94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 5001217) OBIEKT na SPRZEDAŻGąski, Gąski
5 domków nad morzem w Gąskach, cena z 23 % vat

OBNIŻKA CENY !

Ośrodek wczasowy, położony w Gąskach, w gminie Mielno, ok. 800 metrów od morza.

Prezentujemy działkę o powierzchni 1103 m2, zabudowaną 5-ma domkami holenderskimi wraz z niezbędną infrastrukturą.
W otoczeniu liczne ośrodki wczasowe i pensjonaty, lokalizacja znana i lubiana przez turystów. Okolica zachwyca i urzeka każdego, kto tu był.

W skład kompleksu wchodzi łącznie 5 domków o powierzchni ok. 30 m2 każdy. 2 budynki mają status rekreacyjnych, 3 gospodarczych.

Domki w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe na przyjęcie gości.

4 domki składają się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki z wc, jeden z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni i łazienki z wc.

Domki podłączone do sieci elektrycznej, skanalizowane do wspólnego zbiornika bezodpływowego (10 m3). Domki z możliwością pobytu całorocznego, ponieważ są ogrzewane (4 za pomocą kominka na gaz z butli, jeden klimatyzatora z funkcją grzania). Ciepła woda z bojlerów elektrycznych (30 l).

Na działce znajduje się również blaszany garaż jako zaplecze gospodarcze, drewniany plac zabaw oraz zadaszone miejsce do siedzenia.

Cały kompleks wyposażony w instalację alarmową, wszystkie media gminne oprócz kanalizacji. Na granicy działki przebiega również gaz.

Obiekt z tradycją i stałymi klientami, którzy powracają, aby spędzić tu wakacje.

Istnieje możliwość przejęcia nazwy ośrodka, loga wraz z niezbędnymi portalami do rezerwacji, bazą klientów i wiedzą know how. Sprzedaż z przejęciem rezerwacji na przyszły rok.

Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23 % Vat.

Jeśli posiadasz wolne środki i szukasz dobrej inwestycji to zapraszamy na prezentację ! Idealny pomysł na własny biznes, jak i miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

Umowa na wyłączność, oglądanie po wcześniejszym umówieniu się z pośrednikiem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5001217
Miejscowość
Gąski
Gmina
Mielno
Ulica
Zefirowa
Rodzaj obiektu
Ośrodek wypoczynkowy
Rodzaj budynku
Obiekt komercyjny
Powierzchnia całkowita
160 m2
Powierzchnia działki
1 103 m2
Cena cena w innych walutach
949 000 PLN
Cena za m2
5 931 PLN
Liczba pięter
2
Forma własności działki
Własność
Rok budowy
2012

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę