94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 4402509) OBIEKT na SPRZEDAŻKoszalin,
Obiekt - Koszalin

Nieruchomość położona w Koszalinie przy ul. Kosynierów, która łączy możliwości biznesowe oraz mieszkalne.

W tym miejscu prowadzana jest bezustannie działalność gospodarcza od początku lat 90-ych poprzedniego stulecia. Przez lata prowadzony był salon samochodowy wraz z warsztatem (serwisem) samochodowym. W obiekcie pozostałą pełna infrastruktura związana z prowadzeniem tego typu działalności (instalacje, kanały, bramy wjazdowe) Obecnie funkcjonuje działalność związana z haftem przemysłowym oraz agencja reklamowa, która istnieje na rynku koszalińskim od wielu lat.

Można tutaj prowadzić działalność handlową lub produkcyjną (część B, C, E), w mieszkaniu na piętrze (część D) oraz domu do remontu (część F) można przygotować dużą powierzchnię pod np. kwatery pracownicze, natomiast dom (część A) można zagospodarować na komfortowy i wygodny dom lub siedzibę firmy.

Nieruchomość składa się z 6 niezależnych od siebie części

CZĘŚĆ A – na mapie zaznaczona kolorem żółtym

Jest to dom jednorodzinny, typu bliźniak, wykończony w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania. Dom składa się z dużego salonu z jadalną z dużymi oknami rozjaśniającymi całe pomieszczenie. Na parterze znajduje się duża kuchnia, sypialnia oraz duża łazienka z wc. Na piętro prowadzą drewniane schody prowadzące do dużego pomieszczeni pełniącego funkcję rekreacyjno - wypoczynkową, plus sypialnia oraz łazienka z wc.

Przed domem znajduje się ogród zimowy oraz bardzo fajnie zagospodarowany ogród zielony (kwiaty i krzewy).

 

CZĘŚĆ B – na mapie zaznaczona kolorem zielonym

Jest to lokal handlowo usługowy o powierzchni ok. 185 m2, na głównej Sali są duże witryny rozjaśniające całe pomieszczenie. W dniu dzisiejszym jest wynajmowany i funkcjonuje w nim żłobek. Idealna na każdą działalność gospodarczą – sklepy, działalność usługowa. Bezpośrednio przed lokalem znajduje się parking samochodowy.

 

CZĘŚĆ C – PARTER -  na mapie zaznaczona kolorem pomarańczowym

 Parter budynku o charakterze niemieszkalnym idealnie nadający się na jakąkolwiek działalność usługową lub nieuciążliwą działalność produkcyjną, hala posiada trzy bramy wjazdowe z opuszczanymi skrzydłami. Hala o powierzchni około 150 m2 plus biura o powierzchni ok. 50 m2 oraz pomieszczenia sanitarno – socjalne o powierzchniach około 50 m2. W hali utrzymano funkcję warsztatu samochodowego.

 

CZEŚĆ D – PIĘTRO – na mapie zaznaczona kolorem pomarańczowym

Duże 150 m2  mieszkanie składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na duży taras, oraz 4 pokoi, dodatkowo duża łazienka, osobno wc. Wszystko w wysokim standardzie wykończenia.

 

CZĘŚĆ E – na mapie zaznaczona kolorem niebieskim

Budynek usługowy z funkcją warsztatu samochodowym (dwie bramy wjazdowe – garażowe, plus zaplecze, wysokość minimum 4 metry), może być wykorzystany na garaż, pomieszczenie gospodarcze lub inną działalność. Powierzchnia około 120 m2.

 

CZĘŚĆ F – na mapie zaznaczona kolorem fioletowym

Dom jednorodzinny typu bliźniak. Ta nieruchomość przeznaczona do generalnego remontu (ściany, elewacja, dach, instalacje) ma powierzchnię użytkowa około 140 m2. Idealna pod działalność lub wynajem.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4402509
Miejscowość
Koszalin
Gmina
Koszalin
Ulica
Kosynierów
Rodzaj obiektu
Obiekt
Rodzaj budynku
Obiekt komercyjny
Powierzchnia całkowita
900 m2
Powierzchnia działki
1 512 m2
Cena cena w innych walutach
3 550 000 PLN
Cena za m2
3 944 PLN
Liczba pięter
1
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę