94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 5001092) DOM na SPRZEDAŻSianów,
Dom z potencjałem, pod działalność - Wierciszewo

Prezentujemy dom, położony w cichej i spokojnej miejscowości Wierciszewo, w gminie Sianów.

Wierciszewo to miejscowość oddalona ok. 7 km od Sianowa, 16 km od Koszalina, 20 km od Darłowa, licząca ponad 300 mieszkańców, położona wśród łąk i lasów. W odległości około 8 km znajduje się Jezioro Bukowe.

Dom o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, w tym powierzchni parteru ok. 80 m2 i poddasza ok. 40 m2 do własnej adaptacji.

W skład wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta. Wchodząc do domu mamy przedpokój, skąd po prawej i po lewej stronie mamy wejścia do dwóch pokoi. Na wprost przejście do dalszej części domu, w której po prawej stronie jest kotłownia, pokój, łazienka, toaleta. Po lewej stronie kuchnia z przejściem do pokoju. W centralnej części domu umiejscowione są drewniane schody prowadzące na niezagospodarowane poddasze.

Ogrzewanie etażowe na węgiel i drewno. Okna PCV. Dom w stanie do generalnego remontu. Woda z sieci gminnej, kanalizacja (szambo).

Działka o projektowanej powierzchni ok. 1600 m2, na której oprócz domu mieści się budynek gospodarczy o powierzchni ok. 80 m2. W budynku znajdują się 3 pomieszczenia, garaż oraz poddasze. Budynek stanowi świetną alternatywe dla kogoś, kto prowadzi własną dzialalność i chciałby go przystosować pod własne potrzeby.

Istnieje możliwość kupienia sąsiednich działem działki o powierzchni ok. 4800 m2 celem powiększenia nieruchomości.

Oferta na wyłączność. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Pośrednikiem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5001092
Miejscowość
Sianów
Gmina
Sianów
Ulica
Wierciszewo
Rodzaj domu
Dom
Cena cena w innych walutach
279 000 PLN
Powierzchnia całkowita
120 m2
Powierzchnia działki
1 600 m2
Liczba pokoi
4
Forma własności działki
Własność
Ogrzewanie
Etażowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Mateusz S

Zapytaj o ofertę