94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0505903) MIESZKANIE na SPRZEDAŻBorne Sulinowo,
Balkon, mieszkanie 2 - pokojowe w centrum miasta.
BORNE SULINOWO - ŚCISŁE CENTRUM MIASTA  
MIESZKANIE Z BALKONEM 2-POKOJOWE, CIEPŁE, SŁONECZNE

Mieszkanie ciepłe, słoneczne, jasne, dwustronne o pow. 42,43 m2 położone na II piętrze w ścisłym centrum miasta, niedaleko Jeziora Pile.
Opis mieszkania:
- pokój (pow. ok. 16 m2) - panele, wyjście na balkon, pokój słoneczny od strony południowej;
- pokój (pow. ok. 10,60 m2) - panele;
- kuchnia (pow. ok. 8,20 m2) - terakota, częściowo glazura, meble kuchenne, stół 2 krzesła, kuchenka gazowa(gaz z butli) z piekarnikiem elektrycznym;
- łazienka z wc (pow. ok. 3 m2) - terakota, glazura, wanna, lustro, umywalka, muszla.
- przedpokój - terakota, szafa wnękowa, meble do przedpokoju.

W całym mieszkaniu okna pcv, ogrzewanie (rozliczenie ryczałtowe) i ciepła woda z sieci (liczniki), opłaty miesięczne wynoszą ok. 382 zł (w tym m.in. fundusz remontowy, czynsz, ogrzewanie). Klatka schodowa czysta, zadbana.
Z lokalem związany jest udział do 225/10000 części we własności działki nr 3/6 o pow. 1568 m2 oraz we własności części budynku i innych urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali.
Do mieszkania przynależy piwnica ze światłem o pow. 4,51 m2.
Wspólnota Mieszkaniowa.

Teren wokół budynku bardzo zadbany i pięknie zagospodarowany z parkingiem dla mieszańców.
W pobliżu mieszkania znajdują się - sklepy, kościół, poczta, przystanek BUS i PKS, ośrodek zdrowia, Urząd Gminy. Przed budynkiem przy ulicy znajduje się zatoczka z miejscami postojowymi.

Borne Sulinowo - jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". 

Odległości:
- droga  krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km;
- Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). 

Kupujący bez prowizji.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu). 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0505903
Miejscowość
Borne Sulinowo
Gmina
Borne Sulinowo
Ulica
Al. Niepodległości
Powierzchnia całkowita
42 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Cena cena w innych walutach
190 000 PLN
Cena za m2
4 478 PLN
Forma własności
Własność
Ogrzewanie
C.o. miejskie
Balkon

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Mateusz S

Zapytaj o ofertę