94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0506284) MIESZKANIE na SPRZEDAŻBorne Sulinowo,
Wyremontowane mieszkanie na drugim piętrze

PIĘKNE, KOMFORTOWE DUŻE 4 - POKOJOWE MIESZKANIE,
Z CAŁYM WYPOSAŻENIEM I DWOMA BALKONAMI - BORNE SULINOWO. 

Mieszkanie o pow. 77,03 m2, 4 pokoje, II piętro z 2 balkonami w budynku w otoczeniu zadrzewionym (z ładnym widokiem), po generalnym remoncie, z całym wyposażeniem.
W  KW mieszkanie opisane jest jako: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pomieszczenie piwnicy nr 5D o pow. 5,37 m2.
Mieszkanie:
- 1 pokój z balkonem - wykładzina podłogowa dywanowa wykończona listwą przypodłogową, ściany tapeta do malowania, nowe grzejniki, komoda, łóżko, regał ścienny, telewizor, stolik, fotele, wyjście na balkon;
- 2 pokój - wykładzina podłogowa dywanowa wykończona listwą przypodłogową, ściany tapeta  do malowania, stół, krzesła, meblościanka, łóżko;
- 3 pokój - wykładzina podłogowa dywanowa, łóżko, komoda, biurko, wyjście na balkon;
- 4 pokój - wykładzina dywanowa, na ścianach tapeta do malowania, łóżko sypialniane; meblośianka;
- kuchnia -  terakota, w części roboczej glazura, meble kuchenne w zabudowie, lodówka, płyta elektryczna, piekarnik elektryczny, okap, zlewozmywak, stół z krzesłami; 
- łazienka - terakota, glazura do sufitu, kabina prysznicowa, umywalka zabudowana szafkami;
- wc - terakota, glazura, muszla;
- przedpokój - terakota, na scianach tapeta do malowania.
Mieszkanie po remoncie: w całym mieszkaniu nowe okna i drzwi balkonowe pcv, nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe; wymieniona instalacja elektryczna.
Mieszkanie z kompletnym wyposażeniem, z meblami bardzo dobrej jakości.
Ogrzewanie centralne (rozliczenie ryczałtowe) i ciepła woda z sieci. Opłaty eksploatacyjne wynoszą ok. 320 zł/m-c (w tym m.in. zaliczka na c.o., eksploatacja, fundusz remontowy).
Piwnica nr 5D o pow. 5,37m2.
Administrator - Wspólnota Mieszkaniowa.
Z lokalem związany jest udział do 216/10000 części we własności działki nr 3/4 o pow. 2725 m2 oraz we własności części budynku i innych urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali.

Borne Sulinowo - miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". 

Odległości:
- Szczecinek - ok. 20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS),
- Czaplinek - ok. 20 km.

Kupujący bez prowizji.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0506284
Miejscowość
Borne Sulinowo
Gmina
Borne Sulinowo
Ulica
Al. Niepodległości
Powierzchnia całkowita
77 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2
Liczba pięter
4
Cena cena w innych walutach
295 000 PLN
Cena za m2
3 816 PLN
Forma własności
Własność
Ogrzewanie
C.o. miejskie
Balkon

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę