94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0506332) DOM na SPRZEDAŻParsęcko,
Duży i piękny dom pod Szczecinkiem.
DOM NA WSI POD SZCZECINKIEM - PARSĘCKO. 

Oferujemy Państwu wspaniałą nieruchomość ładnie zagospodarowaną, zadbaną i utrzymaną, składającą się z zabudowanej domem i budynkami gospodarczym działki nr 426/3 o pow. 2028 m2.

Dom mieszkalny o powierzchni całkowitej ok. 249,95 m2 (przybliżona zsumowana powierzchnia wszystkich pomieszczeń liczona po podłogach), murowany, po remoncie, ocieplony, kryty dachówką. 
PARTER: 
– ganek (ok. 3,28m2) – terakota, tynk strukturalny malowany, okno pcv; 
– hall (ok. 10,97m2) – terakota, tynk strukturalny malowany, szafa w zabudowie, schody; 
– kuchnia (ok. 10,00m2) – terakota, gładzie malowane oraz w części glazura, meble kuchenne, okno pcv; 
– salon (ok. 14,40m2) – panele, gładzie malowane, okno pcv; 
– pokój (ok. 23,50m2) – panele, gładzie malowane, okna pcv, wyjście na balkon;
– pokój (ok. 23,37m2) – panele, gładzie malowane, okna pcv; 
– łazienka (ok. 5,58m2) – terakota, glazura, muszla, umywalka, prysznic, wanna, okno pcv;
– kuchnia (ok. 12,38m2) – linoleum, ściany malowane, w części glazura, okna pcv; 
– wc (ok. 2,60m2) – linoleum, ściany malowane, muszla. 
PIĘTRO:
– przedpokój (ok. 8,11m2) – panele, tynk strukturalny i gładzie malowane, szafa w zabudowie, schody;  
– pokój (ok. 17,22m2 - po podłodze, skosy) – panele, gładzie malowane, wyłaz na poddasze nieużytkowe, okno połaciowe drewniane; 
– pokój (ok. 18,98m2 - po podłodze, skosy) – panele, gładzie malowane, okna pcv, wyjście na balkon; 
– pokój (ok. 19,70m2 - po podłodze, skosy) – panele, gładzie malowane, okno pcv;
– pokój (ok. 22,00m2 - po podłodze, skosy) – panele, gładzie malowane, okno pcv; 
– łazienka (ok. 5,17m2) – terakota, glazura, muszla, umywalka, prysznic, okno pcv;  
– kuchnia (ok. 8,97m2 - po podłodze, skosy) – terakota, gładzie malowane, w części glazura, okno pcv. 
PIWNICA:
składa się z 2 pomieszczeń, pralni oraz kotłowni o łącznej powierzchni ok. 47m2.
Z piwnicy wyjście bezpośrednio na ogród.

Media: woda, prąd, kanalizacja z sieci.
Ogrzewanie oraz ciepła woda - własne etażowe. 

Na terenie posesji znajduje się również budynek gospodarczy (stodoła) o pow. zabudowy ok. 220 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. zabudowy ok. 35 m2 wykorzystywany jako garaż. 

Działka nr 426/3 jest ogrodzona, pięknie zagospodarowana i obsadzona.
Na działce znajduje się słup energetyczny linii niskiego napięcia. 
Klasy gruntów: grunty zabudowane B.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem MUR-1 - tereny zabudowy zagrodowej, produkcji rolnej nieuciążliwej oraz w jej tylnej części jako RO - tereny produkcji rolnej. 
Działka leży w granicach strefy `B` ochrony konserwatorskiej.
Fragment działki z tyłu objęty jest strefą WIII ograniczonej ochrony archeologiczno-konserwatorskiej.

Dojazd drogą asfaltową z dobrym dojazdem do Szczecinka. 

Kupujący bez prowizji.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty  w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu)

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0506332
Miejscowość
Parsęcko
Gmina
Szczecinek
Ulica
,
Rodzaj domu
Dom
Cena cena w innych walutach
780 000 PLN
Powierzchnia całkowita
250 m2
Powierzchnia działki
2 028 m2
Liczba pokoi
7
Rok budowy
1980
Forma własności działki
Własność
Ogrzewanie
Etażowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę