94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 4402519) DOM na SPRZEDAŻStare Bielice,
Dom na dużej działce, Stare Bielice k. Koszalina.

Dom jednorodzinny na dużej, zagospodarowanej działce, Stare Bielice k. Koszalina.  Dom o pow. użytkowej 162,90 m2 składający się z 6-ciu pokoi + salon posadowiony na dużej, ponad 19 arowej działce. Na parterze mamy salon z jadalnią, kuchnię, 3 pokoje, przedpokój, garaż dwustanowiskowy. Na piętrze mamy 3 pokoje, garderobę łazienkę. 

Nieruchomość oprócz budynku mieszkalnego zawiera również dwustanowiskowy garaż, szklarnię, budynek techniczny, wiatę na śmieci. Każda część nieruchomości jest przemyślana i wykonana z dużą starannością.

Nieruchomość zbudowana z dużą starannością pod własne potrzeby. Zdecydowanym atutem jest rozkład działki, na której mamy do dyspozycji obszary takie jak:

- część rekreacyjna, obsiana trawą - idealne miejsce do zabawy dla dzieci

- część grilowa, fragment działki z wiatą, stołem i ławkami

- część warzywna, dobrze utrzymany ogród warzywny sprawia, że dwuosobowa rodzina jest samowystarczalna.

Na działce jest sporo drzew owocowych dających przepyszne owoce. 

- W bryle budynku znajduje się dwustanowiskowy garaż. Mamy tu także osobny budynek garażowy z dwoma stanowiskami garażowymi oraz poddaszem. Ze względu na swoje usytuowanie i rozmieszczenie i budynek idealnie nadaje się np. na siedzibę firmy.

Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Starych Bielicach koło Koszalina w pobliżu drogi S11. Na wysokości tego osiedla droga przebiega poniżej gruntu dzięki czemu drogi na osiedlu jest cicho i przytulnie. Łatwy i szybki dojazd do centrum Koszalina zapewnia droga krajowa 6 (wjazd do Koszalina ulicą Szczecińską) oraz wiadukt nad S11 (dojazd przez Strefę Ekonomiczną). Ten drugi wjazd pozwala dostać się do centrum oraz na osiedle Przylesie w czasie ok. 10 minut. 

Łatwy mamy stąd również dojazd do miejscowości nadmorskich: ok. 15 minut samochodem do Mielna czy do Sarbinowa. 

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825. 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4402519
Miejscowość
Stare Bielice
Gmina
Biesiekierz
Ulica
Akacjowa
Rodzaj domu
Dom
Cena cena w innych walutach
1 170 000 PLN
Powierzchnia całkowita
190 m2
Powierzchnia działki
1 921 m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
1
Rok budowy
2008
Forma własności działki
Własność
Ogrzewanie
Gazowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę