94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0506337) LOKAL na WYNAJEMSzczecinek,
Lokal usługowy centrum Szczecinka, po schodkach
LOKAL USŁUGOWY, CENTRUM MIASTA 
SZCZECINEK, UL. WYSZYŃSKIEGO
"PO SCHODKACH"  
Cena miesięcznego najmu: 
1.400 zł 

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o pow. użytkowej 57,80 m2, położony na parterze, składający się z sali sprzedaży, zaplecza, przymierzalni i łazienki. Lokal pod działalność handlową, usługi medyczne, salon fryzjerski lub kosmetyczny.  

Opis pomieszczeń: Na podłodze w części centralnej wykładzina pcv, w pozostałych posadzka (w łazience i zapleczu). Ściany malowane, w części tapeta. 
Centralne ogrzewanie – z sieci miejskiej. 
Ciepła woda – podgrzewacz przepływowy w łazience. 
Administratorem budynku jest Zakład Obsługi Nieruchomości. 
Miesięczne opłaty za najem: 1.400,00 zł. 
Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty administracyjne w kwocie ok. 680 zł (w tym m.in. zaliczka na ogrzewanie, podatek od nieruchomości, zaliczka na wodę, opłata za śmieci) oraz za prąd wg. zużycia. 

Najmujący bez prowizji. 
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu). 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0506337
Miejscowość
Szczecinek
Gmina
Szczecinek
Ulica
Wyszyńskiego
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
Lokal użytkowy
Powierzchnia całkowita
58 m2
Piętro
parter
Cena cena w innych walutach
1 400 PLN
Cena za m2
24 PLN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę