynków pomocniczych na jednej działce budowlanej nie większą niż 60 m2; - teren biologicznie czynny nie mniejszy niż 50% powierzchni działki budowlanej; - wysokość zabudowy: a) dla budynków mieszkalnych - 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze, przy czym nie więcej niż 9 m, b) dla budynków pomocniczych - 1 kondygnację nadziemną i nie więcej niż 5 m; - kąt nachylenia połaci dachowych: a) dla budynków mieszkalnych od 30 do 45, b) dla budynków pomocniczych do 12 lub od 30 do 45; - lokalizację budynków mieszkalnych w układzie kalenicowym; - dostęp terenu 19MN do przyległych dróg wewnętrznych, z dopuszczeniem istniejących zjazdów na teren 4KD-Z. Działka znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". Dojazd do działki drogą prywatną wewnętrzną (udział). Media: - prąd, kanalizacja - w drodze, - wodociąg przy drodze. Klasy gruntów: grunty orne RV. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Orientacyjne wymiary: ok. 18m x 56m. NA SPRZEDAŻ PRZEZNACZONE SĄ RÓWNIEŻ DZIAŁKI SĄSIEDNIE (OZNACZONE NA MAPIE). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Dom, 8 km od morza, duża działka 58 arów, Bielkowo
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bielkowo,
Bielkowo

845 000 | 146 m2
nr oferty: 4402679

Dom 5 km od Bałtyku: jednorodzinny, wolnostojący, 90 m2, 5 pokoi, w zaciszne miejsce, 2,5 km od jeziora Bukowo. Dom zbudowany według projekty "Dom w poziomkach 3" - gotowy do zamieszkania. Kuchnia z pełną zabudową. Wyposażona sypialnia. Na podłogach na parterze kafle na piętrze panele. Na parterze salon z wyjściem na taras. Na piętrze sypialnia z wyjściem na balkon. Trzeci poziom też jest przygotowany jak do zamieszkania ale są skosy na całości. Ogrzewanie piecem CO na paliwo stałe.Budynek posadowiony jest na dużej, 58 arowej działce. Działka ogrodzona z dwóch, dłuższych stron. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy od drogi wojewódzkiej dzięki czemu mamy zagwarantowany spokój i relaks. Dach budynku z nachyleniem odpowiednim pod fotowoltaikę. Takie możliwości zainstalowania stwarza też działka. Bielkowo coraz częściej jest dostrzegana przez turystów jako miejscówka idealna do wypadu nad morze. Osiem kilometrów wygodnej, wyremontowanej drogi asaltowej, wzdłuż której snuje się nowa ścieżka rowerowa. W najbliższej okolicy odnajdziemy liczne możliwości aktywnego spędzenia czasu. Stadnina w Rzepkowie, przystań wodna w Gleźnowie, plaża morska w Dąbkach czy nowoczesny ośrodek sportów wodnych w Dąbkach to tylko niektóre propozycje. Ciekawe możliwości stwarzają Dąbki. Miejscowość w 2007 roku zyskała status uzdrowiska. Daje to gwarancję, że nawet w przyszłości nie będzie tu przemysłu a teren pozostanie czysty. Rozwija się natomiast baza turystyczna i sanatoryjna. Coraz więcej turystów szuka wakacyjnego miejsca w otulinie uzdrowiska, między innymi w Bielkowie. Docelowo na działce można zorganizować kilka domków rekreacyjnych. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825

Działka rekreacyna nad Jeziorem Pile + udział w dostępie do jeziora
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Silnowo,
,

118 000 | 1194 m2
nr oferty: 0506237

DZIAŁKA REKREACYJNA OK. 100 M OD JEZIORA PILE, wraz z udziałem w działce z dostępem do jeziora SILNOWO, GMINA BORNE SULINOWO. Działka nr 139/3 o pow. 1194 m2; Położenie: -sąsiedztwo nowych zabudowań zabudowy rekreacyjnej oraz ośrodka wypoczynkowego "Dom nad jeziorem; - w pobliżu jeziora Pile (pow. jeziora ok. 1002 ha); - obecnie działka porośnięta jest gęstą samosieją (świerk, sosna...). W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 3RL - teren zabudowy rekreacyjnej: Powierzchnia zabudowy - nie większa niż 12 % działki budowlanej, przy czym nie większa niż 120 m2. Powierzchnia zabudowy budynku pomocniczego nie większa niż 30 m2. Działka znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie". Klasa gruntu: RV, RIVb. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Dojazd: droga gruntowa. Media: - energia - w drodze dojazdowej przy działce; - wodociąg - jest w drodze asfaltowej ok 100 od drogi asfaltowej i jedna nitka woD80 przebiega przez dziakę;- kanalizacja - jest w drodze asfaltowej ok 100 od drogi asfaltowej; Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Sprzedaż wraz z udziałem 20/80 części w działce nr 141/23 o pow. 1033 m2 przeznaczenie: 5RL - teren zabudowy rekreacyjnej: Odległości: - droga krajowa nr 20 - ok. 1,2 km; - Borne Sulinowo - ok. 12 km; - Szczecinek - ok. 22 km; - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowanena podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić sięod stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty wrozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanemnieruchomości.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie 2 balkony, 2 piętro
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Wojska Polskiego

217 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506239

BARDZO ŁADNE MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE 2 BALKONY, II PIĘTRO, CIEPŁE, SŁONECZNE, STRONA POŁUDNIOWA 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe, ciepłe o pow. 48,40 m2 położone na 2 piętrze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie przeprowadzonym latem 2021r.: nowe gładzie, nowe drzwi wejściowe, nowe drzwi wewnętrzne do pokoju i łazienki, wymieniona instalacja hydrauliczna w łazience i kuchni, instalacja elektryczna nowa i uzupełniona. Opis mieszkania (w księdze wieczystej: pokój - 2, kuchnia -1, łazienka z wc -1, przedpokój - 1): - pokój z wyjściem na balkon - panele podłogowe nowe, gładzie, jedna ściana tapeta; - pokój - panele podłogowe, gładzie, jedna ściana tapeta, duża dwudrzwiowa szafa z lustrami w zabudowie; - kuchnia z wyjściem na balkon - terakota, glazura; meble kuchenne w zabudowie, piekarnik elektryczny, płyta elektryczna indukcyjna (na siłę), zlewozmywak, zmywarka; - łazienka - terakota, glazura, kabina prysznicowa, muszla, bidet, umywalka z szafką, lustro z oświetleniem; - przedpokój - terakota, gładzie. W całym mieszkaniu okna pcv, drzwi balkonowe pcv, ogrzewanie z sieci (opomiarowane) i ciepła woda z sieci (liczniki), opłaty miesięczne wynoszą ok. 450 zł (w tym m.in. fundusz remontowy, eksploatacja, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości). Klatka schodowa czysta, zadbana. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 7 m2. Administrator: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta". Z lokalem związany jest udział do 1412/100000 części we własności działki nr 83/8 o pow. 3449 m2 oraz we własności części budynku i innych urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali. Podatek od nieruchomości: ok. 40 zł/kwartał Teren przed budynkiem bardzo zadbany i pięknie zagospodarowany z licznymi krzewami i drzewami. Obok budynku na placu zamykanym bramą na pilota (na sąsiedniej działce) jest parking dla mieszańców - właściciele mieszkania mają zapewnione opłacane miejsce parkingowe. Borne Sulinowo - jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).