94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działka z WZ,1092 m2,wszystkie media,Nowe Bielice
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Koszalin, Nowe Bielice
Nowe Bielice

149 000 | 1092 m2
nr oferty: 5001256

Prezentujemy nieruchomość gruntową w sypialni Koszalina - Nowych Bielicach ! Działka o powierzchni 1092 m2 usytuowana przy ul. Klonowej, w niedalekiej odległości od miasta, tam gdzie toczy się życie rodzinne. Prezentowane miejsce to idealny teren dla ceniących luksusowe życie i zarazem dla tych, którzy żyją w harmonii z naturą.Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok. 33 m x 33 m. Media : energia, gaz, woda, kanalizacja w drodze (działka 52/1 i 52/7). Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.DOJAZD DO DZIAŁKIhttps://maps.app.goo.gl/XSbd1GHJbzpy46EZ6 Działka sprzedawana z udziałami w drogach wewnętrznych lub z ustanowieniem służebności. Teren nie jest objęty MPZP. Dookoła zabudowa jednorodzinna.Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z infrastrukturą techniczną:- linia zabudowy : nieprzekraczalna w odległości 6 m od granicy z pasem drogowym drogi wewnętrznej (dz. nr 52/7), odległośc od pozostałych granic działki - zgodnie z warunkami technicznymi, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - szerokość elewacji frontowej budynku : do 23 m- wysokośc elewacji frontowej (do okapu, gzymsu) : max. 3 m- wysokość zabudowy : do 8,5 m npt - kształt dachu : dachy spadziste o kącie nachylenia od 15 do 45 stopni z kalenicami usytuowanymi prostopadle, równolegle do kierunku drogi wewnętrznej (dz. nr 52/7) - wskaźnik zabudowy : do 21 % powierzchni działki- powierzchnia bilogicznie czynna : minimum 30 % powierzchni działki- należy zapewnić przynajmniej 1 miejsce postojowe na kazdy lokal mieszkalny- wjazd na działkę z drogi wewnętrznej (dz. nr 52/7)Oferta na wyłączność. Poszukujesz terenu pod zabudowę wymarzonego domu lub pod inwestycję ? Nie zwlekaj tylko umów się na prezentację!

Działka pod bud. 1-rodz. - Skwierzynka
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Skwierzynka,
Skwierzynka

138 600 | 990 m2
nr oferty: 3403005

Nieruchomość o powierzchni 990m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Idealna nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, szeregową lub bliźniaczą. Działka usytuowana w cichej i spokojnej okolicy Koszalina w miejscowości Skwierzynka. Teren prężnie rozwijający się. W bliskim sąsiedztwie las, pola oraz nowo wybudowane domy.Teren suchy, płaski. Warunki urbanistyczne : zabudowa wolnostojąca, na terenach elementarnych 33MN, 34MN i 35MN dopuszcza się zabudowę szeregową, bliźniaczą i atrialną, wysokość budynków nie więcej niż 8,00 m, dachy strome o kącie nachylenia połaci dachowych 30°-45°, dopuszcza się dachy płaskie o kącie nachylenia połaci dachowych 0°-15°, nieprzekraczalne i obowiązujące linie zabudowy - zgodnie z rysunkiem planu, udział powierzchni zabudowy w powierzchni działki nie więcej niż 30%, udział powierzchni biologicznie czynnej w powierzchni działki nie mniej niż 50%; Media do uzgodnienia z instytucjami. Dojazd drogą asfaltową , a następnie drogą utwardzoną. Dwie możliwości dojazdu do nieruchomości tj. od Ul. Prostej w Koszalinie przez ulicę Bazaltową oraz od ul. Władysława IV przez ul. Sianowską. Istnieje możliwość zakupu działek sąsiadujących. Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

Działka inwestycyjna 96a, MPZP Świeszyno-Włoki !!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Świeszyno,
Włoki

650 000 | 9600 m2
nr oferty: 5001252

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Świeszyno-Włoki ! Działka o powierzchni 9 600 m2, usytuowana z dala od zatłoczonej miejskiej codzienności. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Wymiary działki ok. 68 m x 138 m. Media : woda przy granicy działki, energia w ogległości ok. 10 m od działki. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem 4MN/RM:- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zachowania istniejącej zabudowy zagrodowej w istniejącym gospodarstwie rolnym, hodowlanym i ogrodniczym- obowiązują nieprzekraczalne linie zabudowyzgodnie z rysunkiem planu miejscowego - obowiązuje zabudowa w formie wolnostojącej- dopuszcza się realizację budynków w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od granicy działek budowlanych- obowiązuje powierzchnia czynna biologicznie nie mniejsz niż 30 % powierzchni działki budowlanej- obowiązuje powierzchnia zabudowy w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej nie większa niż 30 %- obowiązuje minimalna intensywnośc zabudowy równa 0, obowiązuje maksymalna intensywnośc zabudowy do 0,9- obowiązuje wysokość wolnostojących lub przybudowanych obiektów budowlanych, nie będących budynkami, nie większa niż 15 m- obowiązują główne dachy (tj. zamujące nie mniej niż 50 % powierzchni wszystkich dachów na danym budynku) strome, dwuspadowe, w tym krzyżujące się, proste lub naczółkowe, o nachyleniu głównych połaci dachowych od 30 do 45 stopni, dopuszcza się realizację dachów drugorzędnych o dowolnym kształcie i nachyleniu.- obowiązuje krycie stromych dachów dachówką lub blachodachówką. Kolory pokryć dachów stromych winny ograniczać się do naturalnnych materiału ceramicznego (czerwienie i brązy) oraz do czerni i grafitu- wymagane jest wykończenie elewacji w tynku, cegle, kamieniu lub drewnie, obowiązuje pastelowa kolorystyka dla tynkowanych elewacji (biele, szarości, beże)- nie więcej niż trzy kolory w jednej tonacji Na działce znajdują się 3 słupy energetyczne niskiego napięcia.DOJAZD DO DZIAŁKI : https://maps.app.goo.gl/RSdUxbHoT1QcJqen8 Jeśli poszukujesz miejsca pod zabudowę wymarzonego domu to zadzwoń i umów się na prezentację. Oferta na wyłączność. Prezestacja po wcześniejszym uzgodnieniu z Pośrednikiem.

Wyjątkowe mieszkanie 3 pok na Przylesiu z balkonem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Przylesie
Jana Pawła II

469 900 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 5001253

Przestronne i unikatowe 3-pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Jana Pawła II. Idealne dla osób ceniących sobie spokojną okolicę, a jednocześnie dostęp do infrastruktury. To wszystko na Przylesiu!Lokal o powierzchni 58,70 m2 składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju z szafami w zabudowie, łazienki oraz wc. Mieszkanie rozkładowe z wystawą okienną na dwie strony świata wschód - zachód. Całość w bardzo dobrym stanie, niewymagająca nawet odświeżenia ! Mieszkanie funkconalnie zaaranżowane z zastosowaniem wielu praktycznych rozwiązań w tym np. szafy w zabudowie, lodówka we wnęce, przesuwne drzwi oddzielające przestrzeń wypoczynkową i wiele innych. Koszty utrzymania nieruchomości to czynsz w kwocie ok. 800 zł. Dodatkowe opłaty to woda i energia. Do lokalu przynalezy piwnica.Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z KW, możliwy zakup przez obcokrajowców. Bardzo atrakcyjna lokalizacja !!! W pobliżu szkoły, przedszkola, dyskonty spożywcze, restauracje, usługi, Galeria Handlowa, Politechnika Koszalińska, przystanki MZK, 15 minut spacerkiem na Górę Chełmską oraz pobliskie tereny rekreacyjne. Okolica idealna dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie dobra dnia codziennego, znajdujące się w zasięgu ręki. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta- nie czekaj i umów się na prezentację ! Oglądanie z Pośrednikiem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.