94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0506297) DZIAŁKA na SPRZEDAŻBorne Sulinowo,
TEREN INWESTYCYJNY - Borne Sulinowo

TEREN INWESTYCYJNY - Borne Sulinowo - centrum miasta.
 
Działka nr 45/22 o pow. 3205 m2 cena 653.000 zł

Działki położone są w centrum Bornego Sulinowa. To niezwykłe miasto położone jest w lesie nad rozległym i malowniczym Jeziorem Pile o powierzchni ponad 1000 ha i ma wszelkie atrybuty, by stać się unikalnym centrum turystyki i wypoczynku Pojezierza Drawskiego. Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych".  
Działki położone są między: główną ulicą miasta - Aleją Niepodległości a ulicą B. Chrobrego, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego i Zespołem Szkół (Gimnazjum i Liceum) oraz budynkami mieszkalnymi przy Poczcie. W bezpośrednim sąsiedztwie działek znajdują się 2 stacje transformatorowe. Na terenie działek znajdują się przyłącza wodne i kanalizacyjne (aktualnie nie wykorzystywane). Wzdłuż działek przy ulicy Al. Niepodległości i B. Chrobrego przebiegają trasy przewodów telekomunikacyjnych, magistrale wodne, gazowe, kanalizacyjne (kanalizacji sanitarnej i deszczowej), sieci cieplne. Pomiędzy oferowanymi do sprzedaży czterema działkami znajduje się działka oznaczona nr 45/28, która stanowi własność Gminy Borne Sulinowo (teren placu publicznego).

Przedstawiona oferta jest o tyle unikalna, że zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Borne Sulinowo obok powstanie centrum tego miasta (Rynek). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka nr 45/22 oznaczona jest jako:
126 MW, U - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej (w zabudowie zwartej tworzącej ciągłe pierzeje);
oraz w części 125 KP - teren placu publicznego.

Odległości:
- Szczecinek - ok. 20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS),
- Czaplinek - ok. 20 km.

Do sprzedaży są również 3 inne działki.

Kupujący nie płaci prowizji. 
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0506297
Miejscowość
Borne Sulinowo
Gmina
Borne Sulinowo
Ulica
B. Chrobrego
Cena cena w innych walutach
653 000 PLN
Cena za m2
204 PLN
Powierzchnia działki
3 205 m2
Rodzaj działki
Działka usługowa
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę