94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0506262) MIESZKANIE na SPRZEDAŻBorne Sulinowo,
Duże ładne mieszkanie 3 pokojowe, 2 balkony, 2 piętro
MIESZKANIE ROZKŁADOWE: 2 BALKONY, II PIĘTRO, CIEPŁE, SŁONECZNE

Mieszkanie rozkładowe, ciepłe o pow. 64,0 m2 położone na 2 piętrze. 
Opis mieszkania - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego (w księdze wieczystej: pokój - 3, kuchnia -1, łazienka -1, przedpokój - 1): 
- pokój z wyjściem na balkon - panele, ściany gładzie malowane, częściowo tynk dekoracyjny; 
- kuchnia - terakota, glazura; meble kuchenne, płyta elektryczna i piekarnik elektryczny, okap, zlewozmywak, zmywarka wolnostojąca; 
- łazienka  z wc - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka z szafką, lustro, muszla (geberit), słupek (szafka wolnostojąca z lustrem); 
- pokój - sypialnia z wyjściem na balkon, panele i wykładzina dywanowa, gładzie, częściowo tapeta; duża 4-drzwiowa szafa z lustrem; 
- pokój - dziecięcy, panele, ściany tynk strukturalny pomalowany;
- przedpokój - terakota,

W całym mieszkaniu okna pcv, drzwi balkonowe pcv, ogrzewanie z sieci (opomiarowane) i ciepła woda z sieci (liczniki), opłaty miesięczne wynoszą ok. 580 zł (w tym m.in. fundusz remontowy, eksploatacja, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości). Klatka schodowa czysta, zadbana.

Właściciele mieszkania korzystają z pomieszczenia w piwnicy o pow. ok. 4m2.
Administrator: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta".
Budynek położony jest na działce nr 83/8 o pow. 3449 m2.

Teren przed budynkiem bardzo zadbany i pięknie zagospodarowany z licznymi krzewami i drzewami.

Obok budynku na placu zamykanym bramą na pilota (na sąsiedniej działce) jest parking dla mieszańców - właściciele mieszkania mają możliwość korzystania z opłacanego miejsca parkingowego.

Borne Sulinowo - jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". 

Odległości:
- droga  krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km;
- Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). 

Kupujący bez prowizji.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu). 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0506262
Miejscowość
Borne Sulinowo
Gmina
Borne Sulinowo
Ulica
Wojska Polskiego
Powierzchnia całkowita
64 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
4
Cena cena w innych walutach
299 000 PLN
Cena za m2
4 672 PLN
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe z KW
Ogrzewanie
C.o. miejskie
Balkon

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę