94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0505508) OBIEKT na WYNAJEMSierpowo,
Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa.
DO WYNAJĘCIA!  
HALA PRODUKCYJNO – MAGAZYNOWA Z ZAPLECZEM BIUROWO – SOCJALNYM ORAZ WIATA,
SIERPOWO, GM. CZARNE.  
Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z działki nr 33/10 o powierzchni 0,1419 ha zabudowanej halą produkcyjno – magazynową z zapleczem biurowo – socjalnym o powierzchni użytkowej ok. 373,06 m2 oraz wiatą magazynową drewnianą o powierzchni ok. 264,3m2. 
Hala wykonana w konstrukcji szkieletowej – słupy betonowe wykonane w trzech rzędach. Ściany osłonowe wykonano częściowo z suporeksu, częściowo z płyt betonowych prefabrykowanych, częściowo w części hali frontowa ściana osłonowa wykonana z blachy na szkielecie drewnianym, posadzka hali betonowa, elewacja z blachy. Konstrukcja dachu łaty drewniane na podciągach betonowych, pokrycie blacha trapezowa, rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej. 
Opis części produkcyjno – magazynowej:  
Hala składa się z dwóch części przedzielonych ścianą o drewnianej konstrukcji. Część pierwsza (ok. 173m2) długości ok. 20 m, wyposażona w drzwi wejściowe stalowe, bramę szerokości 2 m stalową jednoskrzydłową, okna pojedyncze metalowe oraz wejścia do wiaty na tyłach oraz do portierni i części biurowo – socjalnej. Druga część hali (ok. 112,45m2) posadowiona jest 0,7m niżej od pierwszej części hali, posiada bramę garażową uchylną oraz frontową ścianę osłonową z blachy trapezowej na szkielecie drewnianym – możliwość szybkiego demontażu/montażu dużych bram wjazdowych dających dobry dostęp do powierzchni magazynowych. Do tylnej ściany hali (obydwu części) przylega wiata magazynowa o konstrukcji drewnianej, kryta blachą trapezową, z posadzką betonową, wyposażona w bramę garażową uchylną, o wymiarach 5,8m x 45,5 m, wyposażona w instalację elektryczną. 
Opis części biurowo – socjalnej:  
- portiernia (ok. 10m2) – na podłodze wylewka, betonowa, ściany tynk malowany, okno PCV, 
- korytarz (ok. 12,44m2) – na podłodze płytki ceramiczne, ściany tynk malowany, 
- pomieszczenie socjalne z przejściem do hali magazynowej (ok. 17,6m2) – na podłodze panele, na ścianach tynk malowany, zbiornik cwu, 
- łazienka z wejściem z korytarza (pow. ok. 4,2m2) – na podłodze i ścianach płytki ceramiczne do wys. 1,5m, muszla ustępowa, 
- kuchnia (ok. 12,4m2) – na podłodze płytki ceramiczne, na ścianach tynk malowany, pas kafli na ścianie między meblami, 
- łazienka z wejściem z kuchni (ok. 3,7m2) – na podłodze i ścianach płytki ceramiczne do wys. 1,5m, muszla ustępowa, 
- biuro (ok. 8,31m2) – na podłodze panele, na ścianach tynk malowany, okno PCV, 
- biuro (ok. 18,96m2) – na podłodze panele, na ścianach tynk malowany, okno PCV. 
Dojazd do działki drogą utwardzoną trylinką.  
Media: 
prąd – w budynku;  
woda – z sieci, obecnie odłączona;  
kanaliza – zbiornik bezodpływowy.  
Dla przedmiotowej nieruchomości brak jest aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest jako tereny zabudowy produkcyjno usługowej.    
Najmujący bez prowizji. 
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu). 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0505508
Miejscowość
Sierpowo
Gmina
Czarne
Ulica
,
Rodzaj obiektu
Obiekt
Rodzaj budynku
Obiekt komercyjny
Powierzchnia całkowita
373 m2
Powierzchnia działki
1 419 m2
Cena cena w innych walutach
4 500 PLN
Cena za m2
12 PLN
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę