94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 4402690) LOKAL na WYNAJEMKoszalin,
Lokal użytkowy - Koszalin

Nie czekaj i już dziś zacznij realizować swoje marzenia o własnym biznesie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta!

Rewelacyjnie położony lokal usługowy na parterze w centrum miasta Koszalina na ulicy Dworcowej to wymarzona lokalizacja dla każdej działalności handlowo-usługowej. Z łatwością zaparkujesz swój samochód na dużym parkingu przy dworcu PKP, na ulicy Jana z Kolna lub koło galerii Kosmos, dzięki czemu Twoi klienci będą mieli łatwy dostęp do Twojego lokalu.

Lokal o powierzchni 81 m2 składa się z przestronnej sali sprzedaży o powierzchni 43,67 m2, dwóch otwartych pomieszczeń, które mogą być zaadaptowane na osobne pomieszczenia o powierzchniach 16,61 m2 i 9,78 m2, węzła sanitarnego oraz małego pomieszczenia socjalnego. Na tyłach lokalu znajdują się dodatkowe pomieszczenia, które nie stanowią części lokalu, ale mogą być wynajmowane. To wszystko daje Ci nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza zgodnie z własnymi potrzebami i gustem.

Lokal jest ogrzewany z sieci miejskiej, a ciepła woda zapewniona jest za pomocą podgrzewaczy elektrycznych.

Czynsz do wspólnoty to około 750 zł.

Skontaktuj się z Pośrednikiem nr lic. 14825, aby umówić się na oglądanie tej wspaniałej propozycji.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4402690
Miejscowość
Koszalin
Gmina
Koszalin
Ulica
Dworcowa
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
Lokal użytkowy
Powierzchnia całkowita
80, 17 m²
Parter
Cena cena w innych walutach
4 990 PLN
Cena za m2
62 PLN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę